Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Futsalové súťaže MÚMF Levice

V šlágri kola KaMi porazilo Komat o tri góly
Geodet Juhász - MFC 04 Levice
5:5 (2:2), góly: Kúkel, Markuš, Rakica, Mihálka, vlastný - Plašek 2, Gunič 2, Hudec
Úvodný gól zápasu strelili hráči MFC, keď Plašek poslal loptu, ale do vlastnej brány. MFC bolo od tohto momentu útočnejšie a hoci sa polčas skončil nerozhodne, po obrátke viedlo dvojgólovým rozdielom. Za stavu 3:5 však Mihálka znížil a konečnú deľbu bodov sa postaral Markus. Hoci boli favoritmi zápasu hráči MFC, konečná remíza je zaslúžená.
Komat - KaMi 1:4 (0:2), góly: P. Fiam - M. Špaňo, Havran, Hlôška, Ivančo, ŽK: Hlaváčik, Jakab (Komat)
V šlágri kola sa stretli mužstvá zo špice tabuľky a KaMi v ňom potvrdili stúpajúcu formu. Po góloch Havrana a Ivanča sa KaMi dostalo do dvojgólového vedenie a tak sa skončil 1. polčas. Po zmene strán P. Fiam znížil na 2:1, ale potom strieľali v kvalitnom zápase góly už len hráči lídra súťaže. Tretí ich gól zaznamenal špicom Špaňo a konečné víťazstvo poistil po peknej kombinačnej akcii Hlôška. V tomto zápase boli rozhodujúce skúsenosti na strane minuloročného majjstra.
VÚEZ - JHJ Kovex 7:6 (3:3), góly: B. Soják 2, M. Hancko 2, R. Kováčik, Krivočenko, Podseník - Šmirina 3, Hamar 2, Kútik
Vo vyrovnanom zápase sa v jeho koncovke viac darilo VÚEZákom, ktorí si preto odviezli domov všetky tri body. Kovexáci boli vlastne počas celého zápasu o krok vpred, keď stále o gól viedli. Súper neustále ich náskok dobiehal, až za stavu
5:5 sa prvý raz ujal vedenia. Kovexáci ešte dokázali vyrovnať, ale posledné slovo patrilo Sojákovi, ktorý strhol víťaztsvo na stranu VÚEZu.
Šped-Trans - ŠKP 4:10 (2:2), góly: Mokoš 2, Kováč, Báťa - Jakubík 2, Csala 2, Baláž 2, Gajdošík 2, J. Sovány, Fabian
Šped-Trans súťaž už len dohráva a bolo preto prekvapujúce, že sa polčas skončil zmierlivo. Po obrátke už policajti nenechali nič na náhodu, svojou útočnou hrou rozleptali torzo hráčov súpera, čoho výsledkom bolo osem gólov v sieti ich brankára. Prevaha ŠKP bola viac ako markantná, preto o ich víťazstve nebolo pochýb.
Sporting-Sabrina - Medina 5:6 (3:0), góly: Búry 5 - T. Pleva 3, Cs. Andruska 3
Kto zápas nevidel, jeho priebehu určite neuverí. Sporting viedol vďaka skvelému dňu Búryho už 4:0, ale ani to nakoniec nestačilo na konečné víťazstvo. Medina začala doťahovať náskok súpera a znížila na 4:3. potom síce Búry pridal 5. gól, ale v závere zápasu sa zaskvel dvoma gólmi Pleva a otočil skóre v prospech svojho mužstva. Medina v tomto zápase dokázala nemožné, lebo zvrátiť stav zápasu, v ktorom sa prehráva o štyri góly, nebýva príliš častý jav.
Dukla - Deportivo 5:4 (0:2), góly: Štadler 2, Hinzeller, Mudroň, Vetor - D. Rafael 2, R. Palonder, Ľ. Čvirik
Deportivo viedlo počas zápas dvakrát dvojgólovým rozdielom, ale ani to napokon nestačilo na konečné víťazstvo. Dlho to vyzeralo, že vojaci odídu zo zápasu s prehrou. Dukla za stavu 3:4 vrhla všetky sily do útoku a Hinzeller vyrovnal na 4:4. Obe mužstvá sa potom snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, podarilo sa to však vojakom, vďaka presnému zásahu Mudroňa.
Help - Real Drink 4:8 (2:4), góly: Pinke 3, Szilva - T. Krenčan 4, Začka, Fašánek, M. Chano, Lülei
Zápas lepšie rozbehli hráči Helpu a dostali sa do dvojgólového vedenia a zdalo sa, že si pripíšu na svoje konto ďalšie víťazstvo. Lenže to zdravo nahnevalo skúsenejších Drinkáčov, ktorí ešte do polčasu otočili skóre vo svoj prospech na 4:2. V druhom polčase už hráči Drinku kontrolovali priebeh zápasu a svoje víťazstvo nakoniec ešte prikrášlili.
LVT - Siwel 2:1 (1:1), góly: Chmelovics, Pekár - S. Minár
V priemernom zápase sa hráči LVT ujali vedenia, keď presne mieril Chmelovics. Siweláci ešte do prestávky dokázali vyrovnať, keď na konci akcii bol S. Minár. Favorizované LVT po zmene strán hralo útočne a po Pekárovom góle opäť viedlo. Siwel sa potom snažil o zvrat, ale LVT hrozilo rýchlymi brejkmi.

Sečania na špici tabuľky zvýšili svoj náskok
H. Seč - Eurosport 10:1 (3:0), góly: M. Horváth 2, M. Sakoš 2, Nádaždy 2, Čontoš, Čornák, Marföldy - Novák
Sečania v tomto zápase potvrdili úlohu favorita a bez väčších problémov svojho súpera porazili vysokým gólovým rozdielom. Eurosport ako tak odolával útokom svojho súpera do prestávky, potom už vedúce mužstvo II. ligy naplno rozvinulo svoju útočnú hru a poslalo Eurosport domov s vysokou prehrou.
Tlmače - Energo 6:3 (4:3), góly: Jašek 3, Kinčok 2, Izakovič - Boldiš, Janíček, M. Suchanský, ŽK: Boldiš
Tlmačania viedli gólom Jašeka, ale potom trikrát v jednom slede inkasovali a bolo 1:3. Lenže ešte do polčasu Tlmače stav opäť zvrátili vo svoj prospech, hlavne vďaka hetriku Jašeka. Po obrátke už Tlmačania gól neinkasovali, svoj náskok poistili dvoma gólmi a zápas napokon dotiahli do víťazného konca.
Hypernova - Rapid 4:4 (4:1), góly: P. Turčan 3, P. Brunclík - Dubovský 2, Török 2
Zápas možno rozdeliť na dve časti. V tej prvej dominovala Hypernova a v priebehu niekoľkých minút viedla štvorgólovým rozdielom. Potm sa však úlohy vymenili, Rapid náskok súpera doťahoval, až sa mi nakoniec podarilo v 2. polčase manko z prvého úplne zmazať a body sa delili rovným dielom.
Sampdoria - Sektor 0:3 (0:0), góly: F. Krako 2, Moravčík
V priemernom zápase sa Sampdoria zamerala na pozorné bránenie, na ktoré hráči Sektoru dlho nemohli nájsť kľúč. Až po zmene strán sa podarilo Krakovi dvakrát prekonať brankára Sampdorie a keď strelil Moravčík tretí presný záasah, o víťazovi bolo prakticky rozhodnuté.
Dynamo - Slovan 3:3 (2:1), góly: Herc 2, Mucha - J. Kaminský st., Kováčik, Tirpák, ŽK: P. Kaminský
Slovanisti síce na začiatku zápasu viedli gólom Kováčika, ale potom prevzali iniciatívu snaživí hráči Dynama. Herc ešte do polčasu otočil skóre v prospech Dynama a Mucha po obrátke upravil dokonca na 3:1. Potom Tirpák znížil a v závere zápasu sa po rozohranej desine postaral o vyrovnanie J. Kaminský st.

1. H. Seč 10 9 1 0 66:20 28
2. Slovan 10 7 2 1 44:28 23
3. Sektor 10 6 1 3 35:24 19
4. Dynamo 10 6 1 3 42:35 19
5. Tlmače 10 4 1 5 49:43 13
6. Rapid 10 4 0 6 36:42 12
7. Hypernova 10 4 0 6 38:57 12
8. Energo 10 3 2 5 35:40 11