Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Futbal - II. trieda dospelých: Druhým postupujúcim je Bzenica, sedem gólov Štefanoviča z Kosorína

26. kolo:
Nevoľné - Bzenica
2:6 (0:4)
V prvom polčase mal zápas jednoznačný priebeh, hostia mali jasne navrch a strelili 4 góly. V druhom favorit na postup poľavil, domáci znížili na 2:4, no hostia sa včas prebudili a stanovili na konečných 2:6.
Góly: Ďurian 2 (jeden z 11 m) - Budinský 3, Forgáč, Balko, Brašeň. Pred 40 divákmi rozhodoval Šimič st.
NEVOĽNÉ: Schmid – R. Mazúr, Kolatty, Ďurian, Michalka, Ľ. Mazúr, P. Króner, Weiss, Henžel, Holic (15. Novodomec), Baláž
BZENICA: Hlaváč – Dekýš, Olajec, Graus, Murín, Šedivec, Fehérpataky, Forgáč, Budinský, Balko (46. Erhardt), Tatár (46. Brašeň)

Ihráč – Rudno nad Hronom
1:2 (1:0)
Vo vyrovnanom zápase rozhodol o víťazovi pokutový kop nariadený proti domácim.
Góly: R. Kollár – D. Tužinský 2 (prvý z 11 m). Pred 50 divákmi rozhodoval Levčík.
IHRÁČ: Maroš Kollár – Barboriak, P. Slašťan, R. Henžel, Lupták, Kollár, Paučo, Kysel, V. Henžel (75. Marcel Kollár), Milan Bitala (73. M. Slašťan), Marián Bitala
RUDNO NAD HRONOM: M. Tužinský – Matiašovič, Šurka, Zúbek, Škarba, Horniak, Moško, Gubán (56. Budinský), Jánošík, Valko (74. Bartoš)

Lovčica-Trubín - Prestavlky
3:4 (1:2)
Domáci, ktorí boli pred sezónou pasovaní za jedného z favoritov na postup do I. triedy, sa s ročníkom 2004/05 rozlúčili prekvapujúcou domácou prehrou.
Góly: Krajči 3 – Ľ. Kukučka 2, M. Kukučka, Benko.

Krahule – Dolná Ždaňa B
3:0 (1:0
)
V prvom dejstve sa hral vyrovnaný futbal a domáci hráči dlho nevedeli prekonať brankára Hučku. Zvrat nastal v 33. minúte zásluhou Hogha, no do konca polčasu sa stav nezmenil. V druhej polovici stretnutia vsietil ešte gól Š. Korsch a úspešnú sezónu Krahúľ zavŕšil tretím presným zásahom prezident klubu Brhlík.
Góly: 33. Hogh, 68. Š. Korsch, 80. Brhlík. ČK: 85. Š. Korsch. Pred 60 divákmi rozhodoval Baran.
KRAHULE: Weiss – Šikula, Oswald, Neuschl, Kríž, Š. Korsch, Tokár, Hogh, Ivan (81. Hraško), Pop (72. Brhlík), Weis (86. Mecele)
DOLNÁ ŽDAŇA B: J. Hučka – M. Hučka, S. Tesák, Giertl, Dovec, Páchnik (46. Škarba), Kúšik, Kotrlec, ,Slušný, Dodok, M. Tesák (46. Medveď)

Kosorín – Horná Ždaňa
11:1 (6:1)
Domáci začali od úvodu obrovským náporom, ktorý si udržali počas celého stretnutia. Strelecky sa presadil najmä I. Štefanovič, ktorý sa svojimi siedmimi gólmi zaskvel na ihrisku.
Góly: 2., 4., 8., 45., 63., 72., 80. I. Štefanovič, 15. Legíň, 26. Hrčka, 89. Beňo, 89. Hazucha – 10. Kordík. Pred 50 divákmi rozhodoval Fáber.
KOSORÍN: Ertl – Jar. Štefanovič (46. Mir. Beňo), Nemčok, Štroffek, Foríšek, I. Štefanovič, Paučo, Legíň (46. Mich. Beňo), Karásek (70. Kováčik), Hazucha, Hrčka
HORNÁ ŽDAŇA: Pčola – Varsa, Skladan, Hutta, Šištík (15. Harach), Rečlo, Tököly, Šedivec, Kordík, J. Haring, M. Haring

Prochot – Janova Lehota
1:2 (0:1)
V Prochoti sa odohral vyrovnaný zápas, šance mali obe strany. Po nešťastnom prvom polčase sa domácim podarilo vyrovnať, no už o štyri minúty dostali ďalší gól, a tak prehrali najtesnejším rozdielom.
Góly: 75. J. Rosenberg - 20. T. Daniš, 79. Toth. Pred 100 divákmi rozhodoval Priebera.
PROCHOT: Bugár – Kmeť, Rečlo, Ján Rosenberg, Jo. Rosenberg, Vincenc, R. Rosenberg, M. Rosenberg, I. Rosenberg, Ľ. Rosenberg (46. A. Rosenberg), Paula
JANOVA LEHOTA: Boldiš – Matyáš, Roško, Rašlík (84. V. Daniš), Koneracký, Toth, Minka (75. Krajčír), Repčok (47. Chovančík), Horváth (88. Malík), T. Daniš, Stacho

13. Nevoľné 12 0 1 11 4:41 1
Pozn.: Župkov sa zo súťaže odhlásil. Jeho výsledky boli anulované.
Zostava kola: Hlaváč (Bzenica) – Šikula (Krahule), R. Kollár (Ihráč), Ľ. Mazúr (Nevoľné), Ján Rosenberg (Prochot) - Budinský, Forgáč (Bzenica), Ivan (Krahule), Paučo (Kosorín) – I. Štefanovič (Kosorín), T. Daniš (J.Lehota).

1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?

Testovanie v Žiarskom okrese: Starostovia myslia aj na záložné tímy

V Žiari nad Hronom po znížení počtu testovacích dní len na dva prehodnocujú systém na zverejnených odberových miestach.