Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Futbal - III. trieda dospelých: Líder tabuľky prehral, Malá Lehota sa dotiahla na tri body

22. kolo:
Stará Kremnička B - Prenčov
3:3 (1:2)
V slušnom zápase sa hral dobrý a bojovný futbal. Hostia po polčase viedli, no domáci zvýšenou snahou otočili vedenie na svoju stranu. Remízu pre Prenčov zachránil v posledných sekundách zápasu Binder.
Góly: D. Rajčan 2, Šimič (z 11 m) – Frčka, Dolinský, Binder. Pred 60 divákmi rozhodoval Baran.
STARÁ KREMNIČKA B: Zliechovský – Abrahám, Farkaš, Beňo, Gregáň, Dovčík (70. Pav. Schlenker), Šimič, Hudec (45. S. Rajčan), Kašša, D. Rajčan, Rozina
PRENČOV: Vankovic – Machava, Melcer, Sluka, Brnák (46. Kosorín), Ladziansky (50. Výboch), Chovan (76. Binder), Kružlic, Nemec, Frčka, Dolinský

Hr. Beňadik – Šaš. Podhradie
2:4 (1:3)

Zápas sa skončil prekvapujúcou porážkou domácich.
Góly: Herko 2 – Baran 2, Kazár (z 11 m), Urblík. Pred 60 divákmi rozhodoval Kasan.

V. Lehota – Hronská Dúbrava
2:1 (0:0)
Domáci porazili vedúci celok tabuľky a skomplikovali mu cestu za konečným prvenstvom v súťaži.
Góly: Mašír (z 11 m), Víglaský – Kulich. Pred 100 divákmi rozhodoval Katina.
VEĽKÁ LEHOTA: Gubriansky – Víglaský, Michalík, Boroš, Šmondrk, Gábriš, Mánik, T. Garaj, Mašír, M. Garaj, Mašír
HRONSKÁ DÚBRAVA: Tužinský – Rašner, Kulich, Beracko, Hanuška, Cibuľa, Paraj, Oravec, P. Barcík (70. Ľ. Barcík), Mrenica (70. Páleník), Ryboš

Pitelová – Malá Lehota
1:3 (0:1)
Za stavu 0:1 domáci Zvara nepremenil penaltu. Hostia hrali lepšie, mali viac hry a v korektnom zápase zaslúžene vyhrali.
Góly: Michaleje – Jazvinský, V. Debnár, R. Adamec. Pred 50 divákmi rozhodoval Šimič st.
PITELOVÁ: J. Barát (85. Kľačanský) – Zvara, Šajben (57. Kubík), Poliak, Michalisko, B. Spišiak (67. S. Spišiak), Michaleje, Tatár, Štefanka (80. Šurka), Egyed, R. Barát
MALÁ LEHOTA: Boroš – Ľ. Pavlík, S. Debnár, Z. Pavlík (80. J. Debnár), Rajnoha, Jazvinský, V. Debnár, M. Debnár, Katina, R. Adamec, V. Adamec

Ostrý Grúň -Kopernica
4:3 (1:0)
Zápas mal jednoznačný priebeh, domáci viedli 3:1, no potom si skomplikovali život a nakoniec zvíťazili len tesne.
Góly: Z. Šuriansky, R. Maslen, Ľ. Štefanča, Bara – R. Briadka 2, Bielický. Pred 30 divákmi rozhodoval Fáber.
OSTRÝ GRÚŇ: Fridrich – Riso, Ľ. Štefanča, Hudec, R. Maslen, S. Šuriansky (70. Jánoš), Šulva, Baláž (85. Seget), Z. Šuriansky, Maruška, Bara
KOPERNICA: M. Briadka – M. Slašťan, Melcer, Lintner, R. Briadka, Matlo, Hodrušský, Matuška, Krajčík, I. Slašťan, Bielický

Kremnické Bane – Skl. Teplice
2:1 (1:1)
Po vyrovnanom prvom polčase rozhodli domáci o svojom víťazstve dve minúty pred koncom úspešne zrealizovaným priamym kopom.
Góly: Ivan, Mazúr – Šimko. Pred 200 divákmi rozhodoval Frzon.
KREMNICKÉ BANE: Majda – Holečka, Oswald, Čierny (58. J. Neuschl), Lupták, Priwitzer, Kozár (81. Joška), Hirko (72. Hrmo), Mužík, Ivan, Mazúr
SKLENÉ TEPLICE: Repatý – Kováč, Husár, Pellegríni, Truszka, Debnárik, Šimko, Jaško, Zúbek, Dávid (46. Skladan), Beňo
12. Krem. Bane 20 5 1 14 32:70 16 -14
Zaujali: Boroš (Malá Lehota) - Michaleje (Pitelová), D. Rajčan (St. Kremnička B), Mazúr (Kremnické Bane), Šimko (Sklené Teplice), I. Slašťan (Kopernica), Z. Šuriansky (OstrýGrúň).

1. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  7. Hygge ako životný štýl
  8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.

Testovanie v Žiari nad Hronom.

Obyvatelia využili aj možnosť online registrácie.

12 h
Momentka zo zápasu proti Púchovu.

Futbalisti Pohronia absolvovali ďalšie dva prípravné zápasy. Najskôr si zmerali sily so Žilinou, cez víkend doma privítali futbalistov Púchova.