III. liga
14. kolo
Nová Baňa – Žarnovica 1:0 (1:0)
GÓLY: 30. Milošević (pok. kop)
ROZHODOVAL: Rojček, 400 divákov, ŽK: 6 – 6
NOVÁ BAŇA: Pavol – Úškrt, Bartoš, Milanović (66. Wolf), Milošević, Budinský, Tužinský (84. Pacalaj), Karvaš, Vlčko (55. Vozár), Hanák, Čákovský
ŽARNOVICA: Straka – Blaho, Ondrejka, Hudák, Londák, Listofer, Lipták, Štefanka, Laurov, Sudimak (81. Vrana), Nitško
Dohrávka 13. kola
Krásno n. K. – Nová Baňa 2:3 (1:2)
GÓLY: 3. Boris, 85. Ševčík – 7., 24. Milošević, 60. Milanović
ROZHODOVAL: Jaroščiak, 300 divákov, ŽK: 2 – 5
NOVÁ BAŇA: Pavol – Úškrt, Bartoš, Milanović, Milošević, Budinský, Tužinský, Karvaš, Vlčko (52. Wolf), Hanák, Čákovský
Ostatné zápasy 14. kola: Martin – Čadca 3:1, Rim. Sobota – O. Veselé 1:2, Námestovo – Krásno 0:0, Teplička – Lip. Hrádok 1:4. Lip. Štiavnica – Lučenec 0:2, Detva - Fiľakovo 1:2, Kalinovo - Dukla BB 2:0
Tabuľka po 14. kole
1.Lučenec 15 11 2 2 33:13 35
2.Dukla BB 15 9 4 2 30:12 31
3.Rim. Sobota 15 9 2 4 49:23 29
4.Lip. Hrádok 15 9 2 4 33:21 29
5.Kalinovo 15 9 0 6 25:17 27
6.Námestovo 15 6 5 4 28:22 23
7.Martin 15 6 3 6 26:21 21
8.Krásno 15 6 3 6 23:22 21
9.Žarnovica 15 6 3 6 16:23 21
10.Čadca 14 6 2 6 26:22 20
11.Nová Baňa 15 5 4 6 29:27 19
12.Teplička 15 5 3 7 25:30 18
13.Lip. Štiavnica 15 5 3 7 14:26 18
14.O. Veselé 14 5 2 7 16:18 17
15.Fiľakovo 15 3 0 12 15:42 9
16.Detva 15 0 0 15 10:59 0
Program 29. kola – 18.3. o 15:00 – Čadca – Martin (17.3.), Žarnovica – Nová Baňa (17.3.), Lučenec – Lip. Štiavnica (17.3.), Lip. Hrádok – Teplička (17.3.), Dukla BB – Kalinovo (o 10:30), O. Veselé – Rim. Sobota, Fiľakovo – Detva, Krásno - Námestovo
V. liga
Dohrávka 13. kola
Jakub – Štiavnické Bane 1:0 (1:0)
GÓL: 12. Chrenovský
ROZHODOVAL: Pásztor, 100 divákov, ŽK: 1 – 2
ŠT. BANE: Petrík – Necpal, I. Pastier, M. Pastier, Lupták (76. Pančík), Ondrejka, Drexler, Michalek, Budinský, Kubina, Dlhoš
“Pozápasové komentáre nájdete v najnovšom vydaní týždenníka MY NOVINY ŽIARSKEJ KOTLINY.
„
Selce- Ladomerská Vieska 0:1 (0:1)
GÓL: 14. Dobrota
ROZHODOVAL: Laššák, 90 divákov, ŽK: 2 – 1, ČK: 1 – 0
LAD. VIESKA: Číž – Hanus, Macejko, Dobrota, Hudec, Turkota, Bodor, Urgela (89. Borgoň), Gajdoš, Henžel, Arvaj (76. Škriniar)
Tabuľka po 13. kole
1 | 13 | 9 | 1 | 3 | 30:7 | 28 | |||||
2 | 13 | 9 | 1 | 3 | 40:22 | 28 | |||||
3 | 13 | 7 | 3 | 3 | 21:13 | 24 | |||||
4 | 13 | 7 | 2 | 4 | 27:25 | 23 | |||||
5 | Lad. Vieska | 13 | 6 | 3 | 4 | 31:20 | 21 | ||||
6 | Sásová | 13 | 6 | 3 | 4 | 31:26 | 21 | ||||
7 | 13 | 4 | 7 | 2 | 21:14 | 19 | |||||
8 | 13 | 6 | 1 | 6 | 22:22 | 19 | |||||
9 | 13 | 5 | 3 | 5 | 20:20 | 18 | |||||
10 | 13 | 6 | 0 | 7 | 21:28 | 18 | |||||
11 | 13 | 5 | 2 | 6 | 27:23 | 17 | |||||
12 | 13 | 4 | 3 | 6 | 13:17 | 15 | |||||
13 | Sása | 13 | 1 | 2 | 10 | 19:45 | 5 | ||||
14 | 13 | 0 | 1 | 12 | 9:50 | 1 |
|
OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ
Dohrávka 5. kola
Tekovská Breznica – Horná Ves 0:1 (0:1)
GÓL: 28. Hric (pok. kop)
ROZHODOVAL: Barboriak, 74 divákov, ŽK: 3 – 2, ČK: 1 – 0
TEK. BREZNICA: Homola– Drgoňa, Píry, Forgáč, Kosmály, Guláš (34. J. Galbavý), Pastier, Bielik, Horniak (61. T. Galbavý), Bicka, Volentier (46. Kruľák)
HORNÁ VES: Mikula – E. Urgela, Hric, Ziman, Košarník, Sekereš (69. Polačko), V. Širáň, Haluška (46. Lupták), B. Neuschl (81. Tichý), A. Širáň, Pobežka
Dohrávka 7. kola
Lutila – Voznica 2:0 (0:0)
GÓLY: 59. Kollár, 68. M. Krnčok
ROZHODOVAL: Barboriak, 60 divákov, ŽK: 3 – 4
LUTILA: Chromík – Karásek, Kollár (69. P. Kanina), R. Kanina, Spodniak (81. M. Mokroš), Majer, Dubina, T. Krnčok, M. Krnčok (74. V. Mokroš), Hric, Hríň
VOZNICA: Pukan – Ma. Blaho, Mi. Blaho, Mojpajchcel, Kaška, Mikuška, Beňovský, Luky, Maslen, Hock, Kliman (61. Izák)
Tabuľka po 13. kole
1.Repište 11 10 1 0 42:10 31
2.Horná Ves 12 9 2 1 41:9 29
3.Lutila 12 9 1 2 25:20 28
4.Brehy 13 6 3 4 29:25 21
5.Tek. Breznica 12 6 2 4 20:18 20
6.Voznica 13 6 1 6 27:23 19
7.Hliník n. Hr. 11 6 0 5 34:18 18
8.Prenčov 12 6 0 6 23:16 18
9.Hod.-Hámre 12 5 2 5 24:26 17
10.Kremnica 13 4 2 7 19:24 14
11.Hor. Hámre 13 4 1 8 21:35 13
12.Slaská 12 3 1 8 13:24 10
13.Dol. Trnávka 13 2 1 10 14:40 7
14.B. Štiavnica 13 1 1 11 9:53 4