Diváci v Dolnej Ždani gól nevideli, ďalší zápas sa hrá v stredu

6. kolo o postup do Fortuna ligy:

Pohronie – Lok. Košice 0:0

ROZHODOVAL: Krivošík, 306 divákov

POHRONIE: Urminský – Nosko, Pittner, Prikryl, Ďungel, Frimmel, Garaj, Gregáň (56. Sekereš), Paraj, Sojka, Blahút

Do Dolnej Ždane prišiel silný súper, ktorý ešte v nadstavbe neprehral. Prvých dvadsať minút odohrali domáci na polovici súpera, až potom prevzal taktovku do rúk tím z Košíc, pretože Pohrončania hrali pomaly. Lokomotíva sa vždy zoradila a domáci premeškali moment prekvapenia. Jedinú strelu vyslal na domácu bránu v 20. min. Chmelo. V druhom polčase po vystriedaní Gregáňa, Sekerešom domáci prevzali stred pola a prišli aj šance. V 64. min. vysunul Sojka Paraja, a ten išiel sám na brankára, ale strelil len do neho. O minútu zahodil šancu Frimmel. V 71. min. Blahút našiel v šestnástke Ďungela, ale ten sám pred brankárom dal vedľa. V 86. min. sa uvoľnil Blahút, ale slabo vystrelil. Šance domáci nedali, a tak sa zápas skončil remízou. V stredu idú Pohrončania na VSS Košice a v sobotu na susedské derby do Zvolena.

STANISLAV NEUSCHL

Ostatné zápasy 6. kola: S. N. Ves – Šamorín 1:3, VSS Košice – Skalica 1:0, Nitra – Bardejov 2:0, Zvolen – Sereď, Žilina B – Lipt. Mikuláš 4:2

12.Sp. Nová Ves 24 9 1 14 36:49 28

Program 7. kola: 10.5. o 17:00 Sereď – S. N. Ves, Lok. Košice – Nitra, Skalica – Zvolen, VSS Košice – Pohronie, Šamorín – Lip. Mikuláš, Bardejov – Žilina B

Ďalšie články z témy Futbal

Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

1. Tragédia v Banskej Štiavnici: Polícia obvinila zo zabitia len 15-ročného chlapca 433
  2. Úspech, aký nečakali. S originálnym projektom zahviezdili študenti v súťaži cvičných firiem 314
  3. Pohronie zakončilo jeseň prehrou 109
  4. HODNOTENIE PO JESENI: Oblastné majstrovstvá - Suverén z Repištia (+Jedenástka jesene) 83
  5. Kremnické Bane otvorili. Cena narástla o milióny 79
  6. Kremnické Bane: Mária sa pre zlú cestu ocitla pred rokmi na titulke novín. Obavy má aj dnes 61
  7. Kremnické Bane otvoria už zajtra. Stále však pripomínajú veľké stavenisko (+FOTO Z MIESTA) 37
  8. Pivnice pod najhonosnejšími domami na námestí v Kremnici otvoria pre verejnosť 32