II. liga - starší dorast – východ:
28. kolo: Radvaň - Žiar nad Hronom 0:4 (0:1), Dobrota 2, Boldiš , Gašparík
27. kolo: Žiar nad Hronom – Spišská Nová Ves 3:1 (1:0), Lipany – Banská Bystrica B 1:6 (0:3), Vranov – Ličartovce B 3:1 (1:0), Humenné – Radvaň 2:0 (1:0), Žilina B – Bardejov 0:0, Snina – Rimavská Sobota 5:1 (2:1), Stropkov – Svit 11:0 (2:0)
1. Bardejov 27 20 4 3 88:23 64
2. Stropkov 27 20 4 3 75:24 64
3. ŽIAR NAD HR. 27 12 6 9 54:32 42
4. B. Bystrica B 27 11 8 8 58:31 41
5. Michalovce 26 12 4 10 53:31 40
6. Radvaň 27 11 7 9 41:45 40
7. Humenné 27 11 5 11 44:41 38
8. Snina 27 12 2 3 33:44 38
9. Žilina B 27 10 6 11 36:44 36
10. Ličartovce 27 9 7 11 49:50 34
11. Spišská N. Ves 27 9 5 13 57:56 32
12. Martin 26 9 5 12 43:63 32
13. Vranov 27 9 3 15 37:52 30
14. Lipany 27 9 3 15 38:63 30
15. R. Sobota 27 8 4 14 27:55 29
16. Svit 27 6 0 21 36:115 18
II. liga - mladší dorast - východ:
28. kolo: Radvaň - Žiar nad Hronom 2:0 (0:0)
27. kolo: Žiar nad Hronom – Spišská Nová Ves 1:2 (1:1), Lipany – Banská Bystrica B 3:3 (3:1), Vranov – Ličartovce B 0:1 (0:0), Humenné – Radvaň 2:0 (2:0), Žilina B – Bardejov 2:0 (1:0), Snina – Rimavská Sobota 0:1 (0:0)
1. Bardejov 27 22 2 3 89:24 68
2. B. Bystrica B 27 17 7 3 81:24 58
3. Stropkov 26 16 6 4 77:27 54
4. Humenné 27 16 7 5 62:24 52
5. R. Sobota 27 15 3 9 51:37 48
6. Michalovce 26 14 4 8 44:37 46
7. Spišská N. Ves 27 11 11 5 66:43 44
8. Ličartovce 27 12 4 11 56:61 40
9. ŽIAR NAD HR. 27 12 2 13 56:50 38
10. Lipany 27 10 3 14 42:52 33
11. Žilina B 27 8 7 12 37:45 31
12. Vranov 27 8 2 17 33:46 26
13. Radvaň 27 7 5 15 28:58 26
14. Snina 27 5 4 18 25:63 19
15. Martin 26 4 5 17 23:67 17
16. Svit 26 2 0 24 10:122 6
III. liga - starší dorast:
27. kolo: Nová Baňa - Bytča 2:2 (1:1), Raffaj 2
26. kolo: Čierny Balog - Nová Baňa 3:0, Ružomberok B - Bytča 2:1, Bánová - Námestovo 3:0, Revúca - Kysucké Nové Mesto 3:0, Radvaň - Liptovský Mikuláš 1:3, Lučenec - Čadca 6:1, Podlavice - Zvolen 2:5, Brezno - Dolný Kubín 0:5
1. Lučenec 26 21 4 1 100:27 67
2. Ružomberok B 26 20 4 2 87:30 64
3. Podlavice 23 15 2 6 70:35 47
4. D. Kubín 26 12 8 6 43:27 44
5. Zvolen 25 11 5 9 46:38 38
6. Čadca 26 12 2 12 42:50 38
7. Námestovo 26 11 4 11 47:42 37
8. Revúca 26 10 6 10 49:43 36
9. Bánová 25 8 7 10 35:48 31
10. Č. Balog 25 8 6 11 42:43 30
11. Radvaň 24 9 2 13 37:62 29
12. N. BAŇA 24 8 4 12 40:54 28
13. L. Mikuláš 24 8 4 12 32:46 28
14. Bytča 26 8 1 17 34:71 25
15. Brezno 26 4 5 17 33:78 17
16. K. N. Mesto 26 3 4 19 36:79 13
III. liga - mladší dorast:
27. kolo: Nová Baňa - Bytča 1:2 (1:1), Červenák
26. kolo: Čierny Balog - Nová Baňa 4:2, Ružomberok B - Bytča 1:0, Bánová - Námestovo 3:2, Revúca – Kysucké Nové Mesto 8:1, Radvaň - Liptovský Mikuláš 2:0, Podlavice - Zvolen 4:0
1. Ružomberok B 26 20 2 4 88:38 62
2. Radvaň 24 16 4 4 56:22 52
3. L. Mikuláš 25 16 2 7 66:29 50
4. Podlavice 24 15 4 5 62:24 49
5. Zvolen 25 13 4 8 42:31 43
6. Č. Balog 25 10 6 9 55:49 36
7. N. BAŇA 24 11 1 12 55:53 34
8. Námestovo 25 8 8 9 26:45 32
9. Bánová 25 9 3 13 32:46 30
10. Lučenec 24 8 5 11 44:59 29
11. Revúca 25 9 1 15 47:49 28
12. D. Kubín 25 7 6 12 33:48 27
13. Čadca 25 5 10 10 40:56 25
14. Brezno 25 6 7 12 32:51 25
15. K. N. Mesto 26 5 6 15 25:59 21
16. Bytča 25 6 1 18 21:65 19
IV. liga – dorast - juh:
24. kolo: Fiľakovo – Hliník nad Hronom 2:1 (1:1), Hlinka, Dolné Hámre – Rimavská Sobota B 3:1 (1:0), Kupec, Listofer, Šálka
23. kolo: Poltár - Dolné Hámre 3:3, Hliník nad Hronom - Selce 1:3, Detva - Fiľakovo 4:1, Tomášovce - Modrý Kameň 1:2, Sásová - Krupina 0:7, Rimavská Sobota B - Kalinovo 4:1
1. Selce 23 21 0 2 70:13 63
2. R. Sobota B 23 19 0 4 79:13 57
3. Detva 23 16 0 7 54:35 48
4. Kalinovo 23 12 3 8 52:43 39
5. HLINÍK 21 11 5 5 46:29 38
6. M. Kameň 23 12 2 9 54:45 38
7. Fiľakovo 23 9 4 10 37:41 31
8. D. HÁMRE 22 7 6 9 37:39 27
9. Tomášovce 23 8 3 12 37:43 27
10. Krupina 23 6 4 13 50:73 22
11. Poltár 23 6 3 14 50:56 21
12. Dudince 20 4 6 10 36:48 18
13. Sásová 22 4 6 12 39:81 18
14. Divín 22 1 0 21 14:96 3
V. liga – dorast – skupina C:
24. kolo: Banská Štiavnica - Badín 2:2 (0:2), L. Škorník, Bartolovic. Remízou si Banská Štiavnica zabezpečila postup do IV. ligy. Pliešovce – Stará Kremnička 1:1 (0:0), S. Gulička, Banská Belá – Šalková 4:1 (3:0), A. Selyem 2, Debnár, Buzalka, Hriňová - Žarnovica 3:1 (3:1), Adamov
23. kolo: Stará Kremnička - Banská Belá 5:2, Slovenská Ľupča - Banská Štiavnica 3:3, Žarnovica - Dobrá Niva 6:1, Šalková - Kováčová 3:2, Vígľaš-Pstruša - Medzibrod 1:3, Badín - Pliešovce 4:1
1. B. ŠTIAVNICA 21 17 2 2 61:24 53
2. Hriňová 21 14 2 5 50:23 44
3. Medzibrod 21 11 4 6 54:38 37
4. S. KREMNIČKA 19 10 4 5 56:34 34
5. Pliešovce 21 9 5 7 34:29 32
6. Šalková 20 9 3 8 47:31 30
7. B. BELÁ 21 9 3 9 45:40 30
8. Slov. Ľupča 21 7 2 12 42:53 23
9. ŽARNOVICA 22 7 2 13 36:68 23
10. Badín 20 6 4 10 27:37 22
11. Kováčová 20 5 4 11 30:46 19
12. D. Niva 20 5 4 11 40:68 19
13. Vígľaš-Pstruša 19 4 1 14 27:58 13
I. trieda – dorast:
24. kolo: Brehy - Kosorín 7:0 (2:0), Kremnica - Janova Lehota 2:1 (1:0), Ihring, Bíreš, Lovčica-Trubín – Lutila 2:6 (1:1), Foltán, Škopec – Bartolen 2, Šarközi 2, Paučo, Miertuš, Horné Hámre – Hliník nad Hronom B 2:0 (0:0), Baláž 2
Dohrávka 15. kola: Kremnica - Lovča 0:4 (0:2), Török 2, Stašo, Kováč (kika)
1. Lovča 19 15 2 2 114:17 47 +17
2. Lutila 19 14 1 4 97:30 43 +13
3. Kremnica 18 13 1 4 72:23 40 +13
4. Trnavá Hora 18 11 2 5 60:35 35 +8
5. H. Hámre 19 10 4 5 70:33 34 +7
6. Brehy 18 7 3 8 53:46 24 -3
7. Hliník B 20 8 0 12 41:55 24 -6
8. Lovčica-Tr. 18 7 0 11 46:67 21 -6
9. T. Breznica 19 5 2 12 42:59 17 -10
10. J. Lehota 18 2 1 15 23:91 7 -20
11. Kosorín 18 2 0 16 16:178 6 -21
Doma:
1. Lovča 10 8 0 2 68:9 24
2. Lutila 10 8 0 2 54:12 24
3. Kremnica 9 8 0 1 37:9 24
4. H. Hámre 9 7 1 1 41:8 22
5. Trnavá Hora 9 7 1 1 42:11 22
6. Brehy 9 4 3 2 27:12 15
7. Lovčica-Tr. 9 5 0 4 29:29 15
8. Hliník B 10 4 0 6 19:31 12
9. T. Breznica 9 3 2 4 31:20 11
10. Kosorín 9 2 0 7 14:82 6
11. J. Lehota 9 1 1 7 10:39 4
Vonku:
1. Lovča 9 7 2 0 46:8 23
2. Lutila 9 6 1 2 43:18 19
3. Kremnica 9 5 1 3 35:14 16
4. Trnavá Hora 9 4 1 4 18:24 13
5. H. Hámre 10 3 3 4 29:25 12
6. Hliník B 10 4 0 6 22:24 12
7. Brehy 9 3 0 6 26:34 9
8. Lovčica-Tr. 9 2 0 7 17:38 6
9. T. Breznica 10 2 0 8 11:39 6
10. J. Lehota 9 1 0 8 13:52 3
11. Kosorín 9 0 0 9 2:96 0
I. liga – starší žiaci - stred:
24. kolo: Žiar nad Hronom - Belá 5:2 (1:2), Kochol 2, Cvejkuš, Ju. Túry, Rybár
Dohrávka 22. kola: Žiar nad Hronom – Čadca 5:2 (4:1), Jo. Túry, Ju. Túry, Cvejkuš, Ľ. Urgela, Šuster
23. kolo: Veľký Krtíš – Žiar nad Hronom 3:0 (1:0), Martin – Čierny Balog 6:0 (4:0), Podlavice – Banská Bystrica 0:1 (0:1), Dolný Kubín – Ružomberok 1:2 (0:0), Belá – Revúca 2:2 (1:0), Čadca – Žilina 1:1 (0:0)
1. Žilina 23 18 4 1 74:16 58
2. ŽIAR NAD HR. 22 15 4 3 37:11 49
3. Podlavice 24 14 6 4 69:15 48
4. Ružomberok 23 12 7 4 43:21 43
5. Podbrezová 23 10 5 8 31:21 35
6. B. Bystrica 23 9 5 9 40:28 32
7. R. Sobota 22 8 6 8 24:29 30
8. Revúca 23 7 5 11 19:34 26
9. D. Kubín 23 7 4 12 25:40 25
10. Čadca 22 7 4 11 23:42 25
11. Martin 23 7 4 12 30:43 22
12. Belá 23 6 4 13 26:58 22
13. V. Krtíš 23 5 3 15 21:52 18
14. Č. Balog 23 4 1 18 20:72 13
I. liga – mladší žiaci - stred:
24. kolo: Žiar nad Hronom - Belá 6:0 (4:0), Širáň 3, Drexler 3
Dohrávka 22. kola: Žiar nad Hronom – Čadca 0:1 (0:0)
23. kolo: Veľký Krtíš – Žiar nad Hronom 0:7 (0:3), Martin – Čierny Balog 3:0 (2:0), Podlavice – Banská Bystrica 0:0, Dolný Kubín – Ružomberok 1:0 (0:0), Belá – Revúca 2:1 (1:1), Čadca – Žilina 2:2 (0:1)
1. Martin 23 21 2 0 100:7 65
2. Podbrezová 23 17 3 3 75:16 54
3. Žilina 23 17 3 3 74:20 54
4. B. Bystrica 23 16 3 4 54:16 51
5. D. Kubín 23 15 4 4 55:18 49
6. Ružomberok 23 14 2 7 69:22 44
7. Čadca 22 10 2 10 41:45 32
8. ŽIAR NAD HR. 22 6 5 11 34:36 23
9. Podlavice 24 5 7 12 24:41 22
10. V. Krtíš 23 5 3 15 26:67 18
11. Revúca 23 5 3 15 30:77 18
12. Belá 23 4 2 17 23:99 14
13. Č. Balog 23 3 2 18 14:77 11
14. R. Sobota 22 0 3 19 7:85 3
II. liga – starší žiaci - juh:
24. kolo: Hliník nad Hronom - Hriňová 3:1 (1:0), Žarnovica - Podbrezová B 2:0 (1:0), Országh, Nemec
Dohrávka 19. kola: Fiľakovo - Žarnovica 3:1 (1:1), Országh
23. kolo: Detva - Žarnovica 2:3, Lučenec – Hliník nad Hronom 6:0, Savon BB - Sliač 6:1, Hriňová - Radvaň 0:2, Podbrezová B - Zvolen 1:0, Banská Bystrica B - Fiľakovo 1:0
1. Lučenec 21 18 1 2 74:21 55
2. ŽARNOVICA 19 16 2 1 55:13 50
3. Fiľakovo 20 13 2 5 66:26 41
4. Radvaň 20 12 2 6 43:29 38
5. Zvolen 21 11 3 7 47:28 36
6. Podbrezová B 21 11 3 7 31:32 36
7. Detva 22 10 3 9 39:41 33
8. Savon BB 21 9 1 11 53:37 28
9. B. Bystrica B 21 9 1 11 33:43 28
10. Sliač 22 5 2 15 21:49 17
11. Krupina 20 3 6 11 15:32 15
12. Hriňová 21 2 4 15 16:75 10
13. HLINÍK 21 0 2 19 13:80 2
II. liga – mladší žiaci - juh:
24. kolo: Hliník nad Hronom - Hriňová 0:7 - nedohrané, Žarnovica - Podbrezová B 4:2 (2:1), Štefanka 3, Bocian
Dohrávka 19. kola: Fiľakovo - Žarnovica 0:1 (0:1), Izág
23. kolo: Lučenec – Hliník nad Hronom 4:0, Detva - Žarnovica 4:0, Savon BB - Sliač 9:0, Hriňová - Radvaň 4:1, B. Bystrica B - Fiľakovo 4:2
1. Zvolen 19 17 0 2 73:14 51
2. Lučenec 21 16 2 3 55:10 50
3. Krupina 21 14 1 6 84:15 43
4. B. Bystrica B 20 14 1 5 73:23 43
5. Hriňová 21 12 3 6 46:28 39
6. Savon BB 20 10 2 8 45:30 32
7. Fiľakovo 20 10 1 9 47:23 31
8. Podbrezová B 20 8 2 10 54:34 26
9. Detva 20 6 4 10 34:38 22
10. Radvaň 20 6 1 13 26:48 19
11. ŽARNOVICA 20 6 1 13 24:60 19
12. Sliač 21 3 1 17 30:87 10
13. HLINÍK 20 0 0 20 6:187 0
III. liga – starší žiaci – skupina C:
24. kolo: Hontianske Nemce – Banská Štiavnica 6:0 (3:0), Selce – Nová Baňa 2:2 (1:0), M. Tužinský, Brzula
Dohrávka 15. kola: Selce – Žiar nad Hronom B 1:1 (0:0), L. Urgela
Dohrávka 16. kola: Jupie Podlavice – Banská Štiavnica 8:0 (4:0)
23. kolo: Žiar nad Hronom B - Kováčová 1:2, Pliešovce - Kremnica 4:2, Banská Štiavnica - Zvolen B 1:0, Nová Baňa - Hontianske Nemce 2:1, Podlavice B - Heľpa 3:1
1. Podlavice B 19 17 1 1 95:19 52
2. Brezno 21 15 2 4 54:20 47
3. ŽIAR B 21 14 2 5 60:25 44
4. H. Nemce 21 13 2 6 69:28 41
5. KREMNICA 20 10 3 7 50:34 33
6. N. BAŇA 21 10 2 9 48:39 32
7. Selce 19 8 3 8 52:46 27
8. Zvolen B 21 8 2 11 41:58 26
9. Slov. Ľupča 19 6 2 11 30:52 20
10. Heľpa 20 4 6 10 27:41 18
11. Kováčová 20 5 2 13 26:76 17
12. B. ŠTIAVNICA 21 5 1 15 21:68 16
13. Pliešovce 21 2 2 17 31:98 8
III. liga – mladší žiaci – skupina C:
24. kolo: Hontianske Nemce – Banská Štiavnica 9:0 (4:0), Selce – Nová Baňa 1:0 (1:0)
Dohrávka 15. kola: Selce – Žiar nad Hronom B 2:0 (0:0)
Dohrávka 16. kola: Jupie Podlavice – Banská Štiavnica 2:0 (0:0)
23. kolo: Žiar nad Hronom B - Kováčová 4:0, Pliešovce - Kremnica 0:8, Banská Štiavnica - Zvolen B 0:6, Nová Baňa - Hontianske Nemce 0:2, Podlavice B - Heľpa 1:0
1. H. Nemce 21 16 4 1 105:17 52
2. Zvolen B 21 14 4 3 72:26 46
3. ŽIAR B 20 13 5 2 70:19 44
4. KREMNICA 20 11 2 7 61:37 35
5. Heľpa 20 9 6 5 49:24 33
6. Brezno 20 9 4 7 37:34 31
7. Selce 18 8 3 7 34:33 27
8. N. BAŇA 20 7 4 9 20:37 25
9. Kováčová 19 5 5 9 33:46 20
10. B. ŠTIAVNICA 20 4 4 12 25:62 16
11. Podlavice B 20 5 0 15 17:69 15
12. Slov. Ľupča 17 4 2 11 29:55 14
13. Pliešovce 20 1 1 18 13:106 4
I. trieda žiaci – skupina A:
17. kolo: Lovčica-Trubín - Ihráč nehrali (hostia prišli neskoro), Stará Kremnička - Lutila 2:1 (0:0), Tököly, Mecele - Spodniak, Janova Lehota – Trnavá Hora 2:4 (2:0), Slanina, Vanko – Trsťan 2, Mališ, Bezdeda, Horná Ždaňa - Slaská 6:1 (4:0), V. Horváth 4, M. Ďuriš, vlastný - Árendáš, Prochot - Lovča 1:4 (0:1), T. Rosenberg – J. Kováč 2, Huraj, Puskajler (gem)
1. Trnavá Hora 17 15 1 1 70:18 46 +22
2. Lovčica-Tr. 17 12 1 4 42:28 37 +10
3. St. Kremnička 17 11 2 4 81:28 35 +8
4. Lutila 17 10 1 6 57:34 31 +7
5. Ihráč 17 9 2 6 39:31 29 +5
6. Horná Ždaňa 17 8 1 8 48:36 25 -2
7. Lovča 17 6 1 10 43:63 19 -5
8. Prochot 17 3 2 12 22:43 11 -16
9. Slaská 17 3 1 13 21:71 10 -14
10. Jan. Lehota 17 1 2 14 20:91 5 -22
Doma:
1. Trnavá Hora 8 8 0 0 32:8 24
2. St. Kremnička 9 7 1 1 46:9 22
3. Lovčica-Tr. 9 6 1 2 21:16 19
4. Horná Ždaňa 9 5 0 4 30:14 15
5. Lutila 8 4 1 3 30:16 13
6. Ihráč 8 4 1 3 19:12 13
7. Prochot 9 3 1 5 15:20 10
8. Lovča 8 3 1 4 23:30 10
9. Slaská 8 2 0 6 13:30 6
10. Jan. Lehota 9 1 1 7 12:43 4
Vonku:
1. Trnavá Hora 9 7 1 1 37:10 22
2. Lovčica-Tr. 8 6 0 2 21:12 18
3. Lutila 9 6 0 3 27:18 18
4. Ihráč 9 5 1 3 19:19 16
5. St. Kremnička 8 4 1 3 34:18 13
6. Horná Ždaňa 8 3 1 4 18:21 10
7. Lovča 9 3 0 6 20:33 9
8. Slaská 9 1 1 7 7:40 4
9. Prochot 8 0 1 7 7:23 1
10. Jan. Lehota 8 0 1 7 8:47 1
I. trieda žiaci – skupina B:
17. kolo: Banská Belá - Vyhne 0:7 (0:3), P. Vanko 3, J. Vanko 2, Hudec, Sliacky, Brehy – Dolná Ždaňa 0:10 (0:1), Župkov – Dolné Hámre 1:3 (0:2), Lipiansky - Kosec 2, F. Baláž, Bzenica – Štiavnické Bane 2:0 (0:0), Mojžiš 2, Voznica – Veľká Lehota 6:2 (3:0), Haraba 3, Beňovský, Pavol, Valach (gem)
1. Dolné Hámre 17 14 0 3 65:13 42 +18
2. Štiav. Bane 17 12 2 3 65:16 38 +14
3. Voznica 17 11 2 4 64:16 35 +8
4. Župkov 17 11 2 4 53:19 35 +8
5. Bzenica 17 8 1 8 46:39 25 -2
6. Veľká Lehota 17 8 1 8 27:27 25 +1
7. Vyhne 17 4 2 11 23:46 14 -10
8. Dolná Ždaňa 17 4 2 11 30:61 14 -10
9. Brehy 17 2 5 10 23:68 11 -16
10. Banská Belá 17 2 1 14 15:106 7 -20
Doma:
1. Dolné Hámre 8 8 0 0 34:2 24
2. Štiav. Bane 8 7 1 0 39:5 22
3. Voznica 9 7 0 2 35:9 21
4. Župkov 9 6 2 1 33:8 20
5. Bzenica 9 6 0 3 36:14 18
6. Veľká Lehota 8 5 1 2 14:6 16
7. Vyhne 8 3 1 4 15:15 10
8. Dolná Ždaňa 8 2 2 4 14:16 8
9. Brehy 9 2 1 6 13:44 7
10. Banská Belá 9 2 1 6 11:48 7
Vonku:
1. Dolné Hámre 9 6 0 3 31:11 18
2. Štiav. Bane 9 5 1 3 26:11 16
3. Župkov 8 5 0 3 20:11 15
4. Voznica 8 4 2 2 29:7 14
5. Veľká Lehota 9 3 0 6 13:21 9
6. Bzenica 8 2 1 5 10:25 7
7. Dolná Ždaňa 9 2 0 7 16:45 6
8. Brehy 8 0 4 4 10:24 4
9. Vyhne 9 1 1 7 8:31 4
10. Banská Belá 8 0 0 8 4:58 0
Prípravky – skupina A:
8. kolo – Turnaj v Banskej Štiavnici: Banská Štiavnica – Dolná Ždaňa 5:1 (2:0), Vician 3, Lacko, Ducho – Búci, Dolná Ždaňa – Žiar nad Hronom 1:7 (1:3), Goral – Kukučka 2, Sedlák, Mezei, Struhár, Urblík, Pančík, Banská Štiavnica – Žiar nad Hronom 0:1 (0:0), Kukučka
10. kolo – Turnaj v Žiari nad Hronom: Žiar nad Hronom – Banská Štiavnica 6:0 (2:0), Pančík, Kukučka, Job, Vanka, Horváth, R. Hudec, Banská Štiavnica – Dolná Ždaňa 6:0 (1:0), Chovan 3, Szabó 2, Čáky, Žiar nad Hronom – Dolná Ždaňa 7:0 (3:0), R. Hudec 2, Urblík, Kukučka, Vanka, T. Hudec, Pančík
11. kolo – Turnaj v Banskej Štiavnici: Banská Štiavnica – Žiar nad Hronom 1:3 (1:1), Šemoda – Pančík, Kukučka, Urblík, Dolná Ždaňa – Žiar nad Hronom 2:7 (1:3), Búci 2 – Job 3, Horváth, Kukučka, R. Hudec, Urblík, Banská Štiavnica – Dolná Ždaňa 0:0
1. B. Štiavnica 22 13 2 7 64:38 41
2. Žiar nad Hr. 22 11 1 10 64:48 34
3. D. Ždaňa 22 7 1 14 37:79 22
Prípravky – skupina B:
11. kolo – Turnaj v Novej Bani: Nová Baňa – Dolné Hámre 0:1 (0:0), Búri, Dolné Hámre – Žarnovica 2:4 (1:3), Tóth 2 – Izák 2, Debnár, Matanok, Nová Baňa – Žarnovica 0:1 (0:1), Matanok
1. Žarnovica 20 13 3 4 36:12 42
2. D. Hámre 20 9 6 5 24:18 33
3. Nová Baňa 20 2 3 15 8:38 9
Malý futbal – skupina A:
10. kolo – Turnaj v Pitelovej: Pitelová – Nevoľné 4:1 (3:0), Mališ 2, Barát 2 – Kapusta, Krahule – Nevoľné 3:0 (1:0), Volna 2, Kádaši, Pitelová – Krahule 2:2 (1:2), Ponický 2 – Volna, Zelina
11. kolo – Turnaj v Nevoľnom: Nevoľné – Pitelová 0:6 (0:3), Ponický 3, Sklenka, Forgáč, Baláž, Pitelová – Krahule 4:1 (1:1), Mališ 3, Žňava, Nevoľné – Krahule 3:0 (1:0), Baláž 3
1. Pitelová 20 11 5 4 51:25 38
2. Nevoľné 20 7 5 8 36:49 26
3. Krahule 20 5 4 11 35:48 19
Malý futbal – skupina B:
10. kolo – Turnaj v Rudne nad Hronom: Rudno nad Hronom – Tekovská Breznica 0:2 (0:0), Homola 2, Prestavlky – Repište 2:1 (1:0), A. Rozemberg, Demko – Krahulec, Tekovská Breznica – Prestavlky 0:1 (0:0), Demko, Rudno nad Hronom – Repište 1:0 (0:0), Kupcová
11. kolo – Turnaj v Tekovskej Breznici: Tekovská Breznica – Repište 3:0 kont., Prestavlky – Rudno nad Hronom 6:0 (4:0), Repište – Prestavlky 0:3 kont., Tekovská Breznica – Rudno nad Hronom 2:0 (2:0), Dobiasová, Bratko
Pozn. Družstvo Sokol Repište sa na turnaj nedostavilo.
1. Tek. Breznica 22 18 1 3 70:10 55
2. Prestavlky 22 13 3 6 42:22 42
3. Repište 22 5 2 15 16:59 17
4. Rudno nad Hr. 22 3 2 17 13:5611
Autor: ľudo, mig, mat