II. trieda sk. A
Lovča B – Janova Lehota 1:1 (0:1)
GÓLY: 78. Debnár – 38. Gordulič
ROZHODOVAL: Dvorský, 50 divákov, ŽK: 2 – 3
LOVČA B: Bavlšík – Greguš, Bista (39. Bien), Hrmo, Tatár, Hlaváč (46. F. Páleník), Korec, Budinský, Jantolek (37. Debnár), Osvald, Kabina
J. LEHOTA: Kováč – Herinek, Koneracký, M. Karásek (61. Bugár), Gordulič, Chomič (75. Korál), Biľ (58. Fedeš), P. Karásek, Beňo (84. Sako), Čiliak, Gustiňák (46. Kolaček)
Vyhne – Malá Lehota 3:0 (0:0)
GÓLY: 50. Lupták, 68. Kašiar (pok. kop), 88. Steklý
ROZHODOVAL: Knap, 55 divákov, ŽK: 3 – 3
VYHNE: P. Bosák – Kašiar, Lachata (75. Steklý), S. Babic (46. Ľ. Bosák), Dekýš, Lupták, Ukrop, Vanko (78. Kirschner), Výboch, E. Babic, Packo (85. Kriváň)
M. LEHOTA: Haspra – Ďatko, Ma. Holička, Baranec, F. Tisovský, Du. Tisovský, Adamec (75. M. Pacalaj), Majerský (46. P. Pacalaj), Rajnoha, Debnár, Da. Tisovský
Banská Belá – Lov. – Trubín 2:4 (0:3)
GÓLY: 75. Hanzlík (pok. kop), 80. Puškár – 13., 43. Kukučka, 25. M. Vrtík, 57. Fabian
ROZHODOVAL: Oslanec, 60 divákov, ŽK: 0 – 1
B. BELÁ: Šamo – Durbák, Selyem, Hanzlík, Solivarský, Pajerský, Puškár, Weis, Ivanič, Ľupták Lacko
LOV.-TRUBÍN: Vozár – Tinák, Kapusta, P. Macko, M. Vrtík (68. P. Vrtík), Heckl (70. Pilnik), Fabian (62. Sedliak), Košťál (74. J. Janek), L. Janek, M. Macko, Kukučka (55. Lenhart)
“Pozápasové komentáre nájdete v najnovšom vydaní týždenníka MY NOVINY ŽIARSKEJ KOTLINY.
„
Hr. Dúbrava – Veľká Lehota 1:2 (1:0)
GÓLY: 40 Paraj – 56., 75. Kováč
ROZHODOVAL: Pružina, divákov, ŽK: 1 – 1
HR. DÚBRAVA: Cibula – P. Dúbravský, M. Dúbravský, R. Dúbravský, Ihring, Balko, Gomory (15. Lacko), Janeček, Paraj, Bezdeda, Kohút
V. LEHOTA: Kocian – O. Mašír, Cibiri, M. Víglaský, T. Víglaský, A. Víglaský, A. Víglaský (85. S. Šmondrk), Polc, M. Mašír, T. Šmondrk, Jenis
Tabuľka po 7. kole
1.Lov.-Trubín 6 5 0 1 19:5 15
2.Lovča B 6 4 2 0 20:7 14
3.V. Lehota 6 4 1 1 11:7 13
4.Pitelová 6 3 2 1 21:9 11
5.B. Belá 6 3 0 3 15:10 9
6.J. Lehota 6 2 2 2 9:9 8
7.Vyhne 7 2 1 4 11:10 7
8.Hr. Dúbrava 5 0 0 5 3:25 0
9.M. Lehota 6 0 0 6 5:32 0
II. trieda sk. B
Trnavá Hora – Ihráč 2:1 (2:0)
GÓLY: 16. Ivan, 37. Mališ – 79. D. Kollár
ROZHODOVAL: Pružina, 50 divákov, ŽK: 1 – 0
TR. HORA: Bitala – Švihorík (67. Trsťan), Ivan, L. Urgela, M. Bílek (90. Fábik), M. Urgela, D. Bílek, Mališ (77. E. Klačanský), Karvaš, J. Klačanský (69. Tončo), Hanuška
IHRÁČ: Ma. Kollár – Kubík, M. Koniar, M. Ivan, Krpelan, P. Koniar, Wollner, Matúška, Baláž (56. Gajdoš), D. Kollár, Kysel
Prochot – Jastrabá 3:2 (2:1)
GÓLY: 13., 40. P. Rosenberg, 89. Michalka – 26. J. Rafaelis, 73. Mesík
ROZHODOVAL: Čiernik, 15 divákov, ŽK:
PROCHOT: Strelka – Bajnok, Paučo, Marcel Rosenberg, Marek Rosenberg (46. Haring), P. Rosenberg, Liner, Benko, Bugár, Kmeť, Michalka
JASTRABÁ: Bajnok – Barboriak, J. Rafaelis, M. Mališ, Hric, L. Rafaelis, A. Mališ, Mojžiška, Gulička, Haško, Mesík
Kopernica – Ostrý Grúň 1:3 (1:2)
GÓLY: 31. P. Bielik – 1., 9. M. Michalov, 67. Haring
ROZHODOVAL: Bezák, 20 divákov, ŽK: 0 – 0
KOPERNICA: Kundrata – Faško, Ľ. Bielik, Mánik (60. Novodomec), P. Bielik, Chrien (72. O. Ivanič), Moravčík (52. Fronk), Mališ, Kováč, Ďurian (80. Hodrušský), J. Ivanič
O. GRÚŇ: D. Miček – Žoltický, Števkov (51. Volentier), Kotrla, Macek (55. Haring), Baláž, L. Miček (85. Azor), J. Michalov, Šurianský, Žiško, M. Michalov (66. Štefanča)
Rudno n. Hr. – FK Pohronie C 4:1 (2:1)
GÓLY: 14., 27. Búry, 78., 85. Poliačik – 17. Petro
ROZHODOVAL: Abrahám, 30 divákov, ŽK: 1 – 2
RUDNO: Dudek – Búry, Vančo, Dobrík (89. Strieška), Mihálik (68. Melčík), Kršiak (46. Krátky), Forgáč, Palacaj, Herko (46. Poliačik), Hudec, Sartoris
POHRONIE C: Karásek – Blaško, Goral, Petro, Sedliak, Luttmerding, Záhorec (63. Kubík), Struhár, Fedor (50. Kukučka), Futák, Golha (46. Pažout)
Tabuľka po 7. kole
1.Bzenica 6 5 0 1 19:9 15
2O. Grúň 6 5 0 1 14:9 15
3.Tr. Hora 6 4 0 2 20:12 12
4.Pohronie C 6 3 1 2 19:14 10
5.Prochot 6 3 0 3 12:13 9
6.Rudno n. Hr. 6 2 1 3 12:10 7
7.Jastrabá 7 2 1 4 13:16 7
8.Ihráč 7 0 3 4 5:15 3
9.Kopernica 6 1 0 5 9:25 3
II. TRIEDA sk. A – dohrávka 6. kola – 23.9. o 15:00 – Janova Lehota – Hr. Dúbrava – 8. kolo – 24.9. o 15:00 – Veľká Lehota – Lovča B, Lov. – Trubín – Hr. Dúbrava, Malá Lehota – Banská Belá, Pitelová – Vyhne
II. TRIEDA sk. B – 8. kolo – 23.9. o 15:00 – Pohronie C – Trnavá Hora, Prochot – Kopernica, Ihráč – Bzenica (24.9. o 12:00), Ostrý Grúň – Rudno n. Hr. (24.9. o 12:00)