Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Futbal - II. trieda dospelých: Štyri góly v derby strelil Tököly, hetriky zaznamenali Kaštier a Sklenka

9. kolo:
Dolná Trnávka – H. Hámre
5:2 (3:0)

Jednoznačná záležitosť domácich. Čistý hetrik po štvrťhodine mal Sklenka. Horné Hámre za stavu 5:0 skorigovali v závere tohto stretnutia.
Góly: 5., 13. a 16. Sklenka, 58. Katial, 66. Dulaj – 81. Rendla, 87. Mokrý. Pred 60 divákmi rozhodoval Truban.
DOLNÁ ŽDAŇA B/DOLNÁ TRNÁVKA: Gálus – Dodok (81. Kúšik), Tesák (76. Škarba), Zuberník, Sklenka (46. J. Hučka), Katial (61. M. Hučka), Dovec, Magula, Ivan, Dulaj, Giertl
HORNÉ HÁMRE: Vozár – Gregor, Supuka, Štefanka, Mokrý, Majsniar, Kršák, Rendla, Miškov (46. Lupták), Kunský, Repiský

Hronská Dúbrava – Nevoľné
2:1 (1:0)

Nevoľné reklamovalo, že Hronská Dúbrava na toto stretnutie postavila „černocha“ s číslom 17 na drese. Žeby bola dohra pri zelenom stole riadiaceho futbalového orgánu?
Góly: 17. Ryboš, 74. Tužinský – 58. R. Króner. Pred 20 divákmi rozhodoval Šimič ml.
HRONSKÁ DÚBRAVA: M. Tužinský – Rašner, Barcík, Hanuška, E. Tužinský, Cibula, Paraj, Oravec, Páleník, Suchý, Ryboš
NEVOĽNÉ: Schmidt – Kapusta, K. Mazúr, P. Króner, R. Króner, Hric, Lupták, Gordulič, Ľ. Mazúr, A. Króner (46. Sangár), Novodomec (60. R. Mazúr)

Horná Ždaňa - Prochot
4:2 (2:1)
Prochot hral v oslabení, ale výkonom rozhodne nesklamal. V susedskom derby vyšli domácim rýchle kontry, ktoré úspešne zakončil J. Tököly.
Góly: 6., 45., 73. a 85. Júl. Tököly – 40. R. Rosenberg ( z 11 m), 55. vlastný (Šištík)
ČK: 16. Jozef Rosenberg (Prochot - za urážku rozhodcu). Pred 60 divákmi rozhodoval Kacz.
HORNÁ ŽDAŇA: Drozd – Šištík, Vlačuha, J. Haring (70. M. Haring), Skladan, Brašeň, Leba, Hutta, Tokoly, Kordík, Varsa
PROCHOT: Bugár – Ziman, Krajči, Boška, Ján Rosenberg, Vincenc, A. Rosenberg, R. Rosenberg, M. Rosenberg, Joz. Rosenberg, Ľ. Rosenberg (46. Tomčáni)

Malá Lehota - Lovčica-Trubín
1:2 (0:1)

Vo vyrovnanom zápase sa z víťazstva tešili hostia, ktorí boli úspešnejší v ofenzíve. Domáci gólové príležitosti nepremenili a prišli o body.
Góly: 47. J. Adamec – 20. Fáber, 71. Krajči. Pred 80 divákmi rozhodoval Levčík.
MALÁ LEHOTA: Boroš – Pavlík, Pacalaj (46. V. Adamec), Holička, Rajnoha, R. Adamec, Zd. Debnár (60. J. Debnár), Jur. Adamec, Katina, Petluš, Baranec (46. Ján Adamec)
LOVČICA-TRUBÍN: Sýkoriak – Macko, Tinák, Gustiňák, Bajnok, Beňo, Fáber, Rečlo, Krajči, Tršo, Ivanec

Prestavlky – Krahule
2:5 (1:5)

Prestavlky viedli v 10. minúte 1:0 a potom za päť minút inkasovali štyri góly. Krátko po prestávke domáci znížili, ale skóre sa od 50. minúty už nezmenilo.
Góly: Beňo, Kráľovenský – Kaštier 3, Weiss a Matuška. Pred 30 divákmi rozhodoval Priebera.
PRESTAVLKY: Mikulič – Dovec, M. Kukučka, Lalák, Greguš, Kráľ, V. Beňo, Veterný, Ľ. Beňo, Kráľovenský, Ľ. Kukučka
KRAHULE: Brhlík – Šikula, Dobias, Oswald, M. Kríž, Kaštier, Tokár, Weis, Ivan, Korsch, Matuška

Slaská - Rudno nad Hronom
2:1 (0:1)
Rudno sa ujalo vedenia gólom z pokutového kopu, ktorého exekútorom bol brankár M. Tužinský. Slaská v druhom polčase pridala na dôraze, vyrovnala a strhla víťazstvo na svoju stranu.
Góly: 58. Mir. Šuster, 84. Joz. Vanko ( z 11 m) – 43. M. Tužinský. Pred 100 divákmi rozhodoval Dekýš.
SLASKÁ: Vívoda – Čéry, Vítek, Kmeť, M. Červenák (87. Hlaváčik), Mir. Šuster, Topoľan, Vanko, Mikula (90. P. Šuster), Jakubeje, Grolmus
RUDNO NAD HRONOM: M. Tužinský – Matiašovič, Škarba (86. Gubán), Zúbek, Ľ. Tužinský, Horniak, Moško, Beňovský, D. Tužinský (64. Bartoš), Valko (79. Nemec), Benčať

Kosorín - Ihráč
7:1 (3:1)

Domáci mali prevahu počas celého stretnutia. Hostí prevýšili po všetkých stránkach.
Góly: Boldiš 2, Joz. Štefanovič 2, Mich. Beňo, Výbošťok, Ulrich – Feben. Pred 45 divákmi rozhodoval Sivok.
KOSORÍN: Ertl – B. Kúdela, Mir. Beňo, Jar. Štefanovič (79. Kováčik), Nemčok, Výbošťok, Hazucha, Joz. Štefanovič, Mich. Beňo (70. Ulrich), Boldiš (46. Bandzi), Štroffek
IHRÁČ: Maroš Kollár – Mar. Ceplák, Hric, R. Kollár, Feben, M. Ceplák, Mil. Bitala, Mar. Bitala, Slašťan, Marcel Kollár, Kanala

14. Prestavlky 5 0 0 5 2:32 0
Zostava kola: M. Tužinský (Rudno) - Gustiňák (Lovčica-Tr.), J. Rosenberg (Prochot), Sklenka (D. Trnávka), Kúdela (Kosorín), Beňovský (Rudno), Fáber (Lovčica-Tr.), Mokrý (H. Hámre), Kaštier (Krahule), Tököly (H. Ždaňa), Joz. Štefanovič(Kosorín)