Rudno. Celý tiket správny nemal opäť nikto. Dvaja z vás sa však pomýlili len raz. Z tejto dvojice sme ako víťaza 8. kola vyžrebovali Kamila Adamca z Malej Lehoty, ktorý dostane reklamné predmety od Dexie Banky. Ešte pripomíname, že celkový víťaz našej tipovacej súťaže dostane značkové domáce kino od Coop Jednota Žarnovica a najlepšie tipujúca žena sa môže tešiť na zlatý šperk od Zlatníctva Martinca. Takže do toho!
Poradie:
53 - Milan Štrba, Hliník nad Hronom
51 - Jozef Hromádka, Hliník nad Hronom
50 - Adriana Hromádková, Vyhne, Andrea Murgašová, Dolná Ždaňa, Jozef Zigo, Dolná Ždaňa, Miroslav Tabernaus, Žiar nad Hronom
49 - Ivan Beňo, Žiar nad Hronom, Jaroslav Kršiak, Hliník nad Hronom, Jaroslav Šupka, Žiar nad Hronom, Jozef Štefanka, Pitelová, Kamil Adamec, Malá Lehota, Mariana Vencelová, Žiar nad Hronom, Milan Mikula, Ladomerská Vieska, Róbert Vallo, Trnavá Hora
48 - Andrej Neuschl, Štiavnické Bane, Anton Debnár, Žiar nad Hronom, Anton Rečlo, Lovčica-Trubín, Dušan Polnišer, Nová Baňa, Emil Pacalaj, Malá Lehota, Ivan Kamzík, Stará Kremnička, Jozef Valda, Banská Štiavnica, Marek Hogh, Kremnica, Marián Martinský, Žiar nad Hronom
47 - Albín Skladan, Hliník nad Hronom, Ján Sikoriak, Tekovské Nemce, Jaroslav Kollár, Hliník nad Hronom, Jaroslav Šrámek, Žiar nad Hronom, Ľudovít Oslanec, Hliník nad Hronom, Martin Vrtík, Lovčica-Trubín, Michal Kováč, Lovčica-Trubín, Mikuláš Urgela, Kremnica, Miloš Trenčan, Brehy, Pavol Tabernaus, Žiar nad Hronom, Peter Libo, Hliník nad Hronom, Stanislav Neuschl, Štiavnické Bane
46 - Anton Katina, Nová Baňa, Emil Ďurovič, Brehy, Emília Štangová, Prochot, Imrich Píry, Brehy, Jaroslav Sedlák, Žiar nad Hronom, Jozef Hromádka st., Hliník nad Hronom, Jozef Oslanec, Vyhne, Juraj Netolický, Žiar nad Hronom, Karol Boroš, Nová Baňa, Ladislav Štanga, Prochot, Ľubomír Figuli, Hliník nad Hronom, Mária Búryová, Nová Baňa, Peter Gregor, Žarnovica, Slavomír Libo, Hliník nad Hronom, Vladimír Hodrušský, Kremnica
45 - Baltazár Laca, Žiar nad Hronom, Dušan Šmikniar, Vyhne, František Páleník, Žiar nad Hronom, Ivan Šimič, Žiar nad Hronom, Jozef Hudec ml, Lovča, Ľudovít Dovec, Dolná Trnávka, Marián Hlinka, Hliník nad Hronom, Maroš Dulaj, Hliník nad Hronom, Martin Stračina, Hliník nad Hronom, Milan Zimerman, Banská Štiavnica, Miloš Páleník, Žiar nad Hronom, Peter Slašťan, Žiar nad Hronom, Vladimír Fuzák, Kremnica
44 - Elena Kučerová, Kremnica, František Fazika, Hliník nad Hronom, Iveta Schmidtová, Kremnica, Maroš Adamec, Veľká Lehota, Michal Hlaváčik, Lutila, Rudolf Kukučka, Hliník nad Hronom, Silvia Oslancová, Bzenica
43 - Jozef Bakoš, Brehy, Jozef Hloška, Nová Baňa, Katarína Kukučková, Hliník nad Hronom, Ľubomír Gáfrik, Pitelová, Mária Adamcová, Malá Lehota, Milan Mikuška, Nová Baňa, Patrik Zboran, Nová Baňa, Štefan Gašpar, Stará Kremnička, Viera Kabinová, Žiar nad Hronom, Želmíra Lacková, Žiar nad Hronom
42 - Dušan Herko, Nová Baňa, Ivan Šupka, Žiar nad Hronom, Jozef Katina, Nová Baňa, Juraj Paulík, Stará Kremnička, Ľudovít Truban, Vyhne, Martin Čierny, Žiar nad Hronom, Matej Slančok, Nová Baňa, Michaela Širáňová, Horná Ves, Peter Žarnovičan, Hodruša-Hamre, Slavomír Zúbek, Nová Baňa, Stanislav Neuschl, Hliník nad Hronom, Terézia Búryová, Nová Baňa
41 - Ján Búci, Dolná Ždaňa, Jozef Bugár, Stará Kremnička, Jozef Farkaš, Bzenica, Karol Kocian, Veľká Lehota, Ľuboš Pittner, Horná Ves, Zdeno Gálik, Banská Štiavnica
40 - Eduard Hudec, Žiar nad Hronom, František Beňo, Štiavnické Bane, Jaroslav Meliško, Žiar nad Hronom, Marián Jasenák, Bzenica, Peter Kavacký, Žiar nad Hronom, Peter Páchnik, Kremnica, Tibor Baláž, Nevoľné, Valéria Vozárová, Rudno
39 - Blažej Dobias, Nevoľné, Branislav Katina, Nová Baňa, Jaroslav Hogh, Kremnica, Jaroslava Letríková, Kremnica, Ladislav Bulík, Ostrý Grúň, Ľubomír Baran, Žiar nad Hronom, Rudolf Kasza, Horná Ves
38 - Lucia Dekýšová, Lovča, Milan Kubík, Horná Ves, Roman Spodniak, Lutila, Roman Šinkovič, Rudno nad Hronom
37 - Emil Ďurian, Nevoľné, Martin Mecele, Stará Kremnička, Pavel Vanko, Žiar nad Hronom, Pavol Baran, Žiar nad Hronom, Perla Boborová, Kremnica
36 - Igor Moško, Nová Baňa, Jaromír Melčík, Rudno nad Hronom, Jaroslav Weiss, Kremnica, Martin Balko, Žiar nad Hronom
35 - František Baláž, Nevoľné
34 - František Mišík, Žiar nad Hronom, Imrich Forgáč, Orovnica, Slavomír Rosenberg, Prochot
33 - Ladislav Kováč, B. Štiavnica, Ľubomír Beňo, Horná Ves, Peter Hrmo, Žiar nad Hronom, Štefan Kašša, Stará Kremnička
32 - Martin Fungáč, Žiar nad Hronom, Peter Fáber, Nová Baňa
31 - Marcel Kinka, Žiar nad Hronom
30 - Ivan Bartoň, Žiar nad Hronom, Jozef Wollner, Kremnica
28 - Ivan Beňo, Banská Štiavnica, Mária Pramuková, Hliník nad Hronom, Rastislav Štanga, Žiar nad Hronom
27 - Michal Schmidt, Kremnica, Tomáš Pellegrín, Lehôtka pod Brehmi, Veronika Šlavková, Brehy
26 - Rastislav Benča, Hliník nad Hronom
25 - Karol Mužík, Trnavá Hora, Pavol Adamec, Malá Lehota
23 - Bohumila Neuschlová, Štiavnické Bane, Božena Hoghová, Kremnica, Michal Schwarzbacher, Janova Lehota, Vladimír Gašpir, Žiar nad Hronom
21 - Milan Hrnčiar, Vyhne
19 - Jozef Michalec, Lučenec
16 - Erik Jelemenský, Horné Hámre, Ľubomír Hrnčiar, Vyhne, Marián Čunderlík, Kremnica
15 - Barbora Štefanková, Pitelová
14 - Dušan Sýkora, Banská Štiavnica, Tomáš Hudec, Žiar nad Hronom
13 - Martin Mokroš, Lutila
11 - Milan Majer, Nevoľné, Tomáš Tončo, Trnavá Hora
10 - Ľubomír Kršjak, Horná Ždaňa, Miroslav Frzon st., Kremnica, Vladimír Valenta, Župkov, Zuzana Lisičanová, Nová Baňa
9 - Eva Bakošová, Nová Baňa, Michal Fabián, Lovčica, Michal Mališ, Pitelová, Pavel Trenčan, Nová Baňa
7 - Imrich Šipoš, Žiar nad Hronom, Miroslav Lietava, Žiar nad Hronom
6 - Jozef Petro, Prochot
5 - Anna Rybárová, Žarnovica
4 - Miroslav Líškay, Žiar nad Hronom, Pavol Truben, Lovča
3 - Jozef Ninaj, Žiar nad Hronom, Jozef Procner, Vyhne
2 - Nadežda Petrová, Prochot, Peter Kabina, Žiar nad Hronom