Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Futbal mládeže

II. liga - starší dorast – východ:
30. kolo: Rimavská Sobota - Žiar nad Hronom 4:2 (1:2), Dobrota 2

II. liga - mladší dorast - východ:
30. kolo: Rimavská Sobota - Žiar nad Hronom 3:4 (1:1), Gašparík 2, Országh, Slašťaň

III. liga - starší dorast:
30. kolo: Nová Baňa – Kysucké Nové Mesto 2:2 (0:0), Binda, M. Tužinský
Dohrávka 16. kola: Liptovský Mikuláš - Nová Baňa 6:0 (2:0)

29. kolo: Podlavice - Ružomberok B 0:5, Brezno - Lučenec 2:6, Dolný Kubín - Radvaň 3:0, Zvolen - Revúca 2:2, Liptovský Mikuláš - Čierny Balog 2:2
1. Lučenec 29 24 4 1 116:33 76
2. Ružomberok B 29 23 4 2 104:30 73
3. Podlavice 28 17 2 9 80:48 53
4. D. Kubín 29 14 8 7 51:33 50
5. Čadca 28 13 3 12 44:50 42
6. Námestovo 28 12 5 11 49:43 41
7. Zvolen 29 11 7 11 53:48 40
8. Revúca 29 10 8 11 51:47 38
9. L. Mikuláš 28 10 6 12 45:51 36
10. Č. Balog 29 9 8 12 47:48 35
11. Bánová 28 9 8 11 43:53 35
12. N. BAŇA 28 9 5 14 44:72 32
13. Radvaň 29 9 3 17 39:74 30
14. Bytča 28 8 3 17 37:74 27
15. K. N. Mesto 28 4 5 19 39:81 17
16. Brezno 29 4 5 20 36:93 17

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga - mladší dorast:
30. kolo: Nová Baňa – Kysucké Nové Mesto 4:0 (3:0), Svitek 2, Fáber, Zvizdeckij
Dohrávka 16. kola: Liptovský Mikuláš - Nová Baňa 6:2 (2:1), Červenák, Svitek

29. kolo: Podlavice - Ružomberok B 2:0, Brezno - Lučenec 0:1, Dolný Kubín - Radvaň 0:2, Zvolen - Revúca 4:0, Liptovský Mikuláš - Čierny Balog 4:1
1. Ružomberok B 29 22 2 5 101:42 68
2. Radvaň 29 20 5 4 66:24 65
3. Podlavice 29 20 3 6 82:34 63
4. L. Mikuláš 28 18 1 9 77:39 55
5. Zvolen 29 16 4 9 52:35 52
6. Č. Balog 29 12 6 12 64:61 42
7. Námestovo 28 10 8 10 31:49 38
8. Lučenec 29 10 5 14 50:66 35
9. N. BAŇA 27 11 1 15 57:65 34
10. D. Kubín 29 9 6 14 40:55 33
11. Bánová 27 10 3 14 34:49 33
12. Čadca 28 6 11 11 43:59 29
13. Revúca 29 9 1 19 48:63 28
14. Bytča 28 9 1 18 29:66 28
15. Brezno 29 6 7 16 36:66 25
16. K. N. Mesto 27 5 6 16 28:65 21

Skryť Vypnúť reklamu

IV. liga – dorast - juh:
26. kolo: Hliník nad Hronom – Rimavská Sobota B 0:0, Dolné Hámre - Sásová 3:3 (2:1), Listofer, Beniak, Poprac

25. kolo: Divín - Dolné Hámre 1:6, Poltár – Hliník nad Hronom 0:4, Rimavská Sobota B - Selce 2:2, Modrý Kameň - Fiľakovo 1:3, Detva - Krupina 1:1, Tomášovce - Dudince 2:4, Sásová - Kalinovo 6:0
1. Selce 25 22 1 2 80:16 67
2. R.Sobota B 25 19 1 5 82:18 58
3. Detva 25 17 1 7 59:39 52
4. HLINÍK 25 13 5 7 54:35 44
5. Kalinovo 25 13 3 9 55:49 42
6. M. Kameň 25 12 2 11 58:52 38
7. Fiľakovo 25 11 4 10 43:43 37
8. D. HÁMRE 25 9 6 10 47:45 33
9. Dudince 24 8 6 10 62:52 30
10. Tomášovce 25 8 3 14 41:53 27
11. Krupina 25 7 5 13 57:76 26
12. Poltár 25 6 3 16 51:68 21
13. Sásová 25 5 6 14 46:99 21
14. Divín 24 1 0 23 15:105 3

V. liga – dorast – skupina C:
26. kolo: Banská Štiavnica - Šalková 4:1 (3:0), Kminiak 2, Macko, Rusnák, Slovenská Ľupča - Stará Kremnička 0:6 (0:3), Bugár 3, Paller, Paulík, Franc, Banská Belá - Žarnovica 2:1 (0:0), Zelinka (z 11 m), Buzalka - Pavol

Skryť Vypnúť reklamu

25. kolo: Dobrá Niva - Medzibrod 6:3, Vígľaš-Pstruša - Hriňová 1:5, Žarnovica - Kováčová 4:3, Šalková - Pliešovce 2:3, Stará Kremnička - Banská Štiavnica 1:2, Badín - Slovenská Ľupča 2:2
1. B.ŠTIAVNICA 23 18 3 2 65:27 57
2. Hriňová 23 16 2 5 58:25 50
3. S. KREMNIČKA 22 11 5 6 60:38 38
4. Medzibrod 23 11 4 8 58:46 37
5. Pliešovce 23 10 6 7 38:32 36
6. B. BELÁ 23 10 3 10 50:46 33
7. Šalková 22 9 3 10 50:38 30
8. Kováčová 23 7 5 11 37:50 26
9. ŽARNOVICA 23 8 2 13 40:69 26
10. Badín 22 6 6 10 34:43 24
11. Slov. Ľupča 23 7 2 14 46:59 23
12. D. Niva 22 6 4 12 48:77 22
13. Vígľaš-Pstruša 22 5 1 16 32:66 16

I. trieda – dorast:
26. kolo: Lovčica-Trubín - Lovča 2:4 (1:2), Fáber, Gustiňák - Košta 2, Greguš, Török, Brehy – Janova Lehota 1:2 (0:2), Brodziansky – Hraško, Beliančík, Kosorín - Trnavá Hora 4:11 (2:5), Červenák 2, Hurtík, Ulrich – Ceplák 4, Ihracký 2, Bezdeda, Izák, Heško, Marek Mališ, Struhár, Kremnica - Lutila 1:2 (0:1), Rusín – Paučo, Tulipán (kika)
1. Lovča 20 16 2 2 118:19 50 +20
2. Lutila 20 15 1 4 99:31 46 +16
3. Trnavá Hora 20 13 2 5 74:39 41 +11
4. Kremnica 20 13 1 6 73:27 40 +10
5. H. Hámre 20 11 4 5 76:34 37 +7
6. Brehy 20 7 3 10 55:54 24 -6
7. Hliník B 20 8 0 12 41:55 24 -6
8. Lovčica-Tr. 20 7 0 13 50:80 21 -9
9. T. Breznica 20 6 2 12 51:62 20 -10
10. J. Lehota 20 4 1 15 31:94 13 -17
11. Kosorín 20 2 0 18 22:195 6 -24
Doma:
1. H. Hámre 10 8 1 1 47:9 25
2. Trnavá Hora 10 8 1 1 45:11 25
3. Lovča 10 8 0 2 68:9 24
4. Lutila 10 8 0 2 54:12 24
5. Kremnica 10 8 0 2 38:11 24
6. Brehy 10 4 3 3 28:14 15
7. Lovčica-Tr. 10 5 0 5 31:33 15
8. T. Breznica 10 4 2 4 40:22 14
9. Hliník B 10 4 0 6 19:31 12
10. J. Lehota 10 2 1 7 16:41 7
11. Kosorín 10 2 0 8 18:93 6
Vonku:
1. Lovča 10 8 2 0 50:10 26
2. Lutila 10 7 1 2 45:19 22
3. Kremnica 10 5 1 4 35:16 16
4. Trnavá Hora 10 5 1 4 29:28 16
5. H. Hámre 10 3 3 4 29:25 12
6. Hliník B 10 4 0 6 22:24 12
7. Brehy 10 3 0 7 27:40 9
8. Lovčica-Tr. 10 2 0 8 19:47 6
9. T. Breznica 10 2 0 8 11:40 6
10. J. Lehota 10 2 0 8 15:53 6
11. Kosorín 10 0 0 10 4:102 0

I. liga – starší žiaci - stred:
26. kolo: Žiar nad Hronom – Rimavská Sobota 1:0 (0:0), Jo. Túry

I. liga – mladší žiaci - stred:
26. kolo: Žiar nad Hronom – Rimavská Sobota 5:0 (1:0), Širáň 5

II. liga – starší žiaci - juh:
26. kolo: Hliník nad Hronom - Radvaň 2:4 (2:1), Žiak, Demko, Žarnovica - Hriňová 1:0 (7:0), Dangl 3, Taška 3, Nemec 2, Luky, Országh

25. kolo: Radvaň - Sliač 3:0, Savon BB – Hliník nad Hronom 4:1, Hriňová - Zvolen 0:4, Lučenec - Žarnovica 5:2, Podbrezová B - Fiľakovo 0:2, Detva - Krupina 3:0
1. Lučenec 23 20 1 2 81:24 61
2. ŽARNOVICA 23 18 2 3 61:21 56
3. Fiľakovo 23 16 2 5 74:29 50
4. Radvaň 23 14 2 7 49:31 44
5. Zvolen 23 12 3 8 52:30 39
6. Detva 24 11 3 10 44:44 36
7. Podbrezová B 23 11 3 9 31:36 36
8. Savon BB 23 10 1 12 57:40 31
9. B.Bystrica B 23 10 1 12 35:46 31
10. Krupina 23 4 6 13 17:36 18
11. Sliač 23 5 2 16 21:52 17
12. Hriňová 23 2 4 17 17:82 10
13. HLINÍK 23 1 2 20 17:85 5

II. liga – mladší žiaci - juh:
26. kolo: Hliník nad Hronom - Radvaň 2:9, Žarnovica - Hriňová 2:0 (1:0), Štefanka 2

25. kolo: Radvaň - Sliač 6:0, Savon BB - Hliník nad Hronom 24:0, Hriňová - Zvolen 1:3, Lučenec - Žarnovica 5:1, Podbrezová B - Fiľakovo 5:1, Detva - Krupina 0:4
1. Zvolen 23 21 0 2 89:17 63
2. Lučenec 23 17 2 4 61:13 53
3. B. Bystrica B 22 15 2 5 75:24 47
4. Krupina 23 15 1 7 88:16 46
5. Savon BB 23 12 3 8 71:31 39
6. Hriňová 22 12 3 7 47:31 39
7. Fiľakovo 23 11 1 11 51:29 34
8. Podbrezová B 24 9 3 12 62:46 30
9. Detva 23 7 4 12 44:45 25
10. ŽARNOVICA 23 8 1 14 30:67 25
11. Radvaň 23 7 2 14 33:50 23
12. Sliač 23 3 1 19 31:98 10
13. HLINÍK 22 0 0 22 6:221 0

III. liga – starší žiaci – skupina C:
26. kolo: Brezno – Nová Baňa 1:0 (1:0), Zvolen B – Žiar nad Hronom B 2:2 (0:1), Karásek, Považanec, Kremnica - Kováčová 5:1 (1:0), Kuzma, Mistrík, Brünn, Haura, Eliáš

III. liga – mladší žiaci – skupina C:
26. kolo: Brezno – Nová Baňa 4:0 (2:0), Zvolen B – Žiar nad Hronom B 1:3 (1:2) - nedohrané, Škriniar 2, Kökény, Kremnica - Kováčová 8:1 (3:0), Ziman 2, Polačko 2, Kasza 2, Širáň, Kolláti

Malý futbal – skupina A:
11. kolo – Turnaj v Nevoľnom: Sokol Nevoľné – Družstevník Pitelová 0:6 (0:3), Ponický 3, Sklenka, Forgáč, Baláž, Družstevník Pitelová – Sokol Krahule 4:1 (1:1), Mališ 3, Žňava, Sokol Nevoľné – Sokol Krahule 3:0 (1:0), P. Baláž 3
12. kolo - Turnaj v Krahuliach: Sokol Krahule – Sokol Nevoľné 1:0 (1:0), Hirschner, Sokol Nevoľné – Družstevník Pitelová 0:3 (0:2), Ponický, Mališ, Karvaš, Sokol Krahule – Družstevník Pitelová 0:2 (0:2), Žňava, Piskorík
1. Pitelová 22 13 5 4 56:25 44
2. Nevoľné 22 7 5 10 36:53 26
3. Krahule 22 6 4 12 36:50 22

Malý futbal – skupina B:
11. kolo - Turnaj v Tekovskej Breznici: Sokol Tekovská Breznica – Sokol Repište 3:0 kont. (čl. 100/b SP), Družstevník Prestavlky – ŠK Rudno nad Hronom 6:0 (4:0), Sokol Repište – Družstevník Prestavlky 0:3 kont. (čl. 100/b SP), Sokol Tekovská Breznica – ŠK Rudno nad Hronom 2:0 (2:0), Dobiasová, Bratko
Poznámka: Družstvo Sokol Repište sa na turnaj nedostavilo.
1. Tek. Breznica 22 18 1 3 70:10 55
2. Prestavlky 22 13 3 6 42:22 42
3. Repište 22 5 2 15 16:59 17
4. Rudno nad Hr. 22 3 2 17 13:56 11
Pozn.: Neboli predložené zápisy o odohraní turnajov v Nevoľnom (skupina A) a v Prestavlkoch (skupina B).

Finále O Majstra ObFZ Žiar nad Hronom v kategórii Malého futbalu:
Tekovská Breznica – Pitelová
0:0, na pok. kopy 0:2

Prípravky – skupina A:
12. kolo – Turnaj v Dolnej Ždani: Sokol Dolná Ždáňa – Sitno Banská Štiavnica 2:0 (0:0), Moška 2, FK MŠK Žiar nad Hronom – Sitno Banská Štiavnica 4:0 (3:0), Pančík 2, Kukučka, Struhár, Sokol Dolná Ždaňa – FK MŠK Žiar nad Hronom 0:4 (0:2), Pančík, Job, Hudák
1. B. Štiavnica 24 13 2 9 64:44 41
2. Žiar nad Hr. 24 13 1 10 72:48 40
3. D. Ždaňa 24 8 1 15 39:83 25

Prípravky – skupina B:
12. kolo - Turnaj v Dolných Hámroch: Sandrik Dolné Hámre – ŠK Izomat Nová Baňa 0:1 (0:0), Tužinský, ŠK Izomat Nová Baňa – MFK Žarnovica 0:3 (0:1), Izák 2, Truszka, Sandrik Dolné Hámre – MFK Žarnovica 0:7 (0:3), Sentinek 2, Izák 2, Truszka 2, Žiško
1. Žarnovica 22 15 3 4 46:12 48
2. D. Hámre 22 9 6 7 24:26 33
3. Nová Baňa 22 3 3 16 9:41 12

Finále O Majstra ObFZ Žiar nad Hronom v kategórii Prípraviek:
Banská Štiavnica – Žarnovica
0:2 (0:2),
Sentinek,Izák

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  10. Slovaktual umožní všetkým zamestnancom bezplatné testovanie
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 20 241
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 180
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 9 985
  4. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 958
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 956
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 7 135
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 600
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 505
  9. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 478
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 563
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Ilustračné foto

V základnej škole vzniknú štyri nové centrá učenia

V základnej škole Pavla Križku v Kremnici vzniknú nové odborné učebne.

Ilustračné foto.

Situácia s COVID-19 sa v psychiatrickej nemocnici stabilizovala

Lokálnu epidémiu ochorenia COVID-19, ktorá sa vyskytla v psychiatrickej nemocnici na začiatku decembra, sa podarilo stabilizovať.

Ilustračné foto

V nemocnici pre poruchu na vodovodnom potrubí netečie voda

V nemocnici v Žiari nad Hronom evidujú odstávku vody, príčinou je porucha na vodovodnom potrubí.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Vráble zintenzívnia boj s pandémiou, majú veľa hospitalizovaných v Nitre

Radnica požiadala dobrovoľných hasičov, aby vydezinfikovali autobusové zastávky.

Kam na Liptove počas lockdownu

Nápady na výlety sme rozdelili podľa okresov.

Už ste čítali?