Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Futsal II. liga

Na úvod hladké víťazstvo, po zlepšení v II. polčase
ŠKŠT Levice - Sventex Team Nové Zámky 6:1 (1:1), góly: Švec 3, Obický, Pleva, Meiling - Andrášik
ŠKŠT Levice: P. Molnár (P. Mokoš) - R. Mandrák, P. Marko, T. Pleva, R. Mudroň, J. Ďurkovič - G. Švec, J. Krivočenko, R. Meiling, M. Sliačan, M. Obický
V úvodnom zápase II. ligy západ sa v Leviciach stretli dve vyspelé mužstvá, ktoré určite budú miešať karty v boji o postup. Hostia v úvode našich prekvapili a už v 2. min. sa ujali vedenia, keď po signále z rohu Andrášik mieril presne - 0:1. Levičania potom dobíjali bránu súpera, ale šance Obického, Meilinga, ani Sliačana sa gólom neskončili. V 12. min. mali hostia na svojom konte už 6. faul a z ponúknutej desiny sa Švec nemýlil a vyrovnal. Potom pohrozili aj hostia, no v koncovke boli nepresní. V závere 1. polčasu kopal Švec ďalšiu desinu, ale gól nedal, podobne ako z otočky strieľajúci Obický. Na začiatku 2. polčasu bol blízko ku gólu hosťujúci Dang Van. Potom Švecova strela skončila na brvne, Krivočenko mieril do šibenice, ale tesne prestrelil. V 31. min. zložil hosťujúci Megyesi v šestke Meilinga a Švec z penalty poslal Levičanov do vedenia. Hneď z protiútoku Kamancza takmer vyrovnal a hostia museli otvoriť obranu. V 33. min. Švec vybojoval loptu, ideálne vo finálnej fáze prihral Obickému a bolo 3:1. O minútu Krivočenko vyzvŕtal obranu hostí, naservíroval loptu Plevovi a bolo už 4:1. V 36. min. Švec po individuálnej akcii upravil na 5:1 a v 39. min. Meiling z desiny upravil na konečných 6:1. Levičania si vybojovali zaslúžené víťazstvo, no hostia pokiaľ vládali a držali prijateľný výsledok boli veľmi nebezpečným a ako sa ukázalo kvalitným súperom.
Ostatné výsledky: Družbané Trnava – ZB Reflex Nitra 7:2 (3:0), M. Jakinovský 3, Vážny 2, Hanakovič, Krajčovič – I. Záhon, Ballay, Victory Trade Šala – Prednádražie Trnava 2:2 (1:1), Šmida, Molnár – Franko 2, Hearts Trnava – Kobra Nitra 5:6 (0:3), Jankovič 2, Belavý, Gabriel, Halada – Chovanec 3, Trnka 2, Michalička, Olympic Trnava – Javorina N. Mesto 5:4 (1:1), Hrabalík 2, Beňadik 2, Macho – Rusnák 2, Skalický, Luža, Santiago Trnava – Polyservis Čechynce 1:4 (1:0), Minárik (d)
ROMANUHNÁK

1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  1. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  4. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  5. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  6. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  7. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  8. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 962

Najlepšie miesto na ľadový hokej? Banskoštiavnické tajchy (+FOTO)

Banská Štiavnica a jej okolie ponúka rôzne možnosti.

Hokejisti na tajchu Bakomi.

Mesto v rámci celoplošného testovania otvorí tieto odberové miesta

V Žiari nad Hronom otvoria od piatku nové odberové miesta na testovanie. Systém online registrácie funguje aj napriek prvotnému zlyhaniu.