DORAST
II. LIGA STARŠÍ DORAST
18. kolo:
Pohronie – Liptovský Mikuláš 0:0
Zvolen – Nová Baňa 2:1 (0:1)
Gól: Tužinský
Tabuľka po 17. kole:
1.Ružomberok 17 16 1 0 75:9 49
2.Námestovo 18 12 1 5 39:31 37
3.Zvolen 18 10 0 8 43:40 30
4.Martin 16 9 2 5 52:35 29
5.Lučenec 17 9 2 6 52:38 29
6.K. N. Mesto 18 9 2 7 34:29 29
7.L. Mikuláš 17 9 0 8 40:25 27
8.Tvrdošín 17 8 2 7 28:28 26
9.Pohronie 18 7 3 8 25:27 24
10.Podlavice Badín 16 6 4 6 32:39 22
11.Rakytovce 17 6 4 7 25:32 22
12.Čadca 17 4 4 9 30:40 16
13.Bytča 17 4 4 9 31:47 16
14.Nová Baňa 17 5 1 11 12:40 16
15.Bánová 18 5 0 13 32:46 15
16.R.Sobota 18 2 4 12 17:61 10
II. LIGA MLADŠÍ DORAST
18. kolo:
Pohronie – Liptovský Mikuláš 0:1 (0:1)
Zvolen – Nová Baňa 0:0
Tabuľka po 17. kole:
1.Ružomberok 17 16 1 0 84:3 49
2.Podlavice Badín 16 11 4 1 53:19 37
3.L. Mikuláš 17 12 0 5 42:19 36
4.Námestovo 18 10 5 3 39:19 35
5.Čadca 17 10 2 5 55:22 32
6.K. N. Mesto 18 9 5 4 34:20 32
7.Pohronie 18 10 2 6 33:27 32
8.Rakytovce 17 9 2 6 47:38 29
9.Martin 16 8 2 6 34:25 26
10.Zvolen 18 7 2 9 25:31 23
11.Lučenec 17 5 3 9 22:48 18
12.Tvrdošín 17 4 3 10 21:42 15
13.Bánová 18 3 3 12 13:75 12
14.Bytča 17 3 2 12 20:43 11
15.R. Sobota 18 2 2 14 19:53 8
16.Nová Baňa 17 0 0 17 8:65 0
IV. LIGA DORAST
18. kolo:
Banská Štiavnica – Kováčová 4:1 (2:1)
Góly: Meňuš 3, Šemoda
Heľpa – Lovča 4:0 (1:0)
Žarnovica – Kremnica 1:6 (0:3)
Góly: Kováč – T. Moravčík 4, Svitok, Mucha
Tabuľka po 17. kole:
1.Sl. Ľupča 17 16 0 1 81:18 48
2.Medzibrod 16 13 1 2 57:12 40
3.Pliešovce 17 12 1 4 42:30 37
4.Kremnica 17 11 2 4 68:23 35
5.Banská Štiavnica 17 11 2 4 68:27 35
6.Heľpa 16 10 1 5 32:27 31
7.Prestavlky 17 7 1 9 36:48 22
8.Očová 16 5 3 8 31:43 18
9.Lovča 16 5 2 9 39:47 17
10.Žarnovica 17 5 1 11 23:33 16
11.Kováčová 17 5 1 11 49:62 16
12.Selce 16 4 2 10 30:56 14
13.Jasenie 16 4 2 10 23:56 14
14.Kremnička 17 3 1 13 18:65 10
15.Šalková 16 3 0 13 23:73 9
ŽIACI
I. LIGA U15
Nadstavba 1. kolo:
R. Sobota – Pohronie 4:2 (4:1)
Góly: vlastný, Blahuta
Tabuľka po prvej časti:
1.Podlavice Badín 18 8 2 8 28:38 26
2.Námestovo 18 6 4 8 18:21 22
3.R. Sobota 18 5 3 10 23:45 18
4.Pohronie 18 4 5 9 11:21 17
5.Zvolen 18 3 1 14 12:58 10
6.Martin 18 2 2 14 13:53 8
I. LIGA U14
Nadstavba 1. kolo:
R. Sobota – Pohronie 1:0 (1:0)
Tabuľka po prvej časti:
1.Podlavice Badín 18 13 2 3 64:19 41
2.Námestovo 18 9 3 6 39:29 30
3.Martin 18 5 3 10 29:64 18
4.Pohronie 18 3 4 11 9:41 13
5.Zvolen 18 1 1 16 8:98 4
6.R. Sobota 18 1 0 17 8:93 3
I. LIGA U13
Nadstavba 1. kolo:
Pohronie – R. Sobota 26:0 (13:0)
Góly: Pivarči, Tatar 4, Kukučka 4, Urgela 8, Rosenberg 4, Sčepko, Foltán, Skladan, Bohuš 2
Tabuľka po prvej časti:
1.Pohronie 18 12 3 3 117:35 39
2.Podlavice Badín 18 12 0 6 119:80 36
3.Námestovo 18 11 1 6 157:82 34
4.Martin 18 3 3 12 66:135 12
5.Zvolen 18 2 0 16 41:237 6
6.Rim. Sobota 18 0 1 17 32:192 1
I. LIGA U12
Nadstavba 1. kolo:
Pohronie – R. Sobota 14:4 (8:1)
Góly: Mánik, Boška, Hajdoni, Olajec 3, Baláž 4, Polačko 2, Dovčík Blahút
Tabuľka po prvej časti:
1.Námestovo 18 10 1 7 143:132 31
2.Martin 18 9 2 7 107:86 29
3.Podlavice Badín 18 7 0 11 84:134 21
4.Zvolen 18 6 1 11 82:126 19
5.Pohronie 18 4 2 12 75:164 14
6.R. Sobota 18 0 1 17 45:244 1
II. LIGA STARŠÍ ŽIACI
16. kolo:
Banská Štiavnica – Hnúšťa 1:1 (1:0)
Gól: Varadi
Žarnovica – Fiľakovo 6:0 (2:0)
Góly: Ďurian 2, Seget 2, Budinský, Truban
Nová Baňa – Poltár 2:2 (0:1)
Góly: Bedenský
Tabuľka po 15. kole:
1.Lučenec 15 15 0 0 79:7 45
2.Tornaľa 15 10 0 5 65:26 30
3.Detva 15 9 2 4 35:19 29
4.Veľký Krtíš 15 9 2 4 40:25 29
5.Radzovce 15 9 1 5 35:24 28
6.Krupina 15 9 1 5 30:30 28
7.Poltár 15 7 3 5 47:36 24
8.Kalinovo 15 7 1 7 31:35 22
9.Nová Baňa 15 6 2 7 26:37 20
10.Fiľakovo 15 6 0 9 28:35 18
11.Hnúšťa 15 4 3 8 19:25 15
12.Revúca 15 4 1 10 32:74 13
13.Žarnovica 15 2 0 13 8:36 6
14.Banská Štiavnica 15 0 0 15 4:70 0
II. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
16. kolo:
Banská Štiavnica – Hnúšťa 8:0 (3:0)
Góly: Dobák 1, Pavlenda 2, Parilla 4, Kniebügl
Žarnovica – Fiľakovo 4:0 (2:0)
Góly: Černák 2, Hedervari, Debnár
Nová Baňa – Poltár 6:2 (2:0)
Góly: Pánik 3, Kocík 2, Vozár
Tabuľka po 15. kole:
1.Lučenec 15 13 2 0 99:11 41
2.Kalinovo 15 10 3 2 95:30 33
3.Banská Štiavnica 15 10 1 4 55:26 31
4.Žarnovica 15 9 3 3 58:22 30
5.Fiľakovo 15 9 2 4 44:31 29
6.Veľký Krtíš 15 7 4 4 51:37 25
7.Detva 15 7 3 5 71:51 24
8.Tornaľa 15 5 5 5 38:30 20
9.Nová Baňa 15 6 2 7 40:45 20
10.Revúca 15 6 0 9 35:75 18
11.Krupina 15 4 4 7 41:36 16
12.Poltár 15 2 0 13 15:68 6
13.Radzovce 15 1 3 11 18:79 6
14.Hnúšťa 15 0 0 15 16:135 0
III. LIGA STARŠÍ ŽIACI
12. kolo:
Sliač – Hliník nad Hronom 2:0 (0:0)
Tabuľka po 11. kole:
1.Hriňová 10 9 0 1 52:11 27
2.Sl. Ľupča 10 7 0 3 46:18 21
3.Kováčová 10 6 1 3 27:13 19
4.Divín 10 6 1 3 32:22 19
5.Horehron 10 6 1 3 37:28 19
6.Čierny Balog 10 5 2 3 35:17 17
7.Brusno 10 4 1 5 28:21 13
8.Hliník 10 3 3 4 16:32 12
9.H. Nemce 10 2 1 7 12:36 7
10.Tisovec 10 2 0 8 20:27 6
11.Sliač 10 0 0 10 12:92 0
III. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
12. kolo:
Sliač – Hliník nad Hronom 13:5 (6:3)
Góly: Uhrín 1, Abrahám 4
Tabuľka po 11. kole:
1.Brusno 8 8 0 0 44:10 24
2.Hriňová 8 6 0 2 42:14 18
3.Sliač 8 6 0 2 49:32 18
4.Kováčová 8 5 0 3 38:17 15
5.Tisovec 8 5 0 3 34:16 15
6.Sl. Ľupča 8 3 0 5 25:26 9
7.H. Nemce 8 2 0 6 48:46 6
8.Hliník 8 0 0 8 13:69 0
9.Divín 8 0 0 8 3:72 0
OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ U15
14. kolo:
Banská Belá – Trnavá Hora 1:1 (1:1)
Góly: Vančo – Hanuska
Prenčov – Ostrý Grúň 5:0 (3:0)
Góly: Chovan 3, Hupka 2
Janova Lehota – Kremnica 0:5 (0:2)
Góly: Tončík, Kolár 2, Kríž 2
Veľká Lehota – Lovčica-Trubín 1:6 (0:3)
Góly: Hollý - Benko 2, Hromádka, Rajnoha 2, Mihál
Hod.-Hámre – Štiavnické Bane 2:0 (1:0)
Góly: Goral, Weis
Tabuľka po 13. kole:
1.Hod.-Hámre 10 9 1 0 59:3 28
2.Lovčica-Tr. 10 8 2 0 63:10 26
3.Kremnica 10 8 1 1 64:10 25
4.Prenčov 10 7 0 3 42:16 21
5.Lutila 10 5 0 5 27:31 15
6.Št. Bane 10 3 3 4 21:46 12
7.Janova Lehota 10 3 1 6 14:49 10
8.Ostrý Grúň 10 3 0 7 11:50 9
9.Veľká Lehota 10 2 1 7 6:37 7
10.Banská Belá 10 1 1 8 10:31 4
11.Trnavá Hora 10 1 0 9 5:39 3