Sobota, 25. september, 2021 | Meniny má VladislavKrížovkyKrížovky

Futsalové súťaže MÚMF Levice

I. liga 7. kolo
Komat nadelil Siwelu rovný tucet
Komat - Siwel 12:1 (5:0), góly: Kissimonyi 4, Meiling3, Kotrus 2, F. Fiam 2, Jančo - R. Minár
Vedúce mužstvo I. ligy splnilo úlohu favorita a poslalo Siwel domov s poriadnym výpraskom. Už do prestávky viedol Komat rozdielom piatich gólov a to ešte nedostal šancu ukázať svoje umenie kanonier Dino. Aj v 2. polčase mali Komaťáci jednoznačnú prevahu, svojho súpera valcovali a nakoniec mu naložili rovný tucet gólov.
Geodet Juhász - Medina 1:2 (1:0), góly: Rakica - P. Marko, T. Pleva
Geodeti nastúpili na zápas s omladeným mužstvom a hlavne mladíci boli ich hnacím motorom. Do prestávky sa hral vyrovnaný zápas, ako vlastne aj po celý zápas, no presne dokázal namieriť jedine Rakica. Po obrátke favorizovaná Medina zvýšila aktivitu a po góloch Marka a Plevu otočila skóre vo svoj prospech. Geodeti však neustále dobiedzali a hráči Mediny sa o svoje víťazstvo obávali až do samého konca.
KaMi - ŠKP 4:2 (1:2), góly: Š. Šabík, Š. Boďo, B. Hlôška, J. Ivančo - M. Gajdošík, G. Csala
Favoritom zápasu bolo jednoznačne KaMi, ktoré sa dostalo do vedenia gólom Boďa. Lenže ŠKP, ktorému chýbalo niekoľko hráčov sa vzoprelo osudu a gólmi Gajdošíka a Csalu otočilo skóre vo svoj prospech. Do 2. polčasu nastúpili hráči KaMi s vedomím otočiť skóre. Na 2:2 vyrovnal Hlôška, tretí gól pridal Ivančo a rozhodujúci 4. Šabík. KaMi síce zápas vyhralo, ale bez viacerých opôr ich to stálo veľa námahy.
JHJ Kovex - MFC 04 Levice 2:4
(0:2), góly: J. Éhn, P. Havran - Š. Víg, M. Hudec, M. Plašek, M. Gabaš
Prvú polovicu zápasu lepšie zvládli hráči MFC a po góle Víga sa ujali vedenia. Potom sa diali „veľké veci” a M. Gabaš dokázal dopraviť loptu za chrbát súperovho brankára. V 2. polčase najprv Havran znížil na rozdiel gólu, ale Plašek s Hudecom zvýšili náskok MFC na tri góly. Potom ešte J. Éhn dokázal skorigovať skóre, ale nič to nezmenilo na ďalšom víťazstve MFC.
Šped-Trans - Deportivo 4:9 (1:5), góly: Šimkovič 2, Diozsegi, P. Fialka - P. Bongya 2, B. Frajka 2, O. Menzel 2, A. Rafael, M. Rafael, P. Šinko
Béčko Šped-Transu na svojho súpera zjavne nestačilo hlavne preto, že sa nezišlo ani zďaleka v optimálnom zložení. Deportivo v tréningovom tempe strieľalo jeden gól za druhým a po výraznom náskoku z 1. polčasu svoj náskok po zmene strán už len kontrolovalo.
LVT - Help 5:0 (3:0), góly: Š. Pap 4, P. Pap
Mužstvo LVT sa zišlo v plnej sile a Helpáci v tomto zápase jednoducho nemali nárok uhrať lepší výsledok.. Neudržateľní boli hlavne bratia Papovci, keď si podelili všetkých 5 gólov LVT. Helpáci sa síce snažili o zvrat, ale prekonať brankára LVT sa im ani z vyložených šancí nepodarilo.
Sporting-Sabrina - Dukla 3:3
(1:3), góly: M. Šebeštín, G. Alföldi, B. Vydra - L. Hinzeller 2, Frajka, ŽK, ČK: Bačík
Dukla bola do polčasu efektívnejšia, ako jej súper a viedla dvojgólovým rozdielom. Prvý gól strelil Hinzeller, druhý Frajka. Na 1:2 znížil Vydra, ale Hinzeller opäť zvýšil náskok vojakov. V 2. polčase Alföldi znížil na 2:3 a Sporting pritlačil svojho súpera. Šebeštín sa potom postaral o konečnú deľbu bodov, ktorá bola podľa priebehu zápasu spravodlivá.
VÚEZ - Real Drink 4:5 (3:1), góly: A. Lévai, M. Hancko, M. Podseník, M. Vörösmárty - T. Krenčan 2, J. Začka, M. Chano, E. Zorád
Drinkáči sa síce ujali vedenia, ale potom prevzali dianie do svojich rúk hráči VÚEZu. Otočili skóre vo svoj prospech a viedli rozdielom dvoch gólov. tento náskok si udržiavali aj po zmene strán, až do stavu.4:2. V závere potom T. Krenčan znížil, Začka vyrovnal na 4:4 a v posledných sekundách Zorád zabezpečil Drinkáčom ťažko vydreté víťazstvo.

Vedúce mužstvá svoje zápasy povyhrávali
Sampdoria - H. Seč 0:13 (0:5), góly: M. Sakoš 7, Nádaždy 3, Čontoš, M. Horváth, Marföldy
Sampdoria nezvládla zápas a už do prestávky prehrávala rozdielom piatich gólov. Sečania si zo svojho súpera urobili fackovacieho panáka, strieľali mu jeden gól za druhým, až sa zastavili na čísle 13. Kto čakával vyrovnaný zápas, musel byť sklamaný.
Sektor - Hypernova 6:2 (4:0), góly: P. Sádovský 3, B. Krajč, R. Moravčík, M. Baranyai - Brunclík 2
Sektor zvládol úlohu favorita a pripísal si na svoje konto ďalšie víťazstvo. Štvorgólový náskok do prestávky znamenal jasné vedenie, ktoré si hráči Sektoru po zmene strán už len spoľahlivo strážili. Hypernova sa síce snažila, ale kvalita a skúsenosti boli tentoraz na druhej strane
Dynamo - Tlmače 6:1 (5:1), góly: Varga 3, Petrík 2, Anduška - Rafael
Tlmačania sa nezišli v optimálnej sile a Dynamo to dokonale využilo. Už do prestávky si vytvorilo rozhodujúci náskok, ktorý po obrátke už len udržiavalo. Dynamo bolo v zápase jasne lepšie a zaslúžene si pripísalo na svoje konto tri body za víťazstvo.
Slovan - Rapid 5:4 (2:2), góly:
J. Kaminský st. 2, P. Kaminský 2, M. Flašík - M. Pomothy 3, Raček, ČK: Valach
Rapid mal dobrý vstup do zápasu a viedol už dvojgólovým rozdielom. Lenže Slovan ešte do polčasu odpovedal rovnako a mohlo sa začať odznovu. Aj úvod 2. polčase lepšie zvládol Rapid a gólmi Pomothyho viedol o dva góly. Lenže Slovan mal mohutný záver, keď J. Kaminský starší v samom závere dvoma gólmi úplne otočil výsledok v prospech Slovana.
Eurosport - Energo 6:8 (3:4), góly: Mokoš 2, Lakatoš 2, Kozák, Rafael - M. Suchanský 3, Krnčan 2, P. Suchanský, Bálint, Janíček
Energoo pocelý zápas viedlo a Eurosport stále doťahoval ich náskok. V 2. polčase Energo zvýšilo skóre až na 7:4 a zdalo sa byť definitívne rozhodnuté.Lenže hráči Eurosportu opäť vykresali iskierku nádeje znížením na 6:7, ale Bálint 8. gólom definitívne rozhodol.
I. liga 8. kolo 25.9.2005
III. ZŠ: 8.00: Deportivo - Sporting-Sabrina, 9.00: Real Drink - Šped-Trans, 10.00: MFC 04 Levice - Help, 11.00: Dukla - LVT
IV. ZŠ: 8.00: JHJ Kovex - KaMi, 9.00: Siwel - VÚEZ, 10.00: Medina - Komat, 11.00: ŠKP - Geodet Juhász
II. liga 7. kolo 24.9.2005 III. ZŠ
8.00: Rapid - Eurosport, 9.00: Hypernova - Slovan, 10.00: Tlmače - Sektor, 11.00: H. Seč - Dynamo, 12.00: Energo - Sampdoria
Zápisnica zo zasadnutia ŠTK a DK zo dňa 14.09.2005
Prerokované: ŽK a ČK
II. liga (5. kolo) – ŽK: Farkaš 0002 - Energo, P. Kaminský 0064 - Slovan, Szuťányi 0090 - Rapid, Nádaždy 0032 - H. Seč
I. liga (6. kolo) – ŽK: Gabaš 0681 - MFC 04