Levická futbalová mlaď

I. LSD
FK Slovan Levice - Slovan Bratislava 0:3 (0:0)
Levice: Konkoľ - Kovács, Maslen, Fogad, Horniak, Parrák, Huszár, Torda, Drenka, Kosák, Dálnoky (Mlynárik, Maroš Kosorín, Čík)
Slovanisti z Bratislavy prišli do Levíc v úlohe favorita, ale naši dorastenci prvú polovicu zápasu dokázali súperovi odolávať. Hostia mali územnú prevahu, ale gól sa im streliť nepodarilo. Stačilo však 5 nepozorných minút Levičanov na začiatku 2. polčasu a hostia sa dostali do dvojgólového vedenia po dvoch góloch zo štandardiek. Keďže naši chlapci nemali dostatok síl na zvrat v zápase, hostia ich v závere zápasu pritlačili pred brankára Konkoľa, hlavne po vylúčení Kovácsa. Levičania si za celý zápas čistú gólovú šancu nevypracovali, ich akcie neboli pre brankára súpera nebezpečné a hostia si výbornom výkone zaslúžene odviezli domov všetky body.
I. LSD
FK Slovan Levice - Slovan Bratislava 1:2 (1:1), gól: Kotrusz
Levice: Kurucz - Konvický, Flídr, Fogad - Bogár, Mészáros, Tynák, Tóth, Jančo - Kotrusz, Rakyca (Havran, Novák, Janšík, Lovícsek, Horváth)
Levičania začali zápas náporom v prvých 15-tich minútach, no dve dobré gólové šance Rakicu zostali nevyužité. Gól však padol na druhej strane po veľkej chybe domáceho gólmana, ktorý si loptu vrazil do vlastnej brány. V závere 1. polčasu sa postaral o vyrovnanie v 40. min. po brejku Kotrus, keď na dva razy dopravil loptu do brány hostí. V 2. polčase mali naopak viac z hry hostia a svoju prevahu zúročili v 50. min. druhým streleným gólom. Levičania mali počas celého zápasu viac gólových šancí, ale aj tak si všetky body vzal súper.
I. LSŽZ
FK Slovan Levice - DAC D. Streda 14:0 (6:0), góly: Kotora, Klačko a Šimonovič po 3, Andrášik, Turčan, Lešťan, Vida a Nasvady
Levice: Valkovič - Nasvady, Lešťan, Budovec, Hladík - Andrášik, Šimonovič, Začka , Bôžik- Klačko, Kotora (Turčan, Solčiansky, Začka, Vanya)
Hostia prišli do Levíc len s 11-timi hráčmi a nemali šancu čeliť presile domácich. Levičania sa pustili do svojho súpera s chuťou hneď od prvého okamihu a už do prestávky bolo jasné, že súper si domov zo sebou povezie poriadnu nakladačku. Po obrátke kanonáda Levičanov pokračovala a zastavila sa až na čísle 14. A to ešte Levičania niekoľko ďalších gólových šancí nevyužili.
I. LMŽZ
FK Slovan Levice - DAC D. Streda 7:0 (2:0), góly: Sásik, Varga a Nemeček (jeden z 11 m) po 2, Slúka
Levice: Dúchaj - Šabler, Slúka, Rafael, Macko - Sásik, Horváth, Chlpík, Nemček - Molnár, Varga (Birdáč, Pastierovič, Beňuš, Hanúsek)
Podobne ako u starších žiakov, aj v kategórii mladších neboli hostia domácim ani zďaleka vyrovnaným partnerom. Domáci v 1. polčase hrali proti vetru, ale už v 4. min. sa presadil Varga. V 15. min. strelil druhý gól z penalty Nemček. Domáci potom úplne ovládli dianie na trávniku, vypracovali si množstvo gólových príležitostí a ešte päťkrát prekonali brankára hostí. Hostia pôsobili počas celého zápasu odovzdaným dojmom.

II. LSŽZ
TTS Trenčín - FK Slovan Levice B 1:0 (0:0)
Levice B: Hoľka - Mazúch, Šulyan, Bóna, Blaško - Tóth, Birdáč, Hagara, Čejtei - Tran Ahn, Chudý (Zoller, Kyška)
Hostia podali veľmi bojovný a snaživý výkon, takticky na úrovni. Rozhodujúca sa ukázala byť 15. min. 2. polčasu, keď padol jediný gól zápasu do siete našich mladých futbalistov. Z Levičanov mali šance na strelenie gólu Birdáč, Šulyan, Zoller trafil brvno. Ešte za stavu 0:0 domáci zahrali vo svojom pokutovom území rukou, ale rozhodcovia sa tvárili, že nič nevideli. Leivčania podali dobrý výkon, za ktorý si zaslúžili získať aspoň bod.
II. LMŽZ
TTS Trenčín - FK Slovan Levice B 3:0 (1:0)
Levice B: Mészáros - Múčka, Švirik, Jasenek - Hypský, Šebo, Páchnik, Hengerics, Predajnianský - Tóth, Gaži (Mäsiar, Brza, Farkaš, Vrábel, Solmoši)
V silnom vetre boli domáci zdatnejší, ale napriek tomu Levičania dlho odolávali. Domáci sa ujali vedenia gólom po štandardke. Po obrátke sa hostia snažili o vyrovnanie, ale ich snahu stlmil druhý gól, opäť po štandardke. V závere zápasu domáci potom poistili svoje víťazstvo tretím gólom.
Výber do prípraviek futbalového klubu
FK Slovan Levice usporiada dňa 28.10.2005 od 16.30 hod. výber futbalových talentov do FK. Výber sa uskutoční v telocvični T 18, vedľa Zimného štadióna a zúčastniť sa ho môžu kategórie 1998/99, respektívne aj iné vekové kategórie.
Záujemcovia nech si zo sebou prinesú športový úbor a tenisky.
Bližšie informácie poskytne šéftréner mládeže Marek Szegény na tel. čísle: 0907 742 688.
ROMANUHNÁK

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.

Testovanie v Žiari nad Hronom.

Obyvatelia využili aj možnosť online registrácie.

9 h
Momentka zo zápasu proti Púchovu.

Futbalisti Pohronia absolvovali ďalšie dva prípravné zápasy. Najskôr si zmerali sily so Žilinou, cez víkend doma privítali futbalistov Púchova.