Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Futbal - II. trieda dospelých: Kanonády: Dolná Ždaňa B – Nevoľné 17:0 a Hronská Dúbrava – Ihráč 8:0

11. kolo:
Dolná Ždaňa B - Nevoľné
17:0 (8:0)

Hostia na tento zápas v Dolnej Trnávke nastúpili len s desiatimi hráčmi. Aj keď sa húževnato bránili, debaklu nezabránili. Domácim sa kombinačne a strelecky darilo. A rekordný výsledok bol na svete.
Góly: 2., 4., 23., 83. a 86. L. Ivan, 15., 17., 40. a 42. Kukučka, 47., 59. 65. a 82. Boška, 19. M. Hučka, 73. Rosenberg, 80. Kysel, 90. Kotrlec.
Pred 60 divákmi rozhodoval Rendla.
DOLNÁ ŽDAŇA B/DOLNÁ TRNÁVKA: Gálus – Dodok, Tesák, Kukučka (46. Kúšik), M. Hučka (25. Kotrlec), Rozenberg, Dovec (25. R. Boška), Magula, L. Ivan, Kysel, Giertl
NEVOĽNÉ: Schmidt – Kapusta, Hric, R. Króner, K. Mazúr, Sangár, A. Króner, Ľ. Mazúr, Bulin, Lupták

Hronská Dúbrava - Ihráč
8:0 (2:0)
Jednoznačná záležitosť domácich, ktorí v druhom polčase ešte vystupňovali tlak a pridali poltucet gólových zásahov. Kulich a E. Tužinský zaznamenali hetriky. Hostia zlyhali v koncovke.
Góly: Kulich 3, E. Tužinský 3, Cibula a Marko. Pred 60 divákmi rozhodoval Hrnčiar.
HRONSKÁ DÚBRAVA: M. Tužinský – Rašner, Ľ. Barcík, Magula, E. Tužinský, Cibula, Paraj, Oravec , Kulich, Janoštiak (60. P. Barcík), Marko
IHRÁČ: Marek Kollár – Marcel Kollár, Lupták, S. Ceplák, Hric, D. Kollár, Šebeň, M. Ceplák, Mil. Bitala, Slanina

Horná Ždaňa - Slaská
0:1 (0:0)
Šance mali obe mužstvá, ale v zakončovaní sa hráči trápili. Hostia strhli víťazstvo na svoju stranu v závere tohto zápasu priemernej úrovne.
Gól: 87. Kmeť. Pred 50 divákmi rozhodoval Huňady ml.
HORNÁ ŽDAŇA: Drozd – Kordík, Vlačuha, Rečlo (46. Varsa), Skladan, Brašeň, Leba, Hutta, Tokoly, Vida, J. Haring (20. M. Haring)
SLASKÁ: Vítek – Mir. Šuster, Topoľan, Ferko, Mar. Šuster, Červenák (77. Hlaváčik), Grolmus, Vanko, Árendáš (81. P. Šuster), Kmeť, Jakubeje

Malá Lehota - Krahule
2:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas, v ktorom domáci doťahovali náskok hostí. Duel sa skončil spravodlivou deľbou bodov.
Góly: 38. Ján Adamec, 70. Juraj Adamec – 21. Šikula, 50. Kaštier.
Pred 60 divákmi rozhodovala Debnárová.
MALÁ LEHOTA: Boroš – Ján Adamec (46. Joz. Adamec), Holička, Zd. Pavlík, Joz. Rajnoha, Baranec (46. Vlad. Debnár), Jur. Adamec, Jazvinský, Katina, Š. Debnár, Zd. Debnár (46. Pacalaj)
KRAHULE: E. Weiss – Šikula, Dobiáš, Oswald, Korsch, Ivan, Brunn, Júl. Weiss (46. Matuška), Tokár, Kaštier, Hogh

Prestavlky - Prochot
2:1 (1:1)
V susedskom derby sa hostia rýchlo ujali vedenia. Prestavlky po polhodine hry vyrovnali. Črtala sa remíza, ale body nakoniec zostali doma. Striedajúci P. Veterný potešil domácich gólom v nadstavenom čase, keď hosťom zlyhala ofsajdová pasca , inkasovali a zápas prehrali.
Góly: 35. R. Kráľ, 91. P. Veterný – 3. R. Rosenberg. Pred 120 divákmi rozhodoval Šimič ml.
PRESTAVLKY: M. Plavec – Greguš, R. Plavec, Dovec (85. P. Veterný), Minich (46. Lalák), R. Kráľ, J. Veterný (50. Ľ. Kukučka), Vl. Beňo, Benko, Kráľovenský, M. Kukučka
PROCHOT: M. Bugár – Ziman, Pavla, Kmeť, Boška (18. Tomčáni), J. Rosenberg, Vincenc, Rad. Rosenberg, M. Rosenberg, R. Rosenberg, D. Rosenberg

Kosorín - Rudno
2:2 (1:1)
Rudno viedlo, Kosorín vyrovnal a ujal sa vedenia, ale náskok neudržal. Podľa priebehu a obrazu hry sa v tomto stretnutí zrodila spravodlivá remíza.
Góly: 38. Hazucha, 60. Ulrich – 20. Nemec, 72. Horniak. Pred 60 divákmi rozhodoval Slosiar.
KOSORÍN: Ertl – Jar. Štefanovič, Kúdela, Joz. Štefanovič, Nemčok, Výbošťok (30. Mich. Beňo), Ulrich, Hazucha, Mir. Beňo, Štroffek, I. Štefanovič
RUDNO: M. Tužinský – Matiašovič, Bartoš, Nemec, Ľ. Tužinský, Horniak (70. Budinský), Roško, Beňovský, D. Tužinský, Valko, Škarba

Lovčica-Trubín – Horné Hámre
2:3 (1:0)
Stretnutie rozdielnych polčasov. Domáci viedli a do prestávky mali herne navrch. V druhom polčase sa výsledok „zlomil“ po zmätkoch v obrane domácich. Striedajúci M. Repiský strelil dva góly za dve minúty. Obec Lovčica-Trubín mala v nedeľu hody, ale body si odviezli Horné Hámre.
Góly: 17. Krajči, 80. Bajnok – 47. Rendla, 57. a 58. M. Repiský. Pred 40 divákmi rozhodoval Dekýš.
LOVČICA-TRUBÍN: Sýkoriak – Macko, Tinák, Gustiňák, Bajnok, Fáber, Rečlo (65. Lenhart), Kapusta, Krajči, Trško, Ivanec
HORNÉ HÁMRE: Vozár – Lupták (75. P. Majsniar), Supuka, Štefanka, Prutkay, Gregor, Kršák, Rendla, V. Majsniar (55. M. Repiský), Kunský, Mokrý (87. Miškov)

14. Nevoľné 12 0 4 8 10:47 4
Zostava kola: Sýkoriak (Lovčica-Trubín) – Kukučka (Dolná Ždaňa B), E. Tužinský (Hronská Dúbrava), Jur. Adamec (Malá Lehota), R. Plavec (Prestavlky), Mir. Repiský (Horné Hámre), Ivan (D. Ždaňa B), Mokrý (H. Hámre), Kaštier (Krahule), Kmeť (Slaská), Marko (HronskáDúbrava)