Pondelok, 25. október, 2021 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

HOROSKOP na rok 2005

Baran (21. 3. – 20. 4.)
Pre mladých a zamilovaných rok prináša veľa pekných prekvapení. Možný je sobáš, prípadne prírastok do rodiny. Darí sa i umelcom a iniciátorom v podnikaní. Nechýbajú dobré nápady a pomoc od priateľov a blízkych. Rok od vás vyžaduje plnú sústredenosť a nasadenie všetkých síl. Šťastie je na dosah, ale treba oň bojovať. Preto sa nevzdávajte a zodpovedne pristupujte k riešeniu svojich problémov. Asi budete nútení dať sa novou cestou. Mnohí z vás budú mať tú starú zatarasenú alebo s prekážkami, hlavne v prvej polovici roka. U starších sú možné zdravotné problémy, vy mladší sa cítite obmedzovaní staršími či okolnosťami. Možné sú i spory s nadriadenými. Nečudo, že meníte smer a orientáciu v práci, v láske či v priateľstve. Druhá polovica roka zlepšuje situáciu. Možná je podpora od starších a skúsenejších, možno materiálna, možno morálna. Kto si verí, zožne úspechy v práci, v láske i v spoločnosti.
V čom vám praje šťastie: v tomto roku vás čaká nové zapojenie. Možno stretnete novú lásku, nové priateľstvo, nájdete si nové zamestnanie alebo sa presťahujete niekde inde. Po celý rok máte dobré vyhliadky na vydarené manželstvo, na úspešné vedenie spolku či spoločenstva (duchovného, športového či politického). Rozhodne sa odporúča začať s niečím novým, nepreskúmaným, kde ešte nie sú vychodené chodníčky. To vás viac vzrušuje a možno i prinesie väčší úspech.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk (21. 4. – 21. 5.)
Ak ste si vlani neuchytili svoju šancu a svoje šťastie, v tomto roku sa už nič zaujímavé neudeje, žiadne mimoriadne ponuky neprídu, iba snáď ak aprílové. Pred vami je bežný rok so svojimi radosťami i starosťami, veľa lásky, trochu rozmaru, občasné obavy ..., tak už to chodí. Najúspešnejšia časť roka je jar, kedy dokážete najviac vybaviť, zariadiť, nakúpiť aj zabezpečiť na horšie časy. Druhá polovica roka je nepokojnejšia, prináša starosti o starších členov rodiny či iné obmedzenia. Aj zo zdravotného hľadiska to nie je celkom ideálne. Predĺžte si svoju šnúru trpezlivosti, už i tak dosť dlhú, na ešte dlhšiu a rok dopadne dobre.
V čom vám praje šťastie: po celý rok si môžete uchytiť svoje šťastie na prechodný čas, napríklad na dva – tri roky. Či už je to nový zamestnávateľ či nová láska, to záleží na vás. Avšak manželstvo uzavreté koncom tohto roka bude šťastné. Taktiež smelo prijmite vedúce miesto trénera či predsedu v športovom, politickom či inom spoločenstve. Budete preň blahodarnou oporou. Do polovice júla môžete tiež počítať s podporou staršieho súrodenca, priateľa či dobroprajného nadriadeného. Ani s láskou v tomto roku nebudú problémy. Mohli by vzniknúť, keby ste si vo vzťahu chceli uchmatnúť tú väčšiu a lepšiu polovičku.

Skryť Vypnúť reklamu

Blížence (22. 5. – 21. 6.)
Rok je ako stvorený na samé pekné a príjemné veci: mladých viac poteší láska, party, posedenia a tance, šport, starších viac umenie, hudba, priateľstvá a rôzne koníčky, napríklad deti a vnúčence. Od marca do októbra máte na ružiach ustlaté, i keď možno občas i tie ruže majú tŕne, a ani zvyšné mesiace nie sú zlé, len občas sa vyskytne nejaké nedorozumenie, nútenie či nutkanie k zmenám, nečakaný zásah osudu. Možné je sťahovanie, zmena v zamestnaní a u niekoho môže dôjsť i k zmene partnera/ky. Isté je, že sa tohto roku na každú boľačku nájde liek a aj milá osoba, ktorá tú boľačku pofúka, čo vždy zmierňuje eventuálnu bolesť či zármutok. Takmer po celý rok máte tiež šance vyhrať, zbohatnúť či získať verejné ocenenie a uznanie na nevšednom poli.
V čom vám praje šťastie: tohto roku vám praje šťastie takmer vo všetkom, takže si vychutnajte úspešný rok. Ak sú vaše koníčky muži/ženy, vaše deti, cesty či čítanie, obchodovanie či podnikanie, záhradka či filatelistika, to všetko vám bude robiť radosť, venujte sa svojmu koníčku naplno. Koncom roka sa možno ukáže aj podstatne vyšší finančný efekt z podnikania či obchodovania, než bol v prvých desiatich mesiacoch roka. Na koniec roka si odložte akcie, od ktorých očakávate najväčší finančný efekt.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak (22. 6. – 22. 7.)
Ani tento rok nemáte na ružiach ustlaté. Aj tohto roku pokračujú eventuálne bolesti v krížoch, chrbtici, kĺboch, možné sú problémy s vlasmi, zubami, kožné ochorenia. Možné sú aj problémy s nadriadenými, súdne spory či právne nedopatrenia. Niektorí z vás prídu o staré zamestnanie, iní o priateľa či niekoho blízkeho, ale júnových to pravdepodobne obíde. Potešiteľné je, že počas roka sa vždy nájde dočasné riešenie, nečakané šťastie, ktoré síce nepotrvá veľa rokov, ale aspoň že pomôže preklenúť ťažkú situáciu. Prvú úľavu pocítite už v júli, avšak to budete ešte stále len v lepšej polovičke problémov. Po všetkých citových i materiálnych útrapách sa však koncom októbra obracia karta vo váš prospech a šťastie sa opäť začne na vás usmievať. Pocítite i nečakaný príliv energie a optimizmu, finančná i spoločenská situácia sa zlepší.
V čom vám praje šťastie: tento rok sa oplatí trebárs aj zadlžiť, ale investovať do bytu, bytového zariadenia, prípadne aj kúpy domu. Takisto neľutujte korunu a doprajte potešenie svojim domácim miláčikom, kúpte im niečo, čo im urobí radosť. Ak zmobilizujete svoje sily a schopnosti, dosiahnete veľa i v zamestnaní. Dá sa veľa zarobiť, ale vyžaduje si to istú námahu.

Lev (23. 7. – 23. 8.)
Tento rok je pre vás podľa stredoškolskej stupnice vydarený na jedna mínus. Prvá polovica roka je priam skvelá, nebo vášho šťastia je priam bez obláčika. Je v ňom veľa lásky, šťastia a očakávanej spokojnosti. Ba aj druhá polovica roka je na lásku a priateľstvo vynikajúca. Pribúda tu však istá starosť či zodpovednosť o staršieho človeka, možno rodiča. U starších ľudí môže ísť o chronickú chorobu. Od marca do augusta máte výborný čas na cestovanie, vážne životné rozhodnutia, napríklad uzavretie manželstva, podpísanie pracovnej zmluvy, napríklad do cudziny alebo s cudzincom, kúpa nehnuteľnosti a podobne. Väčšiu časť roka vás niekto alebo niečo rozčuľuje, čo môže byť nebezpečné, hlavne ak sedíte za volantom. Majte preto nachystanú sadu nekompletného porcelánu či pohárov, ktoré tresnete o zem v pravú chvíľu, vám sa uľaví a žiadnu veľkú škodu nespôsobíte iným ani sebe. Impulz vás však v dobrom môže vyprovokovať k súťaživosti a snahe premôcť konkurenciu.
V čom vám praje šťastie: po celý rok až do novembra máte veľa úspechov pri cestovaní, písaní, komunikovaní s ľuďmi, vybavovaní korešpondencie, mailovej pošty a podobne. Zvyšok roka nesie šťastie domov, k rodinnému krbu. Oplatí sa venovať čas i peniaze domovu, rodine, svojim najbližším. Zažijete s nimi neopakovateľné šťastné chvíle pri príprave na Vianoce, ako aj počas týchto sviatkov. Máte tiež veľké šťastie v láske. Aj vy umelci a estéti, vychutnajte tento rok plnými dúškami.

Panna (24. 8. – 23. 9.)
Rok prináša veľa skúšok a otázok, ktoré musíte riešiť. Možné sú zmeny, respektíve novinky a inovácie, ktoré vás v mnohom ovplyvnia. Môžete tohto roku stavať na hodnotách, ktoré ste získali, respektíve si nadobudli v minulosti. Materiálna či morálna podpora zo strany niekoho múdrejšieho, skúseného, pravdepodobne staršieho je pre vás plusom v prvej polovici roka. Ak ju nevyužijete, v druhej polovici už nemusí prísť. Takmer po celý rok však môžete vsadiť na svoje fyzické sily a energiu, ktorá sa vám akoby zázračne zväčšuje, pribúda, hoci ju používate. Rastie aj životný optimizmus, chuť popasovať sa s problémami. A to je dobre. Nie je nič horšie ako apatia. A to vám tohto roku nehrozí. Ku koncu roka sa zlepšujú vzťahy s príbuznými a susedmi, kamarátmi a známymi, skrátka, aktivuje sa váš spoločenský život. Môžete si dovoliť voči svojmu okoliu aj trochu drzej kritiky, ktorú občas ľudia nemajú radi, ale budú musieť vypočuť si od vás pravdu.
V čom vám praje šťastie: po celý rok sa vám dobre darí v tom, čo ste už vlani začali, čo má tradíciu a dobré meno, v čom máte dlhoročné skúsenosti. Práca s archívom, históriou, staršími ľuďmi, ale aj štatistickými údajmi, to všetko prináša poučenie, úžitok a možno aj finančný efekt. Netreba vymýšľať zázraky, ľudská psychika sa až tak rýchlo nemení. Držte sa vyšliapaných koľají a zájdete ďaleko. Možné je tohto roku i nejaké dedičstvo alebo výhra, avšak kým vybavíte formality okolo toho, možno si poviete, že to ani nestálo za námahu. Ale pokúsiť sa môžete.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)
Vo vašom okolí nie je všetko tak harmonické, ako to máte radi. V práci či u niekoho doma, je tu istý rušivý faktor, kvôli čomu alebo komu sa trápite, či aspoň znepokojujete. V manželstve či v práci ťaháte za ten kratší koniec, niekto iný drží opraty. Ale veď vy sa viete tak dokonale prispôsobovať, že vari by to ani nebolo dobré, vymeniť si úlohy. Keď vás chytá či obchádza depresia, majte nachystanú inšpiráciu v podobe CD-čka, vlastnej vami vytvorenej hudby, pohára vínka či telefonickej linky, na druhom konci ktorej je spoľahlivé ucho, čo vám vždy rozumie. Tohto roku dosiahnete slávu a uznanie, možno peniaze a majetok možno vyhráte veľký súdny spor a možno je pred vami veľká cesta do cudziny. Druhá polovica roka navyše upevňuje a posilňuje všetky nadobudnuté hodnoty, dodáva silu a sebavedomie. Šťastie v láske, umeleckom prednese, na spoločenskej či politickej parkete sú tiež nadpriemerné.
V čom vám praje šťastie: tohto roku možno čakať až nemožne závratnú kariéru, postup či zbohatnutie výhrou či dedičstvom. Šance sú na umeleckom, vedeckom aj politickom či filozofickom poli. Aj právnikom sa skvele darí. Od augusta počnúc sa priam vznášate od šťastia a spokojnosti. Jedine je možné, že kvôli kariére či postupu budete musieť obetovať niečo, napríklad čaro rodinného krbu alebo nejakého koníčka, na ktorého už nezostane čas. Koncom roka alebo začiatkom toho nasledujúceho je možné nové zapojenie v zamestnaní, respektíve pozitívna finančná odozva.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)
Začiatkom roka si netreba dávať veľké záväzky ani robiť plány do budúcnosti. Život prináša toľko povinností a príležitostí, že ledva stačíte robiť to, čo ste doposiaľ robili a čomu ste sa venovali. Držať sa tradície a rád skúsenejších sa ukazuje múdre a užitočné. Vám, októbrovým, sa však ukazuje nová šanca na sebarealizáciu, ktorá má perspektívu tak dva – tri roky, ale stojí za to ju využiť. V priebehu júla sa na vás začínajú valiť mraky, starosti rôzneho druhu. Je na vás, či k nim pristúpite rozumne a postupne ich zvládnete, či sa pokúsite im vyhnúť s tým, že skôr – neskôr sa vám problém vráti ako bumerang. Začína sa rušné obdobie, možno spojené so zápalom v práci alebo v žilách, s chorobou niekoho staršieho, alebo vás samých. Ak zvládnete nápor úloh, už od novembra sa na vás usmeje šťastie, odmena, výhra či iné víťazstvo.
V čom vám praje šťastie: v tomto roku by ste si mali dať do poriadku svoje zdravie. Kúpele, ozdravovne, masáže, ako i jógové cvičenia môžu z vás urobiť nových ľudí. Oplatí sa vám meditovať, modliť sa. Darí sa i tajným akciám a projektom. Napríklad si pripravte nový šatník, ktorý budete potrebovať v prípadnom vyššom postavení, alebo si skrášlite domov, aby ste mohli prijať vznešenú návštevu ako sa patrí. Posledné dva mesiace roka prinášajú všeobecné uznanie, zlepšenie materiálnej i spoločenskej situácie, peniaze i zdravie.

Strelec (23. 11. – 21. 12.)
Tento rok ste pánmi svojho osudu, pravda, v medziach možností. Istú povinnosť či zodpovednosť už dlho nesiete a ešte sa jej tak rýchlo ani nezbavíte, avšak je tu veľa času a priestoru na sebarealizáciu. Hviezdy a osud vám tohto roku v mnohom napomáhajú, i keď väčšiu časť roka ide viacej o šťastie a o dobrých priateľov, patrónov a vplyvných známych, a v druhom polroku ide viac o materiálnu či morálnu pomoc zo strany vašich príbuzných, vašich učiteľov, trénerov či duchovných vodcov. Okrem toho si tohto roku asi nájdete nového koníčka: v mladej rodinke je možný prírastok do rodiny, ale možno si kúpite psa, koňa, auto či motorový čln. Šťastné sú prakticky všetky mesiace roka s výnimkou mája a prvej polovice júna, kedy si treba dávať pozor na autonehodu, zranenie pri športe, ale aj na hysterické kamarátky a neverných playboyov. Skutočne, až na tieto malé zádrhele je to perfektný rok, kedy môžete veľa dokázať vo svojej brandži: v umení, na politickej či sociálnej parkete, v duchovnej oblasti, vo vede či v športe.
V čom vám praje šťastie: máte dobrých, spoľahlivých a trvácich priateľov. Tohto roku sa na nich môžete smelo obrátiť. Avšak žiadne šťastie nie je dokonalé, s jedným z nich sa budete musieť dočasne alebo natrvalo rozlúčiť. Vašou silou sú vaše koníčky. Nájdete si nového koníčka, avšak čas ukáže, či ste ho hodní a či sa viete oň dobre starať. Bude si od vás vyžadovať veľa obetavosti a času. Láska a umenie vám prinesú tiež veľa šťastných chvíľ. Ani jedno šťastie nie je dokonalé, ak s sami oň nebudete usilovať a neprinesiete mu aj svoje obete.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)
Zo všetkých znamení ste najviac vytrvalí, húževnatí a nevzdávate sa, pokiaľ je nádej na úspech. A to je aj v tomto roku vaša najväčšia cnosť. Práve tá vám pomôže k úspechu. Rok sa nezačína nijak ružovo. Sú tu síce oslavy narodenín, plesová sezóna, viac návštev a príjemných posedení než obvykle, ale dva hlavné problémy, ktoré vás vlani ťažili, vám zostávajú ako bremeno na krku. Nádej vo vás žije, ale tú si držíte viac v tajnosti. Celý prvý polrok pokračujú pochybnosti, pocit nedocenenia zo strany vedúcich, ba i nepriazeň osudu, možné sú depresie a aj chronické či zápalové ochorenia. Jarná únava bude asi ťažšia než po iné roky. Vy sa však nevzdajte, len si šetrite sily na zvyšok roka. Po otrasnom začiatku leta sa vám už zdá, že vám už ani pekné slniečko nevyjde. A práve vtedy prichádza k zásadnému obratu: akoby zázrakom sa vám vlieva sila do žíl, energia pribúda, problémy doriešite a začína sa dlhé šťastné obdobie. Užite si ho!
V čom vám praje šťastie: všetko, čo tohto roku beriete a robíte se- riózne, vám do konca roka prinesie úžitok a radosť. Máte tiež šťastie na peniaze. Svojou rozvážnosťou a chuťou do práce sa tohto roku dopracujete k mimoriadnym úspechom. S láskou to tohto roku tiež vyzerá výborne, hlavne po sexuálnej stránke. Vám, ani vášmu miláčikovi, nebude chýbať chuť do milovania. Zapôsobí to ako benzín v aute: zas naberiete chuť ďalej sa snažiť, tvoriť, pracovať i žiť.

Vodnár (21. 1. – 18. 2.)
Tak nádherný začiatok roka ako je tento, býva málokedy. Celé tri mesiace by ste mali fotiť všetko, čo pekné zažijete, aby ste potom mali na čo spomínať. Oslavy narodenín sa preplietajú so spoločenskými a priateľskými stretnutiami, máte k tomu i v láske šťastie a po finančnej stránke je to tiež na jedničku. Po celý rok máte šťastie, ktoré vás ochraňuje pred všetkým zlým a nebezpečným. Možné sú finančné aj pracovné úspechy, docenenie vašich snáh, výhra v hre či v súdnom procese. Aby ste od samého šťastia nezačali levitovať, vznášať sa nad zemou, od leta sa začínajú starosti dvojakého druhu. Možné je zápalové ochorenie, choroba či starosť v rodine, ale i v práci. Nech vás poteší, že na každého raz prídu starosti a po druhé, nič netrvá večne, ani trápenie. Navyše máte pomocnú ruku, aj dve, ktoré vám pomáhajú ťažkosti prekonávať a problémy riešiť.
V čom vám praje šťastie: darí sa vám na cestách, pri štúdiu, ale aj pri obohacovaní svojej duše, pri rozvíjaní vášho duchovného života. Filozofia, náboženstvo a rôzne ezoterické náuky vás môžu vnútorne obohatiť. Tohto roku si môžete zlepšiť aj svoju pracovnú a finančnú situáciu. Bude to však stáť istú námahu. Po celý rok môžete stavať na zachovávaní rodinných tradícií, starých, dobrých zvykov a obradov. Do októbra môžete aj vyhrať súdny spor a tým sa obohatiť. Ako koníčka by ste sa mohli zaangažovať pri organizovaní verejne prospešných prác a aktivít. Vaše sociálne cítenie vám našepká, kde vás je najviac treba.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)
Máte za sebou dosť náročné obdobie, možno ste tak trochu životom a udalosťami unavení a nebolo by dobre hneď od začiatku roku kvaltovať a naháňať sa za čímkoľvek. Prácu si treba vedieť rozdeliť a pomaly, ale systematicky sa do nej pustiť. Vyskúšané a osvedčené metódy nezahadzujte, ale sa ich držte aj v tomto roku. Máte za sebou morálnu alebo materiálnu podporu od niekoho staršieho, skúsenejšieho. Nechajte si od neho radiť. V novembri sa končí ťažké, takmer štvorročné obdobie, kedy vám zadarmo nikto nič nedal. Teraz prichádza čas, kedy vás docenia, možno až dodatočne a začne sa vám výraznejšie dariť. Relatívne najpokojnejšie a možno aj najnudnejšie mesiace roka sú: marec, apríl, júl a august, typická „uhorková sezóna“. Február bude síce rušný, ale vydarený.
V čom vám praje šťastie: pred vami je šťastný rok. Treba k tomu trochu diplomacie, aby ste si naznačené šťastie nepokazili. Optimálna stratégia by bola, prvý polrok sa držať zaužívanej tradície a svoje plány na zmeny držať v tajnosti. V druhej polovici roka, najneskôr v novembri, by bolo dobré začať istý nový projekt, ktorý má perspektívu aj do budúcnosti. Druhý variant je, nechať udalosti plynúť a dopriať si viacej oddychu a pohody. Koncom roka sa vám aj eventuálne chybičky „prepečú“, tedaprepáčia.

Najčítanejšie na My Žiar

Inzercia - Tlačové správy

 1. Pandémia upozornila na automatizáciu. Nahradí ľudí technika?
 2. Ocenenie získali Innovatrics, Kellys Bicycles a Bivio
 3. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch
 4. Ako sa technologické spoločnosti starajú o bezpečnosť platieb
 5. Nechajte kryptomeny na Fumbi
 6. Chcete ušetriť na aute? Namiesto kúpy si ho prenajmite
 7. Chladené halušky? Od tejto firmy si ich obľúbili na Slovensku
 8. Najtajnejšie ponuky módnych kúskov v Európe – iba na pozvanie
 9. Vraciame spoločnosti priazeň, ktorú nám už 30 rokov prejavuje
 10. Rebríček: Kto sú najlepší zamestnávatelia na svete podľa Forbes?
 1. Rebríček: Kto sú najlepší zamestnávatelia na svete podľa Forbes?
 2. Vraciame spoločnosti priazeň, ktorú nám už 30 rokov prejavuje
 3. Tristo nových lavičiek pre Bratislavu vďaka ČSOB nadácii
 4. Profesor Alexy: S plastmi sa musíme naučiť zaobchádzať
 5. Najtajnejšie ponuky módnych kúskov v Európe – iba na pozvanie
 6. Chladené halušky? Od tejto firmy si ich obľúbili na Slovensku
 7. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 8. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
 9. Zánovné vozidlá na slovenskom trhu za rok zdraželi až o 15 %
 10. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania
 1. Ako budú tento rok vyzerať vianočné dôchodky a kedy ich vyplatia 15 005
 2. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom 8 089
 3. Ako je na tom naša ekonomika? Začína sa konferencia #akonato 6 326
 4. Stravovacie zlozvyky Slovákov. Odborníci radia čomu sa vyvarovať 4 456
 5. Prichádzame o pamiatky? Obnoviť všetky by trvalo 180 rokov 3 635
 6. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania 3 623
 7. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch 3 279
 8. Martinus vykupuje čítané knihy, spustil službu Knihovrátok 2 798
 9. Ako zamestnať cudzinca: Čo musíte vedieť a na čo si dať pozor 2 548
 10. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 2 431

Blogy SME

 1. Miroslav Galovič: Stověžatá Praha trocha jinak aneb sedm pražských zastavení. Dnes čtvrté, "trip pěti mostů".
 2. Jozef Sitko: Je legitímna zmena volieb zmenou ústavy?
 3. Anton Kaiser: Florencia II.
 4. Pavol Jakubov: "Reformy" ministerky spravodlivosti
 5. Soňa Fröhlichová: Švajčiarsky Pilatus (2132 m) – tajomná Dračia hora, opradená legendami a ako bonus slovenský personál
 6. Radoslav Medzihradský: Nádherné vyhliadky nad Hrhovom
 7. Jaroslav Polaček: Odstránili sme už 15 billboardov, na ich mieste budú rásť stromy
 8. Jozef Sitko: Technicky (cenzúrou) mi pán správca už temer 2 hodiny nedovolí publikovať článok "Je legitimná zmena volieb zmenou Ústavy?" (čas 16.50 h. 24.10.)
 1. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 32 629
 2. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 16 515
 3. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 11 729
 4. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 8 876
 5. Martina Hilbertová: Zomrela Gruberová, ktorú sme za komunizmu nemohli počúvať 6 345
 6. Rastislav Čurma: Kde zobrať vodičov kamiónov (Hommo na ceste zavadzalis) 6 052
 7. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 5 047
 8. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 4 789
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 4. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Mladí podnikatelia pestujú konopu uprostred liptovskej prírody. Vytvorili originálny projekt a s ním aj zdraviu prospešné produkty, ktoré teraz môžete vyhrať.


14. okt
Dom hudobníka Ján Albrechta

Hudobná a umelecká akadémia Jána Albrechta v Banskej Štiavnici spojí otvorenie akademického roka 2021/2022 so slávnosťou pri príležitosti 10. výročia založenia.


TASR 22. okt
Ilustračné foto.

Do krajiny v okolí Banskej Štiavnice a do obcí Banská Belá a Podhorie, je situované podujatie Jama


TASR 22. okt

V dnešnej poradni si s odborníkom Rastislavom Magnom, ktorý sa v spoločnosti Intersport špecializuje na beh, preberieme doplnky výživy vhodné hlavne pre bežcov a vytrvalostných športovcov.


22. okt

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V nákupnom vozíku sa nachádzalo viac ako 150 položiek v hodnote takmer 500 eur.


SITA 23. okt

Ľuďom sa nepáčia najmä zjednosmernené ulice.


23. okt

Naháňačka a skrývačka po hornooravskom regióne trvala takmer týždeň. Viacerí chlapi si pri nej museli vyhrnúť rukávy.


23. okt

V bordových okresoch sú povinné respirátory a vonku rúška.


MOJ 20. okt

Blogy SME

 1. Miroslav Galovič: Stověžatá Praha trocha jinak aneb sedm pražských zastavení. Dnes čtvrté, "trip pěti mostů".
 2. Jozef Sitko: Je legitímna zmena volieb zmenou ústavy?
 3. Anton Kaiser: Florencia II.
 4. Pavol Jakubov: "Reformy" ministerky spravodlivosti
 5. Soňa Fröhlichová: Švajčiarsky Pilatus (2132 m) – tajomná Dračia hora, opradená legendami a ako bonus slovenský personál
 6. Radoslav Medzihradský: Nádherné vyhliadky nad Hrhovom
 7. Jaroslav Polaček: Odstránili sme už 15 billboardov, na ich mieste budú rásť stromy
 8. Jozef Sitko: Technicky (cenzúrou) mi pán správca už temer 2 hodiny nedovolí publikovať článok "Je legitimná zmena volieb zmenou Ústavy?" (čas 16.50 h. 24.10.)
 1. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 32 629
 2. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 16 515
 3. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 11 729
 4. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 8 876
 5. Martina Hilbertová: Zomrela Gruberová, ktorú sme za komunizmu nemohli počúvať 6 345
 6. Rastislav Čurma: Kde zobrať vodičov kamiónov (Hommo na ceste zavadzalis) 6 052
 7. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 5 047
 8. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 4 789
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 4. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu