Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

KaMi sa po víťazstve nad ŠKP vrátilo na čelo tabuľky

Favorizovaná Medina sa poriadne natrápila, kým porazila húževnatého súpera. Bez Andrusku sa viditeľne trápila, ale aj tak do prestávky viedla gólom Jakupa Kukuliho. VUEZáci nebezpečne dobiedzali, ale brankára Hlinku sa im prekonať nepodarilo.

MFC 04 - Athletic Zlatner 6:1 (0:0), góly: Š. Dvornák 2, M. Plašek 2, Vilhem, L. Bilčík - Mészáros, ŽK: Jurík
V zápase dvoch mužstiev zo spodku tabuľky sa hral do prestávky len slabý futbal. Po zmene strán MFC 04 ukázalo zlepšenie, na čo súper nedokázal reagovať a inkasoval celkom šesť gólov, oproti jednému.
Medina - VÚEZ 2:0 (1:0), góly: J. Kukuli, Hegedüs, ŽK: A. Lévai
Druhý, poisťujúci gól strelil Hegedüs a postaral sa o trojbodový zápis svojho mužstva. VUEZáci odohrali dobrý zápas a zaslúžili si aspoň bod.
Help - Sporting 1:5 (0:2), góly: M. Maslen - M. Búry 3 , J. Krivočenko 2
Sporting odohral veľmi dobrý zápas a už do prestávky viedol dvojgólovým rozdielom, keď presne mieril dvakrát M. Búry. Sporting si aj po zmene strán udržiaval dostatočný gólový odstup od svojho súpera a v pohode doviedol zápas do víťazného konca.
ŠKP - KaMi 3:5 (2:2), góly: G. Csala 2, J. Sovány - M. Obický 2, B. Hlôška 2, M. Špaňo
Hral sa vynikajúci útočný zápas a pričinili sa oň obe mužstvá. Do prestávky presne mierili Csala a J. Sovány z mužstva ŠKP, na druhej strane bol dvakrát úspešný Obický. V 2. polčase, za stavu 3:3 mali oba mužstvá šance na gól, ale presnejšiu mušku mali hráči KaMi. Najprv dal štvrtý gól Hlôška a rozhodujúci piaty Špaňo. ŠKP bolo KaMi úplne vyrovnaným súperom, ale bodovať sa im nepodarilo.
Real Drink - Dukla 2:3 (1:2), góly: T. Krenčan, M. Chano - L. Hinzeller 2, Tušan
Drinkáči začali zápas lepšie a po góle Chana viedli. Na druhej strane vyrovnal a dostal svojich do vedenia dvoma gólmi Hinzellera. Po obrátke Drink vyrovnal gólom T. Krenčana, ale Tušan z Dukly zabezpečil svojmu mužstvu tesné víťazstvo.
Siwel - Deportivo 3:3 (2:0), góly: R. Minár 2, B. Barcík - P. Bongya, D. Rafael, M. Rafael
Siweláci sa na svojho súpera zodpovedne pripravili a po góloch Barcíka a dvoch R. Minára viedli v 2. polčase už trojgólovým rozdielom. Deportivo potom vrhlo všetky sily do útoku, znížilo na rozdiel jediného gólu a Bongya nakoniec zariadil, že sa body delili rovnako.
Komat - Geodet Juhász 2:3 (2:2), góly: T. Hlaváčik, J. Ivančo - V. Horský 2, Klepáč
Geodeti mali skvelý vstup do zápasu a získali dvojgólové vedenie po presných strelách Klepáča a Horského. Komat ešte do prestávky vyrovnal po góloch Hlaváčika a Ivanča. V 2. polčase sa čakalo na chybu súpera. Geodeti zásluhou Horského sa opäť dostali do vedenia a svoj náskok udržali až do konca zápasu.

Po prehre LVT Kovexáci zvýšili svoj náskok
Eurosport - Sektor 1:7 (1:2), góly: Pišák - Baranyai 3, Moravčík 2, Sádovský, Pintér
Hráči Sektoru mali lepší vstup do zápasu a viedli dvojgólovým rozdielom. Eurosport ešte do prestávky znížil, ale to bolo z jeho strany v zápase všetko. Tretí gól, ktorý strelil Baranyai súpera definitívne zlomil a Sektoráci v pohode doviedli zápas do víťazného konca.
LP Noma - Rapid 2:3 (2:1), góly: Moravszki, M. Sliačan - M. Pomothy 2, Klimko
Rapid viedol gólom Klimka, ale LP Noma zásluhou gólov Sliačana a Moravszkého otočila skóre vo svoj prospech. Po zmene strán si obul strelecké kopačky Pomothy a dvoma gólmi zvrtol skóre v prospech Rapidu na konečných 2:3.
Tlmače - Slovan 5:2 (2:1), góly: Stráňovský, Sádovský, Slavkov, Kissimonyi, Rafael - P. Kaminský, B. Šaling
Slovanisti do prestávky dokázali držať krok s Tlmačanmi, ale tí po zmene strán zvýšili svoju aktivitu. Po jednogólovom náskoku z 1. polčasu svoje vedenie zvýšili o ďalšie dva góly až na konečných 5:2.
Dynamo - SIMO 0:9 (0:4), góly: Galgóci 5, Hudec 2, Valach, Sivka
Hráčom Dynama zápas vôbec nevyšiel a ťahali po celý čas za kratší koniec povrazu. Simo si už do prestávky vytrvorilo náskok o štyri góly, ktorý po prestávke ešte zvýšili. Simo v zápase jednoznačne dominovalo a svojho súpera doslova prevalcovalo.
Energo - LVT 4:3 (1:0), góly: Farkaš 3, Suchanský - Š. Pap 2, Pekár
Energo sa ujalo vedenia gólom Suchanského, ale LVT skóre úplne otočilo vo svoj prospech až na 1:3. Lenže v tomto čase zobral zodpovednosť na svoje plecia Farkaš a troma gólmi v jednom slede, čistým hetrikom, znova poslal svoje mužstvo do vedenia a Energo zápas nakoniec tesne vyhralo.
JHJ Kovex - H. Seč 6:4 (1:1), góly: Jašek 2, Šmirina, Struhár, M. Palic, Jakubík - M. Sakoš 3, Naď
Kovexáci išli do vedenia po góle Jašeka, za súpera vyrovnal do polčasu Sakoš. Po zmene strán išli Kovexáci do dvojgólového vedenia, ktoré si udržiavali až do samého konca zápasu. Keď súper znížil, Kovex odpovedal ďalším gólom, až na konečných 6:4.

I. liga 25. kolo 15.5.2005
IV. ZŠ: 8.00: Geodet Juhász - Siwel, 9.00: Šped-Trans - Komat, 10.00: Real Drink - ŠKP
III. ZŠ: 8.00: Deportivo - MFC 04, 9.00: Athletic Zlatner - Medina, 10.00: VÚEZ - Help, 11.00: Sporting - KaMi
I
I. liga 27. kolo 14.5.2005
III. ZŠ: 8.00: Rapid - Tlmače, 9.00: Sektor - LP Noma, 10.00: LVT - Eurosport, 11.00: H. Seč - Energo
IV. ZŠ: 9.00: SIMO - JHJ Kovex, 10.00: Slovan - Dynamo

Zápisnica zo zasadnutia ŠTK a DK zo dňa 04.05.2005
Prerokované:
ŽK a ČK
II. liga (25. kolo) - ŽK a ČK: nikto
I. liga (23. kolo) - ŽK:A. Rafael 0241 (Deportivo),F. Fiam 0801 (Komat), R. Minár 0216 (Siwel), M. Búry 0161 (SPORTING), Cs. Andruska 0360 (Medina), Balla 0883 (HELP)