Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Vedúce duo s plným počtom bodov

Hostia sa ujali vedenia už v 15. min. gólom z prvej šance, ale domáci ešte do prestávky dokázali odpovedať vyrovnávajúcim gólom. Domáci neskôr nepremenili pokutový kop a hostia ich za to vytrestali druhým gólom desať minút pred koncom zápasu po brejku. Do

P. Ruskov - S. Tekov 1:2 (1:1), góly: Krecsmer - Galgóci, I. Bátovský, (Chmura, Sasko, D: Šafár)
máci pred tým nastrelili tyč brány súpera, ale hostia umnou hrou získali očakávané tri body.
D. Pial - H. Vrbica 1:3 (0:2), góly: M. Trgiňa - A. Kačmárik, J. Valentík, V. Horský, (Gregor, Végh, D: Konôpka)
Na oboch mužstvách bolo badať, že majú v nohách piatkový zápas. Hostia boli pohyblivejší, ako domáci a po góloch Kačmárika a Valentíka viedli dvojgólovým rozdielom. Hostia umnou a taktickou hrou držali domácich na dištanc a Horský tretím gólom definitívne rozhodol. Domáci M. Trgiňa z priameho kopu už len prikrášlil výsledok na konečných 1:3.
H. Turovce - Podlužany 4:0 (0:0), góly: J. Nanias 3, P. Tóth, (Meňhart, Szikora st, Kokavec, D: Kubica)
Hostia pricestovali do Turoviec len s deviatimi hráčmi a bolo len otázkou času, kedy domáci začnú strieľať góly. Hostia ale prekvapujúco odolávali celý 1. polčas, ale po ňom už nemali dostatok fyzických síl, čo domáci využili a strelili štyri góly. V drese domácich sa blysol hetrikom Juraj Nanias a hlavne jeho zásluhou zostali body v Turovciach.
Keť - Kozárovce 2:0 (1:0), góly: M. Zsidek 2, (Žirko, Szikora ml, D: Drappan)
Domáci už museli vyhrať, ale hostia boli proti a držali s domácimi vyrovnanú partiu vlastne po celý zápas. Lenže M. Zsidek ešte do polčasu poslal domácich do vedenia. Hosťom sa v 2. polčase zranil hráč a museli dohrávať o desiatich . Domáci to využili na poistenie svojho náskoku, o ktorý sa postarl opäť M. Zsidek.
Demandice - Kalinčiakovo 4:1 (2:0), góly: Meszáros 2 (oba z 11 m, Taňaši. Straňák - Plašek, (Križan, Klabníková, D: Hengerics R)
Hostia prišli do Demandíc s vyložene defenzívnou taktikou a tá sa im darila realizovať do 30 minúty. Potom súperovej obrane unikol Taňaši a strelil úvodný gól zápasu. Ešte do prestávky Straňák pridal druhý gól domácich. Hostia po zmene strán znížili Plašekom, ale bolo to z ich strany všetko. Domáci hrali nátlakový futbal na jednu bránu, ale skóre menil už len Mészáros, keď premenil dva pokutové kopy.
Jur n/H. - Žemberovce 3:0 (1:0), góly: S. Frtús, Lauko, vlastný, (Benyó, Morvay, Kunová)
V hodovom zápase sa hral futbal slabšej úrovne, ale domáci potvrdili aj tak úlohu papierového favorita a získali bezpečne tri body vo svoj prospech. Hostia sa zamerali na obrannú hru, so snahou o rýchle brejky, ale obrana domácich hostí do šance nepustila. Jurčania si napokon splnili povinnosť a troma bodmi sa naďalej držia na čele tabuľky.
Plášťovce - H. Kľačany - nehralo sa, hostia na zápas nepricestovali, (Šimon, Tóth, Szelényi)
Šarovce - V. Kozmálovce 3:3 (2:1), góly: L. Gáloš, Čonka, J. Komáromi - Ľ. tariška, M. Mucha, I. Bohunický, (Kolev, Petrík)
Domáci mali veľmi dobrý vstup do zápasu a po góloch Gáloša a Čonku viedli dvojgólovým rozdielom. Hostia ešte do prestávky znížili a po obrátke Mucha vyrovnal. Domácich poslal opäť do vedenia Komáromi, ale posledné slovo patrilo hosťom, keď Bohunický zabezpečil hosťom cennú remízu, po ktorej domácim nebolo do spevu.

už na čele tabuľky
Čata - Kuraľany 4:1 (1:1) góly: K. Varga 3, Cibula - vlastný, (Havran)
Do prestávky sa hral pomerne vyrovnaný zápas, keď obe mužstvá raz prekonali brankára súpera. Po zmene strán domáci pridali v ofenzíve, strelili tri góly a zaslúžene strhli víťazstvo na svoju stranu.
N. Tekov - Bory 2:1 (0:1) góly: Nagy, Kubík - Hancko, (Andrikovics)
V zaujímavom a bojovnom zápase sa hostia prekvapivo ujali vedenia a dlho robili domácemu favorizovanému mužstvu problémy. Tekovčania však predsa len zatlačili v druhom polčase súpera pred ich bránu a päť minút pred koncom sa im podarilo streliť víťazný gól.
N. Dedina - Vyškovce 3:0 (1:0) góly: Slušný, Ihász, Jurík, (Vincze, Macho)
Zápas svojou úrovňou divákov nenadchol. Hostia sa zamerali na obranu a dlho sa im darilo držať priaznivý výsledok. Po jednogólovom vedení do prestávky pridali domáci ďalšie dva góly po zmene strán. Viac boli však spokojní s výsledkom, ako s predvedenou hrou.
P. Vozokany - Santovka 5:0 (1:0) góly: Š. Styecz, B. Sádovský., T. Sádovský, Tomašek, Fábry, (Dálnoky)
Jednoznačná prevaha počas celého zápasu bola na kopačkách domácich futbalistov. Hostia sa zamerali na obranu a smerom dopredu toho veľa neukázali. Po prestávke sa domáci strelci dokázali presadiť a ukázali aj niekoľko pekných akcií.
Bátovce - Farná 4:0 (0:0) góly: S. Janeček, Gajdoš, Skladan, Štrbka, (Sekereš)
Od prvej minúty domáci zatlačili súpera pred ich šestnástku, ten však aj vďaka svojmu brankárovi odolával. V druhom dejstve však nestačil čeliť útokom domácich hráčov a inkasoval štyri góly. Domáci ešte nepremenili ďalšie tri tutovky.
I. Úľany - V. Turovce 1:2 (0:1) góly: G. Morvay - Fógel, Kóša, (Pál)
Hostia s Túroviec zaskočili domáce mužstvo dobrým pohybom a už do prestávky viedli. Domácim sa desať minút pred koncom podarilo vyrovnať, no v čase, keď sa chystali na záverečný nápor, strelili hostia druhý gól a prekvapivo zvíťazili.
H. Trsťany - Pukanec 1:0 (0:0) gól: Vankovic, (Ďurica)
Od začiatku zápasu sa hralo zväčša medzi šestnástkami a dlho to vyzeralo na deľbu bodov. O výhre domácich rozhodol Vankovic a hoci mali hostia ešte príležitosť na vyrovnanie, gól nedokázali dať ani do prázdnej brány.
V. Ďur - Lok 0:0 (Zaimi B, Zaimi J)
V zápase priemernej úrovne si obe mužstvá vytvorili minimum streleckých príležitostí. Hra sa odvíjala v strede poľa a favorizovaní hostia boli nakoniec viac spokojný s bodom, ako domáci.

Prvé dve mužstvá víťazne
I. Sokolec - Tupá 6:1 (2:1) góly: Tóth 2, Fellahó, Šrajer, Rakota, Pinter - Balázs, (Holman)
Hostia zaskočili domácich a strelili prvý gól zápasu. Domáci sa však rýchlo spamätali a do prestávky ešte otočili skóre. V druhej časti už kondične súpera prevalcovali a vysoko zvíťazili.
Hronovce - Slatina-Hrkovce 0:3 (0:1) góly: Balogh 2, Šaláta, (Havran)
Hostia si prišli do Hronoviec po tri body a tomu aj podriadili svoju taktiku. V poli mali miernu prevahu a zo šancí, ktoré si vytvorili, dokázali streliť tri góly. To im stačilo na hladké víťazstvo.
Pastovce - Tešmak 2:4 (0:3) góly: Mészáros, Chrenko - Pásztor 2, Dian, Szabó, (Szikora st.)
Oslabený domáci tím o troch hráčov základnej zostavy nedokázal vzdorovať hosťom. Tešmak rozhodol o výsledku už v prvom polčase a po prestávke už len kontroloval priebeh zápasu.
Hokovce - M. Ludince 0:2 (0:0) góly: Marek Csicso, Robert Bélik, (Pál)
Po vyrovnanom prvom polčase rozhodla o zápase väčšia vôľa hostí po víťazstve. Domáci hrali ľahostajne a svojím výkonom sklamali, hostia si víťazstvo zaslúžili.

priamo k postupu
H. Kosihy - Ondrejovce - hostia na zápas nepricestovali, (Slabý)
Beša - Málaš 4:0 (1:0) góly: Nemec 2, Varga, Szalay, (Gregor)
V prvom polčase dokázali hostia s domáci ešte držať krok. V druhej časti hry však s chuťou hrajúci domáci hráči pridali ďalšie góly a nakoniec hladko zvíťazili.
Jur n/H. B - Podlužany B 3:1 (1:1) Belecky, Beňuš, Bác - Mlynárik, (Szikora st.)
V zápase priemernej úrovne mali navrch domáci futbalisti. Hostia ešte v prvom polčase držali krok s domácimi, po prestávke však už kondične nestačili a prehrali rozdielom dvoch gólov.
Devičany - Rybník 0:6 (0:2) góly: Jahôdka 2, Lulčo 2, Bačík, Bugár, (Sekereš)
Domácim hráčom zápas vôbec nevyšiel. Hrali bojazlivo a tvorivejší hostia ich prevýšili vo všetkých činnostiach. Peknými akciami rozoberali domácu obranu a zaslúžene vysoko zvíťazili.
M. Ludany - Vyšné 2:1 (0:0) góly: Cibula, Richtárik - Štrbka, (Morvay)
V dobrom zápase nedarovali bojujúci hostia domácemu favoritovi nič zadarmo. Hoci mali domáci strelci niekoľko čistých šancí, na tesné víťazstvo sa poriadne nadreli.
H. Pial - M. Kozmálovce 2:0 (2:0) góly: J. Marföldi, Zs. Macák, (Végh)
V nervóznom zápase mali domáci futbalisti miernu prevahu. Oba góly však padli po hrubých chybách hosťujúcej obrany. V druhom polčase sa hra vyrovnala, viac gólov však už nepadlo.

1. Rybník 17 13 2 2 60:17 41
2. M. Ludany 16 11 2 3 39:31 35
3. Jur n/H. B 17 11 1 5 58:23 34
4. H. Pial 17 9 5 3 45:32 32
5. Beša 16 6 5 5 34:28 23
6. N. Dedina B 16 6 5 5 26:24 23
7. H. Kosihy 16 7 1 8 39:40 22
8. Málaš 17 5 4 8 28:42 19