Hokej: II. liga - Hokejisti v Zlatých Moravciach sklamali

14. kolo:
Z. Moravce - Žiar nad Hronom
3:2 (3:1, 0:1, 0:0)
Žiarski hokejisti prišli do Zlatých Moraviec potvrdiť svoje ambície na účasť v baráži o I. ligu. Po odfláknutej I. tretine však prehrávali 3:1, keď na tri góly domácich dokázal odpovedať iba Ragač. Ani zlepšený výkon v zvyšných dvoch tretinách už zvrat výsledku nepriniesol. V 39. min. Dobrík znížil, ale na viac sa do konca stretnutia hostia už nezmohli. Naši hokejisti, poznačení zraneniami, zápas nezvládli a pravdepodobne si zahatali cestu k prípadnému prvému miestu v tabuľke.
Góly: 13. Hegyi, 17. Vasiľko, 18. Greguš – 14. Ragač, 39. Dobrík. Vylúčenia: 4:7 na 2 min. + Jablonský (Zlaté Moravce) 5 + 20 + DKZ. Počet striel: 36:27. Pred 230 divákmi rozhodovali Matula - Rokošný, Ondráček.
Žiar n/Hr.:
Polc – Golian, Šauša, Pažický, Urgas, I. Szilvási – Sečkár, Ragač, Schvantner - Bahorec, Ďubek, Dobrík - K. Szilvási, Uhlík, T. Valko. Tréner Juraj Pažický.
Ostatné výsledky: Partizánske – Levice 5:4. Šaľa - Prievidza B 1:6. Nové Zámky a Nitra mali voľno.

8. Šaľa 10 2 0 8 33:72 4
Program 15. kola – 29.1. o 17.30 h Zlaté Moravce – Partizánske, Šaľa - Žiar nad Hronom, 30.1. o 14.30 h Prievidza B -Nitra.

1. Ochrana pred tropickou horúčavou
  2. Keď Slováci krotia morský vietor
  3. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  4. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  5. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  9. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  10. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?

Bežci Belohorec a Staňo uspeli vo Zvolene

V susednom Zvolene sa konalo štvrté pokračovanie obľúbenej Zvolenskej bežeckej ligy, na ktorej sa pravidelne zúčastňujú aj bežci z nášho regiónu.

Plaváreň čaká v lete aj modernizácia

Nedávno oddychový bazén zmenili na vírivú vaňu, teraz zmodernizujú saunu.

V Restaurant Sissi nájdete kráľovskú gastronómiu

​​​​​​​Keď sa povie kráľovská kuchyňa, väčšina z nás si predstaví honosnú kráľovskú hostinu, urodzené dámy a pánov v dobových kostýmoch, zvuk čembala...  Zjednodušene - časy romantické a zároveň dávno minulé. Čo by ste povedali na to, keby sa história opakovala?

Takéto niečo by ste na Hrone nečakali! (+FOTO)

Dole vodou sa plavila telefónna búdka, vrtuľník, riečna polícia aj Máša s medveďom.