II. LIGA
17. kolo:
Žiar A – Tvrdošín B 6:12
Body: Kovács 1, Majerčík 3, Majerčík/Barniak (Š), Bartalský/Kovács (Š)
18. kolo:
Žiar A – Nižná B 11:7
Body: Kovács 2, Majerčík 4, Bartalský 3, Majerčík/Barniak (Š), Bartalský/Kovács (Š)
Tabuľka po 18. kole:
1.Lučenec A 18 15 0 3 200:124 48
2.Medokýš Martin A 18 13 2 3 193:131 46
3.Valča B 18 10 2 6 176:148 40
4.Žilina B 18 9 2 7 180:144 38
5.Námestovo A 18 10 0 8 177:147 38
6.Oravská Lesná A 18 9 1 8 166:158 37
7.Tvrdošín B 18 7 4 7 165:159 36
8.MSTK Martin A 18 9 0 9 167:157 36
9.Žiar nad Hr.A 18 6 2 10 151:173 32
10.Bytča A 18 7 0 11 145:179 32
11.Nižná B 18 5 2 11 142:182 30
12.Zvol. Slatina A 18 0 1 17 82:242 19
Program 19. kola (18.3. o 10:00): MSTK Martin A – Žiar A
Program 20. kola (18.3. o 15:00): Medokýš Martin A – Žiar A
III. LIGA
19. kolo:
Žarnovica A – Revúca/Tisovec A 7:11
Body: Meszároš 1, Kačáni 2, Jambor 2, Kačáni/Jambor (Š), WO 1
Hliník A – Brezno A 3:15
Body: Jakuš 1, Magula 1, WO 1
Kremnica A – Krupina A 8:10
Body: Schmidt 1, Petrík 1, Hutka 4, Hutka/Schmidt (Š), Petrík/Ihring (Š)
Žiar B – H. Nemce A 4:14
Body: Karovič 1, Barniak 3
20. kolo:
Hliník A – Revúca/Tisovec A 6:12
Body: Magula 1, Perháč 2, Jakuš/Perháč (Š), WO 2
Žarnovica A – Brezno A 8:10
Body: Mihálik 1, Meszároš 1, Kačáni 2, Jambor 3, Kačáni/Jambor (Š)
Žiar B – Krupina A 7:11
Body: Karovič 1, WO 6
Kremnica A – H. Nemce A 9:9
Body: Schmidt 3, Petrík 1, Hutka 4, Hutka/Schmidt (Š)
Tabuľka po 20. kole:
1.Revúca-Tisovec A 20 18 0 2 271:89 56
2.Podbrezová A 19 17 0 2 225:117 53
3.Krupina A 20 15 0 5 213:147 50
4.Lok. B. Bystrica A 20 13 1 6 197:163 47
5.Brezno A 20 11 2 7 211:149 44
6.Kremnica A 20 7 4 9 173:187 38
7.Rim. Sobota B 20 8 1 11 179:181 37
8.Luč.-Kalinovo B 20 7 0 13 138:222 34
9.Žarnovica A 20 5 4 11 152:208 34
10.Hliník nad Hr. A 20 4 4 12 161:199 32
11.Hon. Nemce A 19 5 2 12 136:206 31
12.Žiar nad Hr. B 20 0 0 20 86:274 20
Program 21. kola (18.3. o 10:00): Krupina A – Žarnovica A, H. Nemce A – Hliník A
Program 22. kola (18.3. o 15:00): H. Nemce A – Žarnovica A, Krupina A – Hliník A
IV. LIGA
16. kolo:
Žarnovica B – ŠKST B. Štiavnica A 4:14
Body: Taška 2, Dobrotka 1, Mocpajchel 1 – Dobrovič 4, Maďar 1, Marko 3, Buzalka 3, Dobrovič/Marko (Š), Buzalka/Maďar (Š), WO 1
MTK Žarnovica A – Vyhne A 3:15
Body: Krištof 1, Ceglédy 1, Rendla 1 – Pacher 4, Šurka ml. 4, Šurka st. 4, Zliechovec 1, Pacher/Šurka st. (Š), Zliechovec/Šurka ml. (Š)
Dohrávka 15. kola:
Tomášovce – Žarnovica B 8:10
Body: Taška 3, Revúcky 2, Dobrotka 2, Mocpajchel 1, Dobrotka/Taška (Š), Revúcky/Mocpajchel (Š)
Tabuľka po 16. kole:
1.Vyhne A 16 15 1 0 215:73 47
2.Lučatín A 16 14 1 1 211:77 45
3.Podkonice A 16 13 0 3 223:65 42
4.ŠKST B. Štiavnica A 16 10 1 5 162:126 37
5.Revúca-Tisovec B 16 9 1 6 151:137 35
6.Predajná A 16 7 3 6 144:144 33
7.Fiľakovo A 16 5 3 8 124:164 29
8.Tomášovce A 16 3 5 8 127:161 27
9.MTK Žarnovica A 16 3 3 10 107:181 25
10.Balog/Čalomija A 16 4 1 11 126:162 25
11.Sielnica A 16 2 0 14 77:211 20
12.Žarnovica B 16 1 1 14 61:227 19
Program 18. kola (19.3. o 10:00): Žarnovica B – Vyhne A (18.3. o 18:00), ŠKST B. Štiavnica A – Balog/Čalomija A, MTK Žarnovica A – Predajná A (18.3. o 18:00),
V. LIGA
16. kolo:
Stará Kremnička – Lutila 3:15
Body: Priebera 1, Bugár 1, Petruš 1 – Gustiňák ml. 4, Búgel 1, Širáň 4, Gustiňák st. 4, Širáň/Gustiňák ml. (Š), Gustiňák st./Búgel (Š)
MTK Žarnovica B – Vyhne B 8:10
Body: Bocian 2, Bobiš 1, Muha 1, Fúska 3, Muha/Fúska (Š) – J. Vihara 3, B. Vanko 2, M. Vanko 4, Filip 2, M. Vanko/Filip (Š)
Brehy – Žarnovica C 0:18
Body: Kaliak 4, Bielik 4, Svetlík 4, Kozáček 4, Svetlík/Bielik (Š), Kozáček/Kaliak (Š)
Kremnica B – Dolná Ves B 16:2
Body: M. Ihring 3, A. Ihring 2, Kraus 4, Króner 4, Skokňa 1, Króner/Kraus (Š), Ihringovci (Š) – Debnár 2
Hliník B – Dolná Ves A 16:2
Body: Jakuš 3, Horák 1, Hric 4, Turčan 4, Magula 2, Jakuš/Horák (Š), Turčan/Hric (Š) – Kotvan 2
Vyhne C – Žiar C 5:13
Body: Bátovský 2, Obšivan 1, Gregor 1, R. Vihara 1 – Kukučka 4, Hrabaj 1, Janiš 2, Vrba 4, Janiš/Vrba (Š), Hrabaj/Kukučka (Š)
Tabuľka po 16. kole:
1.Lutila 16 15 1 0 216:72 47
2.Hliník nad Hr. B 15 12 2 1 183:87 41
3.Žarnovica C 16 12 0 4 203:85 40
4.Stará Kremnička 16 10 0 6 165:123 36
5.Vyhne B 15 10 1 4 169:101 36
6.Dolná Ves A 16 9 1 6 157:131 35
7.Kremnica B 16 7 1 8 140:148 31
8.MTK Žarnovica B 16 7 0 9 138:150 30
9.Žiar nad Hr. C 16 6 0 10 135:153 28
10.Brehy 16 2 0 14 84:204 20
11.Vyhne C 16 2 0 14 67:221 20
12.Dolná Ves B 16 0 0 16 53:235 16
Program 18. kola (19.3. o 10:00): Stará Kremnička - Dolná Ves B, Lutila – Žarnovica C (17.3. o 19:00), MTK Žarnovica B – Dolná Ves B (18.3. o 17:30), Brehy – Dolná Ves A, Kremnica B – Žiar nad Hr. C (17.3. o 18:00), Hliník nad Hr. B – Vyhne C (17.3. o 17:30)