Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Futbal mládeže

II. liga - starší dorast – východ:
28. kolo: Radvaň - Žiar nad Hronom 0:4 (0:1), Dobrota 2, Boldiš , Gašparík

27. kolo: Žiar nad Hronom – Spišská Nová Ves 3:1 (1:0), Lipany – Banská Bystrica B 1:6 (0:3), Vranov – Ličartovce B 3:1 (1:0), Humenné – Radvaň 2:0 (1:0), Žilina B – Bardejov 0:0, Snina – Rimavská Sobota 5:1 (2:1), Stropkov – Svit 11:0 (2:0)
1. Bardejov 27 20 4 3 88:23 64
2. Stropkov 27 20 4 3 75:24 64
3. ŽIAR NAD HR. 27 12 6 9 54:32 42
4. B. Bystrica B 27 11 8 8 58:31 41
5. Michalovce 26 12 4 10 53:31 40
6. Radvaň 27 11 7 9 41:45 40
7. Humenné 27 11 5 11 44:41 38
8. Snina 27 12 2 3 33:44 38
9. Žilina B 27 10 6 11 36:44 36
10. Ličartovce 27 9 7 11 49:50 34
11. Spišská N. Ves 27 9 5 13 57:56 32
12. Martin 26 9 5 12 43:63 32
13. Vranov 27 9 3 15 37:52 30
14. Lipany 27 9 3 15 38:63 30
15. R. Sobota 27 8 4 14 27:55 29
16. Svit 27 6 0 21 36:115 18

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga - mladší dorast - východ:
28. kolo: Radvaň - Žiar nad Hronom 2:0 (0:0)

27. kolo: Žiar nad Hronom – Spišská Nová Ves 1:2 (1:1), Lipany – Banská Bystrica B 3:3 (3:1), Vranov – Ličartovce B 0:1 (0:0), Humenné – Radvaň 2:0 (2:0), Žilina B – Bardejov 2:0 (1:0), Snina – Rimavská Sobota 0:1 (0:0)
1. Bardejov 27 22 2 3 89:24 68
2. B. Bystrica B 27 17 7 3 81:24 58
3. Stropkov 26 16 6 4 77:27 54
4. Humenné 27 16 7 5 62:24 52
5. R. Sobota 27 15 3 9 51:37 48
6. Michalovce 26 14 4 8 44:37 46
7. Spišská N. Ves 27 11 11 5 66:43 44
8. Ličartovce 27 12 4 11 56:61 40
9. ŽIAR NAD HR. 27 12 2 13 56:50 38
10. Lipany 27 10 3 14 42:52 33
11. Žilina B 27 8 7 12 37:45 31
12. Vranov 27 8 2 17 33:46 26
13. Radvaň 27 7 5 15 28:58 26
14. Snina 27 5 4 18 25:63 19
15. Martin 26 4 5 17 23:67 17
16. Svit 26 2 0 24 10:122 6

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga - starší dorast:
27. kolo: Nová Baňa - Bytča 2:2 (1:1), Raffaj 2

26. kolo: Čierny Balog - Nová Baňa 3:0, Ružomberok B - Bytča 2:1, Bánová - Námestovo 3:0, Revúca - Kysucké Nové Mesto 3:0, Radvaň - Liptovský Mikuláš 1:3, Lučenec - Čadca 6:1, Podlavice - Zvolen 2:5, Brezno - Dolný Kubín 0:5
1. Lučenec 26 21 4 1 100:27 67
2. Ružomberok B 26 20 4 2 87:30 64
3. Podlavice 23 15 2 6 70:35 47
4. D. Kubín 26 12 8 6 43:27 44
5. Zvolen 25 11 5 9 46:38 38
6. Čadca 26 12 2 12 42:50 38
7. Námestovo 26 11 4 11 47:42 37
8. Revúca 26 10 6 10 49:43 36
9. Bánová 25 8 7 10 35:48 31
10. Č. Balog 25 8 6 11 42:43 30
11. Radvaň 24 9 2 13 37:62 29
12. N. BAŇA 24 8 4 12 40:54 28
13. L. Mikuláš 24 8 4 12 32:46 28
14. Bytča 26 8 1 17 34:71 25
15. Brezno 26 4 5 17 33:78 17
16. K. N. Mesto 26 3 4 19 36:79 13

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga - mladší dorast:
27. kolo: Nová Baňa - Bytča 1:2 (1:1), Červenák

26. kolo: Čierny Balog - Nová Baňa 4:2, Ružomberok B - Bytča 1:0, Bánová - Námestovo 3:2, Revúca – Kysucké Nové Mesto 8:1, Radvaň - Liptovský Mikuláš 2:0, Podlavice - Zvolen 4:0
1. Ružomberok B 26 20 2 4 88:38 62
2. Radvaň 24 16 4 4 56:22 52
3. L. Mikuláš 25 16 2 7 66:29 50
4. Podlavice 24 15 4 5 62:24 49
5. Zvolen 25 13 4 8 42:31 43
6. Č. Balog 25 10 6 9 55:49 36
7. N. BAŇA 24 11 1 12 55:53 34
8. Námestovo 25 8 8 9 26:45 32
9. Bánová 25 9 3 13 32:46 30
10. Lučenec 24 8 5 11 44:59 29
11. Revúca 25 9 1 15 47:49 28
12. D. Kubín 25 7 6 12 33:48 27
13. Čadca 25 5 10 10 40:56 25
14. Brezno 25 6 7 12 32:51 25
15. K. N. Mesto 26 5 6 15 25:59 21
16. Bytča 25 6 1 18 21:65 19

IV. liga – dorast - juh:
24. kolo: Fiľakovo – Hliník nad Hronom 2:1 (1:1), Hlinka, Dolné Hámre – Rimavská Sobota B 3:1 (1:0), Kupec, Listofer, Šálka

23. kolo: Poltár - Dolné Hámre 3:3, Hliník nad Hronom - Selce 1:3, Detva - Fiľakovo 4:1, Tomášovce - Modrý Kameň 1:2, Sásová - Krupina 0:7, Rimavská Sobota B - Kalinovo 4:1
1. Selce 23 21 0 2 70:13 63
2. R. Sobota B 23 19 0 4 79:13 57
3. Detva 23 16 0 7 54:35 48
4. Kalinovo 23 12 3 8 52:43 39
5. HLINÍK 21 11 5 5 46:29 38
6. M. Kameň 23 12 2 9 54:45 38
7. Fiľakovo 23 9 4 10 37:41 31
8. D. HÁMRE 22 7 6 9 37:39 27
9. Tomášovce 23 8 3 12 37:43 27
10. Krupina 23 6 4 13 50:73 22
11. Poltár 23 6 3 14 50:56 21
12. Dudince 20 4 6 10 36:48 18
13. Sásová 22 4 6 12 39:81 18
14. Divín 22 1 0 21 14:96 3

V. liga – dorast – skupina C:
24. kolo: Banská Štiavnica - Badín 2:2 (0:2), L. Škorník, Bartolovic. Remízou si Banská Štiavnica zabezpečila postup do IV. ligy. Pliešovce – Stará Kremnička 1:1 (0:0), S. Gulička, Banská Belá – Šalková 4:1 (3:0), A. Selyem 2, Debnár, Buzalka, Hriňová - Žarnovica 3:1 (3:1), Adamov

23. kolo: Stará Kremnička - Banská Belá 5:2, Slovenská Ľupča - Banská Štiavnica 3:3, Žarnovica - Dobrá Niva 6:1, Šalková - Kováčová 3:2, Vígľaš-Pstruša - Medzibrod 1:3, Badín - Pliešovce 4:1
1. B. ŠTIAVNICA 21 17 2 2 61:24 53
2. Hriňová 21 14 2 5 50:23 44
3. Medzibrod 21 11 4 6 54:38 37
4. S. KREMNIČKA 19 10 4 5 56:34 34
5. Pliešovce 21 9 5 7 34:29 32
6. Šalková 20 9 3 8 47:31 30
7. B. BELÁ 21 9 3 9 45:40 30
8. Slov. Ľupča 21 7 2 12 42:53 23
9. ŽARNOVICA 22 7 2 13 36:68 23
10. Badín 20 6 4 10 27:37 22
11. Kováčová 20 5 4 11 30:46 19
12. D. Niva 20 5 4 11 40:68 19
13. Vígľaš-Pstruša 19 4 1 14 27:58 13

I. trieda – dorast:
24. kolo: Brehy - Kosorín 7:0 (2:0), Kremnica - Janova Lehota 2:1 (1:0), Ihring, Bíreš, Lovčica-Trubín – Lutila 2:6 (1:1), Foltán, Škopec – Bartolen 2, Šarközi 2, Paučo, Miertuš, Horné Hámre – Hliník nad Hronom B 2:0 (0:0), Baláž 2
Dohrávka 15. kola: Kremnica - Lovča 0:4 (0:2), Török 2, Stašo, Kováč (kika)
1. Lovča 19 15 2 2 114:17 47 +17
2. Lutila 19 14 1 4 97:30 43 +13
3. Kremnica 18 13 1 4 72:23 40 +13
4. Trnavá Hora 18 11 2 5 60:35 35 +8
5. H. Hámre 19 10 4 5 70:33 34 +7
6. Brehy 18 7 3 8 53:46 24 -3
7. Hliník B 20 8 0 12 41:55 24 -6
8. Lovčica-Tr. 18 7 0 11 46:67 21 -6
9. T. Breznica 19 5 2 12 42:59 17 -10
10. J. Lehota 18 2 1 15 23:91 7 -20
11. Kosorín 18 2 0 16 16:178 6 -21

Doma:
1. Lovča 10 8 0 2 68:9 24
2. Lutila 10 8 0 2 54:12 24
3. Kremnica 9 8 0 1 37:9 24
4. H. Hámre 9 7 1 1 41:8 22
5. Trnavá Hora 9 7 1 1 42:11 22
6. Brehy 9 4 3 2 27:12 15
7. Lovčica-Tr. 9 5 0 4 29:29 15
8. Hliník B 10 4 0 6 19:31 12
9. T. Breznica 9 3 2 4 31:20 11
10. Kosorín 9 2 0 7 14:82 6
11. J. Lehota 9 1 1 7 10:39 4

Vonku:
1. Lovča 9 7 2 0 46:8 23
2. Lutila 9 6 1 2 43:18 19
3. Kremnica 9 5 1 3 35:14 16
4. Trnavá Hora 9 4 1 4 18:24 13
5. H. Hámre 10 3 3 4 29:25 12
6. Hliník B 10 4 0 6 22:24 12
7. Brehy 9 3 0 6 26:34 9
8. Lovčica-Tr. 9 2 0 7 17:38 6
9. T. Breznica 10 2 0 8 11:39 6
10. J. Lehota 9 1 0 8 13:52 3
11. Kosorín 9 0 0 9 2:96 0

I. liga – starší žiaci - stred:
24. kolo: Žiar nad Hronom - Belá 5:2 (1:2), Kochol 2, Cvejkuš, Ju. Túry, Rybár
Dohrávka 22. kola: Žiar nad Hronom – Čadca 5:2 (4:1), Jo. Túry, Ju. Túry, Cvejkuš, Ľ. Urgela, Šuster

23. kolo: Veľký Krtíš – Žiar nad Hronom 3:0 (1:0), Martin – Čierny Balog 6:0 (4:0), Podlavice – Banská Bystrica 0:1 (0:1), Dolný Kubín – Ružomberok 1:2 (0:0), Belá – Revúca 2:2 (1:0), Čadca – Žilina 1:1 (0:0)
1. Žilina 23 18 4 1 74:16 58
2. ŽIAR NAD HR. 22 15 4 3 37:11 49
3. Podlavice 24 14 6 4 69:15 48
4. Ružomberok 23 12 7 4 43:21 43
5. Podbrezová 23 10 5 8 31:21 35
6. B. Bystrica 23 9 5 9 40:28 32
7. R. Sobota 22 8 6 8 24:29 30
8. Revúca 23 7 5 11 19:34 26
9. D. Kubín 23 7 4 12 25:40 25
10. Čadca 22 7 4 11 23:42 25
11. Martin 23 7 4 12 30:43 22
12. Belá 23 6 4 13 26:58 22
13. V. Krtíš 23 5 3 15 21:52 18
14. Č. Balog 23 4 1 18 20:72 13

I. liga – mladší žiaci - stred:
24. kolo: Žiar nad Hronom - Belá 6:0 (4:0), Širáň 3, Drexler 3
Dohrávka 22. kola: Žiar nad Hronom – Čadca 0:1 (0:0)

23. kolo: Veľký Krtíš – Žiar nad Hronom 0:7 (0:3), Martin – Čierny Balog 3:0 (2:0), Podlavice – Banská Bystrica 0:0, Dolný Kubín – Ružomberok 1:0 (0:0), Belá – Revúca 2:1 (1:1), Čadca – Žilina 2:2 (0:1)
1. Martin 23 21 2 0 100:7 65
2. Podbrezová 23 17 3 3 75:16 54
3. Žilina 23 17 3 3 74:20 54
4. B. Bystrica 23 16 3 4 54:16 51
5. D. Kubín 23 15 4 4 55:18 49
6. Ružomberok 23 14 2 7 69:22 44
7. Čadca 22 10 2 10 41:45 32
8. ŽIAR NAD HR. 22 6 5 11 34:36 23
9. Podlavice 24 5 7 12 24:41 22
10. V. Krtíš 23 5 3 15 26:67 18
11. Revúca 23 5 3 15 30:77 18
12. Belá 23 4 2 17 23:99 14
13. Č. Balog 23 3 2 18 14:77 11
14. R. Sobota 22 0 3 19 7:85 3

II. liga – starší žiaci - juh:
24. kolo: Hliník nad Hronom - Hriňová 3:1 (1:0), Žarnovica - Podbrezová B 2:0 (1:0), Országh, Nemec
Dohrávka 19. kola: Fiľakovo - Žarnovica 3:1 (1:1), Országh

23. kolo: Detva - Žarnovica 2:3, Lučenec – Hliník nad Hronom 6:0, Savon BB - Sliač 6:1, Hriňová - Radvaň 0:2, Podbrezová B - Zvolen 1:0, Banská Bystrica B - Fiľakovo 1:0
1. Lučenec 21 18 1 2 74:21 55
2. ŽARNOVICA 19 16 2 1 55:13 50
3. Fiľakovo 20 13 2 5 66:26 41
4. Radvaň 20 12 2 6 43:29 38
5. Zvolen 21 11 3 7 47:28 36
6. Podbrezová B 21 11 3 7 31:32 36
7. Detva 22 10 3 9 39:41 33
8. Savon BB 21 9 1 11 53:37 28
9. B. Bystrica B 21 9 1 11 33:43 28
10. Sliač 22 5 2 15 21:49 17
11. Krupina 20 3 6 11 15:32 15
12. Hriňová 21 2 4 15 16:75 10
13. HLINÍK 21 0 2 19 13:80 2

II. liga – mladší žiaci - juh:
24. kolo: Hliník nad Hronom - Hriňová 0:7 - nedohrané, Žarnovica - Podbrezová B 4:2 (2:1), Štefanka 3, Bocian
Dohrávka 19. kola: Fiľakovo - Žarnovica 0:1 (0:1), Izág

23. kolo: Lučenec – Hliník nad Hronom 4:0, Detva - Žarnovica 4:0, Savon BB - Sliač 9:0, Hriňová - Radvaň 4:1, B. Bystrica B - Fiľakovo 4:2
1. Zvolen 19 17 0 2 73:14 51
2. Lučenec 21 16 2 3 55:10 50
3. Krupina 21 14 1 6 84:15 43
4. B. Bystrica B 20 14 1 5 73:23 43
5. Hriňová 21 12 3 6 46:28 39
6. Savon BB 20 10 2 8 45:30 32
7. Fiľakovo 20 10 1 9 47:23 31
8. Podbrezová B 20 8 2 10 54:34 26
9. Detva 20 6 4 10 34:38 22
10. Radvaň 20 6 1 13 26:48 19
11. ŽARNOVICA 20 6 1 13 24:60 19
12. Sliač 21 3 1 17 30:87 10
13. HLINÍK 20 0 0 20 6:187 0

III. liga – starší žiaci – skupina C:
24. kolo: Hontianske Nemce – Banská Štiavnica 6:0 (3:0), Selce – Nová Baňa 2:2 (1:0), M. Tužinský, Brzula
Dohrávka 15. kola: Selce – Žiar nad Hronom B 1:1 (0:0), L. Urgela
Dohrávka 16. kola: Jupie Podlavice – Banská Štiavnica 8:0 (4:0)

23. kolo: Žiar nad Hronom B - Kováčová 1:2, Pliešovce - Kremnica 4:2, Banská Štiavnica - Zvolen B 1:0, Nová Baňa - Hontianske Nemce 2:1, Podlavice B - Heľpa 3:1
1. Podlavice B 19 17 1 1 95:19 52
2. Brezno 21 15 2 4 54:20 47
3. ŽIAR B 21 14 2 5 60:25 44
4. H. Nemce 21 13 2 6 69:28 41
5. KREMNICA 20 10 3 7 50:34 33
6. N. BAŇA 21 10 2 9 48:39 32
7. Selce 19 8 3 8 52:46 27
8. Zvolen B 21 8 2 11 41:58 26
9. Slov. Ľupča 19 6 2 11 30:52 20
10. Heľpa 20 4 6 10 27:41 18
11. Kováčová 20 5 2 13 26:76 17
12. B. ŠTIAVNICA 21 5 1 15 21:68 16
13. Pliešovce 21 2 2 17 31:98 8

III. liga – mladší žiaci – skupina C:
24. kolo: Hontianske Nemce – Banská Štiavnica 9:0 (4:0), Selce – Nová Baňa 1:0 (1:0)
Dohrávka 15. kola: Selce – Žiar nad Hronom B 2:0 (0:0)
Dohrávka 16. kola: Jupie Podlavice – Banská Štiavnica 2:0 (0:0)

23. kolo: Žiar nad Hronom B - Kováčová 4:0, Pliešovce - Kremnica 0:8, Banská Štiavnica - Zvolen B 0:6, Nová Baňa - Hontianske Nemce 0:2, Podlavice B - Heľpa 1:0
1. H. Nemce 21 16 4 1 105:17 52
2. Zvolen B 21 14 4 3 72:26 46
3. ŽIAR B 20 13 5 2 70:19 44
4. KREMNICA 20 11 2 7 61:37 35
5. Heľpa 20 9 6 5 49:24 33
6. Brezno 20 9 4 7 37:34 31
7. Selce 18 8 3 7 34:33 27
8. N. BAŇA 20 7 4 9 20:37 25
9. Kováčová 19 5 5 9 33:46 20
10. B. ŠTIAVNICA 20 4 4 12 25:62 16
11. Podlavice B 20 5 0 15 17:69 15
12. Slov. Ľupča 17 4 2 11 29:55 14
13. Pliešovce 20 1 1 18 13:106 4

I. trieda žiaci – skupina A:
17. kolo: Lovčica-Trubín - Ihráč nehrali (hostia prišli neskoro), Stará Kremnička - Lutila 2:1 (0:0), Tököly, Mecele - Spodniak, Janova Lehota – Trnavá Hora 2:4 (2:0), Slanina, Vanko – Trsťan 2, Mališ, Bezdeda, Horná Ždaňa - Slaská 6:1 (4:0), V. Horváth 4, M. Ďuriš, vlastný - Árendáš, Prochot - Lovča 1:4 (0:1), T. Rosenberg – J. Kováč 2, Huraj, Puskajler (gem)
1. Trnavá Hora 17 15 1 1 70:18 46 +22
2. Lovčica-Tr. 17 12 1 4 42:28 37 +10
3. St. Kremnička 17 11 2 4 81:28 35 +8
4. Lutila 17 10 1 6 57:34 31 +7
5. Ihráč 17 9 2 6 39:31 29 +5
6. Horná Ždaňa 17 8 1 8 48:36 25 -2
7. Lovča 17 6 1 10 43:63 19 -5
8. Prochot 17 3 2 12 22:43 11 -16
9. Slaská 17 3 1 13 21:71 10 -14
10. Jan. Lehota 17 1 2 14 20:91 5 -22

Doma:
1. Trnavá Hora 8 8 0 0 32:8 24
2. St. Kremnička 9 7 1 1 46:9 22
3. Lovčica-Tr. 9 6 1 2 21:16 19
4. Horná Ždaňa 9 5 0 4 30:14 15
5. Lutila 8 4 1 3 30:16 13
6. Ihráč 8 4 1 3 19:12 13
7. Prochot 9 3 1 5 15:20 10
8. Lovča 8 3 1 4 23:30 10
9. Slaská 8 2 0 6 13:30 6
10. Jan. Lehota 9 1 1 7 12:43 4

Vonku:
1. Trnavá Hora 9 7 1 1 37:10 22
2. Lovčica-Tr. 8 6 0 2 21:12 18
3. Lutila 9 6 0 3 27:18 18
4. Ihráč 9 5 1 3 19:19 16
5. St. Kremnička 8 4 1 3 34:18 13
6. Horná Ždaňa 8 3 1 4 18:21 10
7. Lovča 9 3 0 6 20:33 9
8. Slaská 9 1 1 7 7:40 4
9. Prochot 8 0 1 7 7:23 1
10. Jan. Lehota 8 0 1 7 8:47 1

I. trieda žiaci – skupina B:
17. kolo: Banská Belá - Vyhne 0:7 (0:3), P. Vanko 3, J. Vanko 2, Hudec, Sliacky, Brehy – Dolná Ždaňa 0:10 (0:1), Župkov – Dolné Hámre 1:3 (0:2), Lipiansky - Kosec 2, F. Baláž, Bzenica – Štiavnické Bane 2:0 (0:0), Mojžiš 2, Voznica – Veľká Lehota 6:2 (3:0), Haraba 3, Beňovský, Pavol, Valach (gem)
1. Dolné Hámre 17 14 0 3 65:13 42 +18
2. Štiav. Bane 17 12 2 3 65:16 38 +14
3. Voznica 17 11 2 4 64:16 35 +8
4. Župkov 17 11 2 4 53:19 35 +8
5. Bzenica 17 8 1 8 46:39 25 -2
6. Veľká Lehota 17 8 1 8 27:27 25 +1
7. Vyhne 17 4 2 11 23:46 14 -10
8. Dolná Ždaňa 17 4 2 11 30:61 14 -10
9. Brehy 17 2 5 10 23:68 11 -16
10. Banská Belá 17 2 1 14 15:106 7 -20

Doma:
1. Dolné Hámre 8 8 0 0 34:2 24
2. Štiav. Bane 8 7 1 0 39:5 22
3. Voznica 9 7 0 2 35:9 21
4. Župkov 9 6 2 1 33:8 20
5. Bzenica 9 6 0 3 36:14 18
6. Veľká Lehota 8 5 1 2 14:6 16
7. Vyhne 8 3 1 4 15:15 10
8. Dolná Ždaňa 8 2 2 4 14:16 8
9. Brehy 9 2 1 6 13:44 7
10. Banská Belá 9 2 1 6 11:48 7

Vonku:
1. Dolné Hámre 9 6 0 3 31:11 18
2. Štiav. Bane 9 5 1 3 26:11 16
3. Župkov 8 5 0 3 20:11 15
4. Voznica 8 4 2 2 29:7 14
5. Veľká Lehota 9 3 0 6 13:21 9
6. Bzenica 8 2 1 5 10:25 7
7. Dolná Ždaňa 9 2 0 7 16:45 6
8. Brehy 8 0 4 4 10:24 4
9. Vyhne 9 1 1 7 8:31 4
10. Banská Belá 8 0 0 8 4:58 0

Prípravky – skupina A:
8. kolo – Turnaj v Banskej Štiavnici: Banská Štiavnica – Dolná Ždaňa 5:1 (2:0), Vician 3, Lacko, Ducho – Búci, Dolná Ždaňa – Žiar nad Hronom 1:7 (1:3), Goral – Kukučka 2, Sedlák, Mezei, Struhár, Urblík, Pančík, Banská Štiavnica – Žiar nad Hronom 0:1 (0:0), Kukučka
10. kolo – Turnaj v Žiari nad Hronom: Žiar nad Hronom – Banská Štiavnica 6:0 (2:0), Pančík, Kukučka, Job, Vanka, Horváth, R. Hudec, Banská Štiavnica – Dolná Ždaňa 6:0 (1:0), Chovan 3, Szabó 2, Čáky, Žiar nad Hronom – Dolná Ždaňa 7:0 (3:0), R. Hudec 2, Urblík, Kukučka, Vanka, T. Hudec, Pančík
11. kolo – Turnaj v Banskej Štiavnici: Banská Štiavnica – Žiar nad Hronom 1:3 (1:1), Šemoda – Pančík, Kukučka, Urblík, Dolná Ždaňa – Žiar nad Hronom 2:7 (1:3), Búci 2 – Job 3, Horváth, Kukučka, R. Hudec, Urblík, Banská Štiavnica – Dolná Ždaňa 0:0
1. B. Štiavnica 22 13 2 7 64:38 41
2. Žiar nad Hr. 22 11 1 10 64:48 34
3. D. Ždaňa 22 7 1 14 37:79 22

Prípravky – skupina B:
11. kolo – Turnaj v Novej Bani: Nová Baňa – Dolné Hámre 0:1 (0:0), Búri, Dolné Hámre – Žarnovica 2:4 (1:3), Tóth 2 – Izák 2, Debnár, Matanok, Nová Baňa – Žarnovica 0:1 (0:1), Matanok
1. Žarnovica 20 13 3 4 36:12 42
2. D. Hámre 20 9 6 5 24:18 33
3. Nová Baňa 20 2 3 15 8:38 9

Malý futbal – skupina A:
10. kolo – Turnaj v Pitelovej: Pitelová – Nevoľné 4:1 (3:0), Mališ 2, Barát 2 – Kapusta, Krahule – Nevoľné 3:0 (1:0), Volna 2, Kádaši, Pitelová – Krahule 2:2 (1:2), Ponický 2 – Volna, Zelina
11. kolo – Turnaj v Nevoľnom: Nevoľné – Pitelová 0:6 (0:3), Ponický 3, Sklenka, Forgáč, Baláž, Pitelová – Krahule 4:1 (1:1), Mališ 3, Žňava, Nevoľné – Krahule 3:0 (1:0), Baláž 3
1. Pitelová 20 11 5 4 51:25 38
2. Nevoľné 20 7 5 8 36:49 26
3. Krahule 20 5 4 11 35:48 19

Malý futbal – skupina B:
10. kolo – Turnaj v Rudne nad Hronom: Rudno nad Hronom – Tekovská Breznica 0:2 (0:0), Homola 2, Prestavlky – Repište 2:1 (1:0), A. Rozemberg, Demko – Krahulec, Tekovská Breznica – Prestavlky 0:1 (0:0), Demko, Rudno nad Hronom – Repište 1:0 (0:0), Kupcová
11. kolo – Turnaj v Tekovskej Breznici: Tekovská Breznica – Repište 3:0 kont., Prestavlky – Rudno nad Hronom 6:0 (4:0), Repište – Prestavlky 0:3 kont., Tekovská Breznica – Rudno nad Hronom 2:0 (2:0), Dobiasová, Bratko
Pozn. Družstvo Sokol Repište sa na turnaj nedostavilo.

1. Tek. Breznica 22 18 1 3 70:10 55
2. Prestavlky 22 13 3 6 42:22 42
3. Repište 22 5 2 15 16:59 17
4. Rudno nad Hr. 22 3 2 17 13:5611

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  2. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  6. Budovanie zelenej značky
  7. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  8. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  10. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 28 492
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 22 594
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 847
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 067
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 688
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 484
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 589
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 517
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 382
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 331
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Ilustračná foto

Mesto Žarnovica vyhlásilo súťaž o najkrajšiu zimnú fotografiu určenú pre neprofesionálnych fotografov.

4m
Ilustračné foto.

Od pilotného projektu na jednom sídlisku radnica upustila, zber chce spustiť plošne v rámci celého mesta.

1 h
Ilustračná foto

Práce na rekonštrukcii prístavby kaštieľa by mali byť ukončené ešte v tomto roku.

4 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

23 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

25. jan

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

20 h

Podľa aktuálne nastavených parametrov a údajov len z MOM, zriadených rezortom zdravotníctva, by si v Banskobystrickom kraji zopakovali testovanie v šiestich okresoch.

21 h

Už ste čítali?