II. LIGA
19. kolo:
MSTK Martin A – Žiar A 9:9
Body: Majerčík 4, Kovács 3, Bartalský 2
20. kolo:
MSTK Martin A – Žiar A 7:11
Body: Majerčík 4, Kovács 2, Bartalský 2, Barniak 1, Majerčík/Barniak (Š), Kovács/Bartalský (Š)
Tabuľka po 20. kole:
1.Lučenec A 20 16 0 4 221:139 52
2.Med. Martin A 20 14 2 4 210:150 50
3.Valča B 20 10 3 7 193:167 43
4.Žilina B 20 10 2 8 198:162 42
5.Námestovo A 20 10 1 9 194:166 41
6.MSTK Martin A 20 9 2 9 185:175 40
7.Tvrdošín B 20 7 6 7 183:177 40
8.Oravská Lesná A 20 9 2 9 182:178 40
9.Bytča A 20 9 0 11 172:188 38
10.Žiar nad Hr. A 20 7 3 10 171:189 37
11.Nižná B 20 7 2 11 163:197 36
12.Zvol. Slatina A 20 0 1 19 88:272 21
Program 21. kola (8.4. o 10:00): Žiar nad Hr. A – Žilina B
Program 22. kola (8.4. o 15:00): Žiar nad Hr. A - Bytča
III. LIGA
21. kolo:
Lučenec-Kalinovo B – Kremnica A 12:6
Body: Petrík 1, Schmidt 2, Sekaj 2, Sekaj/Schmidt (Š)
R. Sobota B – Žiar B 14:4
Body: Barniak 2, Karovič 1, Barniak/Karovič (Š)
Krupina A – Žarnovica A 11:7
Body: Kačáni 3, Jambor 3, Kačáni/Jambor (Š)
H. Nemce A – Hliník A 15:3
Body: Valent 1, Perháčová 1, WO 1
22. kolo:
R. Sobota B – Kremnica A 13:5
Body: Sekaj 2, Schmidt 2, Sekaj/Schmidt (Š)
Lučenec/Kalinovo B – Žiar B 15:3
Body: Barniak 2, Barniak/Karovič (Š)
H. Nemce A – Žarnovica A 6:12
Body: Kačáni 4, Jambor 3, Mihálik 3, Jambor/Kačáni (Š), Meszároš/Mihálik (Š)
Krupina A – Hliník A 16:2
Body: Valent 1, Jakuš/Magula (Š)
Konečná tabuľka:
1.Rev.-Tisovec A 22 19 1 2 293:103 61
2.Podbrezová A 22 19 1 2 255:141 61
3.Krupina A 22 17 0 5 240:156 56
4.Lok. B. Bystrica A 22 13 1 8 210:186 49
5.Brezno A 22 12 2 8 228:168 48
6.Rim. Sobota B 22 10 1 11 206:190 43
7..Kremnica A 22 7 4 11 184:212 40
8.Luč.-Kalinovo B 22 9 0 13 165:231 40
9.Žarnovica A 22 6 4 12 171:225 38
10.Hon. Nemce A 22 6 2 14 165:231 36
11.Hliník nad Hr. A 22 4 4 14 166:230 34
12.Žiar nad Hr. B 22 0 0 22 93:303 22
IV. LIGA
18. kolo:
Žarnovica B – Vyhne A 2:16
Body: Mocpajchel 1, Žmuráň 1 – Šurka ml. 3, Pacher 1, Šurka st. 3, Filip 3, Šurka st./Pacher (Š), Šurka ml./Filip (Š), WO 5
ŠKST B. Štiavnica A – Balog/Čalomija A 9:9
Body: Marko 1, Buzalka 3, Dobrovič 4, Dobrovič/Marko (Š)
MTK Žarnovica A – Predajná A 8:10
Body: Bandzi 1, Ceglédy 1, Krištof 3, Zliechovec 2, Bandzi/Ceglédy (Š)
Tabuľka po 18. kole:
1.Vyhne A 18 17 1 0 242:82 53
2.Lučatín A 18 16 1 1 243:81 51
3.Podkonice A 18 15 0 3 254:70 48
4.B. Štiavnica A 18 10 2 6 178:146 40
5.Revúca-Tisovec B 18 10 2 6 171:153 40
6.Predajná A 18 8 3 7 159:165 37
7.Tomášovce A 18 4 6 8 151:173 32
8.Fiľakovo A 18 5 3 10 131:193 31
9.Balog/Čalomija A 18 5 2 11 148:176 30
10.MTK Žarnovica A 18 3 3 12 120:204 27
11.Sielnica A 18 2 0 16 84:240 22
12.Žarnovica B 18 1 1 16 63:261 21
Program 20. kola (1.4. o 18:00): Žarnovica B – Balog/Čalomija, Vyhne A – Predajná A (16:00), B. Štiavnica A – Fiľakovo A (2.4. o 10:00), Tomášovce – MTK Žarnovica A (31.3. o 18:00)
V. LIGA
18. kolo:
Stará Kremnička – Vyhne B 12:6
Body: Bugár 3, Dovčík 1, Petruš 4, Priebera 3, Petruš/Bugár (Š) – B. Vanko 1, Filip 3, M. Vanko/Filip (Š)
Lutila – Žarnovica C 13:5
Body: Gustiňák ml. 3, Búgel 1, Širáň 4, Gustiňák st. 3, Širáň/Gustiňák ml. (Š), Gustiňák st./Búgel (Š) – Svetlík 3, Kaliak 1, Kozáček 1
MTK Žarnovica B – Dolná Ves B 15:3
Body: Bocian 4, Bobiš 3, Muha 3, Fúska 3, Bocian/Bobiš (Š), Muha/Fúska (Š) – Debnár 3
Brehy – Dolná Ves A 5:13
Body: Jančok 1, Vísmek 1, Michalec 1, Mádel 1, Michalec/Vísmek (Š) – Majer st. 3, Kotvan 4, Majer ml. 4, Více/Majer st. (Š)
Kremnica B – Žiar C 10:8
Body: M. Ihring 2, A. Ihring 1, Kraus 3, Króner 3, Kraus/Króner (Š) – Kukučka 3, Hrabaj 1, Vrba 3, Vrba/Dekýš (Š)
Hliník B – Vyhne C 17:1
Body: Horák 2, Hric 4, Bo. Jakuš 3, Magula 4, Br. Jakuš 2, Horák/Hric (Š), Bo. Jakuš/Magula (Š) – R. Vihara 1
Tabuľka po 18. kole:
1.Lutila 18 17 1 0 242:82 53
2.Hliník nad Hr. B 18 15 2 1 230:94 50
3.Žarnovica C 18 13 0 5 223:101 44
4.Stará Kremnička 18 12 0 6 193:131 42
5.Dolná Ves A 18 11 1 6 182:142 41
6.Vyhne B 18 10 1 7 181:143 39
7.Kremnica B 18 8 1 9 156:168 35
8.MTK Žarnovica B 18 8 0 10 156:168 34
9.Žiar nad Hr. C 18 6 0 12 148:176 30
10.Brehy 18 3 0 15 101:223 24
11.Vyhne C 18 2 0 16 70:254 22
12.Dolná Ves B 18 0 0 18 62:262 18
Program 20. kola (2.4. o 10:00): Stará Kremnička – Žarnovica C, Vyhne B – Dolná Ves B, Lutila – Dolná Ves A (31.3. o 19:00), MTK Žarnovica B – Žiar C (1.4. o 17:30), Brehy – Vyhne C, Kremnica B – Hliník B (31.3. o 18:00)