Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Futbalový servis ObFZ Levice

V Kozárovciach inzultoval Sivka rozhodcu Koleva. O osude rozhodne ŠTK
H. Kľačany - S. Tekov 3:1 (1:1), góly: 42. Halabuk, 65. Vidra, 86. Štipka - 45. Galgóci, (Sekeres, Slabý, R, D: Rosipal)
V derby zápase dvoch susedných dedín sa hral len priemerný, ale zato z oboch strán bojovný zápas. Góly začali padať až tesne pred koncom 1. polčasu, keď najprv poslal Halabuk domácich do vedenia, ale Galgóci skóre zrovnal. V 2. polčase boli domáci aktívnejší a o ich konečnom víťazstve rozhodla väčšia vôľa po víťazstve. Druhý gól Kľačian strelil Vidra a tretí ďalší z Tekovčanov v drese domácich Štipka.
Tlmače - Čaka 1:0 (0:0), gól: 70. P. Švolík (Chmura, D: Konôpka)
V Tlmačoch sa hral výborný zápas, o čo sa pričinili obe mužstvá. Šance sa striedali na oboch stranách, strelci oboch tímov dlho triafali len tyčí, či brvna. Rozhodnutie priniesla napokon až 70. min., keď sa presadil P. Švolík a domáci si pripísali na svoje konto ťažko vydreté tri body. Najlepším hráčom na ihrisku bol nový muž v drese domácich Gábriš, ktorý mal najväčšiu zásluhu na víťazstve.
Podlužany - H. Túrovce 1:2
(1:1), góly: vlastný - Baláž, Fabian, (D: Drappan)
Domáci pokračovali v už tradične slabšom výkone na domácom ihrisku a opäť body prenechali svojim súperom. Hostia sa ujali vedenia, ale domáci, šťastným vlastencom vyrovnali. Po obrátke hostia strhli vedenie na svoju stranu a to sa nakoniec ukázalo ako rozhodujúce.
Kozárovce - Lok 3:2 (0:2) - nedohrané, góly: Koláček 2 (jeden z 11 m), Závalec - Mózeš, Húdik, (Kolev I, Kolev A)
Domáci v 1. polčase hostí podcenili a tí to náležite využili a dostali sa do dvojgólového vedenia. Kozárovčania po obrátke pridali, boli herne lepší, ako hostia a otočili skóre vo svoj prospech troma presnými zásahmi. Už vlastne v nastavenom čase hosťujúci Sivka, po žltej karte, neudržal nervy na uzde, inzultoval hlavného rozhodcu a ten musel duel predčasne ukončiť.
Žemberovce - H. Vrbica 2:3
(1:1), góly: M. Ármai 2 - L. Kuruc, K. Kačmárik (z 11 m), M. Prištiak, (Križan, Kokavec, Tóth, D: Šafár)
Hodový zápas sa neskončil pre Žemberovčanov tak, ako očakávali. Síce v 1. polčase viedli po góle Ármaia, ale Kuruc ešte do prestávky vyrovnal. V 2. polčase išli hostia do vedenia, po prísne nariadenej penalte, ktorú premenil K. Kačmárik. Tretí úspech hostí zaznamenal Prišťák. Domáci potom znížili, tiež jedenástky, ktorú premenil Ármai a oslavy sa domácim nevydarili. Hostia boli futbalovejší a zaslúžene zápas vyhrali.
Demandice - N. Dedina 3:1
(1:0), góly:11. vlastný, 67. a 91. Kluka - Obický, (Lieskovský, Macho, R, D: Hengerics)
Domáci mali územnú prevahu po celý zápas, ale hostia umnou obrannou hrou, boli stále v hre o dobrý výsledok. Demandice viedli 2:0, ale v 90. min. vykresal iskierku nádeje Obický, ale tú hneď o ďalšiu minútu zhasol svojim druhým gólom Kluka. Zápas bol v samom závere zbytočne dosť nervózny.
Kalinčiakovo - V. Kozmálovce
3:2 (1:1), góly: Horniak 2, Pénzeš - J. Tariška, Michal Trnkus, (Urblík, Pál, Jakubcová)
Kalinčiakovo začalo zápas aktívne a hneď v 3. min. viedlo. V 43. min. sa hosťom podarilo vyrovnať, snáď z prvej strely na bránu. V 2. polčase sa hostia dostali do vedenia, pomerne lacným gólom, ale domácich to vyburcovalo k väčšej aktivite. Nový hráč domácich Pénzeš vyrovnal a Horniak, svojim druhým zásahom, otočil skóre nakoniec v prospech domácich.
D. Pial - Plášťovce 5:1 (2:0), góly: F. Trgiňa 2, Magda, jedlička, Zummer - Šomlo, (Zaimi B, Petrík, Zaimi J)
Na veľmi ťažkom teréne, po prietrži, sa hral pomerne slušný zápas. Domáci mali jednoznačnú prevahu. Po dvojgólovom náskoku v 1. polčase domáci poistili svoj náskok tretím gólom. Hostia znížili skóre v 79. min., no domáci spresnili svoje akcie a do konca zápase ešte dvakrát prekonali súperovho brankára na zaslúžené víťazstvo.
V súboji o 1. miesto úspešnejší P. Ruskov
I. Úľany - Vyškovce 5:2 (4:2), góly: G. Morvay 2, G. Koncz 2, Petrezsil – Gálik, Červenák (Szikora ml)
Domáci futbalisti boli od začiatku jednoznačne lepším mužstvom, keď už v prvom polčase strelili štyri góly.V druhej časti už len kontrolovali priebeh stretnutia. Vyškovčania už boli neškodní a preto ostali tri body zaslúžene doma.
H. Trsťany - N. Tekov 0:0 (Moravčík)
Vo veľmi slabom zápase sa zrodili len dve vyložené šance, po jednej na oboch stranách. V 40. min. domáci Meňuš obišiel všetko, čo mu stálo v ceste, no svätyňu hostí minul. V 80. min. to bol hosťujúci hráč, ktorý vari z desiatich metrov namieril loptu vysoko nad.
Čata - P. Vozokany 2:2 (2:0), góly: Raj, Molnár - Sádovský, Buchlovič (Szikora st, Kopanicová)
Domáci do prestávky predčili hostí svojou bojovnosťou a zaslúžene viedli dvojgólovým rozdielom. Po zmene strán sa karta obrátila, hostia prevzali iniciatívu na svoje kopačky a dvoma gólmi sa postarali o konečnú deľbu bodov. Záver bol zbytočne nervózny.
P. Ruskov - Šarovce 3:0 (1:0), góly: R. Jankó, G. Valach, Nap (Gregor, Sasko)
V slušnom zápase hostia nepremenili v 20. min. pokutový kop. Od tohto momentu bolo na ihrisku iba jedno mužstvo – domáce. V druhom polčase domáci pridali ďalšie dva góly a nakoniec zdolali neškodných hostí rozdielom triedy.
Tešmak - Rybník 4:1 (2:0), góly: K. Pásztor, Dian, Mihály, G. Rezsnícsek – I. Graus (Szelényi)
Aj v Tešmaku sa hral dobrý futbal, o ktorý sa pričinili obe mužstvá. Domáci otovorili skóre v 20. min. po peknej kombinačnej akcii, na ktorej konci bol Pásztor. V druhom polčase sa hostia síce snažili, no šťastena im nepriala a tak sa z víťazstva nakoniec tešili domáci futbalisti.
V. Túrovce - Keť 6:0 (2:0), góly: Z. Pásztor 2, O. Jaďuď 2, Kóša, Petrežil (Dálnoky)
Zápas vo Veľkých Túrovciach mal jednoznačný priebeh, o čom svedčí aj konečný rezultát. Domáci mali ešte niekoľko výborných príležitostí, ktoré však ostali nevyužité. Skóre otvoril v 25. min. hlavičkou Pásztor a na 6:0 dával v 80. min. tiež hlavičkou Jaďuď
Pukanec - Santovka 3:2 (1:1), góly: Koželuha, Rádik, Cipov – Meňuš, Volf (Ďurina)
V Pukanci sa hral pomerne vyrovnaný futbal. Hostia sa zamerali na brejky, z ktorých aj dva úspešne premenili. Domáci hráči však dokonca zápasu bojovali a vyplatilo sa. V 85. min. tečoval priamy kop Cipov a rozhodol o majiteľovi troch bodov.
Farná len remizovala, ale dotiahla sa na Hrkovce
Hronovce - H. Semerovce 0:1 (0:1), gól: Gál (Szikora st)
V Hronovciach sa hral vyrovnaný zápas. Hostia išli do vedenia v 16. min, keď z priameho kopu perfektne trafil hosťujúci Gál. V 2. polčase domáci začali hrať agresívne, no vyrovnať sa im nepodarilo. Podľa vyjadrenia hostí, po zápase napadol domáci usporiadateľ vedúceho mužstva z Horných Semeroviec...
Tupá - Pastovce 1:1 (0:0), góly: T. Piatrik – Majer (Dálnoky)
V prvom polčase to bol sotva priemerný futbal bez vyloženejších príležitostí. Góly padali až desať minút pred koncom. V 80. min. išli do vedenia domáci hráči. Potom nepremenili tri vyložené šance, čo hostia v „hodine dvanástej“ využili a odniesli si z Tupej jeden bodík.
Farná - Málaš 3:3 (1:0), góly: Lauko 2, Mikeš – Víglaš, Lacuška P. (Zaimi B)
Vo vyrovnanom zápase sa zrodilo množstvo príležitostí na oboch stranách. Domáci už viedli 3:0, no hosťujúci hráči prepli na vyššie obrátky a v posledných desiatich minútach skóre vyrovnali.
I. Sokolec - Hrkovce 3:0 (1:0), góly: Novosádek 2, Dian (Holman)
Vo veľmi dobrom zápase podali domáci výborný výkon a zaslúžene išli do vedenia. V druhej časti hry hostia v posledných 20. min. tlačili, no Sokolčanom sa podarilo dva razy z brejkov rozhodnúť o majiteľovi troch bodov.
T. Lužany 4SFC - Sikenica 3:1
(2:0), góly: Komáromi, Cseri, Bugár (z 11m), Jonáš (Sasko)
Zápas ovplyvnil veľký dážď. Domáci sa ujali vedenia už v 4. min, keď sa hlavičkou presadil Komáromi. V druhej časti hrali obe mužstvá útočne, no z víťazstva sa nakoniec radovali domáci futbalisti.
M. Ludince - Lontov 3:2 (2:0), góly: Štúgel, Tarič, Pathó (z 11m) – Műller, Szilszai (Holman)
V dobrom a bojovnom zápase si tri body pripísali domáci hráči, keď už v 12. min. otvorili skóre. Do polčasu pridali ďalší gól. V druhej časti hostia nepremenili pokutový kop, ale aj tak viedli 1:2. V závere sa Ludinčanom napokon podarilo zápas otočiť a tak ostali všetky tri body doma.
Na špici dvojica bez prehry
Ondrejovce - Beša 2:6 (0:2), góly: Fábik, Lörinc - Varga 3, R. Fűri 2, Vácval (Gregor)
Hostia mali od začiatku zápasu jasnú prevahu. Skóre otvorili v 30. min. V druhej časti domáci futbalisti „odišli“ kondične, čo Bešania náležite využili a vysoko vyhrali.
H. Pial - Domadice 7:3 (1:2), góly: Alkus 5, Macák 2 – Lapin, Nagy, Kristín (Göbölös)
Domáci podali v nedeľu veľmi dobrý výkon. Hostia síce polčas vyhrali, ale v druhej časti hry Pialčania vystupňovali svoju aktivitu a hlavne Alkus bol na neudržanie. Domadičania v druhom polčase pôsobili odovzdaným dojmom a na prípadný úspech nemohli pomýšľať.
N. Dedina B - Vyšné 2:1 (0:0), góly: Kollár, P. Slušný – P. Hanzo (Kokavec)
Domáci boli od začiatku zápasu lepšía vypracovali si množstvo streleckých príležitostí. Hostia sa snažili vyrážať do rýchlych protiútoko, no stroskotávali na domácej obrane. V druhom polčase domáci konečne premenili šance a hostia v 89. min. len prikrášlili konečný výsledok.
H. Kosihy - Podlužany B 5:2
(2:1), góly: R. Seneši 2, Lakatoš, Obert, Bihari – J. Kaminský st. 2 (Klabníková)
Domáci jednoznačne potvrdili úlohu favorita a hladko vyhrali. Hostia sa síce na začiatku zápasu ujali vedenia, ale to bolo z ich strany všetko. V druhom polčase domáci hráči ešte zvýšili aktivitu a pripísali si do tabuľky tri body.
Bory - M. Ludany 4:0 (2:0), góly: Súdy 2, Račko, Zlatner (Križan)
Aj v Boroch bolo od začiatku jasné, že tri body ostanú doma. Domáci otvorili skóre v 17. min. Hostia hrozili len s ojedinelých protiútokov, no v ich koncovke boli len málo dôrazní. Gólový účet stretntutia uzavrel domáci Zlatner v 75. min.
1. V. Ďur 6 5 1 0 26:2 16 (4)
2. Bory 6 5 1 0 18:6 16 (7)
3. M. Ludany 6 4 1 1 15:9 13 (7)
4. Vyšné 6 3 1 2 13:7 10 (1)
5. Jur n/H. B 5 3 1 1 13:8 10 (4)
6. H. Kosihy 6 3 1 2 11:11 10 (4)
7. H. Pial 6 3 0 3 14:13 9 (-3)
8. Beša 7 2 0 5 15:17 6 (-3)