Futbal - I. trieda dospelých: Lutila rozdrvila Banskú Belú, boj o postup stále otvorený

23. kolo:
Horná Ves - Kremnica
2:3 (2:2)

V prvom polčase mali šance obe mužstvá. Domáci sa ujali vedenia už v jedenástej minúte, ale hostia dokázali vyrovnať. Prvú polovicu zápasu ukončili tímy remízou 2:2. V druhom dejstve desať minút pred koncom skórovali zo sporného pokutového kopu hostia a vyhrali tak jednogólovým rozdielom.
Góly: 11. Širáň, 40. Neuschl - 30., 34. Žiarny, 80. Ďurica (z 11 metrov). Pred 250 divákmi rozhodoval Kacz.
HORNÁ VES: Hlaváč - Zipser, Schmit, Širáň, M. Wágner, Urgela, Hric, R. Kasza, Neuschl (75. Tichý), M. Mecele, J. Kasza
KREMNICA: Valuška - Ivan, R. Wágner, Žiarny, Daubner (77. Haško), Marianik, Ďurica, Chladný, Hoz, Králik, Pažolt (80. Širáň)

Banská Štiavnica - Brehy
2:1 (2:1)
V horúcom počasí podali oba tímy dobrý výkon, no predsa o niečo lepší domáci vyhrali jednogólovým rozdielom. Zápas riadila len dvojica rozhodcov.
Góly: 23. Ferenčík, 35. Kminiak - 20. Hrubý. Pred 80 divákmi rozhodoval Králik.
BANSKÁ ŠTIAVNICA: Jurica - Halát, Necpal, Barák (60. Macko), Šíma, Kuruc, Hudák, Palášthy (35. Halaj), Pachinger (25. Kminiak), Ferenčík (85. Čelko), Hanzlík
BREHY: Lovecký - Martinec, Š. Vozár, Mezö, Bakoš, Pacher (75. P. Vozár), Hrubý, Lalka, Regina, Pastier, Šlavka

Lovča - Voznica
3:2 (2:0)
Prvý polčas sa niesol v réžii domácich, ktorí si vytvorili dvojgólové vedenie. V druhej polovici stretnutia hostia znížili na rozdiel jediného gólu, ale domáci si udržali víťazstvo na svojej strane.
Góly: 10. Magula, 27. Valent, 57. Selecký - 65. Kršiak, 82. Slosiar. Pred 100 divákmi rozhodoval Levčík.
LOVČA: Sedliak - Magula, Benča, Selecký, Hudec, Matuška (84. Fabián), B. Šandor, Valent (75. T. Šandor), Kováč, Chudoba, Páleník
VOZNICA: Pukan - Brestovský, Blaho, Kršiak, Mocpajchel, Oslanec, Benča, J. Závadský (78. P. Závadský), Slosiar, Kmeť, Arvaj

Tekovská Breznica - Repište
2:0 (1:0)
Domáci hráči mali počas celého stretnutia miernu prevahu. Nepremenili množstvo šancí, no napokon strelili v oboch polčasoch po góle a zaslúžene vyhrali.
Góly: 10. Búry, 70. Gaži. Pred 100 divákmi rozhodoval Priebera.
TEKOVSKÁ BREZNICA: Horňáček - Jány, Gaži, Mucha (56. Pavol), Búry (63. Galbavý), Pastier (85. Laslavský), Brieška, Cibuľa, Havran, Polc (83. Mikláš), Pavlov
REPIŠTE: Filip - E. Kmeť, Čech, M. Karvaš, P. Karvaš, Kordík, V. Kmeť, A. Kmeť, Kúš (34. Číž), Hudec, Ľ. Kordík (82. Slaný)

Lutila – Banská Belá
10:2 (5:1)
Domáci si už v prvom polčase vytvorili množstvo šancí, z ktorých dokázali premeniť päť. V druhej polovici stretnutia vsietili do súperovej brány rovnaký počet gólov a vyhrali vysokým, osemgólovým rozdielom.
Góly: 30., 46., 63., 79. Bugár, 20., 32., 60. R. Kanina, 34., 40. Koóš, 85. Golha - 24. vlastný, 70. Dulaj. Pred 150 divákmi rozhodoval Truban.
LUTILA: M. Hromádka (83. Kupči) - P. Kanina, Golha, R. Kanina, P. Hromádka, Koóš (75. Šály), Gordík, Mališ, Bugár, Glézl (65. Búgel), Krnčok
BANSKÁ BELÁ: Dobák - Hanzlík, Hunka, Dulaj, Hankovič, Ivanič, Lukáč, Kuchár, Javorský, Čáky, Lacko

Stará Kremnička - Slaská
5:2 (2:0)
Domáci mali prevahu a nepustili súpera do vyložených šancí. Zaslúžene vyhrali rozdielom troch gólov.
Góly: 55., 57. Neuschl, 10. Osvald, 27. Petruš, 75. Dovčík - 51., 65. Pavel Gordurič. Pred 250 divákmi rozhodoval Dekýš.
STARÁ KREMNIČKA: Minka - V. Nárožný, Sklenka, Dobias, M. Poliak (10. Rajčan), Osvald, Petruš, Čižniar, P. Poliak, Neuschl (70. Dovčík), J. Nárožný
SLASKÁ: Vitek - Mir. Schuster, Ferko, Bujňák, Repiský, D. Topoľan, Čéry, Mikula, Pavel Gordurič, Mar. Schuster, Pavol Gordurič (60. Bartoň)

Nová Baňa - Vyhne
0:0
V prvom polčase sa hral nervózny futbal prevažne medzi šestnástkami. V druhej polovici stretnutia zahodili domáci gólové šance, až na jednu v 89. minúte. Rozhodca, ktorý zápas nezvládol, však tento gól neuznal.
Pred 280 divákmi rozhodoval Búci.
NOVÁ BAŇA: A. Baláž - M. Budinský, J. Budinský (46. Žembery), Kuba, Hubač, M. Baláž, Mánik, Benko, Forgáč, Laco, Fáber
VYHNE: Herold - Hlinka, Čunderlík, Katina, Hrnčiar, P. Kašiar, Tomčáni, Šrot (90. Majerský), Srna (46. Pramuka), Kollár, M. Kašiar

Dohrávka 15. kola: Stará Kremnička - Brehy 4:2 (1:1), Dobias 2, Čížniar, Francz - Mező, Regina, Nová Baňa - Lutila 4:1 (2:1), Kuba, Fáber, Mánik, Benko - M. Kozár, Vyhne – Banská Štiavnica 1:1 (0:1), M. Kašiar - Barák, Slaská - Voznica 2:1 (1:1), Bartoň, D. Topoľan - Arvaj, Banská Belá - Repište 2:0 (0:0), Lukáč, J. Javorský

14. Slaská 11 0 2 9 13:35 2
Zostava kola: Sedliak (Lovča) - Polc, Havran (obaja Tek. Breznica), Bugár (Lutila), Osvald (St. Kremnička), Zipser (H. Ves), Kminiak (B. Štiavnica), Kršiak (Voznica), Pavel Gordurič (Slaská), Šlávka (Brehy), Marianik(Kremnica).

1. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tradíciou!
  2. Študuj perspektívne programy!
  3. Si maturant? Vyber si kvalitu a príď študovať pod Zobor!
  4. Ivan Krechňák: Robiť niečo, čo máš rád, je na nezaplatenie
  5. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  6. Študuj ekonómiu na špičkovej škole a odštartuj svoju kariéru!
  7. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  8. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  9. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  10. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  1. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  3. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  4. Dáma s pávím pierkom
  5. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  6. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  7. Získaj náskok pred štartom
  8. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  9. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  10. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne