I. LIGA DORAST:
31. kolo:
Žiar nad Hronom - Detva
2:2 (0:2, 2:0, 0:0)

V dôležitom zápase naši dorastenci nezvládli nástup do stretnutia a 1. tretinu vypustili. V druhej časti hrali na dve päťky, súpera zatlačili a podarilo sa im vyrovnať. V záverečnej tretine boli Žiarčania opäť lepší, ale ďalší gól už nedali. Hostia si za predvedený výkon bod plne zaslúžili.
Góly: Valko, Strohner. Pred 150 divákmi rozhodovali D. Marcinko – Mášik, Vizi.
Žiar n/Hr.:
Miština – Strohner, Michnik, Neupauer, Mihálik, Považanec, Vallo, Litvaj, Darmo, Valko, Šulek, Šiška, L. Bitala, Mihok, Košta, T. Bitala. Tréner Juraj Pažický.
Ostatné výsledky: Ružinov - Michalovce 5:2, HOBA - Trebišov 4:0, Prešov - Humenné 5:0, Kežmarok - Dolný Kubín 4:0, Topoľčany - Piešťany 5:0, Nové Zámky - Nitra B 5:3, Žilina - ŠK Zvolen 1:4.

32. kolo:
Žiar nad Hronom – ŠK Zvolen
0:6 (0:2, 0:2, 0:2)

V nedeľnom zápase narazili chlapci na zdatného súpera, ktorý bojuje o postup do baráže o extraligu. Aj keď Žiarčania dreli a ich prístup k zápasu bol oveľa lepší ako proti Detve, v okyptenej zostave na viac nemali.
Pred 60 divákmi rozhodovali Paučo – Znak, Číž.
Žiar n/Hr.:
Miština – Strohner, Michnik, Neupauer, Považanec, Vallo, Litvaj, Darmo, Valko, Šulek, Šiška, L. Bitala, Mihok, Košta, T. Bitala. Tréner Juraj Pažický.
Ostatné výsledky: Ružinov - Trebišov 13:1, HOBA - Michalovce 1:2, Humenné - Dolný Kubín 1:2, Kežmarok - Prešov 0:5, Topoľčany - Nitra B 7:0, Nové Zámky - Piešťany 1:5, Žilina - Detva 3:0.

II. LIGA STARŠÍ ŽIACI:
9. kolo: Rimavská Sobota – Žiar nad Hronom 10:3 (0:0, 6:0, 4:3), Kúdela, Mihok, Lukáč. 10. kolo: Lučenec - Žiar nad Hronom 8:1 (2:0, 3:0, 3:1), Sondík.

II. LIGA MLADŠÍ ŽIACI:
9. kolo: Rimavská Sobota – Žiar nad Hronom 1:12 (0:4, 0:3, 1:5), Bobál 3, Majerský 2, Hekl 2, Boška, Mišurda, Zamboj, Kukla, Filipčík.
10. kolo: Lučenec - Žiar nad Hronom 5:6 (2:3, 2:2, 1:1), Hekl 3, Bobál, Kukla, Boška.
V Lučenci predviedli chlapci dobrý výkon, v závere 2. tretiny však zbytočne inkasovali a zápas si zdramatizovali.

4. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000€
  5. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?

Včelárstvo je hitom. Na kurzy smerujú aj ženy a deti

V Novej Bani vedú intenzívne kurzy včelárstva. Chcú tak zachovať remeslo a naučiť mladých, ako efektívne využívať voľný čas.

Bežci Belohorec a Staňo uspeli vo Zvolene

V susednom Zvolene sa konalo štvrté pokračovanie obľúbenej Zvolenskej bežeckej ligy, na ktorej sa pravidelne zúčastňujú aj bežci z nášho regiónu.

Plaváreň čaká v lete aj modernizácia

Nedávno oddychový bazén zmenili na vírivú vaňu, teraz zmodernizujú saunu.

V Restaurant Sissi nájdete kráľovskú gastronómiu

​​​​​​​Keď sa povie kráľovská kuchyňa, väčšina z nás si predstaví honosnú kráľovskú hostinu, urodzené dámy a pánov v dobových kostýmoch, zvuk čembala...  Zjednodušene - časy romantické a zároveň dávno minulé. Čo by ste povedali na to, keby sa história opakovala?