Štvrtok, 16. september, 2021 | Meniny má ĽudmilaKrížovkyKrížovky

Futbal - I. trieda dospelých: Vyhne si priviezli tri body zo Bzenice, Banská Belá vyhrala v Repišti

8. kolo:
Janova Lehota – Tek. Breznica
1:0 (0:0)
Z územnej prevahy hostia nič nevyťažili. Výsledok tohto stretnutia stanovil striedajúci Chovančík v poslednej minúte, keď po priamom kope hlavičkou prekonal breznického gólmana.
Gól: 90. Chovančík. Pred 25 divákmi rozhodoval Kacz.
JANOVA LEHOTA: Malík – Urblík (54. Hrášek), Roško (46. Chovančík), Stacho, Koneracký, Krajčík, Horváth, Tóth, Rašlík, Golebiowski (70. Karásek), Daniš
TEKOVSKÁ BREZNICA: M. Homola – Krulák, Š. Homola (84. Galbavý), Volentier, Lauko (72. Šebo), Potocký (77. Horniak), Gaži, Cibula, Polc, Petráš, Jány

Lutila – Kremnica
2:1 (1:0)
V prvom polčase mali viac z hry domáci a zaslúžene viedli. Po prestávke zvýšili na 2:0 a víťazstvo udržali. Kremničanom sa podarilo skorigovať v závere zápasu.
Góly:20. Debnár, 71. Urblík – 80. Daubner. Pred 150 divákmi rozhodoval Šupka.
LUTILA: Nemec – Forgáč, P. Kanina, Roško, Gordík, R. Kanina, Čiliak, Debnár (83. Figa), Bugár (61. Mališ), Komanický (53. Urblík), Majer (88. Hromádka)
KREMNICA: Valuška – Privalinec, Ďurian, Mališ, Rusín (64. Wágner), M. Ďurica, Chladný, P. Ďurica, Ivan, Daubner, Lietava (71. Henžel)

Brehy - Voznica
1:0 (1:0)
Derby odvekých rivalov prinieslo zaslúžené víťazstvo domácich, ktorí tak naplno bodovali v štvrtom zápase za sebou. Tentoraz po prihrávke Šlavku skóroval Špaňo. V druhom dejstve sa viac bojovalo, ako hralo. Domáci Briestenský nastrelil žrď.
Gól: 13. Špaňo. Pred 150 divákmi rozhodoval Búci.
BREHY: Martinec – Pastier, Hubač, Kasan (73. Briestenský), Špaňo (46. Lalka), Gorbov, Bakoš, Šlavka, Lipták, Mezo, Vozár
VOZNICA: Pekárik – E. Mihálik (71. Pavol), Slosiar, Greguš, Benča, S. Mihálik (66. Závadský), Mocpajchel, Kršiak, Brestovský, Blaho, Nemec

Bzenica – Vyhne
1:2 (1:0)
V susedskom derby sa domáci ujali vedenia po chybe vyhnianskeho obrancu. Hostia v druhom polčase za päť minút zvrátili výsledok vo svoj prospech. Bzenica už nestačila vyrovnať.
Góly: 23. Tatár – 73. Mališ, 78. Hrnčiar. Pred 150 divákmi rozhodoval Švehlík.
BZENICA: Bosák – Olajec, Harach, Graus, Murín, Hlinka (62. Richtárik), Meliš, Mališ, Krcho (50. Dekýš), Tatár, Fehérpataky (85. Zliechovec)
VYHNE: Herold – Kabina, Bujňák, Hlinka, Čunderlík, Hrnčiar, Kašiar (87. Pramuka), Katina, Krištof (56. Kollár), Mališ, Šrot

Repište – Banská Belá
1:2 (1:2)
Repište súpera tlačilo, nastrelilo dve žrde a ďalšie šance nepremenilo. Belania boli úspešnejší v koncovke a napokon si odviezli domov tri body.
Góly: 20. Vincúr – 15. Hanko, 22. Durbák. Pred 80 divákmi rozhodoval Bajnok.
REPIŠTE: Hudec –Čech, S. Želiar, E. Kmeť, Vincúr (46. Kúš), M. Karvaš, P. Karvaš, M. Kordík, Ľ. Kordík, V. Kmeť, A. Kmeť
BANSKÁ BELÁ: P. Hanzlík – Klein, Hunka (84. Cibula), A. Javorský, M. Javorský (65. T. Selyem), Demčák, Buzalka, Hankovič (66. A. Selyem), J. Javorský, Durbák, Kuchár

Lovča – Horná Ves
4:3 (2:2)
Obe mužstvá sa striedali vo vedení. Po zmene strán lepšie začali hostia, no domáci pridali, získali miernu prevahu a zaknihovali si tesné víťazstvo.
Góly: 3. Šandor, 42. P. Hrmo (z 11 m), 68. Bien, 78. Páleník – 30. Mecele, 37. Tichý, 57. J. Kasza. Pred 130 divákmi rozhodoval Jenat.
LOVČA: Sedliak – P. Hrmo, Greguš, P. Magula, V. Javorský, Šandor, Vincent (90. P. Kukučka), Benča, P. Kováč, T. Matuška (60. Páleník), M. Bien
HORNÁ VES: Hlaváč – Širáň, Zipser, Urgela, Wágner, R. Kasza, Neuschl, J. Kasza, V. Hric, Tichý, Mecele

B. Štiavnica – St. Kremnička
3:0 (1:0)

Štiavničania splnili úlohu favorita dobrou hrou a očakávaným výsledkom. Ten mohol byť ešte výraznejší, ale štiavnickí strelci ďalšie „trefy“ nepridali.
Góly: 30. P. Hanzlík. 55., 75. Kminiak. Pred 120 divákmi rozhodoval Truban.
BANSKÁ ŠTIAVNICA: Jurica – Hlavát, Pajerský, P. Hanzlík, Necpal, A. Hanzlík, Kminiak, Cabánik (44. Weiss), Macko (72. Čelko), Dulaj, Halaj
STARÁ KREMNIČKA: Sámel – Osvald, Čižniar (74. Paučo), Mališ, Nárožný (61. Rajčan), Bugár, Petruš,M. Poliak (78. Dovčík), P. Poliak, Sklenka, Neischl
14. J. Lehota 9 2 1 6 11:19 7 (-8)
Zostava kola: Martinec (Brehy) – Čech (Repište), Pajerský (B. Štiavnica), Šandor (Lovča), J. Kasza (H. Ves), Debnár (Lutila), Hrnčiar (Vyhne), Necpal (B. Štiavnica), Bakoš (Brehy), Durbák (B. Belá), Daubner(Kremnica)