Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Futbalový servis

Až šesť vylúčených
Kalná n/Hr. - Komjatice 2:1 (2:0), 33. Z. Čontoš, 34. O. Szilvás - 80. vlastný (E. Dvorakovič). Domáci svojho súpera od začiatku zatlačili pred Hajnalu, kým hostia hrozili iba po rýchlych kontrách. V 4. a 13. min. zahodili hráči Kalnej dve veľké príležitosti, čo sa im mohlo vypomstiť, pretože Uher v 16. min. nepremenil sólo na Guťana. Dva zlepené góly v rozpätí dvoch minút rozveselili domácich, tí však po zmene strán zahodili ďalších vari päť či šesť šancí. V samom závere si strelil Dvorakovič nešťastne vlastný gól, tri body ale zostali zaslúžene doma. R Ondruš, 250 divákov.
KALNÁ: Guťan - Hrnčiar, Pe. Gočev (46. Zdychavský), Mérez (59. Cigáň), Gubík, Sakoš, Hegedüs, Čontoš, Dvorakovič, Szilvás, Malček (7. Gogora). KOMJATICE: P. Hajnala - Mich. Marenčák, Vilímek, Konderík, Majerčík, Uhrík, Letko, Uher (52. Soboňa), Mart. Marenčák, J. Kalužák, Krehák.
Bánov - Želiezovce 3:1 (2:0), 20. D. Horský, 35. P. Cmar, 65. P. Šimunek - 60. M. Gubík. V súboji exštvtoligistov sa hostia zamerali najmä na defenzívu, lenže tlak domácich vyústil v prvom polčase do dvoch gólov. Želiezovčania v prvom polčase Mráza prakticky neohrozili, po zmene strán ale z náhodnej akcie znížili. Zanedlho však inkasovali aj tretíkrát a o víťazovi už nebolo pochýb. Bánovčania potom ešte zahodili zopár šancí, výsledok sa však už nezmenil. R Mlinkovics, 150 divákov.
BÁNOV: Mráz - Angyal, M. Moravčík, Poláček (50. Kramár), Keméň (80. Hlavatý), Tchor, Cmar, Horský, Kováčik, Tóth (55. P. Šimunek), J. Moravčík. ŽELIEZOVCE: N. Barecz - Bielik, Sováb, Tóth, Baranyai, L. Berecz, Krištofoli, Styecz, Farkaš, Vincúr, Gubík.
Pribeta - Veľké Lovce 1:3 (1:2), 36. M. Lakatoš - 20. a 32. R. Lapčík, 89. B. Kubištel. Hostia od začiatku potvrdzovali, že k nováčikovi prišli zabodovať a po polhodine hry už vyhrávali o dva góly. Vylúčenie ich hráča domáci zakrátko využili na zníženie, lenže na viac sa už Pribeťania nezmohli. Naopak, po zmene strán prišli o jedného hráča v poli aj oni, čo ich súper v samom závere zužitkoval na strelenie tretieho gólu. R Pupáková, ČK: 75. L. Bratkó - 33. P. Procházka, 200 divákov.
PRIBETA: Gábor - Vida, Takács, Bratkó, Sýkora (70. Geleta), Olách, Rajčáni, Keszi (70. Záhorcsek), Uzsák (46. Rontó), Scholtz, Lakatoš. V. LOVCE: Címer - Kuruc, Procházka, Pavlatovský, Kodhaj, Kršák (60. Chudiváni), Macek (40. Dobročáni), Ivan, Bagala, Kubištel, Lapčík (80. J. Kotlár).
Kameničná - Dolný Ohaj 2:2 (1:0), 35. E. Nagy (11 m), 65. A. Sándor - 53. P. Palacka, 64. M. Pétery. V prvom polčase mali domáci miernu prevahu, ktorú využili na strelenie úvodného gólu z penalty za faul na Nagya. Hráči Kameničnej mali aj ďalšie príležitosti, ale do prestávky už nevyužili ani jedinú. Hostia prvýkrát vystrelili na Kaufmanna až v 41. minúte. Dolnoohajania začali druhé dejstvo evidentne živšie a podarilo sa im skóre otočiť vo svoj prospech. Domáci prakticky vzápätí vyrovnali, ale v zúfalom nápore nepremenili ani jednu zo svojich sľubných príležitostí, a tak sa body delili. R Vánik, ČK: 85. P. Palacka, 200 divákov.
KAMENIČNÁ: Kaufmann - T. Boros, Szüllö, Rigó, P. Boros, Fekete, Lörincz, Nagy, Turančík (90. Csepreghy), Sándor, Hozman (75. Molnár). D. OHAJ: Barták - M. Palacka, Rácek, S. Palacka, Navrátil, J. Pétery, M. Pétery, R. Melišek (88. Brezanský), P. Palacka, Porubský (68. Pinteš), Podbehlý (80. M. Palacka).
Čajkov - Palárikovo 0:1 (0:0), 90+. A. Fiala. Diváci mohli vidieť zápas veľmi dobrej úrovne z viacerými gólovými príležitosťami na oboch stranách. V prvom polčase spálil najväčšiu príležitosť domáci Drapka a Strelec napálil loptu do žrde. Za hostí neuspel Židuljak. Po zmene strán mali síce Čajkovčania miernu prevahu, lenže ich súper mal aj kus šťastia, keď až trikrát zazvonila žrď Pilekovej svätyne. Rozhodnutie tak prišlo v nadstavenom čase, keď po trme-vrme padol jediný gól zápasu. R Kadlíček, 300 divákov.
ČAJKOV: Horniak - Nichta, Csernák, Černák (64. Molnár), Lepieš, Mališ, Strelec, Červenák, Slobodník, M. Drapka, Pompoš (77. Tuhý). PALÁRIKOVO: Pilek - Kobora, Citsoň, Sztrecsko, Fiala, Židuljak, A. Ludas (88. Bednár), Krištofičin, Košťál (46. Vittek), Svýba, Hoppan.
Nové Zámky B - Šurany 3:2
(1:2), 44. P. Palacka (11 m), 60. J. Procházka, 61. P. Buranský - 29. a 38. Ľ. Kollár. V susedskom derby mali prvé šance domáci, lenže po štandardných situáciách sa presne triafali iba ich súperi. Nováčikovi sa podarilo skórovať až tesne pred prestávkou, keď premenil penaltu za faul na Š. Kováča. V druhej časti hry mala rezerva Nových Zámkov od začiatku prevahu, ktorú zužitkovala na strelenie dvoch gólov v rozpätí niekoľkých sekúnd. Z tohto K.O. sa už hráči Šurian nespamätali, ba v nervóznom závere dohrávali oslabení o dvoch hráčov, kým domácim šiel pod sprchy jeden futbalista. R Slomkowski, ČK: 80. Mucha - 75. P. Poláček, 85. P. Gajdoš, 350 divákov.
N. ZÁMKY B: Nagy - Poništ, Mucha, Maráz, Močkor (46. Procházka), Buranský, Hajko, Dang Van (46. K. Kováč), Matúš, Š. Kováč (88. Hanko), Palacka. ŠURANY: Fišan - Porubský, Ambrus, Gajdoš, Poláček - Vrabec (70. Miček), Hoppan, Ikrényi, Tamaškovič - Skačan, Kollár (46. Tvrdoň).
Jur n/Hr. - Šahy 2:2 (1:1), 45. M. Jakab (11 m), 76. R. Tóth - 25. Š. Petráš, 60. J. Urblík. Levické derby malo vynikajúcu úroveň, o ktorú sa postarali obe mužstvá. Domáci nováčik sa pustil do súpera s veľkou chuťou a pritlačil ho pred Kováča, lenže po troch nepremených šanciach hostia udreli. Hráčov Juru to ale nezlomilo a tesne pred prestávkou z penalty vyrovnali. Aj po zmene strán sa opakoval scenár z prvého polčasu, keď Šahania strelili gól ako prví. Domácich to ešte viac vyburcovalo, mali niekoľko dobrých príležitostí, až napokon zaslúžene vydolovali aspoň bod, hoci podľa priebehu zápasu mali mať všetky tri, pretože ďalší gól im rozhodca pre údajný ofsajd neuznal. R Kusý, 150 divákov.
JUR: Čech - Kyseľ, Ármai, Pankulič, Rácz, Tóth, Sulyani, Valo, Lauko (65. Gabaš), Fiam, Jakab. ŠAHY: Kováč - Máté, Petrík (90. Topán), Petráš, Rotík, Patai, Lackovský, Bartal, Bukri, Urblík, Bodzsár (82. Studva).
Tekovské Lužany - Dvory n/Ž.
2:1 (1:1), 7. I. Kollár, 82. M. Páchnik - 30. T. Káplocký. Domáci začali veľmi dobre a do vedenia sa dostali už v 7. min., ale z tlaku okrem nastreleného brvna už ďalší gól nedosiahli, pretože výborný Benkó bol vždy na mieste. Naopak, súper po polhodine hry vyrovnal. Hráči Tekovských Lužian pokračovali v dobrej hre aj po prestávke, hosťujúceho brankára však dlho prekonať nedokázali. Okrem nastrelenej žrde mali aj ďalšie veľmi dobré príležitosti, o výsledku sa napokon rozhodlo v samom závere a dorážke po trme-vrme. R Maslo, 350 divákov.
T. LUŽANY: Sívosz - Fríbert, Hliva, Bajúz, Krenčan, Kollár, Šál (70. Furinda), Pavlík, Kósa (70. Tóth), Petráš (60. Szalma), Páchnik. DVORY: Benkó - Sztanko, Keresztúri, L. Takáč, Nagy, Petrík, Šalgó (75. Keresztúri), Havetta, Káplocký, M. Boldizsár, R. Takáč.

Starý Tekov - Kalinčiakovo 4:0
(1:0), góly: Galgóci 3, Bánsky, (Pál, Szikora ml, Kolev A, D: Hengerics)
Hostia sa zamerali v Starom Tekove na pozorné bránenie, ale snaha im vydržala iba do prestávky, keď domáci raz prekonali gólmana súpera. Po obrátke domáci vyvinuli sústavný tlak na bránu Kalinčiakova, keď hlavne kanonier Galgóci mal opäť svoj deň a troma gólmi prakticky rozhodol o víťazstve domácich. Tekovčania jednoznačne predčili hostí vo všetkých smeroch a to ešte niekoľko šancí zostalo nevyužitých.
Dolný Pial - Demandice 0:1 (0:1), gól: Straňák, (Havran, Kokavec, Tóth, D: Kubica)
Do polčasu sa hral pomerne dobrý a hlavne vyrovnaný zápas, no hostia išli do vedenia už v 14. min. keď presne mieril Straňák. Po zmene strán domáci Pialčania zatlačili súpera pred svoje pokutové územie, ale gólu sa domáci nedočkali. Možno aj preto, že po druhej ŽK dostal červenú kanonier domácich F. Trgiňa. Domáci sa cítili po zápase ukrivdení, nakoľko mal hlavný rozhodca, podľa nich, dvakrát nariadiť penaltu v prospech domácich.
Plášťovce - Žemberovce 1:1
(0:0), góly: Šomlo ( z 11 m) - Miloš Ármai, (Gregor, Chlebo, Jakubcová, D: Čornák)
Domáci sa konečne na majstrovský zápas zišli v hojnom počte, ale do prestávky sa gólovo proti dobre hrajúcej obrane hostí presadiť nedokázali. Góly začali padať až v 2. polčase, keď skóre otvoril hosťujúci Ármai. Domácim sa potom podarilo vyrovnať gólom z penalty, ktorú premenil Šomlo. Obe mužstvá si
v závere zápasu vypracovali šance na rozhodujúci gól, ale ten už nepadol, preto sa body spravodlivo delili na obe strany rovnako.
V. Kozmálovce - Kozárovce 8:1
(5:0), góly: I. Daniš 2, Ľ. Tariška 2, J. Mucha ( z 11 m), I. Bohunický, M. Graus, V. Tariška, (Meňhart, Kokavec, Tóth, D: Konôpka)
Domáci sa zišli v silnej zostave a bolo jasné, že chcú doma zvíťaziť. Ujali sa vedenia už v 3. min. a ďalšie góly nenechali na seba dlho čakať. Pred druhým gólom si hosťujúci obranca pomohol pred prázdnou bránou rukou, za čo bol vylúčený a nasledovala penalta. Tú Mucha bezpečne premenil a hostia o desiatich úplne odpadli. Kozmálovčania ešte do prestávky pridali ďalšie tri góly. Po obrátke domáci kontrolovali priebeh zápasu a svoj náskok ešte poistili ďalšími gólmi až na konečných 8:1.
N. Dedina - Podlužany 0:0, (Chmura, Meňhart, Petrík, D: Drappan)
Domáci sa chceli uchytiť a konečne v ObM zvíťaziť, lenže opäť nemohli nastúpiť v plnej sile. Domáci mali síce optickú prevahu, ale čistú gólovú šanci si vypracovať nedokázali. Hostia, ktorí pozorne bránili po zmene strán podnikali nebezpečné protiútoky.
V nastavenom čase mohol rozhodnúť o víťazstve hostí Búry, ale svoj brejk nepremenil. V zápase hlavný rozhodca Chmura vytiahol po jednej ČK na oboch stranách. Uvideli ju domáci Obický a hosťujúci Frajka.
H. Vrbica - Tlmače 2:0 (1:0), góly: 2:0 (1:0), góly: Valentík, Špaňo, (Zaimi B, Holman, Zaimi J, D: Šafár)
Domáci mali raketový úvod a hneď v 2. minúte sa ujali vedenia gólom Valentíka. Domáci mali do prestávky viacero gólových šancí, ale hostí držal nad vodou skvelým výkonom brankár Kotora, ktorý chytil domácim minimálne päť gólov. Domáci aj v 2. polčase dobíjali bránu súpera, ale poistili svoje víťazstvo až v 87. minúte Špaňom. Až potom mali šancu aj hostia, ale skóre zostalo nezmenené. V zápasu uvidel ČK. hosťujúci Kissimonyi.
Lok - H. Kľačany 2:4 (2:1), góly: M. Sivka, F. Pleva - J. Krivočenko 2, Mir. Bôžik, J. Vidra, (Sekeres, Kolev I, ZsFZ, D: Konôpka)
Hostia sa síce hneď v 3. min. ujali vedenia, ale herne do prestávky sklamali svojich skalných. Domáci veľkou bojovnosťou otočili skóre ešte do prestávky vo svoj prospech na
2:1. Do 2. polčasu nastúpili hostia ako vymenení, ovládli dianie na trávniku a nakoniec otočili skóre vo svoj prospech troma gólmi. Hráči Loku síce na ihrisku dreli, ale herná kvalita bola tentoraz na strane hostí, ktorí si domov odniesli všetky tri body.
H. Túrovce - Čaka 1:5 (0:4), góly: Nanias - Bielik 3, Krnčan, Meiling, (Dvornák, Sasko, Ďurina)
Hostia dali domácim do prestávky lekciu umnou a efektívnou hrou, keď postupne až štyrikrát prekonali brankára domácich. Tí sa síce snažili, ale ich aktivita končila na dobre postavenej obrannej formácii hostí. Hneď po zmene strán Čaka strelila piaty gól a domácich definitívne schladila. V 60. min. strelil Nanias gól domácich, ale ten sa ukázal ako jediný, čo na päť gólov hostí bolo slabou náplasťou.

zachraňovala iba Čata
Bátovce - V. Túrovce 4:0 (2:0), góly: Štrbka 2, Konček, Marček (Dálnoky)
Domáci hráči sa po neúspešnom výsledku z Nového Tekova prebrali a jednoznačne potvrdili úlohu favorita. Skóre otvoril Štrbka v 27. min. Hostia si tiež vypracovali aké-také šance, no pri ich zakončení boli málo dôrazní. V druhom polčase podržal Bátovčanov brankár, a keď hráči v poli pridali ďalšie dva góly, domáci zaslúžene vyhrali.
Pukanec - Tešmak 1:0 (1:0), gól: Siekeľa (Slabý)
V Pukanci sa hral vyrovnaný zápas s minimálnym množstvo gólových príležitostí. V 36. min. dal prvý aj posledný gól zápasu peknou „rybyčkou“ domáci kanonier Siekeľa. V druhej časti hry mali územnú prevahu opäť domáci hráči, no hosťujúci brankár ich vychytal, a tak sa zápas skončil najtesnejším víťazstvom Pukančanov.
Santovka - P. Ruskov 3:2 (1:0), góly: Meňuš z 11m, Križan, Hudec – Karkó, J. Babec (Szikora st., Kopanicová)
Hostia nastúpili na zápas veľmi sebavedomí, lenže domáci hráči sa ich útokom úspešne bránili. Santovčania podali dobrý, bojovný výkon. Posledných 15 minút však Ruskovčania vyvinuli maximálne úsilie aspoň na „ixku“, no domáci hráči úspešne odolali ich veľkému náporu a pripísali si do tabuľky tri body.
Keť - Čata 1:1 (1:1), góly: M. Zsidek – Raj (Urblík v Plavých Vozokanoch)
V slušnom a dobrom zápase sa ujali vedenia domáci hráči v 35. min. Na konci peknej kombinačnej akci bol Zsidek – 1:0. No Keťania sa tešili iba necelých desať minút, pretože hosťujúci Raj gólom do šatne položil domácich na kolená. V druhom polčase sa domáci už nevedeli presadiť, vypracované šance nepremenili a preto sa v Keti zrodila jediná remíza vo 4. kole II. triedy.
Rybník - H. Trsťany 2:1 (1:0), góly: M. Havran (z 11m), A. Harmady (z 11m) – Torda (z 11m) (Klabníková, Macho)
V súboji dvoch rivalov ešte z III. triedy SZ sa šťastie priklonilo na stranu domácich. Skóre otvoril na konci polčasu domáci Maroš Havran. V druhej časti hry odpískala pani rohodkyňa ďalšie dve penalty. S ich realizáciou nemali hráči na oboch stranách problémy a tak domáci napokon zaslúžene, aj keď tesne, vyhrali.
Šarovce - I. Úľany 4:1 (2:0), góly: L. Gáloš 2, Baláž, Michalík – G. Morvay (Moravčík)
Počas celého zápasu mali domáci futbalisti prevahu a v 20. min. otvorili gólový účet stretnutia. V 60. min. sa pekným gólom blysol domáci Erik Baláž, keď strelou do šibenice strelil tretí gól Šarovčanov. Hostia už potom pôsobili odovzdaným dojmom a pre domácich hráčov už nebol problém doviesť zápas do víťazného konca.
Nový Tekov - Vyškovce 4:1 (2:0), góly: M. Berta, R. Jašek, Palic, L. Nagy – Gálik (Szelényi)
Zápas v Novom Tekove sa tiež niesol v réžii domáceho mužstva. Skóre otvorili Tekovčania v 18. min. po vyšachovaní hosťujúcej obrany. V 34. min. išiel predčasne pod sprchy hosťujúcí Székely. Podľa vyjadrenia hosťujúcich funkcionárov hlavný rozhodca ho výlúčil až veľmi prísne. Potom to už s hosťujúcimi hráčmi išlo dole vodu. V druhom polčase boli o niečo aktívnejší domáci futbalisti a nakoniec aj vyhrali.

s prehľadom na čele
M. Ludince - I. Sokolec 2:1 (0:1), góly: R. Laczkó z 11m, Csicso – Šrajer (Zaimi B)
V prvom polčase sa hrala vyrovnaná partia, aj keď domáci mali územnú prevahu. Hosťom vyšla v 30. min. pekná kombinačná akcia, na ktorej konci bol Šrajer – 0:1. V druhej časti sa domáci viac osmelili a vyplatilo sa. V 60. min. sa z pokutového kopu nepomýlil Laczkó a v závere stretnutia domáci strhli víťazstvo na svoju stranu gólom Csicsa.
Lontov - Farná 1:3 (0:2), góly: A. Szabó – Bachleda, Guzman, Vida (Szikora st)
Hostia hrali v prvom polčase lepšie. Po úvodných dvoch presných zásahoch mali ešte domáci kusisko šťastia, keď s lontovským gólmanom hrali obe žrde. A keď v 60. min. trafil Vida nechytateľne do šibenice o majiteľovi troch bodov bolo rozhodnuté.
Sikenica - Tupá 2:2 (0:1), góly: P. Nagy 2 – Nagy, Konopka (Ďurina)
S domácimi to vyzeralo od začiatku zápasu zle-nedobre. Po mnohých zahodených príležitostiach musel prísť zákonitý trest. A tak hosťujúci Nagy stanovil polčasových 0:1. V druhom polčase hostia pridali aj druhý gól, no domáci hráči senzačne v rozpätí piatich minút korigovali. Na viac už však nemalo ani jedno mužstvo, preto musí byť remíza zaslúžená.
Hrkovce - Hronovce 7:1 (3:0), góly: G. Varga 2, Teknős 2, Blaško 3 – Lešťan
V Hrkovciach bolo od začiatku zápasu jasné, kto bude ťahať za kratší koniec. Boli to hostia, pretože už v polčase prehrávali rozdielom triedy. V druhej časti hry domáci hráči nepoľavili, schuti si zahrali a nakoniec aj vysoko svojho súpera zdolali.
Málaš - Hokovce 3:1 (0:1), góly: Lacuška 2, Víglaš – Jánošík (Urblík)
Aj keď Hokovčania prišli do Málašu len desiati, boli to oni, kto sa ujali vedenia v zápase. No v druhom polčase domáci hráči úplne ovládli dianie na ihrisku a početnú výhodu aj patrične zúžitkovali.
Pastovce - H. Semerovce 0:2 (0:2), góly: Tóth, Prokoš (Holman)
Domáci futbalisti odohrali veľmi nešťastný zápas. Aj keď si dokázali vypracovať gólové príležitosti, pri ich zakončení často chýbala razancia a presnosť. Semerovčania to aj náležite využili, a keď ich podržal aj brankár, zaslúžene si z Pastoviec odviezli tri body.

Veľký Ďur si z chuťou zastrieľal
Beša - H. Kosihy 2:4 (1:3), góly: Lulei 2 – Lakatoš, Frajka 2, Čenger (Havran)
Hostia sa prekvapujúco ujali vedenia už v 5. min. Tempo postupne zvyšovali, boli dôraznejší v osobných súbojoch a preto aj do prestávky viedli. V druhom polčase však dominovali domáci hráči. Podarilo sa im streliť kontaktný gól a Kosičanov zatlačili do ich šestnástky. Lenže v 85. min. hosťujúci hráči, po brejkovej situácii, rozhodli o tom, kto získa do tabuľky tri body.
Bory - Jur n/Hr. B 5:1 (4:0), góly: Tóth, R. Piatrik, L. Piatrik 2, Csernyanský – Molnár (Meňhart)
V šlágri kola boli absolútne lepší domáci hráči. Už v prvom polčase jednoznačne dominovali, keď už v 30. min. bolo, z pohľadu hostí, hrozivých 0:3. V druhom polčase domáci prestriedali a keď dali na 5:0 o víťazovi bolo rozhodnuté. Jurania zaznamenali čestný úspech až v 87. min. a to je veľmi málo.
M. Ludany - Devičany – hostia nepricetovali. O osude stretnutia rozhodne ŠTK. (Sekereš)
Podlužany B - N. Dedina B 0:2
(0:1), góly: Selka, Seneši (z 11m) (Pál)
V susedskom derby „béčok“ sa hral vyrovnaný futbal. V prvom polčase mali síce územnú prevahu hostia, no šance boli na oboch stranách. Hosťujúci Selka jednu svoju využil a stanovil polčasový výsledok. V druhej časti sa domáci snažili vyrovnať, no gól im nebolo súdené dať. V 87. min. Seneši z pokutového kopu oklamal domáceho brankára a zabezpečil pre Novú Dedinu víťazstvo.
Veľký Ďur - Ondrejovce 10:0 (5:0), góly: Mozdík 6, Gonda 2, Bátovský, Osvald, (Göbölös)
Zápas sa hral jednoznačne v réžii domáceho mužstva, ktoré si s Ondrejovčanmi schuti zatrénovalo streľbu na bránu. Domáci už do polčasu päťkrát prekonali brankára hostí a podobne päť presných zásahov si nechali aj na 2. polčas. Preto sa zrodilo najvyšie víťazstvo kola a hostia odišli domov s dlhým nosom...
Vyšné - Domadice 4:0 (2:0), góly: Harman 2, Š. Motoška, Hanczo (Kolev I)
Domáci jednoznačne potvrdili úlohu favorita a už od začiaku zápasu bolo jasné, že tri body ostanú doma. Domadičania boli v totálnej defenzíve počas celého stretnutia. Zo svojho futbalového umenia nič neukázali a na prípadný úspech nemohli vo Vyšnom pomýšľať.

1. Bory 4 4 0 0 22:5 12 (6)
2. V. Ďur 4 3 1 0 20:2 10 (1)
3. Jur n/H. B 4 3 0 1 17:6 9 (6)
4. H. Kosihy 4 3 0 1 14:4 9 (6)
5. M. Ludany 3 3 0 0 9:3 9 (6)
6. Vyšné 3 2 1 0 7:2 7 (1)
7. Podlužany B 4 2 0 2 8:4 6 (0)
8. H. Pial 3 1 0 2 4:4 3 (-3)