Vedúce trio víťazne bok po boku

V rannom zápase boli favoritmi hráči Mediny, ale Deportivo svoju kožu len tak nepredalo. Medina do prestávky viedla tesne o gól, ale v druhom polčase zlepšili jej hráči pohyb na ihrisku a vďaka lepšej koncovke doviedli zápas do víťazného konca.

Medina - Deportivo 6:3 (2:1), góly: Š. Malček 3, Š. Kukuli 2, Cs. Andruska - P. Bongya, D. Rafael, E. Frajka
Deportivo podalo dobrý výkon a sťažili svojmu súperovi povinné tri body, s ktorými sa rátalo.
Help - Athletic Zlatner 5:2 (1:2), góly: Andreanský 2, Maslen 2, Szilva - T. Méheš, J. Bajúsz
V zápase dvoch posledných mužstiev sa veľká kvalita očakávať nedala, ale čakalo sa, že body by mal získať Help. Ethletico sa ale na svojho súpera pripravilo a viac než polčas odolávalo svojmu behavejšiemu súperovi. V 2. polčase Hepláci začali presnejšie strieľať a otočili skóre nakoniec vo svoj prospech.
KaMi - VÚEZ 8:1 (3:0), góly: M. Obický 3, J. Ivančo 3, Š. Boďo 2 - Záujec
VUEZáci v posledných zápasoch robia kvalitným súperom problémy, ale líder I. ligy sa nachytať na hruškách nenechal. Favorizované KaMi už do prestávky získali trojgólové vedenie, ktorým uzemnilo snahu súpera pobiť sa o víťazstvo. KaMi aj po prestávke na hracej ploche dominovalo a svoj náskok z prvého polčasu postupne stále viac zvyšovalo. Súperovi síce snahu uprieť nemožno, ale kvalita bola tentoraz na druhej strane.
ŠKP - Sporting 8:0 (3:0), góly: J. Sovány 3, J. Fabian 2, G. Csala 2, G. Hlaváčik
ŠKP bolo hladné po víťazstve, veď štyri posledné zápasy nevyhralo. Lenže už do prestávky vďaka dvom gólom J. Soványa a jedným Fabiana, viedli trojgólovým rozdielom. Aj po prestávke Policajti na ihrisku doslova excelovali a Sporting ani len zďaleka nezopakoval výkon spred týždňa. Hráči ŠKP strieľali jeden krajší gól, ako druhý a nakoniec poslali Sporting domov s vysokou prehrou.
Komat - Dukla 4:2 (2:1), góly: T. Hlaváčik 2, Jančo, F. Fiam - Tušan, Kovács
V zápase tabuľkových susedov sa dal očakávať vyrovnaný zápas, čo sa aj naplnilo. Komaťáci do prestávky viedli najtesnejším gólovým rozdielom a Dukla sa nezmierila s týmto stavom. Taktická hra Komatu nakoniec slávila úspech, keď jej hráči prenechali iniciatívu súperovi a snažili sa hrať na rýchle brejky, čo sa im nakoniec aj oplatilo. Komat týmto víťazstvom preskočil v tabuľke svojho súpera na 4. miesto.
Siwel - Šped-Trans 2:8 (1:0), góly: E. Rácz, P. Zemko - G. Švec 3, R. Meiling 3, Ďurkovič, Fialka
Konečný výsledok vôbec pomeru síl na ihrisku. Siweláci boli favorizovanému Šped-Transu dlho viac než vyrovnaným partnerom. Do prestávky Siwel viedol zásluhou gólu Zemka a to ešte trikrát trafili súperovu tyč. Po obrátke dokonca Rácz strelil ďalší gól a rodilo sa prekvapenie. Lenže Špeditéri zapli na vyššie obrátky, svojho súpera uštvali a postupne otočili skóre vo svoj prospech. Od stavu 2:3 Siweláci už nejavili veľmi záujem o hru a špeditéri naložili súperovi, koľko sa do neho zmestilo.
MFC 04 - Geodet Juhász 4:1 (1:1), góly: Šebeštín, Vilhem, Dvornák, Plašek - Fusko
Geodeti mali lepší vstup do zápasu a viedli Fuskovým gólom. Do polčasu bol strelecky úspešný ešte Dvornák a MFC a rozhodovalo sa až po zmene strán. Dôležitý druhý gól strelil Šebeštín a posadil ním MFC na koňa. Geodeti museli viac otvoriť svoju obranu, čo MFC využilo a gólmi Vilhema a Palšeka definitívne rozhodlo duel vo svoj prospech.

sa odpútalo od LVT
Tlmače - Sektor 2:4 (0:1), góly: Kupči, Koláček - P. Sádovský 2, R. Moravčík, M. Baranyai
Do prestávky obe mužstvá pozorne bránili a strelecky sa dokázal presadiť jedine Sádovský zo Sektoru. Toto mužstvo po zmene strán trestalo všetky chyby súpera a viedlo už o štyri góly. Potom sa Tlmačania predsa len zobudili, no stačilo to len na zníženie na konečných 2:4.
LP Noma - LVT 5:3 (2:0), góly: M. Sliačan 4, Moravszki - M. Pomothy 2, Š. Pap
LP Noma do prestávky viedla dvojgólovým rozdielom, ale LVT dokázalo v 2. polčase vyrovnať stav zápasu na 3:3. LVT sa potom snažilo strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale Sliačan z brejkov trestal ich otvorenú hru v prekvapivé víťazstvo NP Nomy. Zápas údajne začali hrať len po traja hráči na oboch stranách, čo je v rozpore z pravidlami.
Eurosport - H. Seč 11:4 (7:2), góly: Račko 3, Bobčík 3, Tóth 3, Lehocký, Lörincz - J. Sakoš, Bátovský
Sečania nastúpili na tento zápas s malým počtom hráčov a nemohli vydržať zo silami. Eurosport už do prestávky viedol dostatočným gólovým rozdielom a vo svojej útočnej aktivite pokračoval aj po zmene strán a uštedril svojmu súperovi nečakane vysokú prehru.
JHJ Kovex - Energo 5:4 (3:3), góly: E. Jenes 4, M. Palic - P. Suchanský 2, M. Suchanský, Ildža
Kovexáci svojho súpera značne podcenili a v zápase až trikrát doháňali náskok Energa. Tí sa svojej šance chopili ako sa patrí a narobili a narobili favorizovanému súperovi veľké problémy. Po zmene strán Kovexáci štyrikrát nastrelili tyč, po Palicovom góle prvý raz viedli, ale Energo šťastným gólom vyrovnalo. V poslednej min. však Jenes zariadil víťazstvo svojho mužstva.
Dynamo - Rapid 2:7 (0:2), góly: Néma, Ambróz - Šinko 3, Jágerský 2, Raček, Török
Favorizovaný Rapid potvrdil očakávania a získal povinné tri body. Už do prestávky si Rapiďáci vytvorili dvojgólové vedenie, ktoré po zmene strán postupne ešte zveľaďovali. Snahu Dynamu uprieť nemožno, ale súper bol tentoraz zjavne nad ich sily.
SIMO - Slovan 10:3 (4:1), góly: Š. Galgóci 6, Hudec 2, Slivka - M. Flašík, J. Kaminský, Gál
Hlavne zásluhou Galgóci, ktorý strelil prvé aj posledné tri góly svojho mužstva, si Simo pripísalo do tabuľky ďalšie body za víťazstvo. Simo bolo o niečo viac behavejšie a lepšie premieňalo svoje gólové šance, ako súper, preto zápas pomerne hladko vyhralo.
1. JHJ Kovex 27 23 0 4 161:78 69
2. Simo 27 21 2 4 154:79 65
3. LVT 27 20 0 7 148:88 60
4. Tlmače 27 16 1 10 109:85 49
5. Sektor 27 13 4 10 120:92 43
6. Rapid 27 13 2 12 140:121 41
7. Slovan 27 12 1 14 106:135 37
8. H. Seč 27 9 3 15 119:136 30