Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Futbal - I. trieda dospelých: Nová Baňa prehrala v Repišti, osem gólov v zápase Banská Belá - Horná Ves

20. kolo:
Brehy - Vyhne
4:1 (1:1)

Zápas začali hostia aktívnejšie. V 4. minúte Šrot presne trafil do Martincovej brány. O šesť minút ho napodobnil domáci hráč Hrubý. Brehy si v druhom polčase udržiavali prevahu, ale hostia produkovali nebezpečné protiútoky, a tak góly začali padať až na konci zápasu.
Góly: 10., 61. Hrubý, 87. Briestenský, 90. Bakoš - 4. Šrot. Pred 120 divákmi rozhodoval Bajnok.
BREHY: Martinec - Pastier, Lalka (73. Š. Vozár), Halabuk (62. Michalec), Briestenský, P. Vozár, Bakoš, Šlavka, Hrubý (65. Obercian), Mező, Regina.
VYHNE: Herold - Čiliak, Hlinka, Hrnčiar, Kašiar, Pramuka, Záhumenský, Šrot, Srna (46. Katina), Kolár (69. Pavol), Krištof.

Slaská - Kremnica
1:2 (0:1)
Prvých desať minút mali navrch domáci, neskôr sa však hostia prejavili ako futbalovejší a pohyblivejší na ihrisku. Druhý polčas sa niesol v réžii domácich hráčov, ktorí sa snažili vyrovnať. Napokon sa im podarilo pred koncom znížiť na 1:2.
Góly: 85. Mir. Schuster - 7., 73. Ďurica. ČK: 74. Repiský. Pred 60 divákmi rozhodoval Levčík.
SLASKÁ: Molnári - Čéry, Mar. Schuster, Ferko, Bujňák, Mikula, Repiský, Topoľan, Vanko (60. Mir. Schuster), Gordurič, Jakubeje (54. Bartoň).
KREMNICA: Valuška - Žiarny (85. Králik), Wágner, Mališ, Greguš (6. Haško, 75. Daubner), Privalinec, Marianik, Hoz, Kaán, Ďurica, Chladný.

Banská Belá – Horná Ves
3:5 (0:2)
V Banskej Belej sa odohral zápas, ktorý bol značne ovplyvnený rozhodcom. Skončil sa v prospech hosťujúceho tímu 3:5.
Góly: 55., 60. A. Hanzlík, 82. Durbák - 15., 63., 78., 90. Kaštier, 44. Širáň. Pred 50 divákmi rozhodoval Budáč.
BANSKÁ BELÁ: Dobák - Hunka, Durbák, Ivanič, Lukáč, Cibuľa, Kuchár (65. Cabánik), Javorský, A. Hanzlík, Zelinka (45. Selyem), P. Hanzlík.
HORNÁ VES: Hlaváč - Zipser, Kaštier, Schmit, I. Mecele, Horváth, Dobrotka, Širáň, Hric, M. Mecele, Kasza.

Repište – Nová Baňa
1:0 (0:0)
V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas. V druhom polčase mali domáci viac šancí a pokrstili tak nové dresy jednogólovým víťazstvom.
Gól: 57. Sl. Želiar. ČK: 80. Mánik. Pred 250 divákmi rozhodoval Kacz.
REPIŠTE: Filip - E. Kmeť, M. Karvaš, P. Karvaš, Sl. Želiar, Kordík (85. Krahulec), V. Kmeť, A. Kmeť, Kúš, Hudec (90. Číž), Ľ. Kordík.
NOVÁ BAŇA: A. Baláž - Budinský, Žembery, M. Baláž, Rybár, Brodziansky (86. Benko), Mánik, Joz. Forgáč, Laco (81. Ján Forgáč), Fáber, Havran.

Voznica – Stará Kremnička
1:1 (1:0)
Domáci hráči mali počas celého zápasu prevahu, no hostia ku koncu zápasu so šťastím vyrovnali na 1:1.
Góly: 44. Blaho - 90. Sklenka.
Pred 80 divákmi rozhodoval Priebera.
VOZNICA: Pukan - Brestovský, E. Mihálik, Blaho, Kršiak, Mocpajchel, Maslen, Slosiar, Arvaj (87. Závadský), Greguš, S. Mihálik (85. Benča).
STARÁ KREMNIČKA: Gašpar - V. Nárožný, Sklenka, Dobias, Osvald, Petruš, Čižniar, Poliak, Neuschl, J. Nárožný, Dovčík.

Banská Štiavnica - Lutila
3:2 (2:0)
Domáci po dobrom prvom polčase poľavili, čo sa im skoro vypomstilo. V druhom dejstve sa hral pekný futbal z oboch strán a domáci hráči zaslúžene vyhrali jednogólovým rozdielom.
Góly: 30., 75. Hanzlík, 20. Ferenčík - 65. Bugár, 70. Kanina. Pred 70 divákmi rozhodoval Slosiar.
BANSKÁ ŠTIAVNICA: Ferko - Necpal, Barák (70. Halát), Halaj (77. Čelko), Šíma, Kuruc, Hudák, Pajerský (75. Bartolovic), Pachinger, Ferenčík, Hanzlík.
LUTILA: Kupči - Majer, Kanina, Kozár, Hromádka, Koóš, Gordík, Kúštik, M. Mališ (35. Figa), Bugár, J. Mališ.

Lovča – Tekovská Breznica
3:3 (1:1)
V prvom dejstve sa hralo prevažne medzi šestnástkami, no hostia sa z brejku ujali vedenia. Domáci vyrovnali v poslednej minúte prvého polčasu. Gólové príležitosti sa striedali na oboch stranách, a tak sa zrodila zaslúžená remíza.
Góly: 14. Benča, 45. D. Hrmo, 90. J. Hrmo - 64., 88. Búry, 58. Pavlov. Pred 90 divákmi rozhodoval Búci.
LOVČA: Nárožný - P. Hrmo, Magula, Holic (35. Krajčík), Benča, T. Šandor (76. J. Hrmo), Hudec, Matuška, Páleník, Kováč, D. Hrmo (76. Sedliak).
TEKOVSKÁ BREZNICA: Horňáček - Jány, Gaži, Búry, Pastier (89. Laslavský), Brieška, Cibuľa, Havran (90. Pavol), Krulák, Polc, Pavlov (37. Horniak).
14. T. Breznica 18 4 3 11 22:38 15-12

1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?