Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Futbal - IV. liga dospelých: Hliník nad Hronom a Dolná Ždaňa víťazne, Dolná Strehová doma nezaváhala

8. kolo:
Tomášovce - Dolná Ždaňa
0:2 (0:1)

Jednoznačná záležitosť futbalistov Dolnej Ždane, ktorí svojho súpera „pustili“ len do dvoch šancí. Hostia množstvo šancí zahodili a tak vyhrali „len“ 0:2.
Góly: 23. Sekereš, 47. Mikuška. ŽK: Zuberník (D. Ždaňa). Pred 120 divákmi rozhodoval Hnilica.
DOLNÁ ŽDAŇA: Gašpir – Štanga, Flašík, Sekereš, Kukučka (60. Pinka), S. Urgela, R. Urgela, Lavrav (50. Zuberník), Sepeši, Mikuška, Miškov (60. Dulaj)

Hliník nad Hr. – Poniky
3:2 (2:1)
Domáci po silnom začiatku viedli už v 24. minúte 2:0. Ako keby sa uspokojili a v závere polčasu dovolili hosťom znížiť na 2:1. V druhom polčase sa najmä bojovalo. Hostia vyrovnali v 61. minúte, ale vzápätí domáci odpovedali a Vladimír Pilnik stanovil konečný výsledok na 3:2 pre domáci. Hral sa veľmi pekný futbal s množstvom šancí najmä na domácej strane.
Góly: 14. Krčmárik, 24. Sviržovský (z 11 m), 62. V. Pilnik - 38. Poliak, 61. V. Maľa. ŽK: V. Pilnik, Krčmárik (Hliník). Pred 220 divákmi rozhodoval Bencúr.
HLINÍK NAD HRONOM: Packo – Lupták (62. Šopa), Blaho, Svatený, R. Šimko, V. Pilnik, Sviržovský, Netolický, S. Šimko (81. R. Demko), Krčmárik, M. Demko
PONIKY: Makovník – Hríbik, Sláva, Potkan, Poliak, Dorotovič, Kosec, Valigura (26. Hakel), Klementis, J. Maľa, V. Maľa

Ostatné výsledky: Veľký Krtíš - Revúca 4:1 (3:0), Černík 2, Berec, Schmidt - Kočalkovský (z 11 m), ŽK: Berec - Gallo, Krajňák, Varhoľák, ČK: Kováč (Revúca), rozhodoval Matoš, 380 divákov. Jesenské - Kalinovo 1:0 (0:0), Páleš, ŽK: Kocman, Filipiak, Karásek, Čipčala, Štefánik, Segeč (všetci Kalinovo), rozhodoval M. Gonda, 150 divákov. Poltár - Tisovec 1:1 (0:0), Rutkaj - Bálint, ŽK: Nociar (Poltár), rozhodovala Lisická, 400 divákov. Dolná Strehová - Králiky 5:0 (3:0). Góly: Gluch 3, Ježík, Šár, ŽK: Karasy, Krnáč - Martinec, Šatura, rozhodoval Bulla, 280 divákov. Brusno - Selce 2:0 (1:0), Gregor 2, ŽK: Jelenčík, Vaník - Adam, P. Rusko, rozhodoval Michulek, 350 divákov.

5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.

Testovanie v Žiari nad Hronom.

Obyvatelia využili aj možnosť online registrácie.

8 h
Momentka zo zápasu proti Púchovu.

Futbalisti Pohronia absolvovali ďalšie dva prípravné zápasy. Najskôr si zmerali sily so Žilinou, cez víkend doma privítali futbalistov Púchova.