II. LIGA STARŠÍ DORAST
24. kolo:
Ružomberok – Nová Baňa 8:1 (3:1)
Gól: Tužinský
K. N. Mesto – Pohronie 2:0 (0:0)
Tabuľka po 23. kole:
1.Ružomberok 25 23 1 1 120:15 70
2.Martin 24 16 3 5 79:39 51
3.Námestovo 24 15 3 6 56:44 48
4.Lip. Mikuláš 24 15 1 8 67:30 46
5.Zvolen 24 14 0 10 56:50 42
6.Kys. N. Mesto 23 11 3 9 44:38 36
7.Lučenec 24 11 2 11 68:58 35
8.Tvrdošín 23 11 2 10 39:39 35
9.Podlavice Badín 24 9 4 11 53:55 31
10.Pohronie 25 9 4 12 30:45 31
11.Čadca 24 8 5 11 54:59 29
12.Rakytovce 24 8 4 12 33:58 28
13.Bytča 24 6 4 14 40:67 22
14.Bánová 24 6 3 15 44:62 21
15.Nová Baňa 24 6 1 17 20:63 19
16.Rimavská Sobota 24 2 4 18 25:106 10
II. LIGA MLADŠÍ DORAST
24. kolo:
Ružomberok – Nová Baňa 10:0 (10:0)
K. N. Mesto – Pohronie 4:0 (3:0)
Tabuľka po 23. kole:
1.Ružomberok 25 24 1 0 130:6 73
2.Podlavice Badín 24 17 5 2 98:28 56
3.Námestovo 24 15 5 4 58:24 50
4.Čadca 24 15 3 6 82:31 48
5.Lip. Mikuláš 24 15 2 7 53:26 47
6.Martin 24 14 3 7 68:33 45
7.Pohronie 25 14 2 9 48:36 44
8.Kys. N. Mesto 23 12 6 5 52:27 42
9.Rakytovce 24 11 2 11 67:65 35
10.Zvolen 24 10 2 12 36:45 32
11.Lučenec 24 7 4 13 33:68 25
12.Tvrdošín 23 4 4 15 26:69 16
13.Bytča 23 4 2 17 23:63 14
14.Bánová 23 3 3 17 16:123 12
15.R. Sobota 24 2 2 20 21:78 8
16.Nová Baňa 24 1 0 23 15:104 3
IV. LIGA DORAST
23. kolo:
Banská Štiavnica – Medzibrod 1:0 (0:0)
Gól: Chmelina
Kováčová – Kremnica 0:3 (0:1)
Góly: Koka 2, Mucha
Šalková – Lovča 2:0 (2:0)
Prestavlky mali voľno
Žarnovica – Pliešovce 2:0 (1:0)
Góly: Šálka, Šarkozi
Tabuľka po 23. kole:
1.Sl. Ľupča 21 20 0 1 97:18 60
2.Kremnica 21 15 1 5 83:25 46
3.Medzibrod 20 15 1 4 61:18 46
4.Pliešovce 21 15 1 5 50:36 46
5.Banská Štiavnica 21 14 1 6 85:33 43
6.Heľpa 19 11 1 7 37:35 34
7.Prestavlky 21 10 0 11 52:65 30
8.Očová 21 8 2 11 49:56 26
9.Žarnovica 21 7 1 13 37:43 22
10.Lovča 21 6 2 13 38:63 20
11.Kováčová 21 6 1 14 56:75 19
12.Šalková 21 5 0 16 37:86 15
13.Jasenie 20 4 1 15 20:78 13
14.Kremnička 21 3 0 18 17:88 9
I. LIGA U15
Nadstavba 7. kolo:
Pohronie – Martin 2:0 (0:0)
Góly: Beňo 2
Tabuľka po 6. kole:
1.Podlavice Badín 23 13 2 8 39:39 41
2.Námestovo 25 9 6 10 28:27 33
3.Pohronie 25 6 7 12 20:31 25
4.Rim. Sobota 24 6 4 14 28:57 22
5.Zvolen 24 4 3 17 16:68 15
6.Martin 23 3 5 15 19:59 14
I. LIGA U14
Nadstavba 7. kolo:
Pohronie – Martin 1:2 (1:1)
Gól: Poničan
Tabuľka po 6. kole:
1.Podlavice Badín 23 18 2 3 96:21 56
2.Námestovo 25 13 4 8 67:38 43
3.Martin 23 7 4 12 38:70 25
4.Pohronie 25 6 4 15 20:63 22
5.Rim. Sobota 24 3 0 21 13:116 9
6.Zvolen 24 2 1 21 12:125 7
I. LIGA U13
Nadstavba 7. kolo:
Martin – Pohronie 2:11 (1:6)
Góly: Krčmár 2, Urgela 4, Rajčan, Rosenberg 2, Šuster, Bohuš
Tabuľka po 6. kole:
1.Pohronie 24 18 3 3 184:39 57
2.Námestovo 24 16 1 7 200:107 49
3.Podlavice Badín 24 16 0 8 172:94 48
4.Martin 24 5 3 16 89:190 18
5.Zvolen 24 2 0 22 56:303 6
6.Rim. Sobota 24 1 1 22 56:253 4
I. LIGA U12
Nadstavba 7. kolo:
Martin – Pohronie 16:3 (5:3)
Góly: Mánik, Baláž, Mádel
Tabuľka po 6. kole:
1.Martin 24 15 2 7 175:103 47
2.Námestovo 24 14 1 9 190:178 43
3.Podlavice Badín 24 9 1 14 122:169 28
4.Zvolen 24 8 2 14 123:169 26
5.Pohronie 24 7 2 15 116:201 23
6.Rim. Sobota 24 0 1 23 61:317 1
II. LIGA STARŠÍ ŽIACI
22. kolo:
Banská Štiavnica – Revúca 0:0
Kalinovo – Žarnovica 1:0 (0:0)
Nová Baňa – Detva 0:2 (0:1)
Tabuľka po 21. kole:
1.Lučenec 21 19 2 0 115:10 59
2.Detva 21 13 3 5 57:25 42
3.Krupina 20 13 1 6 44:40 40
4.Tornaľa 21 12 2 7 81:43 38
5.Radzovce 21 12 2 7 51:32 38
6.Kalinovo 21 11 2 8 48:38 35
7.Fiľakovo 21 10 1 10 47:43 31
8.Veľký Krtíš 21 9 3 9 47:47 30
9.Poltár 20 8 5 7 61:51 29
10.Nová Baňa 21 7 3 11 32:74 24
11.Žarnovica 21 5 3 13 20:39 18
12.Hnúšťa 21 4 5 12 21:50 17
13.Revúca 21 5 2 14 37:91 17
14.Banská Štiavnica 21 0 2 19 8:86 2
II. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
22. kolo:
Banská Štiavnica – Revúca 6:0 (2:0)
Góly: Parilla 2, Glézl, Meliš 3
Kalinovo – Žarnovica 2:2 (1:0)
Góly: Debnár, Černák
Nová Baňa – Detva 3:1 (3:1)
Góly: Andrášik, Gáfrik, Vozár
Tabuľka po 21. kole:
1.Lučenec 21 19 2 0 158:14 59
2.Kalinovo 21 15 3 3 136:42 48
3.Banská Štiavnica 21 15 2 4 79:32 47
4.Žarnovica 21 14 4 3 81:25 46
5.Fiľakovo 21 11 3 7 56:46 36
6.Detva 21 10 3 8 95:63 33
7.Nová Baňa 21 9 3 9 58:64 30
8.Tornaľa 21 8 5 8 53:41 29
9.Veľký Krtíš 21 8 4 9 58:74 28
10.Revúca 21 9 0 12 45:91 27
11.Krupina 20 5 4 11 49:52 19
12.Poltár 20 4 0 16 24:94 12
13.Radzovce 21 1 3 17 25:113 6
14.Hnúšťa 21 0 0 21 19:185 0
III. LIGA STARŠÍ ŽIACI
18. kolo:
Hriňová - Hliník nad Hr./Prestavlky 10:0 (5:0)
Tabuľka po 17. kole:
1.Hriňová 15 14 0 1 75:16 42
2.Sl. Ľupča 15 11 0 4 78:21 33
3.Čierny Balog 15 10 2 3 51:18 32
4.Divín 16 8 3 5 40:30 27
5.Kováčová 15 8 1 6 35:24 25
6.Horehron 14 8 1 5 47:39 25
7.Brusno 16 6 2 8 49:39 20
8.Tisovec 15 4 1 10 31:38 13
9.H. Nemce 16 4 1 11 25:63 13
10.Hliník nad Hr. 16 3 3 10 21:53 12
11.Sliač 15 1 0 14 15:126 3
III. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
18. kolo:
Hriňová - Hliník nad Hr./Prestavlky nehrali
Tabuľka po 17. kole:
1.Brusno 13 13 0 0 95:14 39
2.Sliač 12 10 0 2 81:49 30
3.Hriňová 12 9 0 3 81:22 27
4.Kováčová 12 8 0 4 73:24 24
5.Tisovec 11 6 0 5 40:25 18
6.Sl. Ľupča 12 3 0 9 32:45 9
7.Hliník nad Hr. 12 3 0 9 40:97 9
8.H. Nemce 13 2 0 11 62:96 6
9.Divín 13 0 0 13 10:148 0
OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ U15
20. kolo:
Ostrý Grúň – Št. Bane 0:2 (0:1)
Góly: Farkaš, Kováč
Lovčica-Tr. – Hod.-Hámre 2:1 (0:1)
Góly: Mihál, vlastný – Tóth
Prenčov – Janova Lehota 3:1 (3:1)
Góly: Chovan, Hupka, Horváth - Holos
Veľká Lehota – Trnavá Hora 1:0 (0:0)
Gól: Šmondrk
Lutila – Banská Belá 2:2 (1:1)
Góly: Pacher, Ries – Vančo, Slašťan
Tabuľka po 19. kole:
1.Hod.-Hámre 16 15 1 0 92:6 46
2.Lovčica-Tr. 15 13 2 0 90:12 41
3.Kremnica 16 13 1 2 115:16 40
4.Prenčov 15 10 0 5 62:32 30
5.Lutila 14 6 0 8 36:52 18
6.Janova Lehota 15 5 2 8 25:63 17
7.Ostrý Grúň 15 5 0 10 15:71 15
8.Št. Bane 16 3 4 9 28:77 13
9.Banská Belá 16 2 4 10 19:53 10
10.Trnavá Hora 15 2 1 12 9:54 7
11.Veľká Lehota 15 2 1 12 8:63 7
MINILIGA ADAMA NEMCA
14. kolo:
Banská Štiavnica – Voznica 4:2 (3:1)
Góly: Hanzlík, Parilla 2, Kováčik – Šulva, Roček
Nová Baňa – Štiavnické Bane hrajú 24.5. o 16:30
Žarnovica – Hliník nad Hr. nehrali
Tabuľka po 13. kole:
1.Pohronie 9 9 0 0 76:10 27
2.Hod.-Hámre 10 7 1 2 43:24 22
3.Banská Štiavnica 8 5 1 2 41:23 16
4.Žarnovica 10 4 0 6 19:26 12
5.Hliník nad Hr. 8 3 1 4 29:45 10
6.Št. Bane 9 3 0 6 22:50 9
7.Nová Baňa 10 2 2 6 18:40 8
8.Voznica 10 1 1 8 16:46 4