Na 30 kilometrovej trati nenašiel medzi mužmi konkurenciu Dušan Kožíšek. Zopakoval si tam víťazný pocit z predchádzajúceho dňa. O takmer trištvrte minútu za ním zaostali Rudolf Michalovský s Poliakom Boguslawom Graczom. Spomedzi žien víťazstvo zaknihovala Barbora Klementová, ktorá predstihla druhú Austrálčanku Slatteryovú, aj tretiu Poľku Witekovú.
Spomedzi mládežníkov klubu MKL Kremnica sa najviac darilo Denisovi Tileschovi, Laure Roglovej a Adamovi Mazúrovi, ktorí vo svojich disciplínach nenašli premožiteľov.
Výsledky - Nedeľa
Biela stopa 30 km klasickým spôsobom
Muži absolútne poradie
1. Dušan Kožíšek Dukla Liberec 1:40:26
2. Rudolf Michalovský SKI TEAM JASE LÁTKY +0:41
3. Boguslaw Gracz Nordiclife +0:43
12. Miroslav Gajdošík MKL Kremnica +11:07
14. Martin Čillík MKL Kremnica +12:37
23. Anton Beliansky Biela stopa Kremnica +18:38
...
Ženy absolútne poradie
1. Barbora Klementová Klub lyžiarov Nováky 1:54:09
2. Sarah Slattery Australia +6:31
3. Katarzyna Witek TEAM Nabiegowkach.pl/TNBWesol +10:41
...
Muži 17-35 r.
1. Dušan Kožíšek Dukla Liberec 1:40:26
2. Rudolf Michalovský SKI TEAM JASE LÁTKY +0:41
3.Oliver Plachý Klub lyžiarov Nováky +2:22
6. Martin Čillík MKL Kremnica +12:37
...
Ženy 17-35 r.
1. Barbora Klementová Klub lyžiarov Nováky 1:54:09
2. Sarah Slattery Australia +6:31
3. Katarzyna Witek TEAM Nabiegowkach.pl/TNBWesol +10:41
...
Muži 36-45 r.
1. Boguslaw Gracz Nordiclife 1:41:09
2. Slavomír Praj TT Vavrečka +9:16
3. Miroslav Gajdošík MKL Kremnica +10:24
...
Ženy 36-45 r.
1. Marta Ondačková Praha 6 3:02:19
2. Jana Škarvadová Continental Sport Club Zvolen +0:52
3. Elena Švihoríková Klub priateľov prírody Čast +3:12
...
Muži 46-55 r.
1. Pioter Michalek TEAM Nabiegowkach.pl 1:42:03
2. Michal Jurčo BEKWOODCOTESLOVAKIA +4:48
3. Grzegorz Legierski TEAM Nabiegowkach.pl +7:04
8. Ľubomír Ďurica MKL Kremnica +17:18
15. Karol Rogl Žiar nad Hronom +35:13
...
Ženy 46-55 r.
1. Ingrid Hebíková ŠKP B. Bystrica 2:14:51
2. Berit Larsson GAVLE +47:21
3. Zlatica Muchová Parada Fly Nitra +55:06
Muži 56-65 r.
1. Štefan Rácz Metropol Košice 1:55:24
2. Anton Beliansky Biela stopa Kremnica +3:40
3. Sergey Goshko MINSK +9:52
7. Milan Libo Biatlon Vyhne +21:35
...
Ženy 56-65 r.
1. Daniela Čechová Častá 3:10:15
Muži 66 r. a st.
1. Ladislav Mizera Jizerská 50 2:12:38
2. Frantiszek Suchý TKKF Beskidek +11:47
3. Anton Rajec LK Corgoň Nitra +13:24
Tímy
1. MKL Kremnica (Gajdošík, Čillík, Ďurica) 5:44:00
...
Starší dorastenci (8km)
1. Kristián Klouda ŠKP Banská Bystrica 25:31
2. Andrej Renda KBL Jasná +0:01
3. Damián Cesnek ŠKP Žilina +1:31
...
Staršie dorastenky (8km)
1. Zuzana Šefčíková ŠKP Levoča 29:05
2. Mária Danielová SPORT RYSY KLUB +0:29
3. Ema Lorková ŠKP Levoča +2:53
...
Mladší dorastenci (6km)
1. Denis Tilesch MKL Kremnica 18:55
2. Matúš Oravec MKL Kremnica +1:15
3. Marko Havran ŠKP Levoča +1:30
...
Mladšie dorastenky (6km)
1. Kristína Sivoková LK SKI TEAM JASE LÁTKY 21:10
2. Timea Mazúrová MKL Kremnica +0:37
3. Marianna Klementová Klub lyžiarov Nováky +0:37
4. Monika Bieliková MKL Kremnica +1:14
...
Starší žiaci 2005 (4km)
1. Oliver Vrábel TJ Vysoké Tatry 15:09
2. Jozef Bielik MKL Kremnica +1:51
3. Martin Stankoviansky KBL Jasná +1:51
...
Staršie žiačky 2005 (4km)
1. Laura Roglová MKL Kremnica 15:31
2. Liliana Baculíková ŠKP Banská Bystrica +0:54
3. Michaela Šefčíková ŠKP Levoča +0:59
...
Starší žiaci 2004 (4km)
1. Patrik Polc ŠK Kriváň Važec 15:29
2. Matúš Sloboda ŠKP Banská Bystrica +0:03
3. Erik Gordulič MKL Kremnica +0:38
...
Staršie žiačky 2004 (4km)
1. Emma Piatková BK OPALISKO Závažná Poruba 15:31
2. Diana Hatalová Klub lyžiarov Nováky +0:16
3. Sofia Kleinová ŠK Kriváň Važec +0:19
...
Mladší žiaci 2006 (2km)
1. Adam Mazúr MKL Kremnica 7:55
2. Michal Adamov TJ Tatran Hybe LO +0:02
3. Matúš Škerda TJ Tatran Hybe LO +0:04
...
Mladšie žiačky 2006 (2km)
1. Viktória Medvecká BK OPALISKO Závažná Poruba 8:51
2. Nina Škvarvadová ŠKP Banská Bystrica +0:11
3. Laura Rusinová TJ Družstevník Východná +0:19
...
Mladší žiaci 2007+ (2km)
1. Adam Plevák ŠK Kriváň Važec 9:03
2. Ján Adamov TJ Tatran Hybe LO +0:02
3. Dominik Jariabek TJ Tatran Hybe LO +0:07
14. Šimon Turan MKL Kremnica +3:34
16. Kristián Cigánek MKL Kremnica +4:45
...
Mladšie žiačky 2007+ (2km)
1. Vladimíra Rušinová ŠKP Levoča 8:11
2. Lucia Koristeková LK SKI TEAM JASE LÁTKY +0:57
3. Michaela Straková ŠKP Banská Bystrica +0:59
19. Nela Vivien Rajčanová MKL Kremnica +6:01
20. Kiara Hodrušská MKL Kremnica +6:21
...