Behom na 50 a 25 kilometrov voľným spôsobom dnes odštartoval 45. ročník Bielej stopy v Skalke pri Kremnici. Na štart 50-kilometrových pretekov sa postavilo 161 jazdcov, 25 kilometrovú porciu behu na lyžiach si doprialo 373.
Biela stopa 25 km voľným spôsobom
Celkové poradie
1. Rudolf Michalovský SKI TEAM JASE LÁTKY 1:15:19
2. Michal Malák AKHŠ Tatranské Matliare +3:10
3. Lukáš Nemčík LK METROPOL KE +3:46
7. Pavol Urgela SLOVALCO +6:44
9. Igor Hovorič MKL Kremnica +7:53
13. Miroslav Gajdošík MKL Kremnica +9:09
...
Muži absolútne poradie
1. Rudolf Michalovský SKI TEAM JASE LÁTKY 1:15:19
2. Michal Malák AKHŠ Tatranské Matliare +3:10
3. Lukáš Nemčík LK METROPOL KE +3:46
7. Pavol Urgela SLOVALCO +6:44
9. Igor Hovorič MKL Kremnica +7:53
13. Miroslav Gajdošík MKL Kremnica +9:09
...
Ženy absolútne poradie
1. Ildiko Papp MKL Kremnica 1:31:38
2. Kristína Sivoková LK SKI TEAM JASE LÁTKY +2:58
3. Tamara Minárová LO ŠPK Banská Bystrica +4:08
8. Martina Gabčíková MKL Kremnica +13:01
17. Anna Verseghyová MKL Kremnica +28:31
...
Muži 17-35 r.
1. Rudolf Michalovský SKI TEAM JASE LÁTKY 1:15:19
2. Lukáš Nemčík LK METROPOL KE +3:46
3. Dominik Číž ŠKP Banská Bystrica +4:53
6. Igor Hovorič MKL Kremnica +7:53
9. Adam Foltán CK MŠK Žiar nad Hronom +10:41
...
Ženy 17-35 r.
1. Kristína Sivoková LK SKI TEAM JASE LÁTKY 1:34:36
2. Tamara Minárová LO ŠPK Banská Bystrica +1:10
3.Lucia Šuchová ŠKP Banská Bystrica +4:34
...
Muži 36-45 r.
1. Michal Malák AKHŠ Tatranské Matliare 1:18:29
2. Andrzej Mojeścik Teamnabiegowkach/Istebná +5:16
3.Miloš Mydliar Liptovský Hrádok +5:55
4. Miroslav Gajdošík MKL Kremnica +5:59
17. Pavol Rajčan Kremnica +25:33
...
Ženy 36-45 r.
1. Ildiko Papp MKL Kremnica 1:31:38
2. Simona Mičušíková VK Tatran Karlova Ves +10:55
3. Martina Gabčíková MKL Kremnica +13:01
...
Muži 46-55 r.
1. Jan Lacek TEAMnabiegówkach.pl 1:20:09
2.Pavol Urgela SLOVALCO +1:55
3. Viliam Trizna KBL Jasná +4:17
8. Ľubomír Ďurica MKL Kremnica +12:13
...
Ženy 46.55 r.
1. Ingrid Hebíková ŠKP Banská Bystrica 1:39:04
2. Dana Bartalská Niňajová BK Opalisko Závažná Poruba +12:21
3. Janina Baronová SMTA-Nitra +23:21
...
Muži 56-65 r.
1. Vladimír Vician Stupy – Teplica L. Sliače 1:33:28
2. Jozef Slama CK Witzenmann Vlkanová +4:11
3. Ivan Ďuriška SKI TEAM JASE LÁTKY +5:08
7. Miloš Koniar SLOVALCO +14:51
9. Roman Kapšo Elba a.s. +16:39
Ženy 56-65 r.
1. Daška Mihalová EBB 2:51:41
2. Katarína Hlaváčiková EBB +5:00
3. Vierka Bolechová Trenčín +1:48:13
Muži 66 r. a st.
1. Zbigniew Radomski Biansko Biala 1:42:12
2. Josef Kvita Vivat sport team +14:42
3. Blažej Škrteľ Mido Žiar nad Hr. +15:58
Ženy 66 r. a st.
1. Anna Verseghyová MKL Kremnica 2:00:09
2. Jaroslava Černochová Pohorská jednota Radhošť +33:24
3. Mária Bieliková Bratislava +1:21:07
Biela stopa 50 km voľným spôsobom
Celkové poradie
1. Dušan Kožíšek Dukla Liberec 2:29:41
2. Lukasz Kunc UKS Regle Kościelisko +0:45
3. Pavel Petr SKI JILEMNICE +13:15
9. Peter Kasman MKL Kremnica +27:35
16. Róbert Wagner Kremnica +31:57
21. Gabriel Schmidt ELBA Kremnica +42:59
...
Muži absolútne poradie
1. Dušan Kožíšek Dukla Liberec 2:29:41
2. Lukasz Kunc UKS Regle Kościelisko +0:45
3. Pavel Petr SKI JILEMNICE +13:15
9. Peter Kasman MKL Kremnica +27:35
16. Róbert Wagner Kremnica +31:57
21. Gabriel Schmidt ELBA Kremnica +42:59
...
Ženy absolútne poradie
1. Darina Krausová Dom srdca Martin 3:16:16
2. Daniela Reksová BK Lysá pod Makytou +34:01
3. Ľudmila Grauzelová Bratislava +39:13
...
Muži 17-35 r.
1. Dušan Kožíšek Dukla Liberec 2:29:41
2. Lukasz Kunc UKS Regle Kościelisko +0:45
3. Pavol Gábor SKI TEAM JASE LÁTKY +21:05
8. Martin Kapšo MKL Kremnica +45:46
9. Pavol Dobrovič ŠK Atléti BS +48:37
...
Ženy 17-35 r.
1. Ľudmila Grauzelová Bratislava 3:55:29
2. Andrea Juhásová Svätý Jur +13:12
Muži 36-45 r.
1. Ján Holiga KBL ŠKP Martin 2:46:34
2. Matúš Marton sansport.sk +4:09
3. Jozef Medleňák Oravan Oravská Jasenica +4:13
5. Peter Kasman MKL Kremnica +10:42
8. Róbert Wagner Kremnica +15:04
...
Ženy 36-45 r.
1. Darina Krausová Dom srdca Martin 3:16:16
2. Daniela Reksová BK Lysá pod Makytou +34:01
3. Magdalena Lanczak Salomon Suunto Team Poland +40:09
...
Muži 46-55 r.
1. Pavel Petr SKI JILEMNICE 2:42:56
2. Kai-Uwe Lehnung OTTENDORF +16:50
3. Michal Jurčo BEEKWOODCOTE Slovakia +18:34
18. Jozef Mazáň SLOVALCO +55:54
21. Miroslav Schmidt MKL Kremnica +57:13
Ženy 46-55 r.
1. Ingrid Stančíková Viatoris Zvolen 4:38:58
Muži 56-65 r.
1. Segey Kolyshev Volkusha 3:08:24
2. Anton Beliansky Biela stopa Kremnica +4:19
3. Ivan Belička Inter Horná Ves +5:39
...
Muži 66 r. a st.
1. Pavel Pračko BS Kremnica 3:42:58
2. Ladislav Longauer CK Banská Bystrica +4:33
3. Jozef Prítuľa Zvolenská Slatina +8:39
8. Ján Bíleš BS Kremnica +1:29:04