Levická futbalová mlaď

I. LSD
Slovan Levice - Matador Púchov 0:1 (0:0)
Levice: Konkoľ - Kovács, Kosák, Fogad, Horniak - Maslen, Huszár, Mlynárik, Pilinský - Martinček, Dálnoky (Drenka, Parrák)
V dôležitom zápase, dá sa povedať šesťbodovom, sa stretli mužstvá zo spodných priečok tabuľky. Do prestávky mali o niečo viac z hry naši dorastenci a mali dva dobré gólové príležitosti, po prienikoch Martinčeka, ale ani raz neskončila lopta za chrbtom hosťujúceho brankára. Hostia sa s poliehali na pozornú obranu a rýchle brejky a v 60. min. sa ujali gólom po štandardke vedenia. Levičania vrhy všetky sily do útoku, ale chýbala im rozvaha vo finálnej fáze. Keďže už viac gól nepadol, v remízovom zápase sa zrodilo víťazstvo hostí.
I. LMD
Slovan Levice - Matador Púchov 0:0
Levice: Kuruc - Bogár, Flídr, M. Fogad, Novák - Jančo, Mészároš, Kotrus, Tóth - Rakica, Janšík (Tynák, Havran, Lovícsek, Horváth)
Levičania predviedli sympatický a bojovný výkon. Zápas sa hral väčšinou medzi šestnástkami, ani jedno z mužstiev nevedelo dostať súpera pod trvalý tlak. Naši mohli otvoriť skóre v 35. min., ale hlavičku Fogada gólman hostí zázračne robinsonádou zneškodnil. V 2. polčase mali naši mladší dorastenci miernu prevahu, ale ich kombinačná hra končila pred šestnástkou súpera. Hostia ohrozili domáceho gólmana po centri z priameho kopu, keď lopta skončila na brvne. Keďže gól nepadol, zápas sa skončil nerozhodne.
I. LSŽZ
Matador Púchov - Slovan Levice 1:1 (0:1), gól: Klačko
Levice: Valkovič - Predajnianský, Budovec, Nasvady, Juhász - Klačko, Začka, Šimonovič, Solčiansky - Kotora, Andrášik (Bôžik, Vanya, Krajči)
Do prestávky mali hru vo svojej moci naši starší žiaci a zaslúžene boli o gól lepší. Levičania mali niekoľko donrých gólových šancí, keď Kotora išiel sám na brankára, ďalšie šance Začka, Andrášik a Klačko. Skóre otvoril Klačko v 20. min., keď umiestenou strelou spoza šestnástky nedal domácemu gólmanovi šancu. Našim sa počas zápasu zranili Budovec a Šimonovič, čo bolo na ihrisku cítiť. Domáci po prestávke prevzali iniciatívu a v poslednej minúte zápasu sa dočkali vyrovnania. Po hlavičke sa lopta od brvna odrazila na zem a hlavný rozhodca z veľkej diaľky gól uznal ako regulárny.
I. LMŽZ
Matador Púchov - Slovan Levice
0:1 (0:1), gól: Róbert Birdáč
Levice: Kučerka - Šabler, Rafael, Slúka, Chlpík - Kalmán, Horváth, Nemček, Varga, Róbert Birdáč - Molnár (Zboroň, Slušný)
Levičania nastúpili s taktikou pozorne brániť a snažiť sa vyrážať do rýchlych protiútokov. To sa im hneď v úvode v 4. min. podarilo zrealizovať a Birdáč otvoril skóre. Levičania v ďalšom priebehu neustále hrozili, boli pre domácich nebezpeční a preto sa domáci nedostali do trvalého tlaku. Obrana Levíc stála na pevných nohách a nepúšťala Púchov do čistých gólových šancí. Naši chlapci si za dodržanie taktických pokynov zaslúžia pochvalu.
II. LSŽZ
Slovan Levice B - Duslo Šaľa 2:2
(1:0), góly: Vida, Tran Ahn
Levice: Kubinec - Hladík, Chudý, Tóth, Hagara - Vida, Kyška, Turčan, Rolo Birdáč, - Čejtei, Tran Ahn (Blaško, Bakači, Sedmák)
Levičania nakoniec doplatili na nevyužité šance, ktoré mali hlavne do prestávky. Štyri razy išli domáci sami na súperovho brankára, no gól strelil v 1. polčase jedine Vida. Po zmene strán súper vyrovnal na 1:1, ale Tran opäť dostal Levice do vedenia. Naši mohli potom víťazstvo poistiť, ale nepremenili pokutový kop. Preto v závere zápasu naši chlapci pykali, keď hostia strelili vyrovnávajúci gól. Herne naši chlapci súpera predčili, ale nedokázali to vyjadriť gólovo.
II. LMŽZ
Slovan Levice B - Duslo Šaľa 0:2 (0:0)
Levice: Dúchaj -Švirik, Šebo, Jasenek - Predajnianský, Gaži, Páchnik, Tóth, Mézsáros - Hypský, Bielik (Farkaš, Mäsiar, Lojek Beňuš)
Do prestávky sa hral vyrovnaný duel, naši mladíci mali na svojich kopačkách dve čisté gólové šance, ale gól streliť nedokázali. Na konci zápasu sa zranil Švirik a nebolo ho kým vystriedať. Hostia po zmene strán zvýšili aktivitu, no obrana našich dlho odolávala. Až štyri minúty pred koncom sa hostia ujali vedenia a víťazstvo poistili druhým gólom v nastavenom čase. Levičania si preto vypili kalich horkosti až do dna.