Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky

Futbal - I. trieda dospelých: Lovča doma podľahla Brehom 0:3, v Kremnici bezgólová remíza

21. kolo:
Horná Ves - Slaská
3:1 (1:1)
Zápas bol jednoznačnou záležitosťou domácich hráčov, ktorí viedli už od tretej minúty. Hostia si po hrubej chybe brankára dali vlastný gól a napokon prehrali dvojgólovým rozdielom.
Góly: 3. J. Kasza, 49. Neuschl, 65. Kaštier - 44. vlastný gól. Pred 120 divákmi rozhodoval Slosiar.
HORNÁ VES: Hlaváč - Zipser, Kaštier, Schmit, Dobrotka, Širáň (69. Roško), Wágner, Urgela, R. Kasza (84. Horváth), Neuschl, J. Kasza (75. Pittner).
SLASKÁ: Molnári - Mir. Schuster, Ferko, Bujňák, Topoľan, Vanko, Vitek, Mar. Schuster, Bartoň, Hlaváčik, Mojžiš.

Lovča - Brehy
0:3 (0:1)

Hoci bol prvý polčas vyrovnaný, hostia sa ujali vedenia, ktoré si udržiavali až do konca prvého dejstva. V druhom domáci zvýšili tlak, no nedokázali z neho vyťažiť. Naopak, súper využil chyby v obrane a vsietil ďalšie dva góly.
Góly: 56., 61. Hrubý, 28. Regina. Pred 90 divákmi rozhodoval Šimič ml.
LOVČA: Brašeň - Hrmo, Magula, Benča (81. Kukučka), Šandor (63. Chudoba), Selecký, Hudec, Matuška, Páleník (62. Sedliak), Krajčík, Kováč.
BREHY: Martinec (74. Lovecký) - Pastier, Lalka, Briestenský, P. Vozár, Š. Vozár (84. Pacher), Bakoš, Šlavka, Hrubý (81. Michalec), Mező, Regina (84. Tomčáni).

Tek. Breznica – B. Štiavnica
0:2 (0:0)
Vo vyrovnanom zápase vyhrali dvojgólovým rozdielom hostia, keď sa im podarilo v druhej polovici zápasu vsietiť súperovi góly. Zápas mal dobrú úroveň aj vďaka objektívnosti rozhodcov.
Góly: 61. Pachinger, 71. Dulaj. Pred 90 divákmi rozhodoval Truban.
TEKOVSKÁ BREZNICA: Horňáček - Jány, Gaži, Volentier (69. Šebo), Búry, Pastier, Cibuľa (70. Horniak), Havran, Pavlov (32. Mucha), Krulák, Polc.
BANSKÁ ŠTIAVNICA: Jurica - Halát (32. Kminiak), Necpal, Šíma, Kuruc, Hudák, Palášthy, Pajerský (84. Palačány), Pachinger (87. Čelko), Ferenčík (56. Dulaj), Hanzlík.

Lutila - Voznica
1:4 (1:1)

V prvom polčase otvorili skóre hostia, no domáci hráči dokázali odpovedať zásluhou Majera. V druhom dejstve dával góly už len súper, hoci domáci sa ešte snažili o zvrat.
Góly: 34. Majer - 27. Arvaj, 50., 63. Nemec, 76. Blaho. Pred 150 divákmi rozhodoval Králik.
LUTILA: Kupči - P. Kanina, Majer, R. Kanina, Debnár, Kozár, Hromádka, Koóš, Kúštik, Figa, Búgel.
VOZNICA: Pukan - Brestovský, E. Mihálik, Nemec, Blaho, Kršiak, Mocpajchel, Maslen, Slosiar, Arvaj (77. P. Závadský), S. Mihálik (81. J. Závadský).

Stará Kremnička - Repište
1:1 (0:1)
Prvých desať minút zápasu prebrali iniciatívu hostia a ujali sa vedenia. V druhom polčase sa vyrovnala nielen hra, ale aj celkový stav stretnutia.
Góly: 55. P. Poliak - 5. M. Karvaš. Pred 150 divákmi rozhodoval Bajnok.
STARÁ KREMNIČKA: Minka - Sklenka (84. Beňo), Dobias, M. Poliak, Osvald, Petruš, Čižniar, P. Poliak, Neuschl, Rajčan, Kollár.
REPIŠTE: Filip - E. Kmeť, Čech (74. Číž), M. Karvaš, P. Karvaš, Sl. Želiar, Kordík, A. Kmeť, Kúš, Hudec, Ľ. Kordík.

Nová Baňa – Banská Belá
3:0 (0:0)
Domáce mužstvo si vytvorilo hernú prevahu, z ktorej sa im nepodarilo v prvom polčase vyťažiť gól. Zvrat nastal v druhej polovici zápasu, keď sa presadili Kuba, Laco a Fáber.
Góly: 56. Kuba, 61. Laco, 64. Fáber. Pred 250 divákmi rozhodoval Dekýš.
NOVÁ BAŇA: A. Baláž - Budinský, Šlávka, Kuba, Polc, M. Baláž, Rybár, Benko, Forgáč (56. Žembery), Laco, Fáber (81. Binda).
BANSKÁ BELÁ: Dobák - Hunka (54. Cabánik), Dulaj, Ivanič, Lukáč, Kuchár (76. Selyem), A. Hanzlík, Hrubčo (64. Zelinka), P. Hanzlík, Cibuľa.

Kremnica - Vyhne
0:0
Domáci mali sťažené podmienky, keď nastúpili bez štyroch kľúčových hráčov v základnej zostave. Šance na gól mali oba tímy, no žiadny z nich ich nevyužil, a tak sa stretnutie skončilo bezgólovou remízou.
Pred 120 divákmi rozhodoval Búci.
KREMNICA: Valuška - Wágner, Mališ, Žiarny, Daubner, Marianik, Ďurica, Chladný, Hoz, Haško (58. Pažolt), Králik.
VYHNE: Herold - Čiliak, Hlinka, Katina, Hrnčiar, Kašiar, Tomčáni, Šrot (77. Pavol), Srna, Kolár, Krištof (89. Pramuka).

14. Slaská 9 0 2 7 11:25 2
Zostava kola: Martinec (Brehy) - Kováč (Lovča), J. Kasza (H. Ves), Pažolt (Kremnica), P. Poliak (St. Kremnička), Kuba (N. Baňa), Bujňák (Slaská), Čiliak (Vyhne), Hudec (Repište), Hunka (B. Belá), Havran (Tek.Breznica).