II. TRIEDA SK. A
11. kolo
Vyhne – Hr. Dúbrava 5:0 (1:0)
GÓLY: 21., 49. Kašiar (druhý z pok. kopu), 69. Vanko, 73. Pecko, 76. Steklý
ROZHODOVAL: Šimič, 50 divákov, ŽK: 0 – 2
VYHNE: P. Bosák – Šima, E. Babic, S. Babic, Dekýš, Výboch (60. Bosák), Lupták (64. Kriváň), Vanko, Kirschner, Packo, Kašiar (52. Steklý)
HR. DÚBRAVA: Cibula – P. Dúbravský, M. Dúbravský, Grofik, Ihring, Paraj, Gomory, Kohút, Bozalka, Lintner, Barcík
Pitelová – Lovča B 3:2 (1:0)
GÓLY: 9., 54. Heško, 77. Paučo – 65. Kabina, 83. Budinský
ROZHODOVAL: Dvorský, 80 divákov, ŽK: 1 – 2
PITELOVÁ: J. Barát, Egyed, Heško (90. M. Barát), Kováč (73. Siekela), Sklenka, Mišík, Paučo, Henžel (90. Štefanka), Spišiak, P. Barát (58. Letáš), Marko
LOVČA B: Ivan – Greguš, Ondrík, Hlaváč, Beňo, Budinský, Korec, Gulička (62. Kabina), Šuster, Truben, F. Páleník
Malá Lehota – Janova Lehota 6:3 (4:2)
GÓLY: 15., 89. T. Adamec, 18., 56. F. Tisovský, 25., 27. Da. Tisovský – 36., 43., 62. Gordulič (tretí z pok. kopu)
ROZHODOVAL: Bajnok, 30 divákov, ŽK: 0 – 1
M. LEHOTA: Haspra – K. Ďatko, T. Ďatko, F. Tisovský, Da. Tisovský, A. Tisovský, T. Adamec, Majerský (60. Pacalaj), Paulík, Holička (75. Debnár), Du. Tisovský
J. LEHOTA: Kováč – Gustiňák, Gordulič, Koneracký, P. Karásek, Rozenberg, Herinek, Bugár, Biľ (52. Kolaček), M. Karásek (46. Fedeš), Rašlík
“Pozápasové komentáre nájdete v najnovšom vydaní týždenníka MY NOVINY ŽIARSKEJ KOTLINY.
„
Veľká Lehota – Lovčica – Trubín 2:2 (1:2)
GÓLY: 19. T. Šmondrk, 54. Kováč – 37. T. Víglaský (vlastný), 40. Fabian
ROZHODOVAL: Paller, 50 divákov, ŽK: 0 – 1
V. LEHOTA: Boroš – T. Víglaský, A. Víglaský, O. Mašír (72. A. Víglaský), Ovčačík, Cibiri, Polc, T. Šmondrk, Jenis, Kováč, M. Mašír (84. Matúš Víglaský)
LOV. – TRUBÍN: Bača – Kapusta, M. Vrtík (72. Sedliak), Fabian, Košťál (75. Lenhart), P. Macko, M. Macko (90. P. Vrtík), Heckl, Tinák, Janek, Kukučka (85. Pilnik)
Tabuľka po 11. kole
1.Lov.-Trubín 10 7 1 2 28:15 22
2.Pitelová 9 6 2 1 37:13 20
3.Lovča B 10 6 2 2 36:16 20
4.V. Lehota 9 6 2 1 18:10 20
5.B. Belá 8 4 0 4 22:15 12
6.J. Lehota 10 3 2 5 19:20 11
7.Vyhne 10 3 1 6 17:23 10
8.M. Lehota 10 3 0 7 24:46 9
9.Hr. Dúbrava 10 0 0 10 6:49 0
II. TRIEDA SK. B
11. kolo
Rudno n. Hr. – Jastrabá 0:0 (0:0)
ROZHODOVAL: Katina, 20 divákov, ŽK: 1 – 2
RUDNO N. HR.: Dudek – Dobrík, Forgáč (76. Strieška), Hudec (58. Krátky), P. Budinský, M. Budinský, Mihálik, Debnár, Vančo, Poliačik, Tužinský (67. Herko)
JASTRABÁ: Bajnok – Barboriak, J. Rafaelis, L. Rafaelis, L. Hric (29. Mezei), A. Mališ , M. Mališ (55. Kollár), T. Mališ (60. M. Janúch), Gulička, Mojžiška (72. J. Janúch), Haško (42. M. Hric)
Kopernica – Trnavá Hora 1:4 (0:1)
GÓLY: 53. Mališ – 37. Hanuška (pok. kop), 57. Švihorík, 61. Ivan, 85. Beňo
ROZHODOVAL: Vozár, 20 divákov, ŽK: 0 – 0
KOPERNICA: Fronk – Faško, Bielik, Mánik, Chrien, Mališ, Kováč, Weis, Hric, Ivanič, Novodomec
TR. HORA: Čarný – Švihorík, Ivan, M. Bílek, D. Bílek, Urgela, Murphy, Hanuška, Beňo, Strmeň, Klačanský
Prochot – Bzenica 0:2 (0:0)
GÓLY: 67. Erhardt, 87. Leba
ROZHODOVAL: Oslanec, 80 divákov, ŽK: 1 – 0
PROCHOT: Strelka – Bajnok, Dedík, P. Rosenberg, Marek Rosenberg, Marcel Rosenberg, Benko, Bugár, Kmeť, Kúšik (52. Michalka), Liner
BZENICA: Jančok – M. Demko, R. Demko (56. Mazúr), Osika, M. Považan (67. Haluška), Erhardt, Frlajs, Leba, Krištof (75. J. Považan), Kliman, Meliš (56. Laurov)
Pohronie C – Ihráč 4:0 (1:0)
GÓLY: 30. Struhár, 53. Lepšík, 60., 80. Kopčan
ROZHODOVAL: Knap, 40 divákov, ŽK: 2 – 1, ČK: 1 – 0
POHRONIE C: Pažout – Blaško, Sedliak, Futák, Pukač, Pavlove, Rozenberg, Golha, Lepšík, Struhár, Debnár
IHRÁČ: Kollár – M. Koniar, M. Ivan, Kysel, Ceplák, Sklenka, Tesák, Kobík, Woller, Matúška, R. Ivan
Tabuľka po 11. kole
1.Bzenica 10 9 0 1 38:14 27
2.Tr. Hora 10 8 0 2 31:14 24
3.O. Grúň 9 5 1 3 18:23 16
4.Rudno n. Hr. 10 4 3 3 22:14 15
5.Jastrabá 10 4 2 4 19:19 14
6.Pohronie C 9 4 1 4 25:20 13
7.Prochot 9 3 0 6 13:20 9
8.Ihráč 10 0 3 7 10:27 3
9.Kopernica 9 1 0 8 11:36 3
Ďalší program:
II. TRIEDA SK. A – 12. kolo – 22.10. o 14:00 – Janova Lehota – Pitelová (21.10.), Lovča B – Vyhne (21.10.), Veľká Lehota – Malá Lehota, Hr. Dúbrava – Banská Belá
II. TRIEDA SK. B – 12. kolo – 22.10. o 14:00 – Jastrabá – Pohronie C, Ihráč – Ostrý Grúň, Bzenica – Kopernica, Trnavá Hora – Rudno n. Hr. – dohrávka 8. kola – 21.10. o 14:00 – Prochot – Kopernica