Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

V šlágri kola sa KaMi odpútalo od svojich prenasledovateľov

O víťazovi zápasu nebolo pochýb od samého začiatku. Policajti dominovali na ihrisku vo všetkých herných činnostiach a otázkou len bolo, koľko svojmu súperovi „naložia“.

I. liga 15. kolo
Athletic Zlatner - ŠKP 2:13 (0:7), B. Soják, M. Jurík - E. Baláž 4, G. Csala 3, M. Jakubík 3, J. Fabian 2, V. Szabo
Do prestávky boli úspešní až sedemkrát, po obrátke už svojho súpera mierne šetrili a dovolili mu streliť dva góly.
Deportivo - VÚEZ 5:1 (3:1), P.Bongya 2, M. Rafael 2, A. Rafael - M. Zaujec
Deportivo viedlo pomerne rýchlo trojgólovým rozdielom preto, lebo svoje šance vedelo využiť, kým hráči VÚEZ svoje nie. Za stavu 3:1 mohli Vuezáci vykresať šancu na lepší výsledok, ale po šanciach zákonite inkasovali a Deportivo sa rozlúčilo s jeseňou ďalším víťazstvom.
Geodet Juhász - Sporting 5:1 (2:0), I. Bogár, B. Homola, Rakica, T. Bogár, L. Tamás - B. Kondrčík, ŽK a ČK: Obický (Sporting)
Geodeti sa na posledný zápas zišli v plnej zboji a začali zápas útočne. Po góloch Tamása a Homolu viedli Geodeti 2:0. Tretí gól Geodetu pridal po zmene strán I. Bogár, štvrtý Rakica. Až za tohto stavu strelil Sporting svoj jediný gól zásluhou Kondrčíka, čo však na rozbehnutých Geodetov už ale nestačilo.
Šped-Trans - KaMi 0:4 (0:2), M. Špaňo 2, B. Hlôška 2
V zápase prvého s druhým sa hral skutočne zápas na vysokej úrovni, ale skúsenosti boli v tomto zápase rozhodujúce. KaMi sa ujalo vedenia zásluhou Špaňa a ešte do prestávky pridal druhý gól vedúceho mužstva v súťaži Hlôška. Šped-Trans sa síce snažil o zvrat v zápase, ale pozorná obrana s brankárom Šurányim na čele sa prekabátiť nenechala. Tretí gól zápasu strelil opäť Špaňo a posledný štvrtý gól pridal Hlôška po vyšachovaní do prázdnej brány.
Dukla - Help 5:1 (2:1), Mudroň 2, Štadler, Šimon, Tušan - Meszároš
Vojaci začali aktívnejšie a po strele Mudroňa sa ujali vedenia. Za Helpákov vyrovnal Meszároš, ale to bolo z ich strany v zápase všetko. Druhý gól Dukly pridal do prestávky Šimon. Po zmene strán definitívne pochoval nádeje súpera Mudroň a Dukla doviedla zápas v pohode do víťazného konca.
Real Drink - Medina 3:4 (1:4), M. Ármai 2, J. Prištiak - Cs. Andruska 3, Halász, ŽK: Š. Kukuli
Medina mala veľmi dobrý vstup do zápasu a viedla už štvorgólovým rozdielom, hlavne zásluhou troch presných zásahov Andrusku. Inkasované góly vyprovokovali k väčšej aktivite Drinkáčov, ktorí dokázali znížiť na rozdiel jediného gólu, ale vyrovnať sa im už nepodarilo.
Sabrina - MFC 04 4:4 (1:2), E. Zorád 3, Šebeštín - Palic 2, Ťuťuris 2
V zápase dobrej úrovne nastúpilo MFC 04 s posilami, oboma Palicovcami. Hoci MFC do polčasu viedlo, Sabrina po zmene strán otočila skóre vo svoj prospech aj zásluhou troch gólov Zoráda. V samom závere zápasu sa E Palic postaral o konečnú remízou strelou z „desiny“.
Komat - Siwel 8:2 (3:0), T. Hlaváčik 3, J. Kinčok, M. Krammer, Husár, M. Adam, I. Baláž - R. Minár, P. Lukáč
Komat sa ujal vedenia po góle Hlaváčika a ďalšie dva góly do prestávky pridali Krammer s Kinčokom. V 2. polčase sa dokázali presadiť aj Siweláci, ale keďže góly strieľali aj hráči Komatu, náskok Komatu neustále narastal. Komat po dobrom výkone nakoniec zakončil jesennú časť hladkým víťazstvom a ako nováčik sa stal jednou zo šťúk súťaže.

JHJ Kovex - SIMO 5:2 (3:2), Kútik 3, E. Jenes, Jakubík - M. Jakab, Š. Galgóci
Kovexáci mali výborný vstup do zápasu a ujali sa vedenia zásluhou troch gólov Kútika. Jakab a po ňom Galgóci opť vrátili Simo do zápasu, keď znížili na rozdiel gólu. Dôležitý štvrtý gól Kovexákov strelil Jenes a piaty kapitán Jakubík. Kovexáci sa týmto víťazstvom udržali na čele II. ligy.
Dynamo - Slovan 3:5 (2:2), M. Jančo, Bernát, Petrík - J. Kaminský 2, B. Šaling, M. Flašík, V. Kováčik, ŽK: Fabian (Dynamo)
Dynamo viedlo v priebehu 1. polčasu už dvojgólovým rozdielom po góloch Bernáta a Petríka. J. Kaminský stihol ešte do prestávky vyrovnať. V 2. polčase strelil vedúci gól Slovana Kováčik, ale Jančo vyrovnal. Dôležitý štvrtý gól potom strelil Šaling a rozhodujúci piaty Flašík.
Tlmače - Rapid 4:11 (2:4), Rafael 2, Rajčan, Majzlík - Šinko 4, Jágerský 4, Török 2, Dubovský
Rapiďáci mali dobrý vstup do zápasu, keď pomerne rýchlo viedli 0:3. Tlmače síce znížili na 2:3, ale Rapid strelil štyri góly v jednom slede a bolo rozhodnuté - 2:7. Rapiďáci neskôr svoje vedenie nielenže ustrážili, ale dokonca zvýšili až na 7 gólov.
LP Noma - Sektor 6:13 (4:5), Kozák 3, Miro Sliačan 2, Mišo Sliačan - M. Bogár 3, M. Markievič 3, P. Sádovský 3, B. Krajč 2, M. Baranyai, F. Krako
Zápas, v ktorom padlo veľa gólov bol vyrovnaný len do prestávky, keď Sektor viedol rozdielom gólu. Po obrátke sa na LP Nomu zosypala lavína gólových striel Sektorákov, ktorí nakoniec napli súperove sito až 13-krát.
Eurosport - LVT 2:8 (1:5), Mokoš, Pišák - P. Lohyňa 3, Barczi 2, B. Pekár, F. Sebelédi, Lukáč
Hráči LVT nenechali nič na náhodu a od začiatku zápasu držali opraty vo svojich rukách. Štvorgólový náskok do polčasu po zmene strán ešte zvýšili a jesennú časť zakončili hladkých víťazstvom.
Energo - H. Seč 7:6 (2:4), Farkaš 3, Kušnierik 2, P. Suchanský, M. Suchanský - Marföldy 2, M. Sakoš 2, Bátovský, Markuš
Do prestávky sa zápas vyvíjal podľa tabuľkových predpokladov a Sečania viedli rozdielom dvoch gólov. Po prestávke ale prišiel zlom v zápase, Energo zlepšilo koncovku a otočilo skóre nakoniec vo svoj prospech.

v stredu 17.11.2004
III. ZŠ: 8.00: Eurosport - Rapid, 9.00: JHJ Kovex - Dynamo, 10.00: Tlmače - SIMO, 11.00: LP Noma - Slovan, IV. ZŠ: 9.00: Energo - Sektor, 10.00: H. Seč - LVT

Zápisnica zo zasadnutia ŠTK
a DK zo dňa 10.11.2004
Prerokované: ŽK a ČK
NAPOMENUTIA:
II. liga (15. kolo) ŽK - S. Holubík 0372 (LVT), C. Doboš 0629 (LP NOMA), 2x M. Koláček 0778 (Tlmače), ČK - za 2 ŽK v zápase - M. Koláček 0778 (Tlmače), L. Boldiš 0007 (Energo)
I. liga (14. kolo) - ŽK: E.Baláž 019 (ŠKP), O.Jančo 0844 (KOMAT),T.Andreanský 0787 (HELP), P.Fialka 0178 (Šped Trans), ČK: M. Gajdošík 0249 (MFC 04 Levice)

ROZHODNUTIA:
R - 040: ŠTK kontumuje stretnutie KMF KaMi - Geodet Juhász s ponechaním výsledku 10:4 z dôvodu poklesu hráčov mužstva hostí pod stanovený minimálny počet hráčov
R - 041: M. Gajdošík 0249(MFC 04 Levice) - HNS voči rozhodcovi -neprejednané, neuhradený poplatok
R - 042: za 2 ŽK v zápase - M. Koláček 0778 (Tlmače) - hranie rukou - 1 MZ nepodmienečne
R - 043: L. Boldiš 0007 (Energo) - úmyselné hranie rukou - 1MZ nepodmienečne