Kremnica – Ihráč 3:1 (0:1)
Góly: Ďurica, Antal, Kapšo – Mucha

Kremnica: Chrien T. – Kapšo, Chladný, Antal, Ďurica, Ondrejka, Durbák, Wollner

Ihráč: Kollár M. – Kubík, Matuška, Gajdoš Ľ., Mucha, Kyseľ, Slašťan, Hric, Ivan

Úvodný zápas ligy bol od úvodu vyrovnaný a prítomní diváci v prvom dejstve veľa gólov nevideli. I keď prevahu mali domáci Kremničania, do vedenia sa paradoxne dostal ich súper. V druhom polčase dokázali hráči Kremnice vyrovnať a zásluhou Kapša otočiť skóre zápasu na svoju stranu. V závere pridal tretí gól Ďurica a rozhodol, že všetky body si pripíše Kremnica.

Diviaci – Parížania 5:1 (1:1)
Góly: Hric Mar. 3, Hric Mat. 2 – Škriniar

Diviaci: Barboriak – Hric J., Rafaelis J., Kollár T., Hric Mat., Hric Mar., Hric L., Mojžiška,

Parížania: Lupták – Weiss O., Škriniar, Weiss M., Podmanický, Šopoň, Neuschl, Barát, Vasiljevič, Reichman

Nováčik súťaže sa svojho prvého zápasu nezľakol a od začiatku si išiel za víťazstvom. K vysokej výhre nováčika dopomohli bratranci Hricovci, ktorí dali tri resp. dva góly.

Horná Ves old boys – Kremnica 2:2 (2:0)
Góly: Mecele, Hovorič – Chladný, Ďurica

HV old boys: Kundrata K. – Mecele, Tichý, Považan, Neuschl B., Neuschl T., Daubner, Petro, Hovorič

Kremničania si chceli pripísať ďalšie tri body, ale súper z Hornej Vsi im to spočiatku vôbec nedovolil. Skóre otvorili starí páni z Hornej Vsi a na 2:0 zvýšil Hovorič. Zaskočení Kremničania aj po druhom góle nezložili zbrane a svoju zvýšenú aktivitu korunovali v druhom polčase. Zásluhou Ďuricu a Chladného sa im podarilo vyrovnať a získať aspoň bod.

Ihráč – Parížania 3:5 (0:2)
Góly: Kubík 2, Mucha – Neuschl, Barát, Weiss O., Šopoň, Škriniar

Hráčom Ihráču sa ani v druhom zápase nepodarilo bodovať, keď im to nedovolili Parížania. Tí sa dokázali ujať vedenia a v prvom polčase zvýšili na rozdiel dvoch gólov. Ihráčania síce skorigovali, ale Parížania opäť odskočili na rozdiel dvoch gólov. Do konca zápasu obidve mužstvá pridali po dva góly, a tak si prvé tri body pripísali Parížania.

Diviaci – Belasí 6:0 (3:0)
Góly: Hric Mat. 2, Hric Mar. 3, Kollár T.

Diviaci: Kollár V. – Hric J., Rafaelis J., Rafaelis L., Kollár T., Hric Mar., Hric Mat., Hric L., Mojžiška, Barboriak

Belasí: Šuta – Kadáši, Moravčík T., Moravčík L., Bielik, Ďanovský, Chrien, Mánik, Pavlovič

Belasí v prvom zápase narazili na rozbehnutých Diviakov a tí ich vôbec nešetrili. Belasím sa snaha uprieť nedá, ale v nováčik im nedal žiadnu šancu a rozbil ich vysoko 6:0. V zápase sa zaskvel opäť trojgólový Marek Hric, ktorý sa stal hráčom kola.

Horná Ves old boys – INCITÉ Team 5:3 (3:0)
Góly: Petro 2, Daubner, Považan, Neuschl B. – Milčík 2, Žabka

INCITÉ Team: Mezei F. – Eleš, Žabka, Milčík, Pobežka, Mecele M., Di Carlo

Horná Ves nastúpila proti druhému nováčikovi súťaže s cieľom konečne naplno bodovať a od začiatku sa jej darilo. Incité team sa dlho spamätával a po prvom polčase už prehrával hrozivo 0:3. V druhom polčase sa hosťom podarilo znížiť, ale starí páni zúročili svoje skúsenosti a víťazstvo si nenechali ujsť a do tabuľky si pripísali plný počet bodov.

Belasí – Horná Ves juniors 0:4 (0:2)

Góly: Janšík 3, Širáň V.

HV juniors: Mriška – Hric, Širáň V., Karvaš, Urgela A., Janšík, Horváth, Sekereš

Hornoveskí juniori vyzvali vo svojom prvom zápase Belasých, ktorí v prvom kole prehrali vysoko 0:6. Túto prehru sa snažili odčiniť a od úvodu hrali vyrovnanú partiu. Síce Juniori si vypracovali gólové šance, no svoj post si zastal brankár Šuta. Aj napriek dobrým zákrokom Šutu sa podarilo domácim ujať vedenia, keď sa presadil Janšík. V závere prvého polčasu dokázal Janšík pridať aj svoj druhý gól a polčas sa skončil dvojgólovým vedením juniorov. V druhom polčase sa snažili Belasí streliť kontaktný gól, ale to sa im nepodarilo a Janšík svojim tretím gólom zavŕšil hetrik a rozhodol, že všetky body si pripíše Horná Ves.

INCITÉ Team – Horná Ves juniors 1:2 (1:0)
Góly: Žabka – Sekereš, Urgela A.

Incité team: Mezei F. – Eleš, Žabka, Milčík, Pobežka, Mecele M., Di Carlo

V poslednom zápase sa zrodil najkrajší zápas večera. Hornovesčania mali od začiatku zápasu loptu na svojich kopačkách, no streliť vedúci gól sa im nepodarilo, pretože Mezei v bráne čaroval a podržala ho aj konštrukcia brány. Nepremenené šance hostí dokázali domáci potrestať a zásluhou Žabku sa ujali vedenia. V druhom polčase sa snažili hornoveskí juniori vyrovnať, dobýjali bránu a hráči Incité sa zamerali na brejky. Mladíci nakoniec dokázali vyrovnať, keď strela Sekereša skončila za chrbtom Mezeia. Keď si prítomní fanúšikovia mysleli, že sa zápas skončí remízou, zaúradoval Urgela a svojim gólom rozhodol, že Horná Ves juniors si pripíše všetky body aj vo svojom druhom zápase.

2 góly: Škriniar, Kubík, Petro, Milčík, Žabka, Mucha, Ďurica, Mucha

1 gól: Antal, Kapšo, Mecele, Hovorič, Chladný, Neuschl, Barát, Weiss O., Šopoň, Kollár T., Daubner, Považan, Neuschl B., Širáň V., Sekereš, Urgela A.

4. Legenda Dakaru Svitko: verím si na víťazstvo
  5. Lámete si hlavu nad vianočným darčekom?
  6. Sólymos: Najťažšie bolo prísť za ľuďmi, ktorých odpojili od vody
  7. Lámete si hlavu nad vianočným darčekom?

Kalváriu navštívilo tento rok takmer stotisíc návštevníkov

Prispelo k tomu aj množstvo rozličných podujatí.

Kalvária sa teší vysokej návštevnosti.

Škriniar vystrieľal Parížanom dve víťazstvá

Bol vyhlásený aj za hviezdu večera.

Zľava: Erik Škrinia-hráč večera, Matej Mezei-sponzor zimnej ligy, Onrej Weiss-hráč kola