ObM dohrávka17. kolo

Domáci mali skvelý vstup a využili fakt, že sa hostia ledva na zápas zišli. Už do prestávky strelili päť krásnych gólov a rozhodli o výsledku. Domáci cez polčas prestriedali, dali možnosť hrať lavičke, čo hostia využili na skorigovanie inak hrozivého skór

Demandice vyhrali gólom v závere zápasu
Žemberovce - P. Ruskov 5:2 (5:0), góly: Flašík 2, I. Vrecník, M. Vrecník, M. Tomáš - Molnár, Kovács, (Vincze, Majer, Dvornák, D: Posipal)
e.
Kalinčiakovo - H. Kľačany 0:3 (0:1), góly: D. Slušný 2, J. Krivočenko, (Chmura, Gálik, Bojda, D: Hengerics Š.)
Bol to zo strany domácich herný prepad, čo hostia využili na hladké víťazstvo. Domáci nevyužili možnosť troch bodov, ktoré im mohli zabezpečiť pokojný spánok. hostia v 2. polčase v tréningovom tempe získali poľahky všetky tri body.
Kozárovce - V. Kozmálovce 2:1 (1:0), góly: Ridzoň, Demian - Ľ. Tariška, (Žirko, Pál, Farkaš, D: Hengerics R.)
Z pohľadu domácich veľmi dôležitý zápas sa skončil ich konečným víťazstvom. Do prestávky domáci viedli, ale hostia dokázali vyrovnať. potom domáci následne nepremenili viacero dobrých gólových šancí, až nakoniec rozhodol z protiútoku Demian a domáci si pripísali ďalšie dôležité víťazstvo.
Podlužany - Šarovce 1:1 (1:0), góly: Szalma - P. Madaj, (Lieskovský, Ábel, Kováč H., D: Konôpka)
Aj v tomto zápase si mohli domáci na výbornom teréne výrazne polepšiť, ale nakoniec sa body delili. V nastavenom čase 1. polčasu poslal Szalma domácich do vedenia, ale tiež v nastavenom čase, ale 2. polčasu, Madaj zabezpečil hosťom dôležitý bod a zrodila sa zaslúžená deľba bodov.
H. Vrbica - Plášťovce 3:1 (3:0), góly: A. Kačmárik, Valantík, Siksai - Šomlo, (Šimon, Barcík, Bencsík, D: Kubica)
Domáci do prestávky na ihrisku excelovali a viedli jasným gólovým rozdielom. Aj v 2. časti hry domáci dominovali, ale len po brankára hostí. Ten už viac lôpt za svoj chrbát nepustil, ba naopak, Šomlo znížil na konečných 3:1. Zápas sa hral v priateľskej atmosfére a domáci si želajú, aby to bolo obdobné aj v Plášťovciach...
S. Tekov - Jur n/H. 1:2 (1:2), góly: Galgóci - S. Frtús, Jakab, (Mizerák, Štrba A, Zaimi, D: Čornák)
Hostia boli do 30. min. futbalovejší a získali dvojgólové vedenie. V 35. min. znížil Galgóci a vrátil domácich späť do zápasu. Domáci boli po prestávke útočnejší, mali niekoľko šancí na vyrovnanie, ale hosťujúceho gólmana sa im prekonať nepodarilo. V šlágri kola sa preto zrodilo víťazstvo lídra ObM.
D. Pial - Demandice 0:1 (0:0), gól: H. Taňaši, (Havran, Vyskočil, Titurus, D: Drappan)
Keďže domáci sa dostali do pásma zostupu a hostia bojujú o postup, dal sa čakať zaujímavý duel. Celý zápas bol pomerne vyrovnaný, hostia sa spoliehali na pevnú obranu. Keď sa zdalo, že sa zápas skončí bez gólov, v poslednej minúte zabezpečil hosťujúci Taňaši víťazstvo svojmu mužstvu.
H. Turovce - Keť 5:0 (3:0), góly: J. nanias 3, Baltazár, P. Csáky, (Meňhart, Šebo, Meszáros, D: Šafár)
Domáci mali skvelý vstup do zápasu a už v 20. min. viedli trojgólovým rozdielom, po brejkových akciách. Hostia sa v zápase prakticky na nič nezmohli, domáci pokračovali v útočnej aktivite a dvoma gólmi rozhodli o svojom hladkom víťazstve.

II. trieda dohrávka 17. kolo
Lok zrejme
definitívne odpadol
V. Turovce - Čata 4:0 (1:0), góly: Z. Pásztor, Lénard, Fógel, Mihalovič, (Chlebo, Morvay)
Už do prestávky sa hral zápas v réžii domácich, ale strelili len jediný gól. Na začiatku 2. polčasu domáci dvoma gólmi definitívne rozhodli a zápas sa už len dohrával.
Farná - Pukanec 3:0 (3:0), góly: Mikeš, Žiga, P. Tóth, (Ďurica, Sasko)
Domáci rozhodli o svojom hladkom víťazstve už do polčasu. Hostia pôsobili odovzdaným dojmom, domáci ešte nepremenili pokutový kop, inak mohli vyhrať aj vyššie.
Santovka - Lok 2:2 (1:1), góly: Ivan, Kelemen - Z. Šebeštín, Šipoš, (Benyó, Zaimi J)
Hostia nevyužili presilovku do polčasu, keď domáci začali zápas o desiatich mužoch. Lok síce dvakrát viedol, ale domáci dvakrát zrovnali skóre a zrodila sa zaslúžená remíza.
Vyškovce - V. Ďur 1:0 (0:0), gól: Berényi, (Szikora st., Szikora ml.)
Hral sa pomerne vyrovnaný zápas, v ktorom mali ale domáci viacero dobrých šancí rozhodnúť. Gól však padol až 5 minút pred koncom a znamenal tri body pre Vyškovce.
Bory - H. Trsťany 3:1 (3:1) - nedohrané, góly: Piatrik, Višňa, Lehocký - Petráš, (Kokavec, Tóth)
Keďže prišli hostia do Borov len s deviatimi hráčmi, dlho so silami nevydržali, prišli zranenia a preto do 2. polčasu už nenastúpili. Podľa domácich však úmyselne...
I. Úľany - Kuraľany nehralo sa, (Križan, Dálnoky)
Hostia na zápas, pre nedostatok hráčov, nepricestovali.
N. Tekov - Bátovce 1:0 (0:0), gól: Kubík, (Szelény, Macho)
V útočnom zápase si obe mužstvá vypracovali dostatok gólových príležitostí, Ujala sa však len jediná a Kubík svojim gólom zabezpečil domácim cenné víťazstvo.
N. Dedina - P. Vozokany 4:2 (2:0), góly: Lohyňa 2, Kollár, Andruska - T. Sádovský, Tomašek, (Kolev, Petrík)
Hral sa len priemerný zápas z oboch strán. Domáci rýchlo viedli 2:0, ale hostia v 2. polčase vyrovnali. Domáci preto zapli na vyššie obrátky a hlavne vďaka Lohyňovi, ktorý hral ako za mlada, strhli víťazstvo na svoju stranu. Podľa hostí odviedol rozhodca „skvelý“ výkon.