FUTBAL
DOSPELÍ: III. LIGA - 26. kolo – 28.5. o 17.00 h Žiar nad Hronom – Zvolen (Kuchársky, Ďuroška, Sikora - Ševec).
IV. LIGA JUH – 23. kolo – 29.5. o 17.00 h Hliník nad Hronom – Veľký Krtíš (Tóth, Ligas, Chmúrny - Michalko), Tomášovce - Dolná Ždaňa (M. Kučera, Bajús, Malček - Balajthy). Dohrávka 15. kola – 25.5. (streda) o 16.30 h Hliník nad Hronom – Selce.
V. LIGA C – 23. kolo – 28.5. o 17.00 h Žarnovica - Krupina (Nozdrovický, György, L. Szabó - Borcovan), 29.5. o 17.00 h Brezno - Dolné Hámre (R. Poliak, Fazekaš, Dado - Halaj), Žiar nad Hronom B/Ladomerská Vieska – Štiavnické Bane (Hrmo, Hroncová, Koósa - Uhrin). Dohrávka 15. kola – 25.5. (streda) o 17.00 h Štiavnické Bane – Kováčová.
I. TRIEDA - 23. kolo – 28.5. o 17.00 h Horná Ves – Kremnica (Kacz, Baran, Reptiš - Košta), 29. 5. o 17.00 h Banská Štiavnica – Brehy (Králik, Bajnok), Lovča – Voznica (Levčík, Kacz), Tekovská Breznica – Repište (Priebera, Toman), Lutila – Banská Belá (Reptiš, Baran), Stará Kremnička – Slaská (Dekýš, SsFZ - Ťahúň), Nová Baňa - Vyhne (Búci, Kasan - Vanko).
Dohrávka 15. kola – 27.5. o 18.00 h Stará Kremnička – Brehy (Kacz, Meliš, Budáč), Nová Baňa – Lutila (Levčík, M. Truban, Debnárová), Vyhne – Banská Štiavnica (Reptiš, Kasan - Košta), Slaská – Voznica (Lešniak, Búci, Rendla), Banská Belá – Repište (Slosiar, Vanková, Juríček - Vanko).
II. TRIEDA - 23. kolo - 29.5. o 10.30 h Kosorín – Nevoľné (Fáber, Katina), 29.5. o 17.00 h Prestavlky – Dolná Ždaňa B/Dolná Trnávka (Jenat, Kašša), Rudno nad Hronom – Krahule (Budáč, Oslanec), Bzenica – Horné Hámre (Sivok, Paulíková – Huňady st.), Horná Ždaňa – Lovčica-Trubín (Rendla, Debnárová), Janova Lehota - Ihráč (Kršiak, Meliš - Libo).
Dohrávka 15. kola – 27.5. o 18.00 h Horná Ždaňa – Prochot (Oslanec, Fáber, Katina - Libo), Janova Lehota – Bzenica (Jenat, Dekýš, Šimič st.), Kosorín – Rudno nad Hronom (Priebera, Králik), Nevoľné – Prestavlky (Kršiak, Baran, Šuhajda), Lovčica–Trubín – Dolná Ždaňa B/Dolná Trnávka (Sivok, Paulíková - Hromádka), Horné Hámre – Krahule (Hrnčiar, Bajnok, Kašša - Ťahúň).
III. TRIEDA - 21. kolo - 29.5. o 10.00 h Kopernica – Kremnické Bane (Reptiš, Molnári), 29.5. o 17.00 h Prenčov – Hronský Beňadik (Lešniak, Páleník), Sklené Teplice – Stará Kremnička B (Katina, Fáber – B. Truban), Malá Lehota – Ostrý Grúň (Slosiar, Šuhajda, Hučka), Hronská Dúbrava – Pitelová (Šimič st., Juríček), Šašovské Podhradie – Veľká Lehota (Bielik, Šarközi - Fedina).
DORAST:
II. LIGA SD a MD VÝCHOD – 27. kolo – 29.5. o 10.00 a 12.30 h Žiar nad Hronom – Spišská Nová Ves (Hreus, Vorel, Michulek - Schneider).
Dohrávka 23. kola - MD – 25.5. (streda) o 14.00 h Žiar nad Hronom – Banská Bystrica B (Fazekaš, Konček, ObFZ ZH).
III. LIGA SD a MD – 26. kolo – 29.5. o 10.00 a 12.30 h Partizán Čierny Balog – Nová Baňa (Parobek, Löcsös, ObFZ BB - Konečný). Dohrávka 17. kola – 25.5. o 14.30 a 17.00 h Nová Baňa – Čadca.
IV. LIGA JUH – 23. kolo – 29.5. o 14.30 h Poltár - Dolné Hámre (Kratochvíla, Jodas - Orság), Hliník nad Hronom – Selce (Ligas, Chmúrny - Michalko).
Dohrávka 15. kola – 25.5. (streda) o 14.00 h Hliník nad Hronom – Sásová.
V. LIGA C – 23. kolo – 28.5. o 14.30 h Žarnovica – Dobrá Niva (György, L. Szabó - Borcovan), 28.5. o 17.00 h Slovenská Ľupča – Banská Štiavnica (Béreš, Kratochvíla), 29.5. o 14.30 h Stará Kremnička – Banská Belá (Hlaváčik, ObFZ ZH).
I. TRIEDA - 23. kolo - 29.5. o 13.00 h Kosorín – Kremnica (Katina, Fáber), 29.5. o 14.30 h Hliník nad Hronom B – Brehy (v Dolnej Ždani, Debnárová, Rendla), Lovča – Horné Hámre (Kacz, Levčík), Trnavá Hora – Lovčica-Trubín (Šimič st., Juríček).
Dohrávka 15. kola – 27.5. o 16.00 h Trnavá Hora – Brehy (Bielik, Páleník), Kosorín – Tekovská Breznica (Králik, Priebera), Lovčica-Trubín – Horné Hámre (Paulíková, Sivok - Ťahúň), 29.5. o 14.30 h Janova Lehota – Lutila (Kršiak, Meliš).
ŽIACI:
I. LIGA SŽ a MŽ STRED – 23. kolo – 28.5. o 10.00 a 12.00 h Veľký Krtíš - Žiar nad Hronom (Kuzma, Dado, S. Ostružinský).
Dohrávka 21. kola – 24.5. (utorok) o 10.00 a 12.00 h Žilina – Žiar nad Hronom (M. Ondák, Hreus, L. Ondák).
Dohrávka 22. kola – 31.5. (utorok) o 14.30 a 16.30 h Žiar nad Hronom – Čadca (v Ladomerskej Vieske, Ihring, Vanková, Hlaváčik).
II. LIGA SŽ a MŽ JUH – 23. kolo – 28.5. o 10.00 a 12.00 h Lučenec - Hliník nad Hronom (Kyzek, Zdechovan), Detva - Žarnovica (Jodas, Ligač).
III. LIGA SŽ a MŽ C – 23. kolo – 28.5. o 10.00 a 12.00 h Žiar nad Hr. B – Kováčová (ihrisko v Lutile, Vanková, Hlaváčik), Banská Štiavnica – Zvolen B (Žiakovič, Rendla), 28.5. o 15.00 a 17.00 h Pliešovce – Kremnica (P. Ostružinský, R. Poliak), 29.5. o 13.00 a 15.00 h Nová Baňa – Hontianske Nemce (ObFZ ZH, ObFZ ZH).
I. TRIEDA, SKUPINA A - 16. kolo - 28.5. o 14.00 h Slaská – Prochot (Kasan), 28.5. o 17.00 h Trnavá Hora – Lutila (Juríček), Lovča – Stará Kremnička (Molnári), Ihráč – Horná Ždaňa (Lešniak), Janova Lehota – Lovčica-Trubín (Kašša).
I. TRIEDA, SKUPINA B - 16. kolo - 28.5. o 17.00 h Dolná Ždaňa – Veľká Lehota (Debnárová), Vyhne – Voznica (Katina), Štiavnické Bane – Banská Belá (Košarník), Dolné Hámre – Bzenica (Slosiar), Brehy - Župkov (Fáber).
MALÝ FUTBAL, SKUPINA A – 28.5. (sobota) Turnaj v Nevoľnom: 10.00 h Nevoľné - Pitelová, 12.00 h Pitelová - Krahule, 14.00 h Nevoľné – Krahule (Osvald).
MALÝ FUTBAL, SKUPINA B – 28.5. (sobota) Turnaj v Tekovskej Breznici: 10.00 h Tekovská Breznica - Repište, 11.30 h Prestavlky – Rudno nad Hronom, 13.30 h Repište - Prestavlky, 15.00 h Tekovská Breznica – Rudno nad Hronom (Hrnčiar).
PRÍPRAVKY, SKUPINA A – 24.5. (utorok) Turnaj v Hliníku nad Hronom (dohrávka 6. kola jesennej časti): 15.00 h Dolná Ždaňa – Banská Štiavnica, 16.30 h Žiar nad Hronom - Banská Štiavnica, 18.00 h Dolná Ždaňa - Žiar nad Hronom (Kršiak), 26.5. (štvrtok) Turnaj v Banskej Štiavnici: 15.00 h Banská Štiavnica – Žiar nad Hronom, 16.30 h Dolná Ždaňa – Žiar nad Hronom, 18.00 h Banská Štiavnica – Dolná Ždaňa (Šimič št.).
PRÍPRAVKY, SKUPINA B – 26.5. (štvrtok) Turnaj v Novej Bani: 15.00 h Nová Baňa – Dolné Hámre, 16.30 h Dolné Hámre - Žarnovica, 18.00 h Nová Baňa - Žarnovica (Katina).
ŽENY A ŽIAČKY: I. LIGA – 20. kolo – 29.5. o 15.00 a 13.30 Žiar nad Hronom – Žilina (ihrisko v Ladomerskej Vieske, Hroncová, Koós, Košarník).
HOKEJBAL
HAHbL – 1. kolo – 28.5. o 10.00 h Pum – Tučniaci, 12.00 h Horná Ves – Demons, 14.00 h Pitbull – Lavíny, 16.00 h Slovlak – Predators, THC – voľný žreb.
MOTOKROS
COUNTRY CROSS – 28.5. (sobota) od 10.00 h a 29.5. (nedeľa) od 9.00 h – Lovčica-Trubín.
CYKLISTIKA
SLOVENSKÝ POHÁR CESTNÝCH CYKLISTOV – KRITÉRIJNÁ LIGA SR – 28.5. – Dubnica – cyklisti MŠK Žiar nad Hronom (Kategórie: juniori, kadeti, starší žiaci, mladšížiaci).
Autor: pripravil Ľudovít Tatár