Na súperovho brankára vyslali 55 striel.

HK Iskra Partizánske – HK MŠK Indian Žiar nad Hronom 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Góly: 8. Káčer, 42., 59. Lunter – 4. Jakubík (Ševela, Tatár)

HK Iskra Partizánske: Komžík – Cvejn, Paduch, Školka, Struhár, Ondruška – Káčer, Mihalik, Tvrdík, Peniaška, Lunter, Gašparovič, Ondruš, Klopan, Tupý, Dušička, Otto, Vlčan

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom: Ševela – Molnár, Káčer, Pohanka, Tomaška, Tóth, Janovský, Porkoláb – Mihalík, Stümpel, Dobrý, Daniš, Jakubík, Tatár, Paška, Goga, Heckl, Štefanec, Baran, Bitala

Domáci tím potvrdil svoje dobré postavenie v tabuľke, dobre bránil a výborný výkon podal aj brankár, na ktorého smerovalo až 55 striel z našich hokejok.

Do zápasu sme vstúpili lepšie, keď už v 4. minúte otvoril skóre Jakubík. Asistenciu pri góle si pripísal Peter Ševela, u ktorého gólová akcia začala. Ivan prekorčuľoval od stredu klziska až pred bránu a v nájazde z pravej strany skóroval. O necelé 4 minúty už bolo ale vyrovnané. Po chybe pred našou striedačkou si z ľavej strany nakorčuľoval Káčer a vyrovnal na 1:1.

V druhej tretine sme mali hernú prevahu a neraz sme dokázali domácich zavrieť vo vlastnej obrannej tretine. Z množstva streleckých pokusov sme však skórovať nedokázali. Proti bola aj žrď po strele Jakubíka a odrazený puk do odkrytej brány nedokázal presne usmerniť Tatár.

Na ďalší gól sme si museli počkať až do úvodu tretej tretiny. V neprehľadnej situácii sa pred Ševelom najlepšie zorientoval Lunter a zblízka zvýšil na 2:1. Príležitosť na vyrovnanie nám domáci darovali vyhodením puku do hľadiska. Ponúknutú príležitosť sme však nevyužili, naopak darovali sme súperovi početnú výhodu po vylúčeniach Tomašku a Káčera. V záverečných minútach sa odhodlal Pavel Igríni k power play, ale po strate puku na útočnej modrej čiare strelil v samostatnom nájazde do odkrytej brány Lunter svoj druhý gól v zápase.

V Partizánskom sme neodohrali zlý zápas, ale narazili sme na kvalitného, dobre brániaceho súpera. Nedokázali sme premeniť množstvo ťažko vypracovaných gólových príležitostí a to nás stálo body.

1. Môžu nohavičky pomôcť ženám ostať sebavedomými?
  2. Magazín denníka SME: Tipy na výlety v Rakúsku
  3. Need an insight into the topic of investment and trust funds?
  4. Dopravcovia v čase koronavírusu. Dezinfikovali aj svoje bytovky
  5. Zabezpečujeme certifikované MBA programy
  6. Ako efektívne ušetriť na platbách za energie?
  4. Sunar s ešte lepšou receptúrou a v novom šate
  5. Night Vision: Jak dobre vidí vaša autokamera v noci?
  6. VÚB už prerozdelila takmer 18 miliónov na záchranu firiem
  7. VÚB už prerozdelila takmer 18 miliónov na záchranu firiem
  8. VÚB už prerozdelila takmer 18 miliónov na záchranu firiem
  9. Môžu nohavičky pomôcť ženám ostať sebavedomými?
  10. Minerálna vlna má vysokú pevnosť aj vo väčších hrúbkach