Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Futbal mládeže

II. liga - starší dorast – východ:
26. kolo: Ličartovce B - Žiar nad Hronom 3:1 (1:0), Kubík
Dohrávka 18. kola: Žiar nad Hronom – Stropkov 0:2 (0:0)
25. kolo: Žiar nad Hronom – Lipany 1:1, Vranov – Banská Bystrica 2:2, Humenné – Ličartovce B 0:4, Žilina B – Spišská Nová Ves 1:1, Snina – Radvaň 1:1, Michalovce – Bardejov 0:5, Stropkov – Rimavská Sobota 3:0, Svit – Martin 9:2
1. Bardejov 25 19 3 3 83:23 60
2. Stropkov 25 18 4 3 57:23 58
3. Michalovce 25 12 4 9 53:29 40
4. ŽIAR NAD HR. 25 11 6 8 50:28 39
5. Radvaň 25 10 7 8 39:42 37
6. Banská Bystrica 25 9 8 8 43:30 35
7. Humenné 25 10 5 10 41:38 35
8. Žilina B 25 10 5 10 35:42 35
9. Snina 25 11 2 12 28:38 35
10. Martin 25 9 5 11 42:56 32
11. Ličartovce B 25 8 7 10 45:46 31
12. Sp. Nová Ves 25 8 5 12 53:52 29
13. Vranov 25 8 3 14 32:48 27
14. Lipany 25 8 3 14 34:55 27
15. R. Sobota 25 7 5 13 24:50 26
16. Svit 25 6 0 19 36:95 18

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga - mladší dorast - východ:
26. kolo: Ličartovce B - Žiar nad Hronom 3:2 (2:1), Janúch, Slašťan
Dohrávka 18. kola: Žiar nad Hronom – Stropkov 0:3 (0:0)
25. kolo: Žiar nad Hronom – Lipany 3:0, Vranov – Banská Bystrica 1:2, Humenné – Ličartovce B 4:0, Žilina B – Spišská Nová Ves 2:0, Snina – Radvaň 3:1, Michalovce – Bardejov 0:2, Stropkov – Rimavská Sobota 0:0, Svit – Martin 1:2
1. Bardejov 25 21 2 2 86:21 65
2. Stropkov 24 15 6 3 74:26 51
3. Banská Bystrica 24 15 6 3 60:21 51
4. Humenné 25 14 7 4 60:23 49
5. R. Sobota 25 14 3 8 49:35 45
6. Michalovce 25 13 4 8 42:36 43
7. Sp. Nová Ves 25 9 11 5 63:42 38
8. ŽIAR NAD HR. 23 12 2 9 53:37 38
9. Ličartovce B 25 10 4 11 52:59 34
10. Lipany 25 9 2 14 37:48 29
11. Žilina B 25 7 7 11 34:42 28
12. Vranov 25 8 2 15 32:43 26
13. Radvaň 25 6 5 14 25:55 23
14. Snina 25 5 4 16 24:59 19
15. Martin 25 3 5 17 22:67 14
16. Svit 25 2 0 23 10:109 6

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga - starší dorast:
24. kolo: Revúca - Nová Baňa 3:1 (2:0), Tužinský, 25. kolo: Nová Baňa - Bánová 0:0
23. kolo: Nová Baňa - Radvaň 0:1, Zvolen - Ružomberok B 2:1, Čadca - Dolný Kubín 2:0, Liptovský Mikuláš - Brezno 4:0, Kysucké Nové Mesto - Podlavice 0:6, Námestovo - Lučenec 1:2, Bytča - Revúca 1:0, Čierny Balog - Bánová 2:3
1. Lučenec 23 18 4 1 87:25 58
2. Ružomberok B 23 17 4 2 78:27 55
3. Podlavice 21 15 1 5 68:30 46
4. D. Kubín 23 10 8 5 34:24 38
5. Čadca 22 11 1 10 37:41 34
6. Zvolen 22 9 5 8 37:33 32
7. Námestovo 22 9 4 9 39:36 31
8. Revúca 23 8 6 9 42:40 30
9. Č. Balog 22 7 6 9 38:37 27
10. Radvaň 21 8 2 11 32:55 26
11. L. Mikuláš 21 7 4 10 29:38 25
12. N. BAŇA 20 7 3 10 37:47 24
13. Bánová 22 6 6 10 31:48 24
14. Bytča 23 7 1 15 32:68 22
15. Brezno 23 4 5 14 32:67 17
16. K. N. Mesto 23 2 4 17 32:69 10

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga - mladší dorast:
24. kolo: Revúca - Nová Baňa 2:3 (2:2), Červenák 2, Zvizdeckij, 25. kolo: Nová Baňa - Bánová 2:0 (1:0), Kutlák, Fáber
23. kolo: Nová Baňa - Radvaň 1:2, Zvolen - Ružomberok B 7:1, Čadca - Dolný Kubín 2:2, Liptovský Mikuláš - Brezno 6:1, Kysucké Nové Mesto - Podlavice 1:5, Čierny Balog - Bánová 6:0
1. Ružomberok B 23 17 2 4 80:36 53
2. L. Mikuláš 21 15 1 5 57:25 46
3. Radvaň 21 13 4 4 47:22 43
4. Podlavice 21 13 3 5 57:24 42
5. Zvolen 22 12 4 6 38:25 40
6. Č. Balog 22 9 6 7 50:40 33
7. Bánová 22 8 3 11 28:40 27
8. Lučenec 22 7 5 10 40:51 26
9. Námestovo 21 6 8 7 20:37 26
10. N. BAŇA 20 8 1 11 45:47 25
11. Revúca 22 8 1 13 36:43 25
12. Brezno 23 6 7 10 32:47 25
13. D. Kubín 23 6 6 11 30:45 24
14. Čadca 22 4 10 8 39:52 22
15. K. N. Mesto 23 5 6 12 24:43 21
16. Bytča 22 4 1 17 17:63 13

IV. liga – dorast - juh:
22. kolo: Dolné Hámre - Hliník nad Hronom 2:1 (0:1), Šálka, Halaj - Hlinka
21. kolo: Hliník nad Hronom - Kalinovo 4:3, Selce - Dolné Hámre 2:1, Tomášovce - Fiľakovo 1:2, Sásová - Detva 1:3, Divín - Modrý Kameň 2:4, Rimavská Sobota B - Krupina 8:0, Poltár - Dudince 1:1
20. kolo: Dudince – Hliník nad Hronom 3:0 kont.
1. R. Sobota B 21 18 0 3 75:10 54
2. Selce 20 18 0 2 63:12 54
3. Detva 21 14 0 7 47:32 42
4. HLINÍK 19 11 5 3 44:24 38
5. Kalinovo 21 11 3 7 50:39 36
6. M. Kameň 21 10 2 9 40:43 32
7. Fiľakovo 21 9 4 8 36:36 31
8. Tomášovce 20 8 3 9 34:35 27
9. D. HÁMRE 20 6 5 9 32:35 23
10. Poltár 21 6 2 13 47:52 20
11. Sásová 20 4 6 10 38:62 18
12. Krupina 21 4 4 13 40:72 16
13. Dudince 19 3 6 10 34:48 15
14. Divín 21 1 0 20 13:93 3

V. liga – dorast – skupina C:
22. kolo: Kováčová – Stará Kremnička 1:2 (0:1), T. Hric, Paulík, Medzibrod – Banská Štiavnica 5:2 (1:1), Kminiak, Bartolovic, Banská Belá – Badín 2:3 (1:2), Zelinka, Debnár, Vígľaš-Pstruša - Žarnovica 3:2 (0:1), Halaj 2
Dohrávka 15. kola: Banská Belá – Dobrá Niva 2:1 (0:1), Zelinka, Cabánik
21. kolo: Žarnovica - Medzibrod 5:1, Slovenská Ľupča - Banská Belá 0:1, Banská Štiavnica - Pliešovce 4:0, Stará Kremnička - Hriňová 0:1, Šalková - Dobrá Niva 2:0, Badín - Kováčová 2:1
1. B. ŠTIAVNICA 19 17 1 1 56:16 52
2. Hriňová 20 13 2 5 49:23 41
3. S. KREMNIČKA 18 9 4 5 51:32 31
4. Medzibrod 19 9 4 6 46:35 31
5. Pliešovce 19 8 5 6 32:25 29
6. Šalková 18 8 3 7 44:28 27
7. B. BELÁ 19 8 3 8 37:36 27
8. Slov. Ľupča 20 7 2 11 40:50 23
9. ŽARNOVICA 19 6 2 11 30:59 20
10. D. Niva 18 5 4 9 38:60 19
11. Kováčová 18 5 3 10 27:42 18
12. Badín 18 4 4 10 20:34 16
13. Vígľaš-Pstruša 17 3 1 13 23:53 10

I. trieda – dorast:
22. kolo: Hliník nad Hronom B – Lovča 1:3 (1:2), Sedliak - Stašo 2, Tóth, Brehy – Kremnica 3:3 (1:2), Benedek, Lipták, Budinský - Ihring, Hric, Širáň, Lovčica-Trubín – Janova Lehota 4:0 (1:0), Bahno 2, Pacalaj, Foltán, Horné Hámre – Tekovská Breznica 5:1 (2:1)
Dohrávka 14. kola: Hliník nad Hronom B – Lovčica-Trubín 2:1 (2:1), Sáva 2 - Fáber , Tekovská Breznica – Kremnica 1:4 (1:1), Cibuľa - Hric 3, Rusín, Lutila - Kosorín 13:0 (4:0), Tulipán 5, Ľ. Bartolen 3, Paučo 2, M. Bartolen, Mokroš, Šarkőzi (kika)
1. Lovča 17 13 2 2 104:15 41 +14
2. Lutila 17 12 1 4 86:28 37 +7
3. Kremnica 15 11 1 3 60:18 34 +13
4. Hor. Hámre 16 9 4 3 61:21 31 +7
5. Trnavá Hora 16 9 2 5 48:34 29 +8
6. Brehy 15 6 3 6 43:37 21 -3
7. Hliník B 18 7 0 11 37:51 21 -6
8. Lovčica-Tr. 15 6 0 9 38:49 18 -3
9. Tek. Breznica 18 4 2 12 39:59 14 -13
10. Jan. Lehota 16 2 1 13 22:84 7 -17
11. Kosorín 15 2 0 13 16:158 6 -15

I. liga – starší žiaci - stred:
21. kolo: Podlavice – Čierny Balog 9:0 (5:0), Dolný Kubín – Banská Bystrica 3:2 (3:1), Belá – Podbrezová 2:1 (0:1), Veľký Krtíš – Ružomberok 1:3 (1:0), Čadca – Revúca 1:0 (1:0), Rimavská Sobota – Martin a Žilina – Žiar nad Hronom nehrali
1. Žilina 20 16 3 1 70:14 51
2. ŽIAR NAD HR. 20 15 4 1 36:6 46
3. Podlavice 22 13 6 3 62:14 45
4. Ružomberok 21 10 7 4 37:19 37
5. Podbrezová 22 9 5 8 29:20 32
6. R. Sobota 19 7 6 6 22:24 27
7. B. Bystrica 20 7 5 8 37:27 26
8. Čadca 20 7 3 10 22:39 24
9. D. Kubín 20 6 4 10 20:36 22
10. Revúca 20 6 3 11 15:31 21
11. Belá 21 6 3 12 23:52 21
12. Martin 20 5 4 11 21:36 19
13. V. Krtíš 21 4 2 15 17:51 14
14. Č. Balog 20 4 1 15 20:62 13

I. liga – mladší žiaci - stred:
21. kolo: Podlavice – Čierny Balog 1:1 (1:0), Dolný Kubín – Banská Bystrica 1:1 (1:0), Belá – Podbrezová 0:5 (0:2), Veľký Krtíš – Ružomberok 1:5 (1:2), Čadca – Revúca 5:0 (2:0), Rimavská Sobota – Martin a Žilina – Žiar nad Hronom nehrali
1. Martin 20 18 2 0 82:6 56
2. Podbrezová 20 15 2 3 69:14 47
3. Žilina 20 15 2 3 66:18 47
4. D. Kubín 21 14 3 4 53:17 45
5. B. Bystrica 20 14 2 4 47:15 44
6. Ružomberok 21 13 2 6 63:20 41
7. Čadca 20 9 1 10 36:43 28
8. Podlavice 22 5 6 11 23:36 21
9. ŽIAR NAD HR. 19 5 5 9 26:30 20
10. V. Krtíš 21 5 3 13 24:57 18
11. Revúca 20 4 3 13 25:70 15
12. Č. Balog 20 3 2 15 14:69 11
13. Belá 21 3 2 16 20:92 11
14. R. Sobota 19 0 3 16 7:68 3

II. liga – starší žiaci - juh:
22. kolo: Hliník nad Hronom – Podbrezová B 0:0, Žarnovica – Banská Bystrica B 4:0 (3:0), Nemec 2, Luky, Taška
21. kolo: Detva – Hliník nad Hronom 3:2, Hriňová - Sliač 0:2, Lučenec - Savon BB 4:2, Podbrezová B - Radvaň 2:1, Banská Bystrica B - Zvolen 2:1, Krupina - Fiľakovo 0:3
1. Lučenec 19 16 1 2 66:21 49
2. ŽARNOVICA 17 14 2 1 48:11 44
3. Fiľakovo 19 13 2 4 66:25 41
4. Radvaň 18 11 2 5 41:27 35
5. Zvolen 19 10 3 6 45:26 33
6. Podbrezová B 19 10 2 7 30:32 32
7. Detva 19 9 3 7 31:35 30
8. B. Bystrica B 18 8 1 9 31:34 25
9. Savon BB 19 7 1 11 37:36 22
10. Sliač 20 5 2 13 20:40 17
11. Krupina 19 2 6 11 12:32 12
12. Hriňová 19 2 4 13 16:63 10
13. HLINÍK 19 0 1 18 13:74 1

II. liga – mladší žiaci - juh:
22. kolo: Hliník nad Hronom – Podbrezová B 0:14, Žarnovica – Banská Bystrica B 1:3 (0:3), Štefanka
21. kolo: Detva – Hliník nad Hronom 10:1, Hriňová - Sliač 5:1, Lučenec - Savon BB 1:2, Podbrezová B - Radvaň 0:1, B. Bystrica B - Zvolen 0:1, Krupina - Fiľakovo 6:1
1. Zvolen 18 16 0 2 68:14 48
2. Lučenec 19 15 1 3 51:10 46
3. Krupina 20 13 1 6 75:15 40
4. B. Bystrica B 18 12 1 5 66:21 37
5. Hriňová 19 11 3 5 41:22 36
6. Fiľakovo 19 10 1 8 45:19 31
7. Savon BB 18 8 2 8 31:29 26
8. Podbrezová B 18 7 1 10 40:34 22
9. Detva 19 6 4 9 40:34 22
10. ŽARNOVICA 18 6 1 11 24:53 19
11. Radvaň 18 6 0 12 25:44 18
12. Sliač 19 3 1 15 30:69 10
13. HLINÍK 19 0 0 19 7:179 0

III. liga – starší žiaci – skupina C:
22. kolo: Zvolen B – Nová Baňa 3:0 (3:0), Kremnica – Podlavice B 0:3 (0:2), Heľpa – Banská Štiavnica 5:1 (2:1), Ostromok, Slovenská Ľupča – Žiar nad Hronom B 1:1 (0:1), Černák
21. kolo: Žiar nad Hronom B - Brezno 5:0, Banská Štiavnica - Kremnica 1:3, Nová Baňa - Heľpa 6:0, Pliešovce - Slovenská Ľupča 1:5, Podlavice B - Kováčová 4:1, Selce - Hontianske Nemce 3:2
1. Podlavice B 17 15 1 1 89:17 46
2. Brezno 20 15 1 4 53:19 46
3. ŽIAR B 18 14 1 3 57:20 43
4. H. Nemce 20 13 2 5 68:26 41
5. KREMNICA 18 9 3 6 46:29 30
6. N. BAŇA 18 9 2 7 45:32 29
7. Selce 18 8 2 8 51:45 26
8. Zvolen B 19 7 2 10 38:57 23
9. Slov. Ľupča 18 6 1 11 29:51 19
10. Heľpa 18 3 6 9 21:37 15
11. B. ŠTIAVNICA 19 4 1 14 19:63 13
12. Kováčová 18 3 2 13 20:75 11
13. Pliešovce 19 1 2 16 27:92 5

III. liga – mladší žiaci – skupina C:
22. kolo: Zvolen B – Nová Baňa 7:0 (4:0), Kremnica – Podlavice B 7:0 (5:0), Ziman 2, Kuzma 2, Širáň, Polačko, Urgela, Heľpa – Banská Štiavnica 7:0 (3:0), Slovenská Ľupča – Žiar nad Hronom B 0:5 (0:2), Škriniar 2, Hudák 2, Hric
19. kolo: Banská Štiavnica – Slovenská Ľupča 3:0 kont.
21. kolo: Žiar nad Hronom B - Brezno 1:1, Banská Štiavnica - Kremnica 2:6, Nová Baňa - Heľpa 1:3, Pliešovce - Slovenská Ľupča 2:1, Selce – Hontianske Nemce 3:3
1. H. Nemce 20 15 4 1 103:17 49
2. Zvolen B 19 12 4 3 59:26 40
3. ŽIAR B 18 11 5 2 61:19 38
4. Brezno 20 9 4 7 37:34 31
5. Heľpa 18 8 6 4 42:23 30
6. KREMNICA 18 9 2 7 46:37 29
7. Selce 18 8 3 7 34:33 27
8. N. BAŇA 17 6 4 7 19:28 22
9. Kováčová 17 4 5 8 28:42 17
10. B. ŠTIAVNICA 18 4 4 10 25:49 16
11. Slov. Ľupča 16 4 2 10 29:50 14
12. Podlavice B 16 4 0 12 16:56 12
13. Pliešovce 19 1 1 17 13:98 4

I. trieda žiaci – skupina A:
15. kolo: Lovčica-Trubín – Trnavá Hora 0:5 (0:2), Mališ 2, Dunka, Červienka, Švihorík, Horná Ždaňa – Janova Lehota 10:2 (2:2), M. Ďuriš 5, V. Horváth 2, Ostrolúcky 2, Tököly – Slanina 2, Prochot – Ihráč 0:2 (0:2), Kollár, Henžel, Stará Kremnička – Slaská 11:0 (6:0), Tököly 4, Z. Šarközi 2, Mecele, Abrahám, Nádaždy, Foltáni, E. Šarközi, Lutila - Lovča 2:1 (0:1), Ondruš, Spodniak - Kováč (gem)
1. Trnavá Hora 15 13 1 1 59:16 40 +19
2. Lutila 15 10 1 4 56:25 31 +7
3. Lovčica-Tr. 15 10 1 4 33:26 31 +7
4. St. Kremnička 15 9 2 4 76:25 29 +5
5. Ihráč 15 8 2 5 31:28 26 +5
6. Horná Ždaňa 15 7 1 7 42:29 22 -2
7. Lovča 15 5 1 9 37:59 16 -5
8. Prochot 15 3 2 10 21:37 11 -13
9. Slaská 15 2 1 12 18:65 7 -14
10. Jan. Lehota 15 1 2 12 16:81 5 -16

I. trieda žiaci – skupina B:
15. kolo: Banská Belá – Dolné Hámre 0:12 (0:4), Hanes 2, Baláž 2, Dubai 2, Dirbach 2, Pleško 2, Danko, Kosec, Župkov – Dolná Ždaňa 5:0 (2:0), Repiský 2, Tonhauser, P. Haring, Siekela, Bzenica – Brehy 5:1 (4:1), M. Kliman 2, Úkrop, Kabina, Rusňák za domácich, Voznica – Štiavnické Bane 1:2 (1:0), Haraba – M. Zachar, J. Zachar, Veľká Lehota - Vyhne 2:0 (1:0)  (gem)
1. Dolné Hámre 15 12 0 3 60:12 36 +15
2. Štiav. Bane 15 11 2 2 54:14 35 +14
3. Župkov 15 10 2 3 46:16 32 +8
4. Voznica 15 10 1 4 57:13 31 +7
5. Veľká Lehota 15 8 1 6 25:19 25 +1
6. Bzenica 15 7 1 7 44:37 22 -2
7. Brehy 15 2 5 8 23:52 11 -10
8. Vyhne 15 3 1 11 15:45 10 -11
9. Dolná Ždaňa 15 2 2 11 18:61 8 -13
10. Banská Belá 15 2 1 12 15:88 7 -17

Prípravky - skupina A:
7. kolo - Turnaj v Žiari nad Hronom: Žiar nad Hronom – Banská Štiavnica 4:2, Job 2, Pančík, Mezei – Chovan 2, Banská Štiavnica – Dolná Ždaňa 4:2, Chovan, Ducho, Lacko, Zubka – Tomáš, Prôčka, Žiar nad Hronom – Dolná Ždaňa 5:1, Pančík 2, Urblík, Kukučka, Mišuta – Tomáš
9. kolo - Turnaj v Dolnej Ždani: Dolná Ždaňa – Banská Štiavnica 0:5, Chovan 2, Židik, Beneš, Gregáň. Žiar nad Hronom – Banská Štiavnica 1:1, Job – Szabó, Dolná Ždaňa - Žiar nad Hronom 1:6, Goral - Pančík 2, Kukučka, T. Hudec, Kmeť, R. Hudec

Prípravky - skupina B:
8. kolo – Turnaj v Novej Bani: Nová Baňa – Dolné Hámre 0:3 (0:0), Danko 2, Král, Dolné Hámre – Žarnovica 1:0 (0:0), Búry, Nová Baňa – Žarnovica 0:3 (0:1), Truszka, Izák, Sentinek
9. kolo – Turnaj v Dolných Hámroch: Dolné Hámre – Nová Baňa 2:0 (1:0), Pobeška, Král, Žarnovica – Nová Baňa 1:2 (1:1), Izák – Urblík, Wolf, Dolné Hámre – Žarnovica 2:0 (1:0), Búry, Vozár
1. Žarnovica 16 10 2 4 29:10 32
2. Dolné Hámre 16 7 5 4 19:13 26
3. Nová Baňa 16 2 3 11 7:32 9

Malý futbal – skupina A:
8. kolo – Turnaj v Nevoľnom: Nevoľné – Pitelová 4:4 (2:0), Koniar 2, Kapusta, Baláž – Štefanka, Piskorník, Baláž, Sklenka, Pitelová – Krahule 5:0 (2:0), Mališ 2, Žňava, Sklenka, Kubík, Nevoľné – Krahule 4:5 (3:0), Baláž 2, Koniar, Kapusta – Ernek 3, Zelina 2
9. kolo – Turnaj v Krahuliach: Krahule – Nevoľné 2:2 (0:2), Kádaši 2 – Baláž, Koniar, Nevoľné – Pitelová 3:1 (2:1), Krahule – Pitelová 1:5 (0:2), Pušpacher – Mališ 2, Milčík 2, Žňava
Dohrávka 6. kola – Turnaj v Pitelovej: Pitelová – Nevoľné 1:2 (1:0), Ponický – Baláž 2, Nevoľné – Krehule 2:1 (0:1), Koniar, Baláž – Kádaši, Pitelová – Krahule 3:0 (1:0), Milčík, Mališ, Ponický
1. Pitelová 16 8 4 4 35:21 28
2. Nevoľné 16 6 5 5 32:36 23
3. Krahule 16 4 3 9 29:39 15

Malý futbal – skupina B:
8. kolo – Turnaj v Prestavlkoch: Prestavlky – Rudno nad Hronom 4:1 (1:1), T. Beňo 2, L. Beňo, A. Rozemberg – Šinkovič, Tekovská Breznica – Repište 4:0 (1:0), Homola 2, Dobiasová 2, Tekovská Breznica – Rudno nad Hronom 5:0 (4:0), Homola 2, Vlačuha, Mikuška, Dobiasová, Prestavlky – Repište 5:0 (4:0)
9. kolo – Turnaj v Repišti: Repište – Rudno nad Hronom 2:3 (1:1), Tekovská Breznica – Prestavlky 0:3 kont., Prestavlky – Rudno nad Hronom 3:0 (1:0), Beňo 3, Repište – Tekovská Breznica 3:0 kont.
Družstvo Tekovská Breznica sa na turnaj nedostavilo.
1. Tek. Breznica 18 15 1 2 63:9 46
2. Prestavlky 18 9 3 6 30:21 30
3. Repište 18 5 2 11 15:50 17
4. Rudno nad Hr. 18 2 2 14 12:468

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 17 359
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 298
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 110
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 647
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 870
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 924
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 576
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 495
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 9 488
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 278
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Chodkyňa vošla rovno pred idúce auto

Ženu so zraneniami previezli do nemocnice.

Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Dielami detí vyzdobia kanceláriu obecného úradu

Vo svojej tvorbe sa zamerali najmä na dva miestne kostoly.

Jedno zo súťažných diel.
Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?