DOSPELÍ:
Partizánske - Žiar nad Hronom
3:3 (0:2)
Góly: Páleník, Silný, Žiak.

V prvom polčase hrali Žiarčania dobre, mali výraznú prevahu a viaceré ďalšie šance nevyužili. V úvode 2. polčasu dostali gól po chybe brankára a domáci sa vrátili do zápasu. O chvíľu však Žiak upravil na 1:3, ale Partizánske dvoma gólmi vybojovalo remízu. Zápas sa hral na ťažkom teréne, podľa trénera Karkóa splnil účel ohľadom kondičnej prípravy.
Žiar n/Hr.: Mišík - Sedliak, Flašík, Škombár - I. Obert, Michaliga, Macejko, Ceplák, Žiak - Páleník, Puliš (46. Silný). Tréner František Karkó.

Žiar nad Hronom – Rakytovce
7:0 (3:0)
Góly: Žiak 2, Silný 2, Michaliga, T. Obert, Flašík (z 11 m).

Na dobre upravenom teréne nastúpili naši futbalisti proti svojmu súperovi z III. ligy, ktorý sa nepredstavil práve v najlepšom svetle. Súper Žiarčanov možno trochu podcenil a to sa mu kruto vypomstilo. Domáci hráči zvládli stretnutie výborne po taktickej i hernej stránke a vyznačovali sa podstatne lepším pohybom ako ich súper. V ofenzíve Žiarčania taktiež uspokojili, viackrát skúšali streľbu z diaľky. Rakytovčania v celku na pôde FK MŠK sklamali, na domácich nestačili rýchlostne ani kondične a Gašpirovu bránu ohrozili len raz. Domáci ešte viacero šancí zahodili.
Žiar n/Hr.: Gašpir - Macejko, Flašík, Ceplák - Sedliak (46. I. Obert), Zuberník (46. Puliš), T. Obert, Žiak, Škombár - Michaliga, Hric (60. Silný). Tréner František Karkó.

Vráble - Žiar nad Hronom
1:3 (1:2)
Góly: I. Obert, Páleník, Hric

Žiarčania nastúpili na umelej tráve v Zlatých Moravciach proti zdatnému súperovi a kondične i herne presvedčili. V 1. polčase dostali svojho súpera pod tlak, strelili dva góly. V týchto chvíľach mali jasnú prevahu a ďalšie šance nevyužili Páleník a Hric. V druhom polčase bolo stretnutie vyrovnanejšie, no žiarski hráči si udržiavali územnú prevahu a zápas zaslúžene doviedli do víťazného konca.
Žiar n/Hr.: Gašpir (71. Mišík) - T. Obert, Macejko, Škombár - I. Obert, Sedliak (46. Puliš), Michaliga, Žiak, Ceplák - Páleník (61. Silný), Hric.

Žiar nad Hronom – Podbrezová
1:1 (1:1)
Gól: Flašík.
Opäť na umelej tráve v Zlatých Moravciach odohrali Žiarčania dobrý zápas proti kvalitnému druholigistovi, ktorému boli minimálne prvý polčas vyrovnaným súperom. V druhej časti zápasu však začali mať prevahu Podbrezovčania, keď nášmu družstvu narušilo kompaktnosť zranenie Igora Oberta a Pavla Puliša. Aj napriek tlaku sa však hráči žiarskeho FK MŠK prezentovali dobrou obrannou činnosťou a súpera pustili len do dvoch vyložených šancí, keď raz trafil útočník Podbrezovej brvno a ďalšiu strelu vyrazil Mišík. Do šancí sa však dostali aj naši hráči, Hric a ani Páleník však neskórovali.
Žiar n/Hr.: Gašpir (75. Mišík) - T. Obert, Macejko, Škombár - I. Obert (60. Sedliak), Puliš (65. Silný), Michaliga, Flašík, Žiak - Páleník, Hric.

Žiar n/Hr.:
Chromík (Kováč ml.) – Urgela, Šouc, Bahno, Kováč (Šimon) – Čamaj (Juhász), M. Bugár, Pinka, Dobrota – Kubík, T. Bugár (Blaho).

Dukla Banská Bystrica (I. liga) – Žiar nad Hronom
4:2 (1:1)
Góly: Kubík, Sklenka.
Hralo sa na umelej tráve v Banskej Bystrici pri umelom osvetlení.

Žiar n/Hr.:
Bocian (Kováč ml.) – Čakloš (Pelegrín), Ježko, Kapusta, Štrofek (Slaštan) – Blaho, Juhász (Hanus), Orságh, Wolf – Janúch, Gašparík (Bílek).

4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?

Testovanie v Žiarskom okrese: Starostovia myslia aj na záložné tímy

V Žiari nad Hronom po znížení počtu testovacích dní len na dva prehodnocujú systém na zverejnených odberových miestach.