Futbal - V. liga dospelých: Naši zástupcovia bodovali naplno, prekvapenie v Dubovej

19. kolo:
Dolné Hámre - Priechod
2:1 (0:0)
Domáci mali počas celého zápasu prevahu. Nepremenili niekoľko vyložených šancí. Hostia sa zamerali na defenzívu. V 30. min. nepremenil domáci Stribula pokutový kop. Hostia hrali veľmi nedisciplinovane (dve ČK). Počas celého stretnutia si vypracovali len dve šance, z toho jednu premenili.
Góly: 49. Kramár, 53. J. Frim – 75. Mesík. ŽK: Káčer, Kramár, Stribula, Necpal, Zeleňák, Repiský – Kollár, Slobodník, Mesík. ČK: 30. Ivanič, 59. Chaban (obaja Priechod). Pred 150 divákmi rozhodoval Melich.
DOLNÉ HÁMRE: Kicko – Káčer, Stribula (75. Pleško), Kramár, Repiský, Schvarz, Švihla, Tomka, Necpal, Zeleňák (70. Zúbek), J. Frim.

Štiavnické Bane - Dudince
2:0 (1:0)
Počas prvého polčasu mali domáci hernú prevahu. Vypracovali si niekoľko šancí, ale podarilo sa im premeniť len jednu. V druhom polčase sa hra na niekoľko minút vyrovnala, ale domáci opäť pritlačili a výsledkom bol druhý gól. Domáci vyhrali zaslúžene. Hostia za celý zápas ani raz neohrozili domácu bránu.
Góly: 26., 71. Pastier. ŽK domácich: Košarník. Pred 200 divákmi rozhodoval Jánošík.
ŠTIAVNICKÉ BANE: Blaško – Kmeť, Poprac, Beták, Košarník (80. Ondrík), Pastier, Venglár, Beňo, Urgela (74. Hrubčo), Janči (74. Totkovič), Osvald.

Žiar B/Lad. Vieska - Krupina
2:1 (0:0)
Prvý polčas mali domáci prevahu. Mališ nepremenil dve a Mihál jednu gólovú príležitosť. Hostia ohrozovali bránu sporadicky. Strela Sudimáka obtrela spojnicu domácej brány. V 35. min. Urgela krásne vystrelil, ale brankár hostí vyrazil na roh. V 43. min. Mališ netrafil hlavou prázdnu bránu. Druhý polčas bol vyrovnanejší, ale viac šancí si vypracovali domáci. Strelou z 25 m otvoril skóre Sedliak, následne Silný netrafil prázdnu bránu. Keď už sa zdalo, že výsledok sa nezmení, Slašťan si nešťastne strelil v nadstavenom čase hlavou vlastenca. Hneď po rozohrávke po osi Cvejkuš – Ondruš – Mališ posledne menovaný nekompromisne strelou upravil výsledok na konečných 2:1 pre domácich. Zápas s prehľadom rozhodoval Šibal.
Góly: 70. Sedliak, 90.+ Mališ - 90.+ Slašťan (vlastný)
ŽK: Sedliak – Sudimák. Pred 150 divákmi rozhodoval Šibal.
ŽIAR NAD HRONOM B: Mišík – Lalo, Mihál (61. Ondruš), Goral, Urgela, Slašťan, Cvejkuš, Sedliak, Antal, Silný, Mališ.

Žarnovica – Partizán Č. Balog
3:2 (3:0)
Zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvom polčase domáci predviedli futbalový uragán, ktorého zlatou bodkou bol prekrásny gól Gubána strelou z 25 m. V druhom polčase domáci nepochopiteľne poľavili, hostia znížili a do konca sa domáci strachovali o výsledok. Kladom stretnutia bola slušná hra oboch mužstiev.
Góly: 9. Hlavačka, 13. Kopernický, 42. Gubán – 55., 75. Debnár. ŽK: Gubán, Černák – Kleskeň, Plavec. Pred 100 divákmi rozhodoval György.
ŽARNOVICA: Nemec – Štefanka st. (80. Seget), Repiský, Gubán, Gregor, Černák, Mičík, Kopernický, Kocian (46. Štefanka ml., 89. Hric), Hlavačka, Nasvetr.
PARTIZÁN: Gašperík – M. Švantner (46. T. Švantner), S. Švantner (80. Kováčik), Meškan, Štefančík, Sarvaš, Plavec, Kleskeň, Náther, Debnár, Pečovský.

Poniky – Kováčova
4:1 (1:0)
Už v 1. min. z prvého útoku sa domáci ujali vedenia a tento gól ich na dlhé minúty uspokojil. Neskôr mal tri vyložené šance Valigura, ale samostatné nájazdy nepremenil. Hostia boli za svoju bojovnosť odmenení vyrovnávajúcim gólom na začiatku druhého polčasu, ale domáci nenechali nič na náhodu a zvýšenou bojovnosťou dotiahli zápas do víťazného konca.
Góly: 1. Poliak, 53. Polievka (z 11 m), 70. Valigura, 75. Javorčík - 50. Kujan, ŽK: Valigura, J. Maľa - Revay, Bončák, Végh. Pred 200 divákmi rozhodoval Balász. PONIKY: Polievka - Hríbik, Hakeľ (82. Piar), Potkan, Poliak, Dorotovič, Javorčík, Valigura, Klementis, J. Maľa, V. Maľa

Dubová – Radvaň
2:2 (0:0)
V úvode sa oba tímy oťukávali. Postupne prevzali iniciatívu hostia, ktorí mali celý prvý polčas územnú prevahu, ale bez šancí. V úvode druhého polčasu sa vyznamenal domáci brankár Citara, ktorý zmaril dve čisté šance. V 60. min. hostia strelili vedúci gól a potom prevzali iniciatívu domáci. Kapitán Ružinský z trestného kopu najprv vyrovnal a v 89. min. jeho ďalší priamy kop brankár vyrazil pred Ľ. Bartoša, ktorý dokopol na 2:1. Hostia o minútu vyrovnali na konečných 2:2.
Góly: 80. Ružinský, 89. Ľ. Bartoš - 60. Darida, 90. Uličný, ŽK: Darida, Ondrejka, ČK: 87. Ondrejka (po 2 ŽK). Pred 150 divákmi rozhodoval Roštár. DUBOVÁ/NEMECKÁ: Citara - Giertl (80. Piliar), Ružinský, Sojak, Koštiaľ, Klinčík (45. Šrot), M. Bartoš, Rosina, Ľ. Bartoš, Pikula, Kováč (45. Kováčik). RADVAŇ: Timek - Uličný, Náčik (70. Lupták), Nemec, Janík, Ševčík, Dovčiak, Novoroľník, Országh, Ondrejka, Darida.

Ostatné výsledky: Brezno - D. Niva 0:0.

1. Poniky 18 12 4 2 42:16 40
2. Š. BANE 17 13 0 4 28:14 39
3. Radvaň 18 10 5 3 40:14 35
4. D. HÁMRE 18 11 1 6 36:23 34
5. Priechod 17 9 1 7 35:27 28
6. ŽIAR B 18 8 4 6 33:29 28
7. Č. Balog 18 7 4 7 33:30 25