Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Slabšia hra ale dobrá atmosféra a zábava

Mladší dorast ukončil týmto priateľským zápasom so svojimi rovesníkmi z Bratrislavy svoje športové aktivity v kalendárnom roku 2004. Cieľom stretnutia bolo dať príležitosť zahrať si

ŠKP Bratislava - LKH Levice 47:27 (22:11)
LKH ml. dorast: Graus, Čík - Červenák M. 7, Rendek 1, Zachar, Bugár, Bodnár, Nichta, Gálik S. 5, Skoupý 3, Barcík 1, Rybár 7, Švarba 1, Kopčanský 1, Červenák J. 1, Železník
proti ešte nepoznanému súperovi, čo najširšiemu kádru, dokonca i trom starším žiakom Bodnárovi, Bugárovi a Zacharovi. Na prvé polovice polčasov nastupovali A zostavy a na druhé ostatní hráči. Na A zostavu družstva sa kládol nárok zahrať čo najvyrovnanejšiu partiu, čo sa im aj v prvej pätnásťminútovke aj podarilo do stavu 10:8 pre domácich. V druhej časti druhého polčasu dostali šancu menej výkonostní a mladší hráči a ich neskúsenosť sa pretavila do konečného stavu polčasu na 11 gólový rozdiel v náš neprospech. Žial ani A zostava v prvej časti druhého polčasu nedokázala udržať trend zo začiatku hy, produkovala nedisciplinovanosťou množstvo technických chýb a tak po druhej fáze druhého polčasu narástol rozdiel v náš neprospech na konečných 20 gólov. Zápas bol obojstranne vedený so slabými obranami, čo sa prejavilo vo veľkom množstve nastrielaných gólov na oboch stranách. Z našej strany treba pochváliť oboch brankárov za veľmi dobrý výkon a Rybára s Červenákom za niektoré útočné aktivity. Žiaľ naša maródiaca spojka Drapčať citeľne chýba a Gálik s Barcíkom nezahrali svoj obranný ani útočný štandard, na ktorý sme u nich zviknutí. Z iného uhla pohľadu možno stretnutie zhodnotiť aj ovplyvnením už vianočného a prázdninového očakávania od chlapcov, vznikom rôznych komických situácií ako prepadnutie Železníka pri rozvičke cez mantinel do hľadiska, Kopčanského takmer futbalová šmýkačka o záchranu lopty do radov vlastných spoluhráčov na striedačku alebo Bodnárová nepochopiteľná rybička za loptov do súperovej šestky v posledných sekundách zápasu. K dobrej nálade jednoznačne prispel i narýchlo domácimi zvolený flegmatický rozhodca švejkovského typu, ktorého rozhodnutia boli neskutočne pomalé, alebo vôbec neboli a tak si hru hráči mnohokrát rozhodovali i sami. Niet sa čudovať, že po ukončení zápasu si tréneri Jeleník za domácich a Švarba za hostí ( niekdajší bývalí protihráči ) podali ruky s usmiatymi tvárami s ochotou hocikedy zopakovať duel v budúcnosti.

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.

Testovanie v Žiari nad Hronom.

Obyvatelia využili aj možnosť online registrácie.

10 h
Momentka zo zápasu proti Púchovu.

Futbalisti Pohronia absolvovali ďalšie dva prípravné zápasy. Najskôr si zmerali sily so Žilinou, cez víkend doma privítali futbalistov Púchova.