MUMF

KaMi si udržiava pred Šped-Transom tesný náskok
I. liga 14. kolo
VÚEZ - Athletic Zlatner 4:0 (1:0), J. Mihálka 2, M. Podseník, A. Lévai
Athletic bez brankára Mészárosa do polčasu ešte odolávali svojmu súperovi, ale po zmene strán po prvom góle Podseníka pridal ďalšie dva Mihálka a bolo rozhodnuté. Posledné slovo patrilo Lévaiovi a VÚEZ si pripísal na svoje konto tri body v zápase mužstiev namočených zostupom.
Sporting - Deportivo 0:6 (0:1), Ľ. Čvirik 2, D. Dafael 2, P. Bongya, R. Palonder
Prvý polčas bol pomerne vyrovnaný, keď presne mieril jedine Bongya z Deportiva. V 2. polčase D. Rafael s Čvirikom strelili po dva góly a poslali súpera domov s krutou porážkou. Sporting hral lepšie, ako naznačuje konečný výsledok.
Help - Šped-Trans 3:10 (0:5), Gubík, Andreavský, Kováč - Meiling 6, Balko 2, Polák, Fialka, ŽK: Andreavský - Fialka
Už po 1. polčase bolo o víťazovi zápasu rozhodnuté, keď hráči Šped-Transu na ihrisku jasne dominovali. Najväčší podiel na víťazstve víťaza má strelec Robo Meiling, keď až v šiestich prípadoch prekonal súperovho brankára. Helpáci dali svoj prvý gól až za stavu 0:5 a v 2. polčasu bola hra pomerne vyrovnaná.
KaMi - Geodet Juhász 10:4 (5:3) - nedohrané, P. Mužík 3, M. Špaňo 2, J. Ivančo 2, I. Bátovský 2, B. Hlôška - Bogár 2, Varga, Rakica
Geodeti sa nezišli na zápas s lídrom I. ligy v plnej sile, no do prestávky ešte s ním dokázali držať prijateľný výsledok. Po obrátke KaMi naplno rozvinulo svoju kombinačnú hru a vsietilo ďalších päť gólov. Po zranení Andrusku a Tamása musel byť zápas predčasne ukončený.
ŠKP - Komat 3:4 (2:1), P. Sovány, J. Fabian, M. Jakubík - Jašek, Repka, T. Hlaváčik, J. Ivančo, ŽK: Jančo (Komat)
ŠKP sa ujalo vedenia a po vyrovnaní Komatu Policajti do prestávky strhli vedenie na svoju stranu. Po treťom góle P. Soványa sa zdalo, že ŠKP zápas vyhrá, ale Repka s Jašekom sa postarali o vyrovnanie. Rozhodujúci gól zápasu padol asi tri minúty pred koncom, keď T. Hlaváčik zblízka zabezpečil Komatu cenné tri body. Hráči ŠKP sa cítili ukrivdení, keď po úmyselnej ruke dostal Jančo len ŽK, keď zabránil gólu.
Siwel - Sabrina 2:9 (0:4), B. Barcík, P. Lukáč - P. Gabaš 3, J. Krivočenko 2, E. Szalma, Sz. Zoller, T. Pleva, M. Gabaš
Sabriňáci jednoznačne predčili svojho súpera, keď už do prestávky si „vystrieľali“ štvorgólový náskok. Po piatom góle Sabriny sa dostali k slovu aj Siweláci a dvoma gólmi znížili. Od stavu 2:5 opäť strieľali góly len hráči Sabriny a poľahky si pripísali na svoje konto tri body za vysoké víťazstvo.
MFC 04 - Real Drink 2:3 (1:3), M. Plašek 2 - Štrbka 2, M. Ármai, ČK: Gajdošík (MFC 04)
Drinkáči boli do prestávky presnejší v koncovke a viedli dvojgólovým rozdielom. Hráči MFC po prestávke vrhli všetky sily do útoku, ale stačilo to len na zníženie stavu na konečných 2:3. V nervóznom zápase sa nechal vylúčiť Gajdošík po hrubej urážke rozhodcu.
Medina - Dukla 3:2 (2:1), Halász, Š. Malček, Cs. Andruska - Bačík, A. Pomózi
Medina do prestávky viedla jednogólovým rozdielom, keď presne mierili Malček s Halásom, kým na strane Dukly sa dokázal presadiť iba Pomózi. Dukla po zmene strán dokázala vyrovnať, ale Andruska strhol víťazstvo na stranu Mediny. Zápas bol vyrovnaný, ale lepšia koncovka na strane Mediny nakoniec slávila úspech.

II. liga 15. kolo
Rapid - LP Noma 7:10 (2:4), Pomothy 2, Pekarík 2, Török, Tóth, Lašán - Sliačan 3, Dobos 2, Kozák 2, Somora 2, Mikulec, ŽK: Dobos
Rapid sa ujal vedenia 1:0, ale od tohto momentu na ihrisku dominovalo mužstvo LP Noma, ktoré postupom času získalo až 5 gólový náskok. Rapid síce za stavu 2:7 zdramatizoval zápas troma gólmi, ale LP Noma už zápas dotiahla do víťazného konca.
Sektor - Eurosport 10:1 (4:0), M. Markievič 4, P. Sádovský 3, M. Baranyai 2, M. Bogár - Lehocký
Sektor si z posledného mužstva súťaže urobil strelecké preteky, keď už do prestávky viedol štvorgólovým rozdielom. Nápor Sektoru trval aj po prestávke a zápas sa nakoniec skončil dvojciferným výsledkom. Eurosport strelil čestný gól za stavu 8:0.
LVT - Energo 9:5 (3:3), Lohyňa 3, Pekár 2, Holubík 2, Lukáč - Farkaš, M. Suchanský, Krnčan, Ildža, Fazekaš, ŽK: Holubík (LVT), ČK: Boldiš (Energo)
Favorizované LVT viedlo do polčasu už 3:1, ale Energo dokázalo vyrovnať. Energo sa dokonca v 2. polčase ujalo vedenia 4:5. Lenže odvtedy dávali góly už len hráči LVT, keď piatimi gólmi v jednom slede strhli víťazstvo na svoju stranu..
H. Seč - JHJ Kovex 4:8 (1:4), Bátovský 2, Markuš, Horváth - J. Éhn 5, Jašek 3
Kovexáci vyhrali vďaka streleckým kopačkám Haryho Éhna, ktorý v zápase až päťkrát napol sieť súperovho brankára. Sečania dokázali odpovedať na strelené góly súpera len do stavu 1:1, potom už Kovex získaval stále väčší a väčší náskok, až nakoniec svojho súpera porazil štvorgólovým rozdielom.
Slovan - Tlmače 3:2 (1:1), P. Kaminský, Gál, Kosorín - Koláček, Kupči, ŽK, ČK: Koláček
V tomto zápase sa zrodilo prekvapenie kola, keď favorizovaní Tlmačania zápas nezvládli. Slovan viedol celý zápas, Tlmačania vždy len doťahovali vedenie súpera. Na posledný gól Kosorína už však odpovedať nedokázali.
SIMO - Dynamo 2:1 (2:0), Hudec, Galgóci - Varga
Favorizované Simo sa ujalo vedenia gólom Galgóciho, o druhý presný zásah ešte do polčasu sa postaral Hudec. V 2. polčase Dynamo zlepšilo svoju hru, znížilo gólom Vargu, ale na vyrovnanie im už nezostal čas.

I. liga 15. kolo 14.11.2004
III. ZŠ 8.00: Athletic Zlatner - ŠKP, 9.00: Deportivo - VÚEZ, 10.00: Geodet Juhász - Sporting, 11.00: Šped-Trans - KaMi
IV. ZŠ 8.00: Dukla - Help, 9.00: Real Drink - Medina, 10.00: Sabrina - MFC 04, 11.00:Komat - Siwel

II. liga 16. kolo 13.11.2004
III. ZŠ 8.00: JHJ Kovex - SIMO, 9.00: Dynamo - Slovan, 10.00: Tlmače - Rapid, 11.00: LP Noma - Sektor
IV. ZŠ 9.00: Eurosport - LVT, 10.00: Energo - H. Seč

Zápisnica zo zasadnutia ŠTK a DK zo dňa 3.11.2004
Prerokované: ŽK a ČK

NAPOMENUTIA:
II. liga (13. kolo) - ŽK: K. Nádaždy 0032 (H. Seč)
I. liga (13. kolo) - ŽK: J.Krivočenko 0437 (Sabrina Modelle B), Hlaváčik 0459 (ŠKP Levice),Hegedüs 0544 (MEDINA), Wurczel 0819 (MEDINA), ČK: Kurcz 0636 (Real Drink)

ROZHODNUTIA:
R - 039: Kurcz 0636(Real Drink)-sácanie do súpera - neprejednané neuhradenýpoplatok