DORAST
II. LIGA STARŠÍ DORAST
20. kolo:
Tvrdošín – Pohronie nehrali pre zlý terén
Tabuľka po 20. kole:
1.Martin 20 14 3 3 77:23 45
2.Zvolen 19 13 2 4 39:12 41
3.Lipt. Mikuláš 19 12 4 3 62:12 40
4.Podlavice Badín 19 12 3 4 54:28 39
5.Čadca 19 11 4 4 59:33 37
6.Teplička 19 11 3 5 54:28 36
7.Námestovo 18 10 0 8 34:29 30
8.Lučenec 19 9 2 8 36:22 29
9.Pohronie 19 7 1 11 35:55 22
10.K. N.Mesto 19 5 6 8 29:31 21
11.Bánová 18 5 2 11 31:57 17
12.Rakytovce 18 4 0 14 34:58 12
13.Tvrdošín 18 2 1 15 13:123 7
14.Stráža 20 1 1 18 19:65 4
II. LIGA MLADŠÍ DORAST
20. kolo:
Tvrdošín – Pohronie nehrali pre zlý terén
Tabuľka po 20. kole:
1.Podlavice Badín 19 12 7 0 65:9 43
2.Martin 20 12 4 4 43:13 40
3.Zvolen 19 12 3 4 52:15 39
4.Námestovo 18 11 2 5 43:18 35
5.Pohronie 19 9 6 4 30:17 33
6.Stráža 20 9 6 5 27:14 33
7.Lip. Mikuláš 19 9 4 6 38:19 31
8.Lučenec 18 7 6 5 28:24 27
9.K. N. Mesto 19 4 11 4 31:22 23
10.Teplička nad Váh. 18 5 4 9 36:35 19
11.Čadca 19 5 0 14 39:44 15
12.Rakytovce 18 4 2 12 22:37 14
13.Tvrdošín 18 3 1 14 22:97 10
14.Bánová 18 1 0 17 9:121 3
III. LIGA JUH
20. kolo:
Nová Baňa – Braväcovo 5:0 (1:0)
Góly: Tužinský 3, Bielik, Radič
Tabuľka po 20. kole:
1.Rim. Sobota 19 15 3 1 66:18 48
2.Poltár 19 14 1 4 64:24 43
3.Hnúšťa 18 12 1 5 33:21 37
4.Braväcovo 17 10 3 4 57:23 33
5.Fiľakovo 19 8 3 8 37:36 27
6.Bacúch 19 9 0 10 38:42 27
7.Tornaľa 18 8 2 8 40:40 26
8.Krupina 20 8 1 11 28:44 25
9.Nová Baňa 18 7 3 8 42:33 24
10.Detva 17 7 1 9 30:45 22
11.Revúca 18 4 4 10 34:47 16
12.Sliač 19 2 4 13 10:51 10
13.Čierny Balog 19 3 0 16 25:80 9
IV. LIGA SKUPINA C
20. kolo:
Kremnička – Kremnica 1:3 (1:2)
Góly: Pavlovič, Chrien, Filas
Pliešovce – Lovča 3:0 (0:0)
Žarnovica – Brezno 3:2 (1:1)
Góly: Šarkozi, Kováč 2
Priechod – Prestavlky 1:9 (0:3)
Góly. Kukučka 2, Abrahám, Beňo 2, Baniari 3, Paller
Tabuľka po 20. kole:
1.Hriňová 20 16 2 2 89:17 50
2.Brezno 20 15 3 2 69:27 48
3.Prestavlky 20 14 3 3 74:28 45
4.Kremnica 20 14 1 5 44:23 43
5.Žarnovica 20 12 3 5 71:25 39
6.Heľpa 20 10 5 5 60:31 35
7.Lovča 20 9 3 8 43:47 30
8.Pliešovce 21 9 2 10 42:35 29
9.Kováčová 19 9 1 9 56:49 28
10.Šalková 20 6 2 12 33:62 20
11.Kremnička 20 4 4 12 51:73 16
12.Očová 20 3 2 15 27:78 11
13.Priechod 20 2 0 18 30:107 6
14.Hrochoť 20 1 1 18 20:107 4
ŽIACI U15
3. kolo nadstavby
Banská Bystrica – Pohronie 1:0 (0:0)
Tabuľka po 3. kole:
1.Banská Bystrica 21 7 5 9 23:27 26
2.Námestovo 21 7 3 11 21:65 24
3.Juv. Žilina 21 6 3 12 29:63 21
4.Rimavská Sobota 21 5 3 13 15:65 18
5.Pohronie 21 4 5 12 19:36 17
6.Zvolen 21 3 6 12 16:58 15
ŽIACI U14
3. kolo nadstavby
Banská Bystrica – Pohronie 4:0 (1:0)
Tabuľka po 3. kole:
1.Banská Bystrica 21 10 8 3 59:16 38
2.Pohronie 21 12 2 7 55:22 38
3.Rimavská Sobota 21 5 3 13 22:71 18
4.Zvolen 21 6 0 15 28:91 18
5.Námestovo 21 5 2 14 22:70 17
6.Juv. Žilina 21 1 0 20 14:133 3
ŽIACI U13
3. kolo nadstavby
Pohronie – Podlavice Badín 1:19 (0:10)
Gól: Polačko
Tabuľka po 2. kole:
1.Ružomberok 19 18 0 1 215:36 54
2.Banská Bystrica 19 17 0 2 201:63 51
3.MŠK Žilina 19 15 0 4 186:65 45
4.Rim. Sobota 19 11 0 8 130:106 33
5.Podlavice Badín 18 9 1 8 83:90 28
6.Námestovo 18 7 1 10 116:137 22
7.Podbrezová 19 5 4 10 83:111 19
8.Zvolen 19 4 1 14 74:135 13
9.Pohronie 19 2 3 14 57:173 9
10.Juv. Žilina 19 1 0 18 45:274 3
ŽIACI U12
3. kolo nadstavby
Pohronie – Podlavice Badín 2:4 (2:2)
Góly: Obertáš, Legíň
Tabuľka po 2. kole:
1.Ružomberok 19 17 1 1 254:46 52
2.Podbrezová 19 14 1 4 166:66 43
3.Námestovo 18 13 0 5 182:79 39
4.MŠK Žilina 19 12 1 6 219:89 37
5.Banská Bystrica 19 11 0 8 180:98 33
6.Podlavice Badín 18 11 0 7 140:91 33
7.Pohronie 19 7 1 11 88:113 22
8.Zvolen 19 4 0 15 92:270 12
9.Rim. Sobota 19 3 0 16 72:195 9
10.Juv. Žilina 19 0 0 19 36:382 0
II. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH
20. kolo:
Lučenec – Žarnovica 2:0 (1:0)
Detva – Nová Baňa 7:0 (1:0)
Banská Štiavnica – Veľký Krtíš 3:7 (1:4)
Góly: Binder, Gallo, Lupták
Tabuľka po 20. kole:
1.Detva 20 15 3 2 111:18 48
2.Lučenec 20 15 2 3 89:20 47
3.Veľký Krtíš 20 14 3 3 110:36 45
4.Žarnovica 19 13 4 2 93:14 43
5.Fiľakovo 19 13 3 3 77:18 42
6.Poltár 19 10 2 7 78:67 32
7.Tornaľa 20 10 2 8 53:65 32
8.Krupina 19 9 3 7 42:26 30
9.Banská Štiavnica 19 7 1 11 42:74 22
10.Hnúšťa 19 5 1 13 24:53 16
11.Revúca 20 5 1 14 37:85 16
12.Radzovce 20 4 2 14 18:100 14
13.Kalinovo 20 2 1 17 15:119 7
14.Nová Baňa 20 1 0 19 26:120 3
OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ U15
16. kolo:
Št. Bane – Prestavlky 1:3 (0:2)
Góly: Šarkézy – Galbavý, Ďuriš, Barbora
Janova Lehota – Veľká Lehota 4:2 (0:1)
Góly: Herínek, Husárik, Šarközi, Lukačovič – Herák, Adamec
Lutila – Prenčov nehrali
Hod.-Hámre – Kremnica 8:1 (2:1)
Tabuľka po 16. kole:
1.Prestavlky 13 12 0 1 65:18 36
2.Lutila 13 8 3 2 61:24 27
3.Prenčov 12 8 2 2 42:12 26
4.Hod.-Hámre 13 8 1 4 52:18 25
5.Janova Lehota 12 5 2 5 38:43 17
6.Lovčica-Trubín 12 4 1 7 43:59 13
7.Štiavnické Bane 13 4 1 8 21:48 13
8.Veľká Lehota 12 3 2 7 22:33 11
9.Kremnica 13 2 0 11 27:84 6
10.Banská Velá 11 1 2 8 15:47 5
OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ U11
12. kolo:
Nová Baňa – Banská Štiavnica 1:8 (1:6)
Góly: Kamenský – Dobák 6, Hanzlík, Blaško
Štiavnické Bane – Vyhne nehrali
Hliník nad Hr. – Hod.-Hámre 4:0 (1:0)
Góly: Cabánik 3, Kolár
Žarnovica – Nová Baňa B 20:0 (9:0)
Góly: László 11, Melicherčík 3, Urblíková 3, Janovič 2, Sedlák
Tabuľka po 12. kole:
1.Pohronie 10 10 0 0 127:10 30
2.Banská Štiavnica 10 7 0 3 75:29 21
3.Žarnovica 9 6 0 3 90:24 18
4.Hod.-Hámre 10 6 0 4 37:26 18
5.Hliník nad Hr. 10 6 0 4 34:43 18
6.Štiavnické Bane 10 3 1 6 45:67 10
7.Nová Baňa A 10 2 1 7 40:67 7
8.Vyhne 8 1 1 6 10:78 4
9.Nová Baňa B 9 0 1 8 7:121 1