IV. LIGA
19. kolo:
Sielnica – Žarnovica B 14:4
Body: Taška 3, Revúcky 1
Fiľakovo A – MTK Žarnovica A 14:4
Body: Krištof 3, Zliechovec 1, Bandzi/Ceglédy (Š)
Predajná A – B. Štiavnica A 9:9
Body: Dobrovič 4, Buzalka 3, Maďar 1, Marko 1
Balog/Čalomija A – Vyhne A 7:11
Body: Šurka ml. 4, Pacher 4, Šurka st. 2, Šurka st./Pacher (Š)
Tabuľka po 19. kole:
1.Vyhne A 19 18 1 0 253:89 56
2.Lučatín A 19 17 1 1 258:84 54
3.Podkonice A 19 16 0 3 267:75 51
4.B. Štiavnica A 19 10 3 6 187:155 42
5.Revúca-Tisovec B 19 10 2 7 174:168 41
6.Predajná A 19 8 4 7 168:174 39
7.Fiľakovo A 19 6 3 10 145:197 34
8.Tomášovce A 19 4 6 9 156:186 33
9.Balog/Čalomija A 19 5 2 12 155:187 31
10.Žarnovica A 19 3 3 13 124:218 28
11.Sielnica A 19 3 0 16 98:244 25
12.Žarnovica B 19 1 1 17 67:275 22
Program 21. kola (9.4. o 10:00): Revúca/Tisovec B – Žarnovica B, Lučatín A – MTK Žarnovica A (8.4. o 15:00), Tomášovce – B. Štiavnica A (7.4. o 18:00), Fiľakovo A – Vyhne A
V. LIGA
19. kolo:
Hliník B – Stará Kremnička 12:6
Body: Horák 1, Jakuš 3, Hric 1, Turčan 4, Turčan/Hric (Š), Horák/Jakuš (Š), WO 1 – Bugár 2, Petruš 1, Priebera 2, WO 1
Vyhne C – Kremnica B 5:13
Body: Bátovský 1, Obšivan 1, R. Vihara 2, Š. Zliechovec 1 – M. Ihring 1, A. Ihring 3, Króner 4, Kraus 2, Kraus/Króner (Š), Ihringovci (Š)
Žiar C – Brehy 13:5
Body: Oswald st. 4, Kukučka 4, Majerčíková 3, Kukučka/Oswald st. (Š) – Jančok 1, Vísmek 1, Mádel 2, Jančok/Vísmek (Š)
Dolná Ves A – MTK Žarnovica B 12:6
Body: Majer st. 3, Kotvan 4, Kotvan/Majer ml. (Š) – Rendla 1, Muha 1, Fúska 2, Bocian 1, Muha/Fúska (Š)
Dolná Ves B – Lutila 0:18
Body: Gustiňák ml. 4, Búgel 4, Širáň 4, Gustiňák st. 4, Gustiňák ml./Širáň (Š), Gustiňák st./Búgel (Š)
Žarnovica C – Vyhne B odložené
Tabuľka po 19. kole:
1.Lutila 19 18 1 0 260:82 56
2.Hliník nad Hr. B 19 16 2 1 242:100 53
3.Dolná Ves A 19 12 1 6 194:148 44
4.Žarnovica C 18 13 0 5 223:101 44
5.Stará Kremnička 19 12 0 7 199:143 43
6.Vyhne B 18 10 1 7 181:143 39
7.Kremnica B 19 9 1 9 169:173 38
8.MTK Žarnovica B 19 8 0 11 162:180 35
9.Žiar nad Hr. C 19 7 0 12 161:181 33
10.Brehy 19 3 0 16 106:236 25
11.Vyhne C 19 2 0 17 75:267 23
12.Dolná Ves B 19 0 0 19 62:280 19
Program 21. kola (9.4. o 10:00): Kremnica B – Stará Kremnička (7.4. o 18:00), Hliník B – Brehy (7.4. o 17:30), Vyhne C – MTK Žarnovica B (7.4. o 18:00), Žiar C – Lutila, Dolná Ves A – Vyhne B (8.4. o 18:00), Dolná Ves B – Žarnovica C