Futbal - I. trieda dospelých: Prekvapenie vo Vyhniach, Štiavničania „naháňajú“ Novú Baňu

17. kolo:
Horná Ves – Banská Štiavnica
2:4 (0:2)
Hostia využili z minima maximum a viedli 4:0. Domáci sa snažili zvrátiť stav, ale nevyužili šance.
Góly: 70., 75. Zipser - 20., 55., 62. Hanzlík, 25. Barák. Pred 100 divákmi rozhodoval Búci.
HORNÁ VES: Hlaváč - Neuschl, Zipser, Kaštier, Schmit, Dobrotka, Širáň (79. Pittner), Wágner, Urgela, Hric, J. Kasza (56. Mecele).
BANSKÁ ŠTIAVNICA: Jurica - Halát, Necpal, Barák (62. Halaj), Šíma, Hudák, Palášthy, Pajerský, Pachinger, Ferenčík (90. Čelko), Hanzlík.

Lutila - Brehy
0:0
Zápas bol priemerný, typicky remízový. Šance boli na oboch stranách, ale nedotiahli sa do konca.
ČK: 60. Briestenský. Pred 100 divákmi rozhodoval Truban.
LUTILA: Kupči - P. Kanina, R. Kanina, Vanko, Debnár, Kozár, Hromádka (30. Figa), Gordík, Kúštik, Mališ, Bugár.
BREHY: Martinec - P. Vozár, Š. Vozár (77. Michalec), Briestenský, Mező, Bakoš, Hrubý, Regina, Pastier, Šlavka, Brodziansky.

Stará Kremnička - T. Breznica
3:2 (1:2)
Prvý polčas vyvíjali hostia značný tlak, strelili dva góly a nevyužili ďalšie dve gólové šance. V druhom polčase domáci prevzali iniciatívu a zvrátili výsledok v priebehu piatich minút.
Góly: 15. P. Poliak, 49. Závadský, 52. Neuschl - 18. Havran, 21. Laslanský. Pred 80 divákmi rozhodoval Kacz.
STARÁ KREMNIČKA: Minka - V. Nárožný, Sklenka (46. Franc), J. Nárožný, P. Poliak (75. Rozina), Neuschl, Rajčan, Beňo, Dovčík, Petruš, Závadský.
TEKOVSKÁ BREZNICA: Hornáček - Gaži, Mucha, Búry, Homola, Havran, Horniak, Krulák, Polc, J. Pavol (60. O. Pavol), Laslanský.

Nová Baňa - Lovča
6:2 (4:0)
V prvom polčase si domáci vytvorili tlak, no nepremenili veľa šancí. V druhom polčase sa po prestriedaní hra vyrovnala a obe mužstvá pridali k polčasovému výsledku ešte po dva góly.
Góly: 10., 55., 59. Mäsiar, 14. Mánik, 27. Benko, 57. Kuba - 65. Matuška, 78. Benča (z 11 metrov). Pred 130 divákmi rozhodoval Oslanec.
NOVÁ BAŇA: A. Baláž (75. Maruška) - M. Budinský (46. Hubač), Žembery, Mäsiar (61. Polc), Kuba, M. Baláž, Rybár (59. Šlávka), Mánik, Benko (46. Kotrík), Laco, Fáber.
LOVČA: Nárožný (53. Brašeň) - P. Hrmo, Magula, Holic, Benča, T. Šandor (72. Páleník), Hudec (81. Fabian), Matuška, B. Šandor (46. Chudoba), Kováč, M. Hrmo.

Kremnica - Voznica
0:0
Domáci mali v prvom polčase miernu prevahu, v druhom polčase zvyšovali nátlak, ale rozhodujúci gól nestrelili. Pred koncom zápasu rozhodca neodpískal jedenástku.
Pred 180 divákmi rozhodoval Budáč.
KREMNICA: Valuška - Ivan, Wágner, Mališ, Privalinec, Žiarny (75. Haško), Kaán, Greguš (69. Chladný), Marianik, Ďurica, Hoz.
VOZNICA: Pukan - Brestovský, Mihálik, Kršiak, Mocpajchel, Oslanec, Benča, Závadský, Slosiar, Arvay, Blaho.

Vyhne - Repište
0:1 (0:0)
Zápas bol vyrovnaný, na oboch stranách bolo málo šancí. Šťastný gól dali hostia desať minút pred koncom zápasu. Vyzdvihnúť treba výkon rozhodcu Bajnoka, ktorý bol neovplyvniteľný a objektívny.
Gól: 80. Želiar. ČK: 70. M. Karvaš. Pred 100 divákmi rozhodoval Bajnok.
VYHNE: Herold - Čiliak, Hlinka (46. Šrot), Čunderlík, Katina, Hrnčiar, M. Kašiar, Záhumenský, Srna, Krištof, P. Kašiar (46. Kolár).
REPIŠTE: Filip - St. Želiar, E. Kmeť, Čech, M. Karvaš (87. Krahulec), P. Karvaš, Sl. Želiar, M. Kordík (77. P. Kmeť), V. Kmeť, A. Kmeť (45. Kúš), Ľ. Kordík (89. Hudec).

Slaská - Banská Belá
1:0 (1:0)

V Slaskej sa odohral priemerný zápas, v ktorom bolo málo striel na brány. Nakoniec domáci hráči vsietili víťazný gól a vyhrali tesne 1:0.
Gól: 31. Gordulič. Pred 50 divákmi rozhodoval Baran.
SLASKÁ: Molnáry - Schuster, Bujňák, P. Topoľan, D. Topoľan, Jakubeje, Čéry, Mikula, Gordulič, Vanko, Repiský (83. Bartoň).
BANSKÁ BELÁ: Dobák - Hunka, Cibuľa, Durbák (70. J. Javorský), Hankovič, Ivanič, Lukáč, Kuchárik, M. Javorský, A. Hanzlík, P. Hanzlík.

14. Tek. Breznica 15 2 2 11 15:34 8

Zostava kola: Pukan (Voznica) - Wágner (H. Ves), Marianik (Kremnica), Hanzlík (B. Štiavnica), Ivanič (B. Belá), Mäsiar (N. Baňa), Hrmo (Lovča), R. Kanina (Lutila), Bujňák (Slaská), Petruš (St. Kremnička), Búry (Tek.Breznica).

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  2. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  8. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  9. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 991

Najlepšie miesto na ľadový hokej? Banskoštiavnické tajchy (+FOTO)

Banská Štiavnica a jej okolie ponúka rôzne možnosti.

Hokejisti na tajchu Bakomi.

Mesto v rámci celoplošného testovania otvorí tieto odberové miesta

V Žiari nad Hronom otvoria od piatku nové odberové miesta na testovanie. Systém online registrácie funguje aj napriek prvotnému zlyhaniu.