Nečakané víťazstvo Kalinčiakova
v Loku, Čaka otočila zápas v závere
St. Tekov - V. Kozmálovce 3:1
(2:0), góly: Galgóci 2, Hajko - Daniš, (Chmura, Morvay, Jakubcová)
Hostia prišli do Tekova s úmyslom veľa neinkasovať a tomu podriadili svoju taktiku. Tekovčania do súpera búšili a získali dvojgólové vedenie, keď množstvo ďalších šancí nevyužili. Hostia boli na polovici domácich naozaj len sporadicky, no aj to im stačilo v 2. polčase na zníženie stavu. Domáci však o malú chvíľu odpovedali tretím, rozhodujúcim gólom, ktorého autorom bol kanonier Galgóci.
N. Dedina - Plášťovce 2:1
(1:1), góly: Alföldi 2 - Šebestyén, (Gregor, Bakači, Klabníková D: Hengerics R.)
Domáci mali územnú prevahu po celý zápas, no hostia celkom dobre bránili a dlho držali domácich v obavách o konečné víťazstvo. Domácich dostal do vedenia Alföldi, ale hostia gólom do šatní skóre zrovnali. Hneď po príchode na ihrisko v 2. polčase sa v 50. min. podarilo Alföldimu poslať domácich znova do vedenia. V 60. min. sa nešťastne zrazili domáci hráči Mráz a Marko a druhého z nich musela odviezť záchranka. Domáci však zabojovali a víťazstvo si už z rúk vziať nenechali.
H. Vrbica - D. Pial 3:1 (2:1), góly: M. Špaňo, Peter Pilinský, Bodor - Jedlička, (Zaimi B, Petrík, Zaimi J, D: Kysel)
Domáci hneď od úvodných minút priklincovali hostí pred vlastného brankára. Z úvodného tlaku rezultoval vedúci gól z kopačky Špaňa. Hostia vyrovnali z priameho kopu, po chybe domáceho gólmana. Pred odchodom do šatní sa po rohu presadil Pilinský a domáci opäť viedli. Aj v 2. polčase pokračovali domáci v agresívnom a nátlakovom futbale, ale poistiť svoje zaslúžené víťazstvo sa im podarilo až zásluhou Bodora v 80. min.
Lok - Kalinčiakovo 1:3 (1:1), góly: vlastný - Horňák 2, Struhár, (Moravčík, Sekereš, Skačan, D: Čornák)
Domáci šokovali pred týždňom a svojich skalných aj tento raz. Hostia, uvedomujúc si svoje postavenie, prišli s cieľom bodovať. Hoci hostia strelili všetky štyri góly v zápase, domáci išli do vedenia vlastencom. Horňák však ešte do polčasu vyrovnal. Po obrátke to bol opäť agilný Horňák, ktorý poslal hostí do vedenia. Domáci v snahe vyrovnať otvorili hru a v závere už odišli aj kondične. To dobre hrajúci hráči Kalinčiakova využili na rozhodujúci úder a Struhár strelil víťazný gól.
Demandice - H. Túrovce 4:1
(3:0), góly: 16. Pastucha, 22. a 34. Straňák, 73. Kluka - 50. Pásztor, (Havran, Szikora st., Szikora ml., D: Hengerics Š.)
Domáci sa museli pred vlastným publikom rehabilitovať za minulotýždňovú prehru s Lokom. Demnadičania hrali rýchly futbal a zatlačili súpera do hlbokej defenzívy. Výsledkom toho boli tri strelené góly v priebehu 1. polčasu. Hostia v 2. polčase znížili, ale Kluka definitívne rozhodol, že body zostanú zaslúžene v Demandiciach. Hostia v závere ešte nepremenili penaltu.
Čaka - Žemberovce 2:1 (0:1), góly: 75. vlastný, 82. Bombicz - 44. Chovan, (Križan, Tóth, Szelényi, D: Šafár)
V zápase dvoch popredných mužstiev ObM boli do polčasu herne lepší hostia a ujali sa vedenia gólom Chovana z priameho kopu. Keď sa zdalo, že si hostia odvezú všetky tri body, zavelil domácim do ofenzívy Ondrušek a po jeho centroch domáci otočili v závere zápasu výsledok vo svoj prospech. Najprv si jeho prudký strieľaný center usmernil za chrbát vlastného brankára Fiam a po druhom centri strelil víťazný gól hrajúci tréner Bombicz. Za predvedený výkon v 2. polčase domáci zvrátili výsledok zaslúžene.
H. Kľačany - Kozárovce 5:2
(2:0), góly: 11., 48. a 62. Švec, 34. (z 11 m) a 53. Krivočenko - 69. Jašek, 73. Priecel, (Meňhart, Göbölöš, Macho D: Drappan)
Zápas sa hral jednoznačne pod taktovkou domáceho mužstva. Hneď v úvode otvoril skóre Švec a krátko po pol hodine upravil Krivočenko z penalty na 2:0. Aktivita domácich pokračovala aj po prestávke a po pekných akciách strelili ďalšie tri góly až na 5:0. Náskok domácich uspokojil, čo hostia využili a v posledných 20-tich minútach prikrášlili výsledok na konečných 5:2. V priemernom zápase si favorit zapísal do tabuľky ďalšie tri body.
Tlmače - Podlužany 2:0 (1:0), góly: 15. Havran, 84. Kissimonyi, (Pál, Holman, Kolev A., D: Konôpka)
Domáci nepodali ani zďaleka taký výkon, ako pred týždňom. Z úvodného tlaku sa síce dostali do vedenia, ale potom sa prispôsobili hre hostí a diváci veľa vzruchu na ihrisku nevideli. Hostia sa sústredili na pozornú obranu s jednoduchým prechodom do útoku. Domáci sa obávali o tri body, až v 84. min. sa po samostatnej akcii presadil maličký Kissimonyi a definitívne rozhodol, že všetky tri body nakoniec zostanú v Tlmačoch.

Ruskovčania vyfasovali vo Vyškovciach rovný poltucet gólov
Bátovce - Keť 5:1 (2:0), góly: Gajdoš 2, Konček 2, Mikula – Bohák, (Slabý)
Bátovčania odohrali celý zápas vo veľkom štýle. Skóre otvoril v 17. min. Gajdoš pekným oblúčikom. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, domáci boli naďalej veľmi aktívni, z čoho rezulotvali aj ďalšie tri góly v sieti ich súpera.
Rybník - Santovka 3:2 (1:1), góly: Lulčo, P. Harmady, M. Havran, - Slovák, Hudec, (Dálnoky)
Hostia sa v Rybníku ujali vedenia už v 5. min, keď presne namieril Slovák. V 20. min. sa domácemu Kováčikovi červenalo pred očami. Hlavný arbiter ho poslal predčasne pod sprchy za odplácanie. V 43. min. korigoval domáci Lulčo. V druhej časti domáci opäť prehrávali
1:2, no v 75. min. opäť vyrovnal Harmady. Tri body pre domácich zabezpečil v 90. min. Havran po štandardnej situácii.
Šarovce - Pukanec 1:0 (0:0), gól: Michalík, (Ďurina)
V prvej časti boli domáci o niečo aktívnejší ako Pukančania, ale gólu sa diváci dočkali až v druhom polčase. V 49. min. presne pálil Michalík. Pukančania sa potom snažili o vyrovnanie no ich snaha bola nakoniec márna.
P. Vozokany - V. Túrovce 3:0 (0:0), góly: T. Sádovský, Ivančo, Tomašek, (Kokavec)
V prvom polčase mohli byť domáci hráči radi, že neprehrávali 0:4. Hosťujúce mužstvo pôsobilo sympatickým dojmom a bolo výraznejšie. No v druhom polčase sa domácim začalo dariť a nakoniec zaslúžene vyhrali rozdielom triedy.
N. Tekov - Tešmak 3:1 (2:1), góly: Kubík, Hajtó, Berta – Szabó, (Ďurica)
Domáci vyvinuli od začiatku na bránu hostí tlak. Skóre otvoril domáci Kubík v 20. minúte. V druhom polčase boli Tekovčania tiež lepším mužstvom a tak si pripísali do tabuľky tri body.
Vyškovce - P. Ruskov 6:0 (4:0), góly: Csala 2, Székely 2, Gálik, Kováčik ml., (I. Kolev, Kopanicová)
Vo Vyškovciach bolo nad slnko jasnejšie, že tri body ostanú doma. Domáci sa ujali vedenia už v 12. min., keď presne mieril Csala po vyšachovaní hosťujúcej obrany. Hostia nekládli žiaden odpor, boli málo aktívni a preto na prípadný úspech ani nemohli pomýšľať.
I. Uľany - H. Trsťany 6:1 (2:0), góly: Fr. Petrežil 2, J. Jámbor, Ferencz, Morvay, Goncz – P. Meňuš, (Urblík)
Domáci jasne predčili svojho súpera. Hostia sa v prvom polčase ešte ako tak bránili, no v druhej časti hry domácim narástli krídla a po pekných štyroch góloch si zaslúžene pripísali tri body.

s Lontovom a klesli na tretie miesto
Hrkovce - Lontov 1:3 (0:2), góly: Teknös – Mikóš, Švancár, Műller, (Havran)
Hostia od úvodných minút zatlačali Hrkovčanov, z čoho aj v 25. min. rezultoval prvý gól. V druhej časti boli opäť o niečo lepší hosťujúci hráči a preto si aj zaslúžene pripísali tri body.
Málaš - M. Ludince 4:0 (3:0), góly: Víglaš, Lacuška, E. Vácval, Lackó – J. Jakab, R. Lackó, (Kokavec)
Skóre zápasu otvoril v 15. min. nechytateľnou bombou domáci Víglaš. Domácim futbalistom sa darila hra a ešte do prestávky pridali ďalšie dva góly. V druhom polčase už hostia nekládli žiadny odpor a domáci hráči už len kontrolovali priebeh.
Pastovce - T. Lužany 4FSC 3:2
(0:1), góly: Ollé, Tóth, Majer – Bugár, Komáromi, (I. Kolev, Kopanicová)
V Pastovciach začali lepšie hostia a keď sa im podarilo v 43. min. streliť gól „do šatne“, zdalo sa, že neodídu naprázdno. Lenže v druhej časti domáci vyrovnali z priameho kopu a v závere zápasu aj strhli víťazstvo na svoju stranu.
H. Semerovce - I. Sokolec 4:0
(3:0), góly: Vikukal 2, Pečérke, Pásztr, (Szikora ml.)
V Horných Semerovciach bolo od začiatku jasné, že tri body ostanú doma. Domáci už v prestávke viedli rozdielom triedy a keď v druhom polčase pridali aj štvrtý presný zásah, bolo po zápase.
Hokovce - Farná 1:6 (1:5), góly: Lupták - Bachleda 2, Molnár, Lauko, Mikeš, Vida, (Szikora st.)
Hostia boli v tomto zápase jednoznačne lepším mužstvom. Domáci hráči síce bojovali, no kvalita bola tentokrát na strane hostí, ktorí o osude zápasu rozhodli prakticky už za 45 minút.
Hronovce - Tupá 4:2 (1:2), góly: Sádovský 4 – Csala, Konôpka, (Ďurina)
Hostia v tomto zápase viedli už
2:0, no domácim sa podarilo päť minút pred prestávkou znížiť. V druhom polčase už Hronovčania ovládli diane na ihrisku a troma peknými gólmi strhli víťazstvo na svoju stranu.

V. Ďur porazil Bory a zosadil ich preto z čela tabuľky
Beša - Podlužany B 2:2 (1:0), góly: Zrubec 2 – Macho, Kováčik (z 11m), (Moravčík, Skačan)
V Beši sa hrala po celý čas vyrovnaná partia. Domáci síce išli do vedenia, no v druhom polčase viedli Podlužany 2:1. Remízu zabezpečil 15 minút pred koncom dobre hrajúci Zrubec.
V. Ďur - Bory 2:1 (0:1), góly: P. Lipták, Gonda, Tóth, (Lieskovský)
V priamom súboji o prvú priečku sa v prvom polčase viac darilo hosťom. No hneď v úvode druhej časti domáci vyrovnali, aby aj vzápätí stav úplne otočili. Potom sa už hralo medzi šestnástkami, obe obrany si dávali pozor na chyby a tak sa diváci už viac gólov nedočkali.
Vyšné - H. Kosihy 0:3 (0:1), góly: D. Rafael 2, R. Obert, (Lieskovský)
Kosičania boli vo Vyšnom jednoznačne lepší. Skóre otvoril v 25. min. Rafael. V druhom polčase pridal ten istý hráč ďalší gól a v 80. min. poistil víťazstvo hostí Obert.
Domadice - Jur n/H.B 0:6
(0:2), góly: Š. Molnár 4, Belecký 2, (Meňhart)
V Domadiciach sa hral futbal na jednu bránu – domácu. Jurania išli do vedenia už v 5. min, keď presne namierli Belecký. Domáci nekládli hoťujúcim hráčom žiadny odpor a tí poľahky strieľali góly. Jurania nevyužli ešte množstvo dobrých gólových šancí a tak v 75. „klincoval“ opäť Belecký.
H. Pial - N. Dedina B 0:1 (0:1), gól: J. Šebo, (Sekereš)
Zápas sa hral v Rybníku, pretože Disciplinárna komisia ObFZ Levice uzavrela ihrisko v Hornom Piali na dva majstrovské zápasy. Bol to vyrovnaný futbal, hralo sa prevažne medzi šestnástkami. Hosťom sa podarilo otvoriť skóre v 20. min. a nakoniec najtesnejšie víťazstvo aj ubránili.
1. V. Ďur 9 6 1 2 31:9 19 (1)
2. Jur n/H. B 8 6 1 1 24:11 19 (10)
3. Bory 8 5 2 1 20:9 17 (8)
4. M. Ludany 8 5 1 2 17:11 16 (7)
5. H. Kosihy 8 5 1 2 17:12 16 (7)
6. N. Dedina B 9 5 0 4 27:11 15 (3)
7. H. Pial 9 4 1 4 21:17 13 (-5)
8. Beša 10 3 2 5 21:22 11 (-4)