V. liga dospelých - skupina C: V susedskom derby remíza a šesť gólov

2. kolo:
Štiavnické Bane - Radvaň
1:1 (1:0)
Domáci z úvodnej prevahy nič nevyťažili. Keď sa už zdalo, že taktovku zápasu preberajú hostia, prišla 27. min a Beták z pokutového kopu otvoril skóre zápasu. Na začiatku 2. polčasu po ruke v šestnástke hostia vyrovnali, keď úspešným exekútorom pokutového kopu bol Ondrejka. Hneď na to mali obrovskú šancu domáci, ale Janči trafil len brvno. Záver bol už z obidvoch strán veľmi opatrný. Nikto nechcel spraviť chybu, ktorá by ho stála body, a tak si ich napokon súperi rozdelili.
Góly: 27. Beták (11 m) – 50. Ondrejka (11 m). ŽK: Janči, Beták – Tomčík, Uličný. Pred 250 divákmi rozhodoval T. Oružinský.
ŠTIAVNICKÉ BANE: Plachetka - Kmeť, Poprac, Beták, Košarník, Pastier, Janči (85. Venglár), Beňo, Urgela, Turský, Osvald (46. Hrubčo)
RADVAŇ: Mojžiš - Uličný, Kaščák, Kocka, Ševčík, Kvasna, Dovčiak, Tomčík, Darida (87. Snopko), Ondrejka, Gibala (46. Janík)

Dolné Hámre – Nová Baňa
3:3 (1:2)

V susedskom derby sa napokon body delili. Spočiatku však mali všetky tromfy v rukách novobančania, ktorí sa zásluhou Gubova ujali vedenia, avšak v 25. min odpovedal rovnakým spôsobom V. Zeleňák. V 43. min strelil opäť gól Gubov a hneď na začiatku druhého polčasu zvýšil Číbik vedenie hostí už na dvojgólové. Domáci v snahe zvrátiť vývoj zápasu vystupňovali tlak, výsledkom čoho bol gól Necpála. V 82. min vyrovnal M. Zeleňák a domáci mali ešte ďalšie šance, ktoré sa však už gólom neskončili.
Góly: 25. V. Zeleňák, 63. Necpál, 82. M. Zeleňák - 10., 43. Gubov, 49. Čibík. ŽK: Ološtiak, Necpál, L. Káčer - Gubov, Šlauka, Kuba.
Pred 300 divákmi rozhodoval Ligač.
DOLNÉ HÁMRE: Pukan - Ološtiak, Tomka (59. Galeta), Švihla (53. Zúbek), L. Káčer, Necpál, Repiský, Frim, Schwarz, V. Zeleňák, M. Zeleňák
NOVÁ BAŇA: A. Baláž - Forgáč (55. Polnišer), Rybár, M. Baláž, Benko, Gubov (90. Polc), Šlauka, Čibík, Laco, Mánik (30. Marko), Kuba

Žiar B/L. Vieska - Žarnovica
5:2 (1:1)

Úvod vyšiel lepšie hosťom, ktorí otvorili skóre už v 15. min. Domáca odpoveď prišla pred koncom 1. polčasu, keď sa hlavou presadil Mališ a v samom závere prvého dejstva poslal domácich do vedenia Dobrota. Hostia ešte vyrovnali, ale v závere už dominovalo žiarske béčko a zaslúžene vyhralo 5:2.
Góly: 40., 84. Mališ, 45. Dobrota, 72. Stašo, 83. Slašťan - 15. Nasvetr, 63. Hlavačka. ŽK: Matyáš, Lalo - M. Štefanka ml. Pred 250 divákmi rozhodoval Berta.
ŽIAR NAD HRONOM B: Haliarsky - Lalo, Matyáš, Víglašský (29. Baláž (82. Goral), Urgela, Slašťan, Šouc, Mališ, Dobrota, Stašo, Dovec
ŽARNOVICA: Čampa - Štefanka ml., Gregor, Repiský, Chmola, Černák, Roško (82. Mičík), Gubán, Lavrov, Hlavačka, Nasvetr

Kováčová – Podlavice
0:2 (0:2)

Hostia sa predstavili vo veľmi dobrom svetle. Behavejší, futbalovejší celok Podlavíc potvrdil svoje kvality aj strelecky, keď už v prvom polčase viedol o dva góly. K tomu im dopomohol aj ,,vlastenec” Plavca, ktorý hlavou prekvapil brankára.
Góly: 7. Plavec (vlastný), 21. Hrnčíř, ŽK: Hrnčíř.
PODLAVICE: Ľalík - Rumanovský, Rusko, Kollár, Majling - V. Haviar (71. Valentýni), Uhliarik, Šatánek, Demčík (46. P. Haviar), Hrnčíř (89. Rebek), Navrátil.

Hrochoť – Detva
5:1 (2:0)

Hrochoť začala iniciatívne, čo potvrdila gólom v 1. min. Domáci hrali nátlakovo a v 14. min. pridali druhý gól a zvyšok prvého polčasu mali hru jasne pod kontrolou. Druhý polčas sa začal nemilým prekvapením, keď Detva z náhodne nakopnutej lopty znížila. Potom znovu ovládli hru domáci, ktorí zlepšili pohyb, spresnili prihrávky a svoju dominanciu potvrdili ďalšími tromi gólmi.
Góly: 1., 83. a 90. Ján Zátroch , 14. Ján Selecký 73. Martin Selecký - 55. Košút. Pred 400 divákmi rozhodoval Hlaváčik.
HROCHOŤ: Machunka - Poničan, Považanec, Priadka, Kmeť, Sl. Selecký (46. J. Dorotovič), Pet. Zátroch (70. Pet. Majer), Ján Selecký, Martin Selecký, Ján Zátroch, Škamla.

Ostatné výsledky: D. Niva - Dudince 3:0 (1:0), Mart. Babiak 2, Klanduch, Priechod - Č. Balog 1:3 (1:1), 25. Vajda - 40. Bukovec, 76. a 85. Kleskeň (oba z 11 m)

1. Radvaň 2 1 1 0 6:1 4
2. N. BAŇA 2 1 1 0 7:3 4
2. Hrochoť 2 1 1 0 7:3 4
4. Š. BANE 2 1 1 0 5:2 4
5. Podlavice 2 1 1 0 3:1 4
6. Č. Balog 2 1 1 0 5:3 4
7. D. HÁMRE 2 1 1 0 5:4 4
8. ŽIAR B 2 1 0 1 7:5 3